MUDr. Hudec z Gynferea. Aký na neho máte názor?

janula18
25. aug 2008

Chcem sa opýtať, či má niekto s ním skúsenosti v oblasti reprodukčnej medicíny.

My sa s manželom snažíme o bábo 2 roky a rok chodíme k Dr. Hudecovi, ale mám z neho zmiešané pocity, nakoľko mi nikdy nič nechce povedať keď sa ho chcem na niečo spýtať.

mili78
11. nov 2012

Pán doktor všetko najlepšie k vašim dnešným meninám...hlavne veľa sily, aby ste zvíťazili v tomto strašnom boji ☹

bejkad
25. nov 2012

vie niekto niečo nové ohľadom pána doktora?

gbml
25. nov 2012

Aj ja by som chcela vediet co je s panom doktorom?!vdaka nemu,zije moja mala,zachranil mi ju!dakujem pan doktor...

rebeka11rebeka
28. nov 2012

Je to zlaty clovek. velmi pomohol aj mne, aj mojej dospievajucej dcere, ked mala zdravotne problemy. Dennodenne sa modlim za jeho vyliecenie. Najma kvoli manzelke a jeho malemu chlapcekovi.

jankako
3. dec 2012

ja by som ho hrozne teraz potrebovala 😔

natalia1205
3. dec 2012

dievčatá,nesúďme keď nevieme čo...nemocnica robí,čo môže,doktora previezli 1x. do KE až po dôkladnom preliečení ,no podľa výsledkov robených v KE nemal dobré parametre,a dať ho do komory bolo vraj väčšie riziko ako nedať,tak ho vrátili naspäť do Bojníc,no asi 26.alebo 27.novembra ho vraj znova previezli do KE...tak mu držme palce.
V ambulancii chýba jeho smiech,optimizmus,a nádej,ktorú rozdával.Nám veľmi pomohol,po dlhej liečbe čakáme prvé babenko len vďaka nemu...a on sa to nestihol dozvedieť :( ...napriek tomu posielam veľké ĎAKUJEM!!! Určite existujú nejaké tajné a mocné sily,ktoré mu naše pozdravy odovzdajú...

trogir
4. dec 2012

Bola som na preventivke u Mudr. Miffkovej, kazdopadne tam vladne ina atmosfera, ale musim povedat, ze bola perfektna, profesionalna empaticka. A cakala som 5 minut navyse od objednaneho terminu. Takze to tam zastupuje bravurne.

lucula73
1. jan 2013

kočky všetko dobré v tomto novom roku 🙂

neviete nič?
včera sme mali návštevu a som sa dozvedela...........ale neviem teda či je to pravda,že p.doktor sa prebral z tej komy,ale že nereaguje,nerozpráva,nič proste...........hm?že ho chcú prteložiť z nemocnice niekam ,neviem kam......

molly28
1. jan 2013

@lucula73 ano ano ...ako je v tzv,živej kome (neviem presne ako sa to vola)nereaguje, nerozpráva..ano vraj ho manželka chce z nemocnice dať do Nitrianskeho Rudna????do to ho penzionu...

tak uvidime ako sa mu bude dariť,,

a teda nielen jemu ale aj nám všetkým prajem hlavne veeela zdravia,,.,,

lucula73
1. jan 2013

@molly28 tak je to pravda.... 😉
inak v tom Rudne našu susedu po ťažkej porážke postavili na nohy,sme mysleli,že sa domov už nevráti.tak kiežby pomohli aj p.doktorovi 😉

molly28
1. jan 2013

@lucula73 kiežby..ale pravda si myslím že je inde :/

lucula73
1. jan 2013

@molly28 asi je to tak...........ale aspoň bude onho postarané 😒

molly28
1. jan 2013

@lucula73 nooo hádam aspon to

jjjj15
5. feb 2013

Dievčence, dnes som prvý krát navštívila túto stránku. Chcem vás len informovať, nakoľko som v každodennom kontakte s pánom doktorom , jeho manželkou a ordináciou. Pán doktor už bol v hyperbarickej komore a veľmi mu to prospelo, ale je to veľmi zdlhavý a ťažký proces, bojuje ako lev. Manželka sa o neho príkladne stará a myslím si , že máloktorá žena by zvládala to, čo ona teraz. Pán doktor je ešte stále v nemocnici, pretože potrebuje intenzívnu starostlivosť. Na tému Nitrianske Rudno ešte nikto neuvažoval , preto vás prosím , aby ste zbytočne nekombinovali.
Chcem vás poprosiť, pokiaľ ste pacientky pána doktora o trpezlivosť, nakoľko Dr. Mifková má toho veľa ale nesmierne sa snaží , aby bolo všetko OK. Pokiaľ by ste mali nejaké otázky , alebo pripomienky ohľadom ordinácie prosím napíšte na Jelacicova.j@gmail.com. Ešte raz veľmi pekne ďakujem za pochopenie.

molly28
6. feb 2013

@jjjj15 som veľmi povďačná že sa tu objavil človek ktorý je v ejho blízskosti a dúfam že nás budeš priebežne kontaktovať...

magg424
21. feb 2013

dievčatá, neviem ako vy , ale mne naozaj prekáža, že nie je možne sa dovolať do ambulancie, nikdy mi nezdvihli telefon, je to vec ktorá mi vadí, ked potrebujem urgentne sono alebo si volám ohladom výsledkov, / ked som bola na krv, doktorka mi zdoraznila, že si mám zavolať po výsledky/proste sa nedovolám, doktorka aj sestrička sú v ordinácií a telefony vyzváňaju, počujem to ked sedím v čakárni... Som rozhodnutá zmeniť kvoli tomu lekára

lucula73
22. feb 2013

@magg424 skús zavolať okolo 14 hod.
sestrička tam určite ešte bude a skor ti to zodvihne ako keď majú plnú čakáreň a kopec roboty 😉

magg424
23. feb 2013

@lucula73 volala som tam tri dni 10krát, od siedmej do tretej , bohužial ani raz mi telefon nezdvihli...

lucula73
23. feb 2013

@magg424 to fakt?tak to je už sila........a nemali náhodou dovolenku v tom čase?lebo ja som síce nevolala,ale kolegyna si volala po výsledky a viem sto pro,že poobede sa dovolala 😝 😝

magg424
24. feb 2013

nie nemali dovolenku, boli tam lebo som išla nakoniec osobne a aj som sa na to pýtala, povedali že nie vždy stíhaju, to znamená že nikdy nezdvíhaju, naozaj sa hnevám na to a rozhodnujem sa tuto ambulanciu opustiť

jankako
24. feb 2013

@magg424 moja,presne kvoli tomuto som sa aj ja rozčulovala.Nezdvihne sestrička ten telef.ani za...Ja ked čakám v čakárni tak vkuse ten telef.zvoní a nezdvihne ho!ženy tam chodia a pýtaju sa či robia ked nedvíhaju telef.ja som tiež vravela že akože ked žena niečo urgentne potrebuje,tak nemá šancu sa dovolať.je to už trápne.A to nehovorím o tom,že som obj.na krv na 7.30 zobrala mi ju o 8.30.potom stresuje že nestíha.lenže ked sestrička sa dohrabe ešte len o 7.30.a začne brať na krv až opo 8.00.:-S otras!
už by sa mali asi začať ženy sťažovať aj na tie telef.ved to nie je normálne!

lucula73
27. mar 2013

čaute kočky
som sa včera dozvedela,že p.doktora idú preložiť do penzionu na zapotočkoch,že mu pripravujú izbičku 😕 🙂 🙂

trogir
23. máj 2013

Neviete, aky je zdravotny stav dr. Hudeca?

domi1988
25. máj 2013

Ahojte baby, chystám sa prihlásiť k dr mifkovej, lebo som si našla pozit test a odkedy som prišla zo zahraničia nemám dokinu... aká je ste spokojne??

weirdo
25. máj 2013

@domi1988 - ahoj. Urcite sa tu najdu baby, co budu spokojne, ale aj nespokojne. Cize skusis a uvidis sama najlepsie 😉 . Kazdopadne je to fajn doktorka a zrejme aj odbornicka, ale s Dr. Hudecom, po ktorom prebrala pacientky, sa to porovnava tazko, aj ked u neho takisto to islo ako z rychlika, vzdy som sa dozvedela viac ako teraz a vysetrenia boli jemnejsie. Ale ako pisem, to je porovnanie. Ja myslim, ze chybu nespravis, prostredie pekne, prijemne, zariadenie ambulancie na jednotku, len sa trosku nacakas, aj ked sa objednava na konkretny cas ... drzim palce 🙂

domi1988
25. máj 2013

@weirdo a uspejem tam aj bez objednania?

weirdo
26. máj 2013

@domi1988 - myslim ze nie ... asi by Ta ostatne cakajuce tety spapali 😝 . Ale mozno sa mylim ...

jankako
31. máj 2013

@domi1988 ja by som sa obj.a zvlášť neviem ako to bude,lebo vyšetriť ťa tuším može až po prihlásení do poistovne,čo je cca mes.aby jej to preplatili.

filipmifek
11. jún 2013

Ak by ste mali nejake konkretne otazky na p.doktorku ( co sa tyka objednavania alebo aj ine ) , kontaktujte ma tu. Ja to zistim a odpoved vam tak sprostredkujem. Ona ma teraz toho naozaj velmi vela a o veciach co sa tykaju ambulancie nerozhoduje vobec iba ona.

Zelam pekny den, Filip Mífek.

lucula73
21. jún 2013

ja idem v pondelok ,som zvedavá,koľko bude ľudí a ako to tam funguje🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre