MUDr. Hudec z Gynferea. Aký na neho máte názor?

janula18
25. aug 2008

Chcem sa opýtať, či má niekto s ním skúsenosti v oblasti reprodukčnej medicíny.

My sa s manželom snažíme o bábo 2 roky a rok chodíme k Dr. Hudecovi, ale mám z neho zmiešané pocity, nakoľko mi nikdy nič nechce povedať keď sa ho chcem na niečo spýtať.

zlatanka30
26. dec 2009

aaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnoooooooooo

danielkabn
27. dec 2009

Čaute babulky,tak už máme po sviatkoch,ja som sa prežrala..ako každé vianoce a od zajtra začínam cvičiť..škoda,že nie je sneh,lyžovanie by pomohlo..)) Naše autíčko bolo pod stromčekom v podobe klúčov.. 😀 😀
A ináč,mrchu čakám v januári..v decembri som prestala meriat BT a uplne som sa prestala sledovať,lebo mi to aj tak liezlo pekne na nervy to ranné vstávanie a pchanie teplomeru.. 😀 😀

ereska
29. dec 2009

Danielka,zlatanka a vsetky vam silno drzim paste do Noveho roka nech nam skoro oznamite // cmuk

danielkabn
30. dec 2009

Babulky zlate,všetkým Vám želám veselého Silvestra,a všetko dobré v Novom roku,nech sa nám tie // sypú.. 😀 😀 Dúfam,že sa všetky stretneme v čakárni u Hudeca s bruškami.. 🙂 🙂 čoskoro..)))

zlatanka30
30. dec 2009

no tak ja urcite nie

ereska
30. dec 2009

Zlatanka aby si tam nebola prva 😉 🙂 velmi ti to prajeme

danielkabn
7. jan 2010

Ahojte babule,vsetko dobre v novom roku Vam zelam vsetkym.. 🙂
ja som prave dostala mrchu,takze mi nie je velmi prijemne..a mali by sme sa tu aj tento rok stretavat v hojnejsom pocte,bo tu pomaly nikto nepise.. ☹

zlatanka30
7. jan 2010

ahoj danielka.aj tebe vsetko dobre v novom roku prajem a nech sa ti splni to po com naviac tuzis.vsak sa mozme stretnut aj osobne.tak ako mi s ereskou.........je ssssuuuupppeeerrrrr.

danielkabn
8. jan 2010

baby,vy ste sa stretli a mna nikto na mejdan nezavolal.. ☹ ☹

zlatanka30
8. jan 2010

danielka my sme sa stretli u dokyho a potom sme boli na kavicke

danielkabn
8. jan 2010

Zlati,isla som na skype.. 😉

ereska
9. jan 2010

Ahojte aj Zlatanka je suuuuuuuuuuupppppppppeeeeeeeeerrrrrrrrrrrr 😉 a danielka najblyzsie ta berieme 🙂 pripadne ak chce este niekto sa stretnut z hudeciek 😀

zlatanka30
9. jan 2010

ahoj ereska.ja a super????ved sa vsetkeho bojim 😀 nebyt teba tak tam ani nejdem

ereska
9. jan 2010

Vidis isla si a verim ze nebanujes a nakoniec si stastna ze vies na com si 🙂 drzkaj sa

danielkabn
14. jan 2010

Caute babky zabky 😉 ja som dnes bola u dokyho.. a povedal mi,ze ma caka laparka a driling vaječníkov.. ☹ ☹ ☹ ☹
Bojím,bojím...

zlatanka30
14. jan 2010

ahojky danielka.mojko neboj sa mna caka ivf

ereska
14. jan 2010

Danielka ahoj laparku s drilingom mi robili v maji nieje to nic hrozne nebojkaj aj zlatka sa balaa vidis zobudila sa nasa princeznicka 😉 😀

zlatanka30
14. jan 2010

nahodou este by som isla .vsak ma budil pekny princ 😀

xpetka1x
14. jan 2010

ereska a preco ti robili laparku?? mala si mimomat?? aj si mala priznaky ci ako ti na to prisli

ereska
15. jan 2010

xpetka1x koli tomu ze sa nam nedari otehotniet predtym som v roku 2007 2x potratila a od vtedy som uz neotehotnela tak mi kontrolovali vajecniky priechodnost a robili driiling vajecnikov .

danielkabn
16. jan 2010

Ahoj ereska,a vidis,nepomohla ti ta laparka s drilingom..no a potom,ze sa mam tesit,ze to pomoze ☹ ☹ ☹

ereska
16. jan 2010

vies len ja mam anovulacny cyklus a tebe ta potvora aspon chodi no ja bez liekov nemam nic

danielkabn
17. jan 2010

Inak vítam ta medzi nami xpetka 🙂
dnes mam nejakú depku ☹ ale to bude asi počasím... 😒

danielkabn
23. jan 2010

No čafte 😉 tuto veru pomaly zapadá prachom,šak tu nikto nechodí,hlavne že u Hudeca vždy plná čakáreň 😀 😀
Zlatuši, s tebou som si fajno pokecala v lesoparku..musíme zasa dakedy hodiť stretko,ale aj s Ereskou 🙂 🙂 baby,to bude mejdan..)))

ereska
24. jan 2010

oki plati mam rannu poobede mozme 🙂))

danielkabn
24. jan 2010

Ereska,no ja budem celý týždeň v Bánovciach..až piatok dojdem.. 😒 tak to asi rande nestihneme..a cez víkend zasa do Bn..ideme na koncert 😉

ereska
26. jan 2010

Danka asi az ten tyzden po 8.2 oki🙂))) urobime si stretko papa 🙂

zlatanka30
26. jan 2010

a ja co ??? 😠

danielkabn
27. jan 2010

jasne Ereska,uz som si to poznacila,dufam,ze budes na skype a pravdepodobne ti prisiel mužíček domov 😀 😀
A Zlatku berieme tiež..samozrejme že ano 🙂 🙂

ereska
27. jan 2010

Zlatka samozrejme ze aj teba
Danka ano prisiel no mame opacne zmeny ja taham teraz sobotu a este sme boli dnes v noci od 02:00 do poobedia do 14:00 v praci takze utahana ako pes nevyspata idem haji papa

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre