Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

sabas
15. mar 2009

Yanny, takový spací den a prší, mrholí a je zamračeno...

henikav1
15. mar 2009

U nas dnes bolo krasne, ale kedze je maly po otrase mozgu, tak velmi vyvadzat nemozme, boli sme v kine

yanny
15. mar 2009

Sabas a co ty? Už máš dětičky????

irafa
15. mar 2009

ahoj holky snažilky tak Yanny odpočivrj a moc nepracuj tak to je fajn že se ti tam libilo a snad to bude mit pozitivni vysledky 😅 😅 😅 😅 myslime na tebe doufam že to tak mohu napsat ale určo je to tak
ja si snad zejtra pojedu pro svou berušku a rovnou pokud to pude se skaknem juknout na malou Kristynku už je u maminky byla na noc v inkubatoru a je ok pěkně dycha a papa tak je to fajn narodila se totiž o měsic dřiv měla bejt kolem 10.4 ale hlavně že jvše v pohodě tak si pudu pochovat a třeba se nakazim miminkem 😀 😀 😀 ja tento měsic patrně ani ovu neměla podle měřeni BT litalo mi to nahoriu a dolu a teď pomalu de nahoriu takže tento měsic je to pase tak po MS nanovo 😒 😉 😉 😉
tak sem nakokla něco napsala a loučim se du do hajan tak ahojky 😔 😔 😔 😔

henikav1
16. mar 2009

Ahojte zienky,
Mam dobru spravicku, kolegynka bola na druhom IVF a ma //
Ja sa tak strasne tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

janettka
16. mar 2009

Hezký den přeju a prosím o přijetí mezi vás....možná popovídání se stejně starými vrstevnicemi pomůže v rozhodování a taky se určitě dovím spoustu užitečného.... 🙂

madla28
16. mar 2009

Ahoj Janet, vítáme tě mezi námi. Na rady to my jsme, ale tu smůlu už by tady mohl někdo prolomit. No teď je to na Yanny.

henikav1
16. mar 2009

vitaj janettka,
ahoj madla, ved som vam pisala, ze smola je prelomena, mojou kamoskou 😵 😵 😵 takze hor sa na babatka

janettka
16. mar 2009

Ahojky Madlo,rady budu potřebovat protože i přez svůj stařecký věk 🙂 plavu v tom co mě čeká a snažím se najít informace...moje sestra mi doporučila tyhle stránky a já tu našla dokonce vás...stejně staré jako já a tak se tu budu moct vypovídat aniž by to někdo považoval za zmagoření na starákolena... 😉

madla28
16. mar 2009

Neboj, je nás tady hodně co magoříme. Kolik ti je a do jakého caru chodíš? Nebo teprve vybíráš kam jít?

madla28
16. mar 2009

Zaný, tak co ? Byla jsi na krvi?

janettka
16. mar 2009

Tak trochu o mě...v květnu mi bude 40, z 1.manželství mám 3 děti (21,18 a 10) když jsem se vdala podruhé tak mi přibyli další (21,20)...no a když začali vylétávat z hnízda chtěli jsme si s manželem pořídit společné....bohužel se to nedaří...loni v srpnu nám odešla zamlklinka ve 12tt a ať se snažíme jak se snažíme tak to nejde...teď v pátek podstoupil můj spermiogram,má ho nadprůměrný,takže jsem to já...a teď čekáme co dál.Dostali jsme doporučení k doktorce která se tímto zabývá,ale není registrovaná v žádném CAR nebo jak se to říká,ale prý spolupracuje s Prenatalem Teplice....tak a teď zjišťuju co čeká mě...

henikav1
16. mar 2009

janettka, ja skusam s clomidom, tak sa mi podarilo otehotniet naposledy

madla28
16. mar 2009

Tak zkuste IUI. Skoro nic to nestojí a jestli máš průchodné vejcovody, tak nebude problém. Mě bylo v prosinci 43 a to je horší.

janettka
16. mar 2009

henikav...to ti předepsal doktor???,
Madlenko dělala jsem si ovu testy tento týden a měly se miobjevit // minulý týden od pondělí do pátku a objevila se až dneska 2.čárka a ne úplně výrazná jako ta první tak nevím jestli mám ještě vajíčka..

henikav1
16. mar 2009

ano janettka, je to na ovulaciu a inac robite babatko doma 😉 , prirodzene, odporuca sa skusat asi pol roka, ak by to nevyslo, este vzdy mozte ist na umele oplodnenie

janettka
16. mar 2009

já teda taky doufám,že začneme něčím přirozeným,ale můj doktor použil takovou větu,že už nemám toho času,že už jsem za plodným obdobím atd....že jsem byla úplně zahanbená,co že to ve svém věku vlastně chci!!!
Tak nějak uvažuju,jestli už fakt nejsem stará a jestli nechci něco co bych neměla...

henikav1
16. mar 2009

po clomide by si mala mat vajicka, len sa odporuca byt pod dohladom lekara, prave kvoli tomu, aby sa z niektoreho vajicka neskor nevivinula cysta
ale s tymto som ja nemala ziadny problem, hoci sme o babatko aj tak prisli ☹

henikav1
16. mar 2009

moja kolegynka bola na druhom IVF, vsadili jej dvoch drobcekov a dnes si robila test a je // 😵 😵 😵 a ona uz ma 40tke

janettka
16. mar 2009

heni...to me mrzí...znám to,sama jsem obrečela minulý týden kdy jsme měli TP.....dneska už by jsme měli klučíka u sebe...

madla28
16. mar 2009

Hení a kdy do toho jdeš? Nebo jsi už začala?

janettka
16. mar 2009

juj!!!Tak to blahopřeju 🙂 🙂 ,ten clomin se dá koupit jen tak???

henikav1
16. mar 2009

ja som sa sem prihlasila, ked mi bolo najhorsie, vela mi pomohlo, ze som o tom mohla pisat, potom som tu par mesiacov nebola, potrebovala som sa vydepkovat a vyrevat a nechcela som deptat inych....
teraz zaciname znova s clomidom. Koncom mesiaca ho zacnem brat a uz sa tesim
Aj my by sme dnes uz mali maleho chlapceka
Jeho izbicka je doteraz zariadena, dufam, ze ho coskoro obsadi nejaky malicky uzlicek, aj ked na nasho anjelika nikdy nezabudneme

madla28
16. mar 2009

To asi ne, myslím, že ti ho musí napsat doktor.

henikav1
16. mar 2009

clomid je len na predpis a myslim, ze je dobre ist na gynekologicku kontrolu skor ako otehotnies,

janettka
16. mar 2009

na gyn.prohlídce jsem byla dneska,dostala jsem poučení,že už nejsem nejmladší ale i doporučení do poradny pro páry co nemohou otěhotnět ...tam jsem volala a jdeme tam až 14.4.....je to tak strašně daleko...taky si o tom potřebuju promluvit...zjistit jestli je nás víc kteří nechtějí ve 40 zestárnout a být bez dětí...necítím se na svůj věk a mít kolem sebe děti mi chybí...

henikav1
16. mar 2009

dnes ma vela zien deti okolo 40tky, aj neskor. Podla mna je to normalne, najprv zabezpecit rodinku a potom vychovat plnohodnotne deti, sice ani naopak to nie je zle, mat deti skoro. Deti vedia krasne naplnit zivot

janettka
16. mar 2009

heni někdy umí ho i pěkně zamotatkdyž s nima puberta mlátí,u nás ještě spojení 4puberťáků ve stejném věku ale jinou výchovou,bylo to náročné...ale možná i proto bych chtěla mimi,na které by byl čas a rodina zabezpečená,bez nervíků...

henikav1
16. mar 2009

moj muzik ma tiez uz velke deti z prveho manzelstva, nie je to vzdy jednoduche
ale to babatko sme si povedali, ze by sme si ho vychutnali ako ceresnicku na torte

janettka
16. mar 2009

my by jsme ho moc chtěli,vychovávali jsme moje a jeho děti,nemůžu říct,že by jsme to rozdělovali čí to děti jsou...víc se rozdělovali samotné děti,někdy to až bolelo jak zahlíželi jestli nejsou šizeni potvůrky,přitom neměli proč...ale teď jsou už dospělé jdou si svým životem,máme už doma jen poslední moji 10letou dcerku kterou manžel vychovává od jejich 3let,takže to malinké by bylo takovým konečným spojením nás dvou...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre