Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

bigrendy
11. dec 2008

Ahoj holky. Ynanny opravdu jsi mě skvěle pobavila. chechtám se až ted. včera to bylo fajn až nato ,že mám ještě ted omrzliny. chvílema jsem si připadala jak magor. koukala jsem po každém tmavém autě z blondínou. asi si všichni myslely že jsem asi švihlá. 😀 😀 😀 😀
ale pokec byl fajn. příště koukej přijet aspon na půl dne.

jinak jsem už v krámě sama hurá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.
svinucha kolegyně je pryč. holky to je paráda. kdyby mě nečekala inventura tak bych jásala víc.hurá!!!!!!!!!!!!!!!!!
Madlo vydrž stojí to za to!!!!!!!!!!!!!!
Labus jak se máš ? 😀

labus
11. dec 2008

Zaenab ja som tieš prvu mrchu mala hrozne silnu ako nikdy a aj dlhšiu ale teraz druha zasa nechodí .No tá knižka bude asi fakt dobrá blbost

bigrendy
11. dec 2008

holky jaká knížka?

madla28
11. dec 2008

Tak o tom jsem taky nikdy neslyšela.
Holky brala jste některá po ET Estrofem?

zaenab
11. dec 2008

Rendy na předchozí stránce o ní píšu a nedoporučuju!
Jinak gratuluju k práci bez sviňuchy 😵 , inventuru nějak přečkáš...

labus
11. dec 2008

ahoj Rendy no fajn len chodim z najmenším už druhý týžden po lekároch má laringytýdu a nie a nie prejst a mám šok lebo Tinko ten najstarší 20r. dostal byt od podniku tak s kočkou zariaduju a dneska tam aj spí ježiši ved on odchádza och kočky tak to je take zvláštne...

labus
11. dec 2008

Rendy ty si už dostala druhu mrchu po tom.. mne mešká a riadne ma to štve lebo v january-leden mám začat tak láskavo by si herečka mrcha mohla švihnut...

madla28
11. dec 2008

Labus ona přijde, neboj.

labus
11. dec 2008

Madli ved ja viem ale čím neskor dojde tým neskor pojdem v lednu stimulovat bože..
Madli babulka a ty ako sa inak cítiš až na to testíkovanie?

madla28
11. dec 2008

Dopoledne dobře, ale odpoledne vždycky nějak divně.

labus
11. dec 2008

Madli ako divne ?si unavená alebo ta nečo bolí alebo ako?

madla28
11. dec 2008

Unavená ani ne, jen se mi motá hlava.

bigrendy
11. dec 2008

Labus ještě ne jsem teprve 28dc a já to mám až 34dc. 😉

labus
12. dec 2008

Madli a berieš utroš že?to bude od neho to prejde a pohladkaj bruško
Rendy ach tákkk no ja čakám a čakám už od pondelku mám pocit že už dojde hm asi je v Rusku kopa snehu tak je kalamita a preto mešká 😀 😀 😉 😉

madla28
12. dec 2008

Labus beru utroš a estrofen. Estrofen se používá po přechodu na zmírnění návalů horka, nočních pocení, suchost pochvy a osteoporozu.

yanny
12. dec 2008

Ahojte,
tak já jí čekám v něděli 🙂
Kdyby nepřišla vůbec, to by byl gol, protože mám jednu lednici narvanou samýma serepetičkama na stimulku, možná už i na dvě 😅
Madlo a co močák, necítíš ho nějak jinak, či častěji???

madla28
12. dec 2008

Na záchodě jsem pořád a dost mě bolí záda. A co je dobrý při prvním jsem přibrala 10 kg a teď nic.

madla28
12. dec 2008

Yanny to by bylo paráda, kdyby jsme tady protrhly tu smůlu obě dvě.

yanny
12. dec 2008

Tak Wc je asi dobré znamení, ty záda asi ne, to může být, tak čo onak. Mě osobně záda bolí před MS, ale zase jen ten den před MS.

yanny
12. dec 2008

Já bych si měla jet, hned jak to dostanu pro HA, doporučili mi to v KV caru, abych to zas nedostala dřív, jak minule.
Tak v pondělí bych jí začala zobat a potom za 28 dní stimulka, nekonečné!!!!!!!!!!!!!
AlespoŇ, že jsou ty vánoce.
Doufám, že jste si napsaly ježíškovi o miminko!!!!!!!!!!!!!!!!!
Já ještě ne, tak večer sednu a napíšu 🙂

yanny
12. dec 2008

Madluš, ty asi válíš???? Tak jdu pracovat. Musím jet do města a potom do Globusu, zaplatit si nové dvěře, mají tam různé slevy.
tak večer pa.

bigrendy
12. dec 2008

aHOJ HOLKY. včera jsem začala trochu špnit a dnes nic. tak nevím co to bylo. jsem docela hotová .celý den v práci a zítra jdu taky jen do 14.00. a potom mě čeká velký uklid. jindy nemám čas.

Madlo a kolikátý den jsi od et? už se ti toblíží vid. neboj ty budeš těhu. 😀

madla28
12. dec 2008

Rendy dneska jsem osmý a bojím se čím dál víc.

bigrendy
12. dec 2008

neboj musíš být v klidu. už za chvíli budeš dělat testík. 😀

madla28
12. dec 2008

Vždyť víš, čím procházím.

bigrendy
12. dec 2008

vím. vím. je to hrozný na psychiku. ☹

yanny
12. dec 2008

Ahojte, tak jsem doma.
Mužíček zase v trapu, musím nasadit nějaké zvědy, jestli nemá nějakou k.....u.
Mám na něj málo času a on má potom roupy.....,už jsem to jedno zažila 😀
Madlo nemáš zkušennosti s elektrickým ohradníkem????
Tak se někdo ozvěte 🙂

zaenab
12. dec 2008

Madli, ta únava a záda jsou z utroše - já jsem měla děsný bolesti v kříži a po deváté večer jsem zalézala pod peřinu. A raději netestuj a hezky si počkej na krev - budeš mít určitě ten nejkrásnější dárek pod stromeček!

Já dnes začala cvičit cviky Mojžíšové, tak mě hezky bolí půlky - nezdá se to, ale když hodinu opakujete relativně jednoduché pohyby, tak to dá zabrat 😀

yanny
12. dec 2008

Ahoj Zanýý, taky snažim cvičit ta její cviky. Mám je v celofánu u postele, ale moc se mi to nedaří.
Nějak na to kašlu.

yanny
12. dec 2008

Rendy zítra se nestrhni při tom úklidu, ať tě ještě uvidím.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre