Muž to už vzdal. Ako mám otehotnieť?

xleax
10. nov 2009

co mi poradite?Ja to stale strasne chcem (IVF),no muz to uz uplne vzdal ☹ 😢 😔

adulik76
11. nov 2009

a prečo to vzdal? už ste nejaké ivf absolvovali?

lenka20
11. nov 2009

xleax - vzdal to tak, ze tomu uz neveri, alebo tak, ze uz do toho vobec nechce s tebou ist? ja myslim, ze by pomohlo zoznamit ho s niekym, kto preziva to iste - teda zatial neuspesne IVFkuje... ono nie je pravda ze len zeny sa chcu o tom porozpravat, aj muzi to potrebuju, troska uvolnit ten stres... kazdopadne ked sa na to teraz neciti daj mu trocha casu..

lenka_66
11. nov 2009

moj to tiez vzdal a po 3 r. sam navrhol.

janicca
11. nov 2009

xleax - možno to je tým obdobím nechaj ho trošku oddychnúť neboj on sa naštartuje...musíš ho chápať ženy su silnejšie osoby ako muži to chce čas ...... 😉

cigaretka5
11. nov 2009

mozno je to tym ze sa citil pod tlakom ako hovori janicca treba netlacit na pilu na IVF musia byt psychicky prirpaveny obaja............

lubka0506
11. nov 2009

ahoj kočky 🙂 moj manžel tiež o niečom takom nechcel ani počut a postupom času na to prišiel...síce je to už šest rokov ale na druhý týžden máme termín v GF...takže predsa len.... 😉

rosienka
11. nov 2009

a uz mate najake IVF za sebou? alebo viacere a stale nic? u nas to bolo tiez raz hore raz dole, vzostupy a pady a tiez sa mm citil casto frustrovany a zacal pochybovat, ci to ma cele vyznam a naco a radsej byt dezdetni... ale ja som to nevzdala a rozhovormi ho presvedcila a chvilu bojovala sama aj za neho. A on sa potom znova pridal. Takze neboj, ak ten tvoj chce dieta, znova sa prida, tak mu ukaz, ze ty si iny zivot nevies a nechces predstavit...

skaredekacatko
23. okt 2012

unás tiež muž vymýšla semtam ale ja som tá čo to vždy dotiahne tam kde treba, takže chodil aj po vyšetreniach a teraz už začínam brať hormóny

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre