Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

ast
20. jan 2009

Ahoj holky, tak do toho prostě asi v pátek či v sobotu jdu. Čekala jsem myslím tak třičtvrtě roku. Tak držte palce, já jsem neeeeeeeeervní.......

zaenab
20. jan 2009

Ahoj Ast,
držím palce, pěsti, co se dá 😵

zaenab
20. jan 2009

Yanny, teď jsem všechno přečetla a neboj - máš tu nás, které tě nedáme! 😠

Já jsem toho teď měla dost, připravuju stěhování (asi definitivně příští týden), balím věci, pendluju mezi nemocnou mamčou a prací a do toho léčím mykózu. Mrcha jedna, měla jsem pokoj pár let, neb jsem vždy jednou do roka koupila velký Wobenzym, vybrala ho a mykózy nikde. No a teď se to nesmí kombinovat s hormony, tak se potvora zase ozvala. Cyklus je asi ztracený, ale i tak mám trochu obavu, kdyby se zadařilo, tak je diskutabilní použití clotrimazolu. Ale už to jinak nešlo...

yanny
20. jan 2009

Ahoj Zannýýý,
já jsem nějak zkolabovala, trochu na hlavu a hlavně vaječníky, nevím co se stalo, vůbec si to nedovedu vysvětlit.
Nikdy jsem s vajíčkama neměla problém, jen se zavrtáním embryjek.
Tak si říkám, když už ani folikuly nerostou, tak to je nejvyšší čas to zabalit, ZKOUŠÍM SI NAJÍT něco jiného za mimčo.
Asi si koupím další dvě fenky a konečně pořídím celé stádo koníků a hlavně mojí Nikol, už tak nějak přemlouvám k mimi.
No jsem na hlavu.
A samozřejmě to budu lámat přirozenou cestou, alespoň zas budu pořádně š......t 😅
A taky musím dát cca 10 kilo dolů.

Tak holčičky budu tady s váma každý den tak se snažte 😵

madla28
20. jan 2009

Yanny tomu nevěřím, že to vzdáváš. Já taky myslela, že to vzdám a jdu do toho zase.
Rendy vyjde to jako IVF plus 10000 pro dárkyni.
Vyjde to vlastně stejně, protože dárkyně nemají tak vysoký dávky léků jako my.
Ahoj Zaenab, ráda tě vidím. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zaenab
20. jan 2009

Yanny, víš co? Teď se fakt na všechno vykašli, kup si koníky, začni chodit do fitka, na masáže, zkrátka dělej to, co ti dělá dobře. A uvidíš.... 😉

Mooooc na tebe myslím

zaenab
20. jan 2009

Nazdar Madli 🙂

yanny
20. jan 2009

Holky, tak musíme udělat nějakou sešlost, třeba v létě, ne 🙂

yanny
20. jan 2009

Labus, neviděla jsem tě na neplodnosti v nativech 2009.
Si byla na nativu v Reprofitu???? No to g r a t u l u j i !!!!!!

labus
21. jan 2009

Yanny si ma odhalila sakriš ☹ 😀 nie ešte som nebola v piatok mám OPU mám jeden ukážkový folík 17mm a jeden 9mm a 7mm ale bude to asi len ten jeden no pri troche štastia to na mimi stačí no nie?

ivv
21. jan 2009

zdravim vas dievcata.
ak si na mna este spominate, tak som cez vianoce riesila ci som, alebo nie som tehu, potom som vam pisala, ze mame srdiecko..
minuly tyzden sa to vsetko skoncilo.. v den ako som si mala vyzdvihnut tehu knizku.. na zaciatku osmeho tyzdna.. 😔
takze som na zaciatku a som velmi smutna..
dufam, ze na vas neprenesiem moj smutok!
prajem vam /aj sebe/ vela optimizmu a sil .. 🙂
pa

labus
21. jan 2009

IVV je mi to moc moc luto

maja9
21. jan 2009

Ahojte , som tu nová , čítam Vas už asi 2 mesiac, snažíme sa o mimi 4 roky , chystáme sa na 4.IVF. Chcem sa spýtať Labus , aké lieky si brala na natív a akú dávku.dík

labus
21. jan 2009

Majka brala som CLOSTILBEGYT 2X2 TABLETKY 5 dní potom UTZ a potom v pondelok MENOPUR 2amp. čiže 150jednotiek, v utorok tak isto plus ešte CETROTIDE dnes tak isto UTZ a MENOPUR+CETROTIDE večer o21,00 pichám PREGNYL a v piatok mám OPU

maja9
21. jan 2009

Labus, ďakujem ,je to podstatne šetrnejšie takže začnem uvažovať aj o tejto alternatíve.Držím prsty moc ,moc !!!!!!

irafa
21. jan 2009

ahojte holky tak si přectavte jak sem šla na ten ultrazvuk tak pan doktor hledal cistu a už žadnou nenašel minuly tyden ve čtvrtek sem měla bolesti no fuj fuj tak to asi ten den praskla tak fajn že je vše ok tak se budem přišti měsic zasw znažilkovat 🙂 🙂 snad by to už mohlo no uvidime oproti vam si nemam co stěžovat uplně koukam co vše musite skusit aby bylo mimi 😝

labus
21. jan 2009

dakujem aj ja tebe no mna IVF dost zmohlo toto je šetrnejšie

zaenab
21. jan 2009

Ivv, to je mi líto, pozitivní je, že se to podařilo, takže šance tu jsou pořád
Yanny, sraz je fajn nápad, žebychom zajely zkontrolovat ti to nové stádo koníků? 😀
No a jinak jsi dobrá špiónka 😀 😀 😀

Ahoj Maja!

labus
21. jan 2009

Zaenab ahoj no tak v piatok som v Brne dáme kafíčko? ak mi nebude špatne 😀 😀 😀 ale to by bolo take ranajšie okolo 10,00 alebo 11,00 a fakt yanny je špion jak vyšitý

zaenab
21. jan 2009

Labus, paráda!!!!!
Jasně, že dáme.

V pátek mám jediný termín schůzky, a sice od 11 do 12.30. Takže buď předtím, nebo potom.
Budu v centru.

🙂

labus
22. jan 2009

Zaenab v centre mesta?pošli mi do IP číslo nech ti možem brnknut ked skončím a dohodneme s 😉

zaenab
22. jan 2009

Ahoj všem 🙂

yanny
22. jan 2009

Ahojte, nejsem špion, jen jsem všímavá 😀 A labus neměla žádné maskování 😀
Tak asi půjdu na nativ hned jak to dostanu. jestli už nezůstanu va tom jejich umělém přechodu 😀
V létě se můsíme scuknout 😀
Už jsem vám psala, že jsme slavili mužíkovu 50jdu. 😀 A jeho maminka mi naférovku řekla, že se chce dožít ještě dalšího vnoučka.
A v pondělí si jede pro nějaké překvápko, tak jsem zvědavá.
zatím pa.

Ivy, to jsou trable, tak zas bude líp.

madla28
22. jan 2009

Yanny já jsem věděla, že to nevzdáš.

ast
22. jan 2009

Ahoj holky, tak se hlásím, ale ne se zrovna dobrou náladou. Já jsem prostě puntičkář a zatím to vypadá, že pro mě jsou jen dvě embryjka. Prostě mám pocit, že to není optimální. Ono jeto logické-když se oplodní víc vajíček, než dvě, myslím, žze potenciální dárkyně: nejhorší je to , že to v nemocnici nechápou. Myslejí sí, že vymýšlím komplikace a problémy. Jenže já mám jediný zájem: už konečně vypadnout... Je to začarovanej kruh a není to jednoduchý. Komunikovat o tom není moc´možné, berou to jako stěžování... Bože holky, proč? Prosím, co mám dělat? Já nechci žádné problémy, vždyť Jsem ráda, že vás tady mám... Pá. Kočky, co vy na to?

ast
22. jan 2009

oprava: že potenciál dárkyně je lepší...

sabas
22. jan 2009

Ahoj všem holkám tady. Před chvílí jsem se doplazila z práce, mám toho za celý týden plné kecky, ale dnes obzvlášť 😝 . Najela jsem v tom marastu skoro 280km, tak jsem jen zatopila, uvařila grog a čtu vás.
Ast, takže zítra nebo v sobotu do toho jdeš ? Budu držet palce!!!
Labus a Zaenab přeji pěkné setkání a pokláboseníčko u kávičky Labusce v Brně hodně štěstí.
Ivv, je mi to líto, bojuj dál...
Yanny, co jsi pořídila manžovi k 50 ?? Také nás čekají narozeniny, sice ne kulaté, ale potrebuji nějakou inspiraci. 😠 Vidíš i tchynka si přeje vnouče, takže to nevzdávej, ale určitě je dobré i odpočívat.
Holky, zkouší některá z vás otěhotnět přirozeně, bez pomoci medicíny a nebo jen s bylinkami ???
Přeji všem hezký víkend. Já jsem si ho prodloužila o zítřek, nenaplánovala jsem si žádné pracovní schůzky, tak budu trošku lenošit.... 😀

zaenab
22. jan 2009

Ahoj Sabas, já půjdu do dalšího IUI, ale střídám to s přirozenými cykly - díky hormonům se mi prodloužil cyklus a mám ovulku,

Yanny ........ SUPEEEER ! ! ! Jo a prozraď ten dárek, mě to čeká za 3 roky.

Ast, klidně se ptej a "zdržuj" je, vždyť každý případ je individuální a ostatně za všechno dostanou zaplaceno, tak je to i jejich povinnost. Neboj a nedej se!

dobosildi
22. jan 2009

Ahoj,mám na predaj 2 puregony 600 s exp.05/2009,cena 135 eur za kus ,dobos-ildi@post.sk

zaenab
22. jan 2009

Tak dobrou, dnes je tu nějak mrtvo 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre