Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

madla28
1. dec 2008

Po dvanácté napíšu.

bigrendy
1. dec 2008

Ahoj madla držím palce.

madla28
1. dec 2008

Psala mi sestřenice, ptala se mi na embryjka a prý jsou zatím v pořádku.

labus
1. dec 2008

Madli to je super správička držím palce určite to bude o.k. neboj

yanny
1. dec 2008

tAKY DRŽÍM!!!!!!!!!!!!!!!!Moc!!!!!!!!!!!!!!
Dobrou 🙂

yanny
2. dec 2008

Ahojte,
Madlo, tak já to vidím na dvojčata. Jsem taková malá čarodějnice. Nějak to cítím. Jinak jseš ok?????
Budu na to hodně myslet a musí to vyjít. Hlavně, aby ti tam vložili dvě!!!!!!!!
Papa. večer
Už fakt pracuju

labus
2. dec 2008

ahoj Yanny
Madli držím palce

madla28
2. dec 2008

Holky tak zatím je to dobré, drží se všechny čtyři a jsou dvou a čtyřbuněčné. Zatím to je jak má být. Ve čtvrtek nebo v pátek transfer. Zítra si mám ještě zavolat.

labus
2. dec 2008

Madli no to je paráda tak palce držím dalej až do výslednej krvičky 😉

bigrendy
2. dec 2008

Ahoj holky. Madlo to je skvělé. tak to už musí vyjít. at tě můžou všechny následovat. 😀

madla28
2. dec 2008

Díky holky, budu šťastná, když to vyjde a vy budete těhulky hned po mě.

bigrendy
2. dec 2008

tak jsem začala chodit opět do práce. žádná sláva to nejni. ale co se dá dělat. nakoupila jsem hodně ovulačních testů a už se rýsuje čárečka. tak asi na víkend bude ovulace. po celou dobu se snažíme 😀 . doufám že se zadaří. naděje umírá jako poslední.no né? 😀

zaenab
2. dec 2008

Ahoj kočky, sorry, že jsem se neozvala, ale všechno bylo narychlo. Bohužel druhé testy byly negativní, tak jsem hned odjela na dovolenou, užiívala jsem si v Alpách hory a lázně - nádhera, všude spousta sněhu. No a teď už jsem ve Franciii, mám tu něco málo práce.
Blbé je, že musím brát všechny hormony dokud nepřijde MS, ale dnes je 31 den a stále nic - což je pro mě, která ji má v rozmězí 21-24 dnů něco hodně divného.
Jinak Madli držím pěstičky, všechny co mám. Budu tu někdy kolem 10, jdeme na večeři. Tak zatím pá 😵

madla28
2. dec 2008

Zaenab já myslím, že jsi těhulka.

madla28
2. dec 2008

Myslím si, že při IUI test neukáže tak brzo, jako při IVF.

zaenab
2. dec 2008

Madli 🙂

Já nevím, proč by se to mělo ukázat později? Ale sama si tak nějak namlouvám, že třeba ty dávky hormonů něco zkreslují 😠

Každopádně se o sebe zodpovědně starám, ani kapka alkoholu, trošku jsem omezila kávu a v lázních jsem se hýčkala do alelujáááá. A je fakt, že se mi párkrát hezky zhoupl žaludek, ale to ještě nic neznamená.
Jse rozhodnutá testnout se zítra znovu, 32 den by se snad něco mělo ukázat, nebo by už mohla přijít MS

Jak se jinak cítíš?

Co kočky na Slovensku?
Rendy, Yanny, zdravím i vás 🙂

yanny
2. dec 2008

Ahojta Berunky,
tak, že by i Zaneb byla těhu???? 🙂 🙂
Madlo už to chystej, já zatím vždycky když jsem stimulovala, tak jsem měla něco rozdělaný, že kdybych otěhu, tak si to střelím, ale teď si to nachystám, jako, že to musí vyjít. 🙂

zaenab
2. dec 2008

Yanny, dobře děláš. Já dnes byla v Dijonu v naprosto kouzelnémn obchodě pro děti, tak jsem neodolala a mám kouzelné body a botičky, ve smetanové barvě....i přítel z toho byl nadšený. Dostala jsem to zabalené v krabici s obrovskou mašlí a teď na to koukám na posteli a věřím, že to relativně brzo využiju 🙂

madla28
2. dec 2008

Zaenab po IVF test ukáže už třeba dvanáctý den, ale to se vkládají třeba pětidenní embryjka. Tak to je vlastně 17 dní. Při IUI se vkládají jenom spermie a tak test musí vyjít až později. Kolikátý den jsi testovala?
Yanny já se na všechno připravuju, jako že budu.

zaenab
2. dec 2008

13,14,15 den po IUI, z toho 2x krev a jednou byla mírně pozitivní

madla28
2. dec 2008

Tak vidíš, to je brzo, aspoň podle mých počtů. Udělej si zítra test.

zaenab
2. dec 2008

🙂 🙂 🙂

udělám a jestli budu mít připojení, ozvu se

No a jinak na tebe moc myslím, říkala jsem to příteli a ten se připojuje s přáním aby to vyšlo a máš prý jeho velký obdiv 🙂

mimusiacik
2. dec 2008

Zaenab...tolko vsetkeho pozitivneho kumulujes...tak uz by sa patrilo,aby ten anjelik hore nevahal a rozhodol sa,ano,toto su moji milovani,chcem ich za maminku a tatinka 😉 !drzte sa!

zaenab
2. dec 2008

Mimusiačik díky!!! Zdravím ze sladké Francie 🙂

madla28
2. dec 2008

Moc díky, zítra ti dám vědět, jak jsou na tom a kdy jdu na transfer.

yanny
2. dec 2008

Já jsem odskočila a koukám, že jste tady.
Madlo pěkně si odpočiň, žádné nervy na pátek, ať se jim tam líbí broučkům.
A chtela bys dva kluky, holky a nebo pár???? A co jména????
Já bych chtěla Aničku a Barbaru, případně Bereniku ale tu mi můj neschválí.
jaký se líbí vám jména????? 🙂

zaenab
3. dec 2008

Ahoj do nového dne.... bohužel test negativní, tak doberu ty hormony a počkám na MS, která stále v nedohlednu. Třeba to u mě ty léky brzdí.

Yanny, Barbara je nádherná, Anička se mi taky líbí no a Berenika - to je sen. Přiznám se, že mám tohle jméno taky na předních místech. Dá se tvořit spousta zdrobnělin a jméno samotné je takové vznešené, prostě volila bych BereNiku!!!! Ještě se mni líbí Alexandra nebo Anastázie.

Holky, jsem tu jen teď, posnídala jsem teplé croissanty (nějak se musím za ty nervy odměnit 🙂 ) a jedu pracovat. Ještě,že tu mají tak skvělé jídlo, protože počasí je tu hnusné - je to šok po té bílé alpské pohádce.

Všechny moc zdravím a posílám francouzské virusky - dětí je tu v průměru víc, než jinde v Evropě, tak na tom něco bude: Fr//, Fr// Fr// Fr// Fr// Fr// Fr// Fr// Fr// Fr// Fr// Fr// Fr//Fr// Fr// Fr// Fr// Fr// Fr//Fr// Fr// Fr// Fr// Fr// Fr//Fr// Fr// Fr// Fr// Fr// Fr//Fr// Fr// Fr// Fr// Fr// Fr//Fr// Fr// Fr// Fr// Fr// Fr//Fr// Fr// Fr// Fr// Fr// Fr//Fr// Fr// Fr// Fr// Fr// Fr//Fr// Fr// Fr// Fr// Fr// Fr//Fr// Fr// Fr// Fr// Fr// Fr//Fr// Fr// Fr// Fr// Fr// Fr//Fr// Fr// Fr// Fr// Fr// Fr//Fr// Fr// Fr// Fr// Fr// Fr//Fr// Fr// Fr// Fr// Fr// Fr//Fr// Fr// Fr// Fr// Fr// Fr//Fr// Fr// Fr// Fr// Fr// Fr//Fr// Fr// Fr// Fr// Fr// Fr//Fr// Fr// Fr// Fr// Fr// Fr//Fr// Fr// Fr// Fr// Fr// Fr//Fr// Fr// Fr// Fr// Fr// Fr//

labus
3. dec 2008

áhoj kočky
Zaenab je mi to luto
Yanny Barbara je nádherné meno vždy som chcela dcérku Barbaru už pred 20 rokmi a stále sa mi to meno moc páčino moji chlapi ho už teraz nechcu po prvom IVF muž rozhodol že malá bude NELLA ale kedže to nevyšlo tak ho už nechcem teraz sme sa zhodli že chceme IVANKU po manželovy inak mne sa moc páči:MIA, REBECA,ESTER, A ZOE chlapček jednoznačne ADAMKO,

madla28
3. dec 2008

Já bych chtěla páreček a když to vyjde tak to bude František a Kateřina.

madla28
3. dec 2008

Tak dvě embryjka to vzdávají, ale dvě jsou v pořádku. Transfer zítra o půl jedné.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre