Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

madla28
25. mar 2009

Já se z toho zase seberu, ale dneska jsem myslela, že natáhnu jednu švagrový. Zase se po delší době objevila na krámě a já to nějak nemůžu rozchodit.
Kouká jenom na sebe kr... jedna.
Ví dobře, čím si procházím a začne mi vykládat, jak se těší až bude babička a takový kecy. A vlastně nebýt jí, tak už jsem mohla být těhotná.
Když mi vykládá někdo jiný o mimču, tak mi to vůbec nevadí, ale od ní to prostě nesnesu.

janettka
25. mar 2009

madlo...od toho jsme tu,když je jedné z nás ouvej tak je tu ramínko i povzbuzení!!!

madla28
25. mar 2009

Ale ta tabulka by nebyla špatná, taky se už nějak neorientuju. Je někdo kdo by jí uměl udělat?

janettka
25. mar 2009

já jsem ráda,že umím napsat příspěvek...to po mě nemůže nikdo chtít...

madla28
25. mar 2009

No po mě taky ne, ale třeba se tady někdo najde.

labus
25. mar 2009

Madluš ja by som neváhala je jar super obdobie na tehotnenie sme tu pre teba kolko budeš potrebovat já mam tolko pozitívnej
energie že možem rozdávat tak posielammmmmmmmmmmmmmm 😵 😵 😵
Yanny ahoj kedy máš íst na krvičku?
Janettka neboj nič a snaž sa vydržat -hoc já by som to hned vykecala manželovy 😀 😀 😀
Madli posla mna Zaenab ak si nájde čas by tabulku vedela sprvit a možno aj Yanny 😵 😵 😵

yanny
25. mar 2009

Vůbec nevím o jaké tabuce to mluvíte?????

yanny
25. mar 2009

Asi něco jako je na neplodnosti, ne???
Kdo a kde a jak, že???

yanny
25. mar 2009

Ale, že by se dala i tady udělat???

labus
25. mar 2009

Yanny ano 😵

janettka
25. mar 2009

určitě jde nějak udělat,můžem se poptat holek na jiných diskuzích...labus já mám taky problém mu to nevykecat hihi...určo to vydržím nejdýl do rána když bude ta čárečka výraznější...

labus
25. mar 2009

Janettka nechcem ta nahovárat ale ak bude silnejšia povedz mu to 😵 😵 😵

yanny
25. mar 2009

Tak na tebe ráno budu myslet, Janet.
To nebudeš moc dospat.

labus
25. mar 2009

Janett pridávam sa k Yanny 😵

janettka
25. mar 2009

no pracuju většinou tak do 2do rána,ale dneska jsem skoro vůbec nespala a nevím proč tak asi usnu jak špalek 🙂 ale v 6 vstávám s holkou tak testnu a hned vám dám vědět hihi...labus doufám,že to vydržím,stačí jak se budem nervovat aby to dobře dopadlo...minule to všem i přez můj zákaz řekl a pak když nás každý litoval byl dost podrážděný...

janettka
25. mar 2009

jsem ráda,že se můžu vypovídat tu s váma,vy mě pochopíte,že i když mám šílený strach tak se moc těším...

labus
25. mar 2009

Janett podla mna sa poučil a teraz to nepovie nikomu -neboj ale ja by som mu to povedala 😵

janettka
25. mar 2009

ráno testnu a než půjde do práce a budou čárky silnější tak povím 🙂

yanny
25. mar 2009

Tak se mějte, jdu na noční.
Janet myslím na tebe až půjdu v pět z noční, nevím kdy já mám testovat, když v 6 ráno teprve půjdu ninat.
Papapa

janettka
26. mar 2009

hezké dopoledne ženy!!! 🙂

zaenab
26. mar 2009

Ahoj kočeny,
tu tabulku jsem našla na MK, dala jsem ji do vyhledávače a vyjela mi stránka v němčině, kde to bylo.
Zkusím vám to ještě najít, ale padá mi server, něco tu dnes spravují, tak uvidím.
Yanny, držím pěsti 😵

zaenab
26. mar 2009

Tak tady to je:
http://www.leichte.info/fuer_Frauen/kosmobiolog...

zaškrtnout na první stránce Ich will schwanger werden a je to 😉

henikav1
26. mar 2009

Pekny dnik Vam vsetkym prajem zienky, moj sa zacal dobre, mala som moje dve minutky slavy 😵 😵
ani neviem odkial sa na mna vyrutili novinari a priznam sa, ze sa nepamatam, co som im odpovedala na otazky, kedze ma celu noc bolela hlava, tak som trosku omamena
😀 😀 😀
Tak a teraz bezim na anglictinu trosku sa potrapit.
Citim ze sa blizi mrcha a tym padom zacnem clomid a .................. konecne babatko
ja sa tak tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim 😵 😵

zaenab
26. mar 2009

Ahoj Henika, tak ať se zadaří, třeba se nám to povede společně 🙂

S novináři je to fajn, já s nima mám bohužel spíš negativní zkušenosti, když jsem ještě byla veřejně činná, prakticky nebyl týden, aby mi nepřekroutili co jsem řekla a vrcholem bylo, když jednou sestříhali do zpráv moje odpovědi tak, aby tvořily pravý opak. Dost mě to poškodilo a dokazování bylo nepříjemné, stálo mě to spoustu času a peněz za právníky, výsledek byl ten, že se mi za 5 měsíců omluvil šéf redakce. Fakt dobrý. Tak jsem ráda, když můžu být jen konzument médií 😖

labus
26. mar 2009

Janettka tak čo???????????? nenapínaj
Heni,Zaenab ahojte 😵

janettka
26. mar 2009

lábusko ahojky holka...čárečka je o malinko tmavší,o moc ne...ale koukala jsem jedné holčině do galerky a ta je má taky takové...tak uvidíme...pomalinku doufám... 🙂

labus
26. mar 2009

Janettka to je superrrrrrrrrrrr neboj ona bude denne silniet 😵 😵

yanny
26. mar 2009

Ahote baby,
tak já zase tetovala a nic jen bílo.
Doufám, že má ještě šanci, ale dnes je to 11 den od IUI, tak se mi náděj nějak pomalu rozpadá.
Ale neustále mě bolí, jako že to mám dostat, tak takový stav jsem ještě neměla.

Janet a co ty????
Myslela jsem na tebe, když jsem v 6 čůrala do mé tetovací lahvičky.
Taky tak testujete, že máte lahničku, někde schovanou.

labus
26. mar 2009

Yanny ☹ ☹ sakriš to mi je luto ☹ snad je ešte šanca jedenasty den je ešte dost skoro nejde mi do hlavy že by si tak dlho mala v krvi ten pregnyl?
a áno tiež mávam schovanu flaštičku a tak tajne testujem po transfere 😀 😀

janettka
26. mar 2009

já čůrám do štamprle hihi,mám ji v prádelně kde máme i WC,nikdo neví jestli to není na dávkování aviváže nebo prášku....a samozřejmě potajmu. 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre