MUDr. Hudec z Gynferea. Aký na neho máte názor?

janula18
25. aug 2008

Chcem sa opýtať, či má niekto s ním skúsenosti v oblasti reprodukčnej medicíny.

My sa s manželom snažíme o bábo 2 roky a rok chodíme k Dr. Hudecovi, ale mám z neho zmiešané pocity, nakoľko mi nikdy nič nechce povedať keď sa ho chcem na niečo spýtať.

lucula73
1. feb 2009

Ahojte

aples - ja ešte dodám,že ak tam chceš ísť len informatívne,tak tam zbehni niekedy poobede pondelok,štvrtok alebo piatok,býva tam menej ľudí a pýtaj sa rovno k doktorovi,mne tak poradil,že keď chcem len konzultáciu,tak mám prísť takto.

aplless
1. feb 2009

jaj babenky dakujem za rady

danielitka26
1. feb 2009

Aplless no vitaj hviezdička 🙂) ako sa ti vodí Miška ?? ešte si vo vesteniciach ?? alebo si stále na maródke ?? kludne ked spískame nejaké stretko tak ťa vezmem a pôjdeš s nami. spoznáš baby a určite si fajn pokecáš a dozvieš sa kopec nových informácií.

danielitka26
1. feb 2009

takže idem organizovať

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

STRETKO BUDE V NEDEĽU 9.2.2009 ZNOVA ASI V BOJNICIACH O 17:00tej

dáme ho znova v tej kaviarni čo bolo aj minule (pre tie čo nevedia) neviem
ako sa tá kaviareň volá stretneme sa v parku a odtial pojdeme tam

pokial sa chcete stretnúť nahlasujte sa mi aspon formou sms na moj fón 0917045424

to len preto aby som mala aký taký prehlad kolko nás bude . Ďakujem

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

janula18
autor
2. feb 2009

ahoj danielitka, ja by som prišla ale 🙂 v nedelu je 8.2. 🙂

aplless
2. feb 2009

ahoj danka no uz nepracujem prepúšťali a ja som mala zmluvu do konca roka takze takto sa pozbavovali ludi lebo vela ich malo len do konca roka zmluvy a ty ako este stale pracujes u nás? no ale kde sa clovek nestretne všade?chodis sem casto? no ja by som aj rada na matersku išla už by sa aj patrilo 😝 tak niekedy napis pa zatial

skajkaze
2. feb 2009

ahojte babenky,ja som od minuleho mesiaca u doktorky Mifkovej a poviem vam to sa neda porovnat s predchadzajucou lekarkou co som mala v Novakoch.Ten pristup je uplne o inom.

orsulka
2. feb 2009

skajkaze...ahoj.....bola si v Novákoch u Dr. Priečinskej????? ak sa možem spytať???????

lucula73
2. feb 2009

Ahojte,
Janulka,ako bolo v helíku,boli ste?
skajkaze - práve dnes sa kolegyna rozčulovala na tú doktorku P. z Novák,asi bude na tom niečo pravda,ona je dobrá len vtedy,keď ti nič nie je...

orsulka - hybaj do postele,aj ja som si dnes kúpila citróny,no z nosa mi tečie ako z vodopádu,mám ho ako klaun červený...

janula18
autor
3. feb 2009

luci boli sme prišli sme až večer. Tak máme podanú žiadosť na ivf
Máš IP

skajkaze
3. feb 2009

Ahoj orsulka ano chodila som Priecinskej.Od januara som u Mifkovej,bola som u nej len raz 9 januara,dala mi lieky a zajtra idem k nej-uvidim ci mi potvrdi 2 pozitivne testy co som si urobila 🙂

skajkaze
3. feb 2009

Orsulka ty chodis k Priecinskej?

janula18
autor
7. feb 2009

tak ako bude v nedelu to stretko?

lucula73
7. feb 2009

práve som ti písala IP.. 😀

orsulka
7. feb 2009

ja som chodila k Priečinskej, ale ked si Hudec otvoril ambulanciu normalnu, tak som hned prešla k nemu......trosku sa v Novákoch na mna cuden baby pozerali....ale čo už....doneisla som im bonbonieru, kavu a podakovala za tie roky spoluprace......tak nakoniec sa na mna aj usmiali, ked som odchádzala.....
ale ja som s nou vychádzala - misím napisať, že velmi dobre..... ale pre mna je Hudec lepsi odbornik a hlavne ma poznal aj z tej druhej stranky ..... a to mi viac vyhovovalo..

niečo bližsie k tomu stretku???

lucula73
7. feb 2009

Orsulka - stretko sa koná,volala som dnes s danielitkou ,zatial sme asi štyri....kaviareň Renesance o 17.00- oproti reštaurácii Dobrá víla na námestí v Bojniciach!!!ak si chceš s nami hudeckami pokecať,prídi.Tešíme sa na všetky snažilky!!! 😉

danielitka26
8. feb 2009

BABY TAKŽE KTORÁ Z VÁS CHCE TAK DNES SA STRETKO KONÁ tak ako písala LUCULKA síce ja budem meškať 10min ale hádam to bezomňa nejako prežijete tú chvíločku. Teším sa na Vás všetky veeeelmi 🙂)))

danielitka26
10. feb 2009

baby moje a vy ste čo rezignovali že už sem viac nenapíšete ?? či čo sa stalo ???

šup šup sem nejaké nové infošky.

Luculka Janulka dík za super stretko ..neviem ako vy ale ja som sa perfektne zabavila a odreagovala 🙂)) a tie čo neboli môžu banovať 🙂) nabudúce ideme do dobrej víly ked už to tam máme zajednané že pijeme na účet podniku 😀 😀 😀

janula18
autor
11. feb 2009

Danielka čo je nové my sa stále nevieme dopracovať aby poslali tu žiadosť, najnovšie potrebujú mužov spermio od nich tak tak dnes ide a za 10 dni vraj budú výsledky, takže ďalšie 2 týždne vťahu. Takže asi nestíham začať koncom marca takže možno až v júni alebo v auguste. 😒

lucula73
11. feb 2009

Ahoj Danielitka,
bolo super,aj ja som sa dobre odreagovala,dúfam že sa stretneme skôr ako o pol roka...

a držím ti palčeky,aj v tej posilovni,nepreháňaj,aby sme ťa nabudúce neprehliadli.. 😀

ereska
11. feb 2009

Ahojte babulky ktora idete zajtra k hudecovi ja idem som objednana na 09:45 na folikulometriu inak nic nove ale boli ma uz cely spodok bruska

lucula73
12. feb 2009

Ereska ahoj,čo nove?nejaké folíky?

ja idem zajtra do helíku,asi začnem pichať injekcie na stimulku,bojím,bojím...

ereska
14. feb 2009

Lucula73 ano mam dva krasne foliky jeden mal vyse 21 a druhy 17 ze ten rychlo dorastie a tak teraz keksikujeme 🙂 tak uvidime ked budem vediet viac dam isto vediet a ako dopadlo stretko??? ja mam teraz cely tyzden dovolenku

lucula73
14. feb 2009

ereska ahoj ,to je super,len si užite.... 😀 .a prečo si neprišla na stretko,ty sa nás bojíš?? 😉

ereska
15. feb 2009

Lucula73 nie nebojim sa nikoho ale mne cez vykend chodia blbo autobusy este keby cez tyzden poobede niekedy o nejkej 15:00 tak to skor ale cez vykend o 17:00 to je uz taky cas ze sa len tak nedostanem a mam ist do novak a potom tam cakat hodinu alebo cakat v rudne to sa mi nechce najradsej ked mi ide rovno autobus domkov 😉 vsak niekedy mi to snad vyjde 🙂

danielitka26
15. feb 2009

ahoj ereska a odkial si ?? ved ja by som ťa kludne vzala aj autom hm ???

danielitka26
15. feb 2009

Janulka Appless Orsulka kde sa túlate ?? ani sa neozvete


všetkým babulkám prajem krásnu nedeľu 😵 😵 😵 😵

aplless
15. feb 2009

ahojte no ja cakam na mrchu a uvidime co dalej a dufam ze na dalsie stretko sa dostavim aj ja 😝 budem sa tesit. 🙂

lucula73
15. feb 2009

Ahojte babulky,
aj ja prajem krásnu nedeľu,my pojdeme na výlet do Trenčína zachvílku,už sa teším.. 🙂

Ereska,danielitka je z tých končín ako ty,mohla by ťa zobrať. 😉

lucula73
15. feb 2009

aples a testík si nerobila??

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre