Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

labus
13. mar 2009

Zaenab a začínaš hned teraz nanovo ako dojde mrcha? super to je fajn ja v aprili hned ako budem mat zhojený zadoček ☹ ☹ ☹ mne už došla mrcha a teraz to viac boli,lebo mam spodok prekrvený tak aj rana ma boli viac aspon dufam že to nebude zápal ☹ ☹ ☹
Rebeka ahoj vitaj a kolko máš rokov? Ja 37 a tiež mám vždy maličko vajíčok, valstne na prvom IVF presne ako ty 4 folíky,3 vajíčka ,2 embrijka -jedno slabšie...

irafa
13. mar 2009

ahoj snažilky
zany 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢
sakra proč musime mit takovou smůlu tak sme všichni držely pěstičky aby to vyšllo dělala si s jakej test ja jen jestli třebas nebyl ko jako špatnej ja vim ale skusila bych na tu krev hm ale as maš pravdu počkej jestli donde MS ach jo kež by nedorazila a byla si těhu ale to je..................
utikam za Věrkou do špitalu už je ji lip ale pořad ji držej o hladu chudak moje mala tak je štihla a bude z ni hubeňour
zany drž se je to těžky ale sme as tebou pa

bigrendy
13. mar 2009

Ahoj holky.Zany třeba není vše straceno. počkej ještě. 😉

yanny
13. mar 2009

Zaný, tak to neva, nesmíš se unavit a jednou to vyjde 🙂
Zdravím Viktorku a Rebeku.
Viktorko, tak si želízko v ohni, tak něco nám povídej o sobě 🙂
Rebeko a co máš dál v plánu????????
Labus to musí být nepříjemný, ale jsou horší věci.
Rendy a co ty?????
Doufám, že jsem na někoho nezapomněla 🙂
Já mám moc a moc práce, tak vás nestíhám sledovat, ale polepším se 😵

Dnes jsem byla v KV Pronatalu a byl tam moc hodný doktor, našel mi veliký folíček a objednal mě v neděli na IUI.
Tak se těším, že se mnou zase něco děje.
Jdu si píchnout Pregnyl.
Tak zatím papapa

bigrendy
13. mar 2009

Ahoj Yanny. našla jsem jinou dr. tak se uvidí jestli je šance . 😉 budu držet palce at ti iui vyjde. 🙂

rebekka
14. mar 2009

Holky díky za dotaz a zájem.
Labus je mi bohužel 45 pryč, jsem asi cvok, že chci ještě díte...
Yanny teď mi zbývají jedině darovaný vajíčka, ale to je pro mě problém . Spíše etický než finanční, naštěstí. Požadavky na dárkyně jsou "nevybočovat inteligencí ani vzhledem negativně z běžné normy", což mi asi nestačí, tak nevím. Jak mi ovšem v CARu řekli, dlouhonohou a dlouhovlasou blondýnu by chtěl každý. Taková jsem ostatně i já 🙂))

henikav1
14. mar 2009

Pekne ranko zienky a krasny vikendik Vam prajem. Tak som po dlhsom case zase medzi vami, pripravena nevzdavat sa. Zaenab, mrzi ma, ze to asi tentoraz nevyslo, ale nevzdavaj to, mozno uz najblizsie. Yanny drzim palceky, uz by si si zasluzila, aby ti to vyslo. Rendy, Madla, ako sa vam dari?? Ahoj rebekka, vitaj. Viki, vela stastia, drzim palceky

madla28
14. mar 2009

Ahoj holky,
Henikav jak se máš?
Zaenab zkus ještě tu krev a uvidíš.
Rebekka, já jdu také do darovaných a je mi už 43, ale aspoň vidím, že nikdy není pozdě.
Rendy a co plánuješ?
Yanny, že by jsi tu smůlu prolomila ty?

henikav1
14. mar 2009

Ahoj madla, uz som sa vyrevala, vydepkovala a myslim si, ze teraz mam dost sil na to aby som zacala odznova. Kupila som si clomid a zaciname znova. Co ty? V akom stadiu si teraz? Uz si rozhodnuta pre darovane vajicka? A kedy to skusite? Uz by sa nam zislo pre povzbudenie vsetkych, aby sa to uz niekomu podarilo. Ja som uz chvilku rozmyslala aj o adopcii, ale to sa nam asi nepodari, su tam velmi zle podmienky pre manzelov zijucich v zahranici ☹

madla28
14. mar 2009

Ahoj Hení. Už jsem se rozhodla pro ty darovaný. Čekám na MS a budu volat, jestli je pro mě dárkyně. Mám dva týdny na to, abych se dala dohromady, jsem teď pořád nějaká nachcípaná.
Kéž by byla dárkyně hned, ale to mi asi nevyjde.
V pondělí si jede ségra pro papíry o adopci, tak jsem jí řekla, ať mi je vezme taky.

henikav1
14. mar 2009

tak ti teda drzim palce, aby sa nasla darkyna, asi ich nie je vela, vsak?

madla28
14. mar 2009

Já nevím, ale snad nějaká bude, když mě doktor do toho tlačí, že to bude lepší.

sabas
14. mar 2009

Ahoj všem holkám tady. Nějak se nám nedaří, že, ale musíme vydržet na optimistické vlně. Za chvíli se otevře jaro a vše bude veselejší. My nabereme nové síly do dalšího snažení. Sice nevím jak vy, ale já jsem teď stále unavená a pořád bych jen spala. Ale stejně jako Yanny jsem tak zavalena prací, že nemám čas dopočívat. Navíc mám už 14 dnů nějaký urputný kašel a ne a ne se jej zbavit.
Zany,vysmutni se a neboj, bude líp, uvidíš.
Irafko, kdy si pojedeš pro dceru ? Myslím si, že do 3 dnů po zákroku by ji mohli pustit.
Rebekko, to je pěkné, mně je také tolik co tobě, jsme tedy zde nejstarší, ale vlastně mladé, když se snažíme o mimi. A podívej se na Báru Basikovou a Veroniku Žilkovou, jak se s tou pětačtyřicítkou vůbec nepářou. Ale i moje bývalá kolegyně měla ve 46 letech zdravého syna. 😀
Yanny, tak v neděli to odstartuj a načni to , ať se můžeme postupně připojovat a založit to nové forum matek po čtyřicítce.
Všem pěkný víkend.

henikav1
14. mar 2009

Doktor to musi najlepsie vediet, on najlepsie pozna tvoj zdravotny stav. Mozno tie tvoje vajicka nie su dost silne, aj mne by to uz bolo jedno, len aby uz bolo babatko

madla28
14. mar 2009

Tak to zkus, mebo se doktora zeptej, jestli by to nebylo lepší řešení. Mě řekl, že jak jsem stará, tak že vajíčka už jsou zdegenerovaná a od mladé je větší šance.

henikav1
14. mar 2009

No ja idem zacat brat clomid teraz koncom mesiaca a skusime to takto prirodzene a potom sa uvidi. Rozmyslam nad vsetkymi alternativami, urcite to nevzdam.

bigrendy
14. mar 2009

Ahoj holky. Rebeko 45 neni žádný věk a mít mimi ? to je přeci krásné v každém věku. i já se tam brzy přibližím ale mimi chci za každou cenu. 😀
Heni ahoj . to je dobře že jsi se z toho neuspěchu dala do kupy a jdeš do toho. mě to také trvalo hodně dlouho. ☹
Madlo tak ty taky uvažuješ o adopci? 🙂
já se ted dávám do pořádku -mám zmatek v ms. nejdříve po 60dc a ted po 54dc tak doufám,že se přiblížím normálu. ta nová dr.mě řekla,že tělo se dává do kupy po ivf asi půl roku. tak si dám ještě pauzu 2 měsíce. potom začnu brát tři měsíce gyn + prý to dá do kupy ms a ovulaci. a budeme zkoušet inseminace do nekonečna. ale přirozeně.prý neni potřeba žádná cizí pomoc. jen trochu nastimulovat a potom přirozeně. nám nenašli žádný problém. i vajíčka mám ještě dobrý tak snad nějaká šance je. 😉
žádost o adopci ale podáme protože čas letí. snad něco vyjde a my se dočkáme vytouženého mimča.

henikav1
14. mar 2009

ahoj Rendy, som rada, ze ta tu vidim. Aj my sme sa preto rozhodli pockat, kym sa telo da do poriadku, u nas aj mysel.... ☹
Teraz si ale myslim, ze mam dost sil zacat znova. Tiez sme rozmyslali nad adopciou, ale .... je to komplikovane, ked chces slovenske dieta vyviest do cudziny. Tak ideme skusat len s hormonalnou podporou, ved tak sa nam to aj podarilo.... skoda, ze nie az do konca. Este vzdy mozme potom vyskusat IVF

bigrendy
14. mar 2009

tak to ti budu držet palce. 😀 já do ivf už nejdu. nemám ani chut ani peníze. měš stimulace strašně zvedla cukrovku. ☹ a kde bydlíte?

henikav1
14. mar 2009

no zatial este nejdeme do IVF, teraz koncom mesiaca zacnem brat clomid a skusime prirodzene. Velmi dufam, ze to vyjde takto. Tie stimulacie su hnusne pre zdravie, hormony navyse nikdy nerobia dobre v tele 😒
Byvame v Brusseli a v Ostrave. A ty?

bigrendy
14. mar 2009

já bydlím v Praze.hormony mě rozházeli snad vše. když si přectavím že ivf bylona nic. tak bych si dala pár facek. ☹
ikdyž aspo vím,že mám vajíčka dobré a nepotřebuju dárkyni. 😉

henikav1
14. mar 2009

tak nadej umiera posledna, raz to musi vyjst, len sa netreba vzdavat. Skusila si clomid??

irafa
14. mar 2009

ahoj holky zdravim všechny nové snažilky je fajn že se tu rozrůstame a tak snad fakt brzy založime nove tema maminy po 40 jak piše sabas jinak Věrce je llíp dnes ji dali napapat konečně tak myslim že by ji mohly nejpozdějc v ut pustit domu
tak du s klukem do kroužku mame pulhod.spožděni opět zlobí s jidlem nojo pořad dokola je to malej nimra 🙄 😠 ☹
tak večer ahoj

yanny
14. mar 2009

Ahojte kočky,
Hení a co děláte v Bruselu????
Rendy já jsem to po stimulce dostala až po agolutinu a to jsem šla k doktorce až po cca třech měsících.Ale asi dobře, protože mám přirozenou ovulaci, že jsem to dlouho nezažila 🙂
Zítra ráno jedeme do toho nového caru na iui, tak jsem zvědavá jak je mému pročistěj.
Moc tomu nevěřím, ale už si musím přichvátnout, v létě mi bude 42. Potom mám v plánu každý měsíc nativ a to by bylo, aby nebylo 🙂

henikav1
14. mar 2009

ahoj yanny, jasne ze bude, o tom ani nepochybuj
a na tvoju otazku, v brusseli zijem 😉

yanny
14. mar 2009

Já jsem si myslela, že máte v Bruselu v rámci EU nějaký post, tak že tam jste pracovně, taky jsem o tom uvažovala, před pár lety, když jsem bydlela v Praze a pracovala na ministerstvu financí.

Jdu spinkat, můj ještě není doma, tak snad se mi někam nezatoulal místo IUI. 😀

henikav1
14. mar 2009

ano som tu pracovne, ale asi natrvalo
dobru noc, neboj aj tvoj muzik pride onedlho

henikav1
15. mar 2009

peknu nedelu Vam prajem, asi je u Vas krasne, ked tu nikto nestrasi 😉

yanny
15. mar 2009

Tak já jsem tady. 🙂
U nás je hnus a prší 😒
Vrátila jsem se z IUI a jsem nadšená, tak vám to musím napsat, dřív než to ze mě vyprchá a potom pod tíhou neúspěchu, třeba už tak nadšená nebudu 🙂
Ale mají tam jednoho užasnějšího doktora než druhého, dnes tam byl starší decentní, zřejmě syřan, ale moc a moc milý.
Fakt mě to nestálo ani korunu a ještě, tak kouzelný personál.
Kdyby mi to vyšlo, tak je to tím, že jsem víc než spokojená, prostě unešená.

yanny
15. mar 2009

Tak jak jste víkendovaly?????

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre