MUDr. Hudec z Gynferea. Aký na neho máte názor?

janula18
25. aug 2008

Chcem sa opýtať, či má niekto s ním skúsenosti v oblasti reprodukčnej medicíny.

My sa s manželom snažíme o bábo 2 roky a rok chodíme k Dr. Hudecovi, ale mám z neho zmiešané pocity, nakoľko mi nikdy nič nechce povedať keď sa ho chcem na niečo spýtať.

weirdo
20. aug 2013

@filipmifek - Dobry vecer pan Mifek. Nebudem sa tu pytat otazky typu preco je takmer nemozne sa do ambulancie dovolat, preco cakam aj 2 hodiny, ked sa objednava na cas, atd, pretoze to je cena za tolko pacientiek, ktore pani doktorka ma a kedze tam chodim, tak dobrovolne to akceptujem.
Mna by skor zaujimala jedna vec. Coskoro budem rodit a pocula som, ze pani doktorka rada tomu "pomoze", aj ked este nie je termin a nie je na to vobec dovod, nemam ju zazmluvnenu k porodu a nemam o takyto postup zaujem, nechapem, preco sa robi. Ako tomu zabranit? Rada by som mala zaciatok porodu prirodzeny a neprivolany nejakymi hmatmi-chmatmi 😉 . Dakujem vam za skoru odpoved.

jankako
1. sep 2013

@weirdo ja mám kámošky čo k nej chodili a nepoužila žiadne hmaty,bárz prenášali.a ked aj chcela tomu pomocť,spýtala sa pacientky.Ja som rodila teraz v auguste,chodím tiež k Dr.Mífkovej a žiadne hmaty namňa nepoužila,tak neviem..bez vášho povolenia si myslím že nemože spraviť Hamiltonov hmat.

weirdo
1. sep 2013

@jankako - dakujem za info. Budem len rada, ked to tak bude 🙂. Ved urcite dam vediet 🙂

weirdo
19. sep 2013

@jankako - s radostou pisem, ze pani doktorka Mifkova respektuje poziadavky pacientiek, pokial teda vidi, ze skutocne si za niecim stoja 😉 . Takze ziadne hmaty chmaty sa nekonali, som viac ako spokojna 🙂

jankako
19. sep 2013

@weirdo no vidíš..🙂

cherry1981
1. jan 2014

Ahojte viete co je s DR. Hudecom?

ivetik13
13. feb 2014

@cherry1981 Stale je v domove na zapotôčkoch. ☹

jankako
16. feb 2014

Inak,to ste počuli že Dr.Mífková odchádza??ja som sa to dopočula a nikto nemá chochmes zavolať pacientkám??????akože teraz čo?????

zlatanka30
16. feb 2014

@jankako doktorka odchadza robit do Bojnic.Ambulanciu kupil lekar z Pe zevraj

jankako
16. feb 2014

@zlatanka30 to je síce pekné ale mňa skor zaujíma že čo bude s jej pacientkami..to si akože mám sama obvolať??keby sa o tom nedozviem,tak čo?prídem akože k nej a tam iný lekár.to je úroveň..

lucula73
16. feb 2014

@jankako ale to je bežná prax.........aj obvodnú ambulanciu ak berie nový lekár,tak ju berie so celou agendou a potom je už na tebe,či ostaneš,alebo zmeníš doktora........si predstav,že na tej ambulancii moho byť niekoľko sto žien,možno aj cez 1000 a to ako mali všetkých obvolať?nereálne....
A Mifkovej hľadajú v nemocke možnosti,aby mohla svojich pacošov tam vyšetrovať........tak uvidíme 😉

jankako
16. feb 2014

@lucula73 dakujem za ozrejmenie.

neeelaaa1
27. feb 2014

@jankako Jani ked tam nechce ostat u neho tak treba sa odhlasit a u nej v nemocnici prihlasit....

yukaya
5. mar 2014

@jankako Doktorka sice odchadza ale ambulanciu prebera aj s pacietkami dalsi lekar... aj so vsetkymi objednavkami... tak ziadny poplach...

yukaya
5. mar 2014

@neeelaaa1
@zlatanka30 neviete ako sa vola ten novy doktor namiesto mifkovej?

lussinda2
5. mar 2014

@yukaya to by zaujimalo aj mna, pretoze som s nou bola max. spokojna...zevraj nejaky stary paprda tam je co ani sono nevie robit, ale to som len pocula. za seba hovorit nemozem nebola som tam

jankako
5. mar 2014

Nidal, primar z Batovky tam ma bývať dva krat di týždňa a nejaky postarší gyndos ostatne dni.

neeelaaa1
6. mar 2014

lussinda2 @
@yukaya ano,Nidal sa vola.....vsak ak tak treba sa tam ist odhlasit u neho....

adaane
20. mar 2014

Dr. Nidal má cca 40 rokov a robí už 6 rokov v nemocnici v Partizánskom. Kamarátka z Partizánskeho u neho rodila a vraj je výborný odborník. Bola s ním max spokojná, nikdy ju neodmietol, keď sa jej niečo nezdalo. A myslím si, že ako človek s tmavšou pleťou musel byť 2-krát viac šikovný, aby sa stal primárom. Predsudky na Slovensku sú asi stále niekde v podvedomí.

vama1
23. mar 2014

Dr.Abutuaima je odborník s dlhoročnou praxou a je na pozicii primara v Patizánskom. Má skvelý pristup, ludske jednanie, kvalitny jednak v prenatálnej diagnostike aj ako gynekolog. Vždy s usmevom na tvari a ochotný pomoct. Hovorím jak z vlastnej skusenosti tak zo skusenosti znamych. Pacientky Dr. Hudeca automaticky spadajú pod neho a nie je nutné nič zariaďovať. Určite odporučam !

lucula73
23. mar 2014

@vama1 tak ako sa vlastne volá?hore je Nidal a tu dáky iný.že či je to ten istý 😀

babatenko77
24. mar 2014

@lucula73 Nidal je jeho prvé meno 😉

beylliss
17. apr 2014

Možem len potvrdiť,že Dr.Abutuaima je výborný lekár s ľudským prístupom.Mám čerstvú skúsenosť,že je to naozaj odbornik inak by predsa nemohol robiť primára v nemocnici!!! Baby takže žiadne predsudky z toho,že je inej národnosti.Je lekár,pomáha a to je hlavné!!! 🙂

lucula73
17. apr 2014

@beylliss a nevieš,či sa tam objednáva?a v ktoré dni robí?

beylliss
17. apr 2014

@lucula73 skús si normálne zavolať na ich staré číslo a pýtaj sa objednať k nemu.On je tam len utorky a štvrtky. 😉

nykushka6
18. apr 2014

Ja som mala p. abutaima pri porode a spokojna som nebola :( v hodine 12tej mi robil nakoniec sekciu, nakolko uz dcerka nemala ozvy :( ... keby som nemala moju polovicku pri porode, tak tam tlacim doteraz :(

beylliss
19. apr 2014

@nykushka6 Toto jedno ja nepochopím.Každá žena by si priala mať krásny ukážkový bezbolestný pôrod bez komplikácií,hold skutočnosť býva iná.Aj ja som rodila a tiež to nebola prekážka ružovým sadom,ale som tu živá a zdravá,aj so svojou dcérkou.Tiež som si zažila to "peklo" a to bez epidurálu a ďalších iných vymožeností a som za to vďačná,lebo viem čo skutočne znamená priviesť dieťa na svet.Môj pôrod ma na svedomí cca 50 štichov na krčku maternicd (verte mi 4 týždne som si nevedela sadnúť),malej zlomili kľúčnu kosť,okrem toho až pri pôrode zistili,že na pupočnej šnúre mala uzol a dobré 2 dni k nej nešla žiadna výživa (čiže mohla som ju kludne stratiť), a pár dní pred pôrodom sa mi strácala plodová voda a nikto nevedel kam..Ale k veci.Chcem tým povedať,že aj keď som mala takéto komplikácie NIKDY BY SOM DANÚ LEKÁRKU TAKTO NEOČIERŇOVALA verejme,pretože aj napriek všetkému jej vďačím za život svojho dievčatka.Preto nechápem ako môžete na Dr.Abutaimu písať vo všetkých diskusiách aký je to len zlý lekár.Treba si uvedomiť,žd každý lekár je prvom rade len človek a može sa stať,ze vplyvom róznych vecí môže občas aj pochybyť.Kto je neomylný?!? Takže ak vás môžem poprosiť nekomentujte už ďalej v tomto zmysle,lebo ubližujete nevinnému človeku. 😖

nykushka6
19. apr 2014

@beylliss sme na verejnom fore a len som napisala svoju skusenost! Dakujem za pochopenie 🙂

aaajinka2
20. apr 2014

@beyllis krasne si to napisala presne tak niekedy si treba uvedomit aj ine veci 🙂

romccca
6. máj 2014

Dnes som tam bola na preventivnej a bol tam dost chaos.najprv vysetrenie a o 2 hodiny zase sono u druheho doktora a stale tam bolo asi 15 zien. Strasny casovy sklz....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre