MUDr. Hudec z Gynferea. Aký na neho máte názor?

janula18
25. aug 2008

Chcem sa opýtať, či má niekto s ním skúsenosti v oblasti reprodukčnej medicíny.

My sa s manželom snažíme o bábo 2 roky a rok chodíme k Dr. Hudecovi, ale mám z neho zmiešané pocity, nakoľko mi nikdy nič nechce povedať keď sa ho chcem na niečo spýtať.

danciana
1. sep 2012

Nie, je to pravda, bohuzial..:(((( Radsej by som napisala, ze to tak nie je..:((( Neviem kedy zomrel..:(( Bouzial..Ked odpadol bol uz klinicky mrtvy..;(((((( Len pristroje ho udrzovali.. Mam informaciu od jedneho lekara a sestricky.....

lucula73
1. sep 2012

@danciana ☹ ☹ ☹ ☹
nemožem uveriť,najlepší lekár,akého som kedy mala.........
neviem stopro,či je to pravda,čakám na info od jedného lekára,ale ak je to tak,tak je to hrozné 😔

bambulla
1. sep 2012

vraj je v nemocnici ale este zije

lenna30
1. sep 2012

Preboha, jedna napíše, že už má chudák po tom, druhá, že ešte leží na prístrojoch, prosím vás, ak ste len o tom počuli, nepíšte to sem, pokiaľ to neviete na 100%!!!!!!

kiara15
1. sep 2012

Presne ked neviete na 100% ze zomrel tak to nepiste lebo co ja som pocula ze zije a dnes ho uz odpojili z pristrojov .Ale hovori sa ked sa o niekom hovori ze zomrel tak bude zit 😉 tak ja dufam ze to tak bude.

rromana
1. sep 2012

Ja som z toho taka vytočena... kde je pravda? preco niekto plaši ludi.. ved uz ho kolkí oplakavajú.. teda hlavne zeny,pacientky... ako je to s nim naozaj?? ale overene informacie. kiara15 ty to odkial vies? ved hadam, to bude tak ako si napisala!!dufajme!

kiara15
1. sep 2012

@rromana mne to povedala jedna co robi v nemocnici tak len cakam ci sa mi to potvrdi modlim sa aby to tak bolo 😉

rromana
1. sep 2012

@kiara15 tak potom daj hned vediet,prosim ta. jaaaj,hadam to bude tak a dostane sa z toho.

kiara15
1. sep 2012

takze ze zije ale je na tom dost zle ☹

rromana
1. sep 2012

@kiara15 :( dost zle? davaju mu nejake sance? hadam to dopadne vsetko dobre a vyhra tento boj!!

lucula73
1. sep 2012

@kiara15 no ale nádej je,treba veriť,že sa z toho dostane,veľmi si to želám ☹ 🙂 🙂

lukajdik
1. sep 2012

Baby piste sem len to co viete ze je na 100%,lebo neviete komu tym mozete ublizit.....ziadne zevraj a pocula som sem nepatria ☹

sandra826
1. sep 2012

@danciana To co pises nie je pravda..

ingrid77
1. sep 2012

normalne ste ma vydesili, tak ako to je????

lucula73
1. sep 2012

@ingrid77 to čo napísala kiara15

ingrid77
1. sep 2012

...hm, diky

danciana
2. sep 2012

Ospravedlnujem sa, ale dostali sa ku mne zle informacie a ja som naozaj bola v tom, ze to je pravda..prepacte!!!! Jedine, co si zelam je, aby sa z toho pan doktor dostal!!!!!!!!!!!!!!!! Nic ine si nezelam!!! Je to uzasny clovek a lekar!!!!

zoyuska
2. sep 2012

@danciana ako to tak vies?????zase jedna baba povedala....o mojom to vraveli tiez ked mal po nehode

mili78
2. sep 2012

Baby mate nejake nove info?? ☹ ja lezim v nemocnici v BA a je tu jedna kočka od vas z Bojnic a ta tvrdi, ze .... ved viete, ani to nechcem napisat ☹ ☹ ja som ho zažila len raz, robil mi HSG, ale musim povedať, že taký užasný ludský prístup sa málokedy vidí...videl ma prvy raz v zivote a cele to bolestivé a hnusné vyšetrenie ma podporoval, oslovoval ma familiárne - menom, zanechal na mna uzasny dojem...jednoducho úžasný človek a lekár...Bože prosím nedovoľ, aby .... ☹ 😢 😢 😢 😢 😢 😢 .... caka ma tazka operacia a toto info mi teda rozhodne nepridala na psychike...baby prosim ak viete co je s nim napiste 😢 😢 😢 😢

slabachvila
2. sep 2012

žije, ale je na tom zle

bejbypd
2. sep 2012

Ahojte k doktorovi Hudecovi neviem aké sú informácie ale pani doktorka Mifeková je moja gynekologička obidvaja mi boli pri porode aj s doktorom Hudecom , pani Mifeková je rodinná známa a nám ujo včera tiež oznámil že pán doktor Hudec zomrel vraj vo štvrtok..tak potom naozaj neviem kde je pravda, inak on býva v činžiaku oproti nám, tak ja naozaj neviem čo sa deje...

mili78
2. sep 2012

😢 😢 😢

bejbypd
2. sep 2012

Každopádne to mi bolo len povedané, nechceli to vraj hovoriť jeho žene, tak ja neviem kiežby to nebola pravda.celé dva mesiace čo som bola na rizikovom bol úžasný staral sa o mňa krásne, také hodinové sono a dôkladné aké mi urobil on to neurobí nikto..jeho chlapček sa narodil dva mesiace predtým ako naša Miška...ach bože pred dvoma týždňami som sa tam bola dať objednať na preventívku, veselý bol pokecali sme všetko...dúfam, že to nie je pravda...

jana08
2. sep 2012

Podľa mojich informácii z nemocnice, včera na obed ešte žil a odpojili ho z prístrojov a čakajú, ževraj už pohol rukou, tak dúfam že zabojuje. Ja mám vďaka nemu štvorročné dvojičky.Úžasný pán doktor a človek, klobúk dole.

mili78
2. sep 2012

@jana08 ... Janka dufam, ze je to pravda co pises...odkedy mi to ta kočka z vedlasej izby povedala som hotova...stale na neho myslim...dnes vecer sa za neho pomodlím ☹ ☹ z neho sršalo tolko energie a optimizmu, pevne verim, ze zabojuje...dievcata drzme mu palce 😔

rromana
2. sep 2012

tak ako vsetci,tak aj ja dufam,ze to co pise janka je ta ozajstna pravda.. ja na neho tiez stale myslim a cakam nejake info z kazdej strany. nechapem ako niekto moze povedat,ze zomrel a niekto ze nie... to sa nerobi v takychto situaciach... modlime sa za neho.. velmi vela zien ho tu este potrebuje..

mili78
3. sep 2012

baby tak kde je ta pravda??? jedna baba v inej teme pise, ze v piatok ...... ved viete co 😢 😢 😢 zistite uz konecne niektora naozajstnu pravdu 😢 😢 😢

lucula73
3. sep 2012

@mili78 mne robí švagriná v nemocnici,lekárku,povedala,mi v sobotu,že ak bude niečo nové vedieť,tak mi zavolá.....v sobotu určite žil,včera neviem,ale dnes som šla okolo nemocnice a čierna zástava nevisí 😉 😉

mili78
3. sep 2012

@lucula73 .... to je dobré znamenie, ze nevisi zastava...Boze nech je to pravda, ze zije 😔 modlim sa za neho .... dakujem za info 🙂

lucula73
3. sep 2012

@mili78 ja som tiež z toho nanič,vďaka nemu máme druhé dieťa a on je celkovo úžasný človek a lekár....tak tiež sa snažím myslieť pozitívne 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre