MUDr. Hudec z Gynferea. Aký na neho máte názor?

janula18
25. aug 2008

Chcem sa opýtať, či má niekto s ním skúsenosti v oblasti reprodukčnej medicíny.

My sa s manželom snažíme o bábo 2 roky a rok chodíme k Dr. Hudecovi, ale mám z neho zmiešané pocity, nakoľko mi nikdy nič nechce povedať keď sa ho chcem na niečo spýtať.

lucula73
24. jún 2014

@bar12 tak potom si ale nebola u Nidala,ale u toho Groma,lebo v tie dni čo si napísala,nidal nerobí........... 😉

bar12
24. jún 2014

@lucula73 ano na preventivke som bola v stredu u Groma, ktory ma na sono objednal o tyzden neskor na utorok k Nidalovi 🙂

jankako
25. jún 2014

@bar12 tak to je dobre sa rovno obj.na tie dni ked je tam Nidal.

bar12
25. jún 2014

@jankako ano ale Grom je zrejme zvyknuty robit preventivky bez sona, sono indikuje iba ked sa mu nieco nezda 🙂 k Nidalovi je vacsi naval lebo on ma vsetky tehotne..

jankako
25. jún 2014

@bar12 aha

baska66
26. jún 2014

Ahojte dievčatá,

tak ja som bola dnes u Mudr. Mifkovej v Bojniciach. Bola som tam najprv na začiatku júna či ma zoberie ku sebe. Podpísala som s nou dohodu a objednala ma na prehliadku 26. júna. Bola som objednana na 10:00 hod a zobrala ma asi 10:10 hod. je to veľmi milá doktorka. 🙂

tomas_byty
27. jún 2014
Používateľ tomas_byty je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od tomas_byty.

Ahoj Baska aj my sme tam boli ! 🙂 Mifková z Bojníc je úžastná pani! 🙂

3ina3
10. júl 2014

Ja by som chcela reagovať na doktora Nidala Abutuaima v gynferei.
Bola som objednaná na preventívnu prehliadku ešte vlastne k doktorke Mifkovej, ale medzi tým sa ambulancia predala. Vyšetroval ma doktor Grom, zobral mi aj stery, potom som mal prísť o dva týždne už k doktorovi Abutuaimovi na sono, keď budú výsledky. Medzi tým mi volala sestrička, že má zvýšené výsledky, že to teba sledovať a mám sa na jeseň objednať znovu na stery. Keď som prišla na sono, urobil mi ho asi za pol minúty, keby tam niečo bolo pochybujem, že by tam niečo zbadal, povedal, že je všetko v poriadku- "môžete byť spokojná", v zápätí, keď si pozrel stery, tak kázal sestričke, že ma má objednať na krv, na predoperačné, nechápala som čo sa deje, nič mi nevysvetlil. Už som v inej ambulancii, tam mi povedali, že to sú len zvýšené výsledky a to sa len sleduje a z oveľa lepším vybavení mi nič nenašli, už sú aj výsledky opakovaných sterov- mám ich úplne v poriadku. Tak by ma bol pán doktor rezal, len preto aby si nahnal klientov do nemocnice v Partizánskom. Známi mi hovorili, aby som ho nahlásil na dohľad nad zdravotnou starostlivosťou.
Nechcem sa stým už zaoberať, má za tým, len som sa chcela s vami podeliť o svoju negatívnu skúsenosť.

jankako
30. júl 2014

@3ina3 vyborne.nemam slov.

jankako
29. aug 2014

Bola som na preventívke u Nidala.za hod.vybavil megarýchlosťou 15 žien,z toho niekolko bolo tehul.Ide to tam ak na bežiacom páse 😀 ospravedlňoval že maju vela,ale že je sviatok na druhý deň tak preto,tak mu vravím ale šak to ide riadne rýchlo.No ale precízne pracuje napriek tomu,podotkol.Samozrejme nahováračky že ak náhodou sa zadarí tretie dieťa tak že určite sa o mňa postará a bla bla bla.Ale celkovo som spokojná.zobral ster,poslal na sono prsníkov,urobil sono.
Co ma pobavilo,Edit lietala,nestíhala volať pacientky a normálne že dvíhala telefony 😀 😀 som sa bavila na tom 😀
Samozrejme to typické primárske ako primár v Bojniciach,vysubroval ležať do Baťovky do nemocky jednu tehulku čo vyšetroval predomnou.Ona sa ho pýta že a akože načo mám ísť ležať..????No že vitamíniky daju..Som mala dosť.😀 😀 v preklade prašule pre nemocku aby boli.. 😉

lucula73
31. aug 2014

@jankako a to sono prsníkov ti urobil on a hned v ten deň?

jankako
31. aug 2014

@lucula73 nie,on vyšetruje len palpačne.na sono som sa bola obj.dole na uniklinike.

lucula73
31. aug 2014

@jankako to fakt on sono nerobí?a načo mu to tam je? a za koľko ťa objednali tam dole?

jankako
31. aug 2014

@lucula73 sono prsnikov nie.na 7.10.ma obj.

bar12
1. sep 2014

@lucula73 sono prsnikov nerobi skoro ziaden gynekolog v Pd...vzdy ma poslali bud na unikl, alebo k sv.Vincentovi...

lucula73
1. sep 2014

@bar12 hm,vidíš ,a Hudec robil,preto som si myslela,že ak prevzal ten Nidal aj sono,že to robí........ale to je jedno,len som sa opýtala 😉

jankako
1. sep 2014

@lucula73 hej hej, hudec robil.

lucula73
2. sep 2014

@jankako tak som sa dnes prekonala,objednala som sa na tú preventívku,po pol roku špekulácií 😀
vyskúšam a uvidím,však odísť možem aj potom 😉

lucula73
12. sep 2014

@jankako
@bar12 tak baby,bola som dnes pozrieť pána doktora 😀 ,akože nemožem naňho povedať nič zlé,na mňa posobil príjemným dojmom,všetko mi povedal,teda okomentoval , robil mi aj som zospodu a na to sono mi dal papier,tak som spokojná 🙂
a ma vzali ešte skor,ako som bola objednaná,nikto tam nebol...

bar12
12. sep 2014

@lucula73 tak je dobre 🙂

lucula73
12. sep 2014

jemine,teraz kukám,ako blbo som to napísala...malo byť sono zospodu mi robil a na sono prsníkov sa objednám 🙂

bar12
12. sep 2014

@lucula73 ja som to tak aj pochopila 🙂

jankako
19. sep 2014

Mimochodom neviete ako sa má Mudr.hudec?Teraz v sepmtembri to bolo dva roky čo sa mu to stalo,že?
Inak nezabudnem ako sa hned rozšírila fáma že umrel.Niektorí ludia sú trafení

janka41
15. jan 2015

@3ina3 a ten doktor namiesto pana doktora perkacza neviete nikto nic

maja78
13. mar 2015

namiesto perkacza je mudr juraj furo

vlasatica
15. jún 2015

ake mate skusenosti s mudr. Furom?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre