Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

labus
29. jan 2009

Ast Yanny má pravdu príznaky nepríznaky ignoruj a hlavne ak by si aj 10x bola tehu vždy by to mohlo prebiehat uplne inak ver mi takže hlavu hore

ast
29. jan 2009

Děkuji Labus, jste tak hodné holky. Asi je to takhle: já mám tak hodného manžela a já se tak strašně bojím, jak ho to bude bolet... Mě to vždycky rve srdce, když se to nepovede, ale vidět jeho, jak ho to bolí, to je pro mě to nejhorší...

labus
29. jan 2009

Ast to ti verím ja to mám podobne preto verím že to vyjde lebo by ma moc bolelo ako by trpel
a vravím ti pozitývne mysli nemáš zatial dovod na paniku tak pohladkaj bruško 😉

ast
29. jan 2009

Díky za hezká slova -budu tu asi po deváté. Zatím ....

labus
29. jan 2009

o.k. tak mrknem drž sa 😉

madla28
29. jan 2009

Ahoj holky skoro těhulky a ostatní.
Yanny, já taky stopla stimulku, ale na transfer jsem šla, tak to bylo asi jiný. MS jsem po transferu měla dost silnou. Při stimulce mě bolelo hodně břich, ale to bylo asi od tý cysty. Teď už mě nebolí, ani mi tam nepíchá, tak snad už praskla.

ast
29. jan 2009

Tak holky hezký večer. No, trochu se klidním, ale jen trochu. Doktor mi dal nějakou "krizovou esenci" Bachovy květové terapie. Je to spray, který se aplikuje při stresu. Tak prej to mám stříkat do pusy teď ten "dlouhý" týden. Nevěřím tomu, ale zní to mooooooc dobře. 😀 Kdyby mi někdo tvrdil, že mám třikrát obejít kočičinec a říkat u toho "vyjde to"-tak to snad udělám... 😀 😀 😀 Zatím pááááááááá

madla28
29. jan 2009

Jé tak já to chci příště taky.

ast
29. jan 2009

No Madlo já nevím-mají to doktoři akupunkturisti a homeopati. Já zatím nějaký účinek nevidím... Ale zkus se zeptat. Třeba to někomu funguje. Na mě třeba i silný prášky málo zabírají, nejsem tak citlivá.

madla28
29. jan 2009

Třeba už nebudu tak nervovat jako minule.

ast
29. jan 2009

já teda nervuju hodně. Bez ohledu na květovou esenci.

madla28
29. jan 2009

Já jsem třeba zapoměla i v pondělí volat do Brna a to by se mi dřív nestalo. V úterý jsem tam volala natřikrát a vždycky o půl hodiny dýl.

yanny
29. jan 2009

Holky koukám na barrandov a je tam pěkný pořad o lidech, dětech - hermafroditech, jukněte.

ast
30. jan 2009

Ahoj holky, dobré ráno. Tak dnes opět další čekací den... JUak ti je Labus? Jak se cítíš? Já nemám absolutně žádné pocity ani tušení...

labus
30. jan 2009

Ast ahoj ja sa mám fajn zohnala som si od kámošky kopec romantických knižiek tak cele dni čítam je to super relax a aspon nerozmíšlam tiež nemám žiadne zvláštne pocity tak bud v klude snaž sa si to užívat aj ked je to tažke nemysli že ja by som najradšej netestla ale to je ešte tak skoro že by ma to len rozladilo a tak radšej verím že drobček je tam hladkám bruško a prihováram sa mu

ast
30. jan 2009

Ahoj Labus,tak se snažím být v klidu a chvílema si taky promluvím s drobotinou. Pořád je naděje, že tam někdo z nich spinká. Ale nějak nekomunikujou. ☹ Cpu do sebe strašně moc jídla, cítím se pak líp. Taky máš takový hlad?ˇ

yanny
30. jan 2009

Holky já vás sleduju, ale jsem napnutá, jak struna. Až nám nahlásíte těhu, tak zas pustím slzu dojetím.
Já si dnes dělala OVU test a nejsem z něj moc rozumná, nedělaly jste si ho některá????
Měla jsem jen lehounce narůžovělý druhý proužek a to jsem 21 den cyklu.

ast
30. jan 2009

Ahoj Yanny, pokud se chceš zorientovat v ovutestech, zkus napsat příjemnému panu Tomášovi: tomas@ivtimuno.cz Je to odborník z firmy, která testy dělá azodpovídá odborně dotazy. Ale protože nevím, jaké testy máš, nejprve se podívej třeba na http://www.ovulacnitest.cz/forum.php?page=22&vi.... Můžeš to zkusit-já to jednou využila a byl v poho.

labus
30. jan 2009

ahoj Yanny
Ast dnes mi došlo nove MAMA A JA a tam sa píše že embrijko začína tvorit HCG tak 10 den po oplodnení to znamená že nič cítit ešte nemožeme a všetko ostatne je len utroš tak hlavu hore 😉
Ja som práve sledovala rekordný zápas na AUSTRALIA OUPEN trhli rekord hrali vyše 5 hod. NADAL A VERDASCO rozhodla jedna loptička fak to bolo neskutočne dobre som sa bavila no a pojdem zasa čítat takto si vegetím ,večer ma manžel vezme na prechádzku

ast
30. jan 2009

Ahoj Labus, přeji hezkou procházku. No, vzhledem k tomu, že embryjka se kultivovalla, moje jsou dnes desetidenní. Ale testovat fakt nebudu. Určitě ne. Udělám si hezký večer s filmem s Julií Roberts. Těším se. Jdete s manželem na večeři nebo se jen projít?

labus
30. jan 2009

Ast ešte neviem možno niekam zájdeme ale mám sa vyhýbat miestam ako hypermarkety a reštavrácie a kedže zajtra cestujeme do Topolčian na oslavu 60nar. mojho ocina užijem si reštiky a ludí až až a kávičku som už vylučila pijem len tu 3v1 ale máme jeden nefajčiarsky podnik kde robia neskutočne MOJITO samozrejme aj bezalkoholicke a fakt mi chtí tak možno sa nechám na jedno pozvat mužíček mi splní čo mi na očiach vydí 😀 😀 😀 😉
Ja som práve dočítala zaujímavu knižku tak sa večer vrhnem na dalšiu a aký film mrkneš s Juliou mám ju moc rada a fakt dobrý nápad ja by som si pozrela neviem ako sa to správne píše :Erin Brokovič to bolo tiež super

ast
30. jan 2009

Ahoj Labus, tobě zakázali kávu? A co se týče restaurací a veřejnosti-to je kvůli chřipce? Já budu koukat na Úsměv Mony Lisy-to je tak pěkný film s Julií. Užij si procházku i oslavu. Já se bojím kamkoliv cestovat-i po městě MHD, aby to se mnou nehoupalo. Ale rozhodně mi to nikdo nezakázal. Drž se, hezký večer.

labus
30. jan 2009

Ast kávu mi nikto nezakázal ale v tehu vraj škodí,proti chrípke som očkovaná ale som hákliva na vírusy a beriem preventívne 1/2 prednisonu tak mi lekárka odporučila vyhýbat sa miestam ked sa zgrupuje vela ludí. Dnes ide o 8,40 romantika na JOJke u nás neviem či chytáte Pod toskánskym slnkom a ns spectru o 19,00 dokument o Andaluzii to je moja srdcovka

ast
30. jan 2009

Bohužel JOJ se musí platit, to nemáme. Ale pod toskánským sluncem-to je paráádní romantika. Já beru 3,5 Prednisonu-mám protilátky na spermie... 😠 Když se to teď nepovede, ještě chci do Prahy na reprodukční imunologii-ty protilátky proti spermiím mám fakt strašný. Tak bych se v Praze zeptala, jestli není nějaká účinnější terapie, než Prednison-ale myslím, že není.
Hezky si užij večer a zítra oslavu. Opatruj se.

labus
30. jan 2009

Ast u nás -teda u vás v REPROFITE vraj niektorým kočkam pri transfere pichaju ešte MEDROL je silnejší ako prednison písali to kočky na neplodnost.cz. Aj ty si uži krásny večer a pohlad bruško a verím že prednison zaberie je to dost silna davka tak určite bude učinkovat 😉

madla28
30. jan 2009

Ast v Brně je taky imunologie, měla jsem tam jít, ale nakonec jsem byla v Jihlavě.

ast
30. jan 2009

Jo, díky Madlo, já mám hotový vyšetření v Brně. Jenže v Praze je reprodukční imunologie-zeptám se, jestli jsou nějak specializovaní a tak. Nevím, jestli to má smysl, ale zkusím se poptat.

madla28
30. jan 2009

Já myslím, že už to nebudeš potřebovat.

sabas
30. jan 2009

Ahoj všem, skorotětulky také sleduji, je to napínavé....a jistě to dobře dopadne.
Yany, ovu testy občas používám a myslím si, že fungují. Ovulku mi ukazují mezi 14-17 dnem a to je zhruba 10 dnů před ms.
Jinak si holky užijte víkend,Labus, pěkně oslavte 60ku a s Ast se opatrujte a dále nás informujte.

labus
30. jan 2009

Sasab dakujem a vitaj teba ešte nepoznám . Stimuluješ alebo si čakatelka?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre