Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

irafa
6. apr 2009

ahojky zaenab vydrž a snad po velikonocich budou// 😕 😕
janetka a co ty už je něco noveho bylas na kontrole nedavaš žadne spravičky teď maš už oddych od dani
tak šupky dupky se teď postarej o sebe 😨 😨 😕 😕
je pravda teď zas bude DPH ale to neni tak ova hrůza viď
tak nam dej vědět nebo si už dala něco vědět a ja to nečetla no du nakouknout 😕 😕

yanny
6. apr 2009

Tak jak kočky?????
Dnes mi bylo řečeno, že v naších letech těhotníme, nejdřív na 5tý pokus, ať IUI a nebo IVF.
Tak šetříme a jdeme do toho, ať těch pět mám za sebou co nejdřív 🙂
Nevadí, že se strhnu a ještě k tomu budu bez korunek, hlavně že budu těhu 🙂
Tak na mě zítra myslete.
pa a dobrou

janettka
7. apr 2009

ahojky holky tak jsem včera byla u doktora,dutinka povyrostla ale shodli jsme se na tom,že ovulace musela být později než je průměr(což já mám potvrzené protože jsem dělala ovulační testy do 19dne a //nebyli takže se podle ms se řídit nemůžeme.Je to malinké,ale taky je na všechno moc brzy.Takže kontrola je za dloooouhý měsíc protože doktor má dovolenou od 25.4.Takže jdu až 5.5.což mě asi nervozitou klepne.Nasadil mi utrouše a koňské dávky listovky.Toliko novinky u mě...zaneab myslím na tebe ať se mrcha někde zapomene a po velikonocích můžeme jásat s tebou!!!Yanny hned po utz hlas co nového!!

janettka
7. apr 2009

irafko a tebe aspoň zdravím kočko moje.....doufám,že se pilně snažílkujete!

yanny
7. apr 2009

Tak to bude OK, Janet. Odpočívej, máš na to celý měsíc 🙂
Já byla na Ultrz. a mám tam dva folíky, ale zase nízkou sliznici, prý po tom clostilu, tak jsem vyfasovala, nějaký estrofem 1-0-1.
Ve čtvrtek jdu zas na IUI, tak už by to mohlo klapnout, už to bude po 4té. Nebo si to budu muset opět vyžrat a klapne to až na po páté.
Běžím do posilky si vyladit hormony.
Tak se ozvěte.
A kde je ta Labus????
Proč tu není, já to nepostřehla, že se jí něco přihodilo?????
Chybí tady 😢

janettka
7. apr 2009

yany na tu sliznici pij kontryhel,hodně to pomáhá....

irafa
7. apr 2009

ahojky janet taky tě zdravim a myslim na tě ať se ti už konečně zmeni nastaveni viď
snažilkujeme pilně brzo rano poněvadž večer je ten muj tata utahanej jak kůň tak snad se nam zadaři
měřila sem si dvva cykly BT ale přestala sem deptalo mě to když semi držela teplota 37.2 pět dni a šestej klesla a druhej den MS tak teď neměřim a počitam nevim ale as to měřeni je leoči ale ve 4,45 se měřit nebudu to zvoni mýmu budik a tak se snažim a pak snažilkujem a pak nema cenu již měřit 😀
yanny myslime na tebe to víš že jo
a čoveče že bych taky měla as pit tu kontryhel neboť mam tu MS čim dal miŇ dni a slabou jestli i tu neni problem

irafa
7. apr 2009

yanny vrať se ve strankach zpšt tam labus piše že ma zas problemy a že to vzdava ja sem to tak pochopila a že dyž tak ji mame napsat do IP že diskuzi čist nebude taky mě to mrzi holka nam davala všem naději ale na druhé straně ji chapu je to hrůza

irafa
7. apr 2009

zpšt je zpět na 171 stranu 😒

janettka
7. apr 2009

irafo já pila ten kontryhel tento měsíc co se zadařilo...a ovulku neměř...vidíš já měřila a podle testů ten měsíc žádná nebyla....jsem z toho tak všeho napnutá,že nevím jak do toho 5.5.vydržím...

zaenab
7. apr 2009

Yanny, já jsem měla skoro vždycky nízkou sliznici (když jsem stimulovala Clostylbegytem). Estrofem jsem na to dostala stejně jako ty, ale zvracela jsem po něm, tak jsem ho pak brala jen večer jeden. Jo a jinak na kontryhel pozor - hodně pomáhá, ale potom, co proběhne ovulka by se už pít neměl a těhu už vůbec ne.

Jinak jsem najela na min. půl kila ovoce a zeleniny denně, miluju špenát, je v něm hodně listovky, tak ho mám skoro denně, čerstvé lístečky jen rychle orestuju a dochutím podle momentální chuti. K tomu losos, krevetky, krůta...prostě se rozmazluju a dopuju zdravím 🙂

irafa
7. apr 2009

ty jo zany tak ty mi tu dělaš ale chutě

irafa
7. apr 2009

akorat sem se chtěla ptat jak a kdy pit ten kontryhel a tys mi odpověděla sama dikkkkk 😉

irafa
7. apr 2009

sem dnes taky papala zdravě až teda na ty hranolky dělala sem rybu pangas a na něj sem dala strouhanej syr s vejci a zapekla no mňam mňam 😅

irafa
7. apr 2009

njn a čtvrtek ma bejt zelenej a hypernově sem jej zapoměla vzit a v lidlu normalka neměly špenat je nějak v kurzu co těma velikonocema a nebo ho ze sortymentu dali pryč i čaju tady ve vyškovskem lidlu maj malo a to tam mivali velkej vyběr 😒

yanny
7. apr 2009

Holky můj už se zase cuká, že se mnou nikam ve čtvrtek nepůjde, já už jsem zas vynervovaná a pr......
Mám si píchnout Pregnyl a ješte nevím jestli ho zase vůbec přemluvím.
Musím jít za ním do hospody, snad tam bude 🙂

irafa
7. apr 2009

holky dobrou 😔 😔 😔 😔 😔

janettka
8. apr 2009

yanny tak co přemlivila jsi toho svého manžela?Není on na pěst občas?Ale to asi všichni chlapi!

yanny
8. apr 2009

Jo, tak snad pojede, ale opět se scénkama.
Máme tam být ráno v 8. Ale zatím ještě není doma, tak snad dorazí.

Tak co máme nového??????

yanny
8. apr 2009

Nikde nikdo, tak jdu spinkat.

labus
9. apr 2009

ahoj kočky - všetky vás moc moc pozdravujem -nehnevajte sa nejdem ani čítat čo ste popísali nejak sa na to necítim možno neskor ked budem fit tak dojdem dovod prečo vám píšem je že som hodila na koníka -lieky na IVF že predám menopur viete že som nakupila 44ks čo ma čakaju v chladničke tento mesiac nezačnem stále mám zdravotne problemi -zadok nezahojený,krčove žily sa mi zhoršili od tých hormonou a ešte som dostala črevnu chrípku vela aj písat . No na kupu sa mi ozývaju same kočky z čiech čo ma nenapadlo radšej by som to predala osobne ako som kupila no ak to má byt češka radšej to predám niektorej z vás .
Nechcem predat všetko pre istotu si nechám min.24ks čo potrebujem na ten protokol čo mám alebo +5 do zásoby čert ich ber ale 15ks určite za doplatok exp. maju buduci mesiac 5/2009 ale moj lekár mi povedal že pol roka po záruke v pohode možem .
Mám čas mesiac sa dat do kopy a pouvažovat či to skusim alebo vzdám . Vy sa držte a ked mi bude lepšie fizicky aj na duši určite vás mrknem-mám vás moc rada a chýbate mi

rebekka
9. apr 2009

Ahoj Holky,
zdravím všechny 40 ničky zase po nějaké době, u mě nic nového, proto se moc neozývám. Po nevydařené IVF se dávám dohromady a čekám na konzultaci ohledně darovaných vajíček. Nic jiného prý nemá cenu, tak mě čeká jen dlouhý čekání..
Yanny, jak to dopadlo, dostala jsi manžela na tu inseminaci ?

zaenab
9. apr 2009

Labus díky za zprávy, drž se, nemáš to teď lehké. Ale určitě to zvládneš 🙂
Yanny, tak co?

Já bohužel dnes dostala mrchu, už včera jsem to tušila, protože po obědě (krůtí prsíčka s brokolicí a jasmínovou rýží) jsem se vrhla na čokoládu (2 celé Milky s ořechy), potom celý kyblík zmrzliny Haegen Dasz a dovršila jsem to balíkem gumových kyselých žížalek. Tak mi bylo jasné, že do dne je to tu 😖

Vrhám se do dalšího cyklu, dám vědět, jak to dopadne

yanny
9. apr 2009

Ahojte, tak já jsem dnes tu IUI absolvovala.
Museli jsme jet každý svým autem, aby plašan mohl hned vrátit.
Ale stálo to za to 🙂
Doktor si se mnou vyhrál 🙂
To není jako v Praze, kde mi většinou doktorka po 3 a 4 hodinovém čekání na vyčištěné spermie, za 2 minutky se vším všudy vyřídila a mazej domů.
Tady jsem si poležela s nožičkama nahoru, no úžasný 🙂
Dostala tampon, aby mi alespoň dvě hoďky spormyjky neopustily.

Potom jsem se šla rozmazlovat a koupila jsem si nové botičky a podprsenku.

No ale doma jsem už zas měla trošičku hoňku, tak snad to tak nevadí po IUI.
Doktor říklal, ať se na vše vykašlu a nikam se nehoním, ale copak to jde??? Po tolika pokusech.
Tak dobrou.
Už si to dostala Zaný.???

yanny
10. apr 2009

Pěkný den Vám přeju 🙂 😉 😵

yanny
10. apr 2009

Je tady pěkně smutno, bez Labus.
Ta tady byla často, beruška, nemocná. 😔

ast
10. apr 2009

Ahoj Yanny, tak se drž. Jestli se nudíš, na mě nejlíp zabírají romantické filmy (ale to nemá každý rád...). Taky mi chybí Labus, oblíbila jsem ji, holku. Škoda, že mi zatím nikdo nenapsal, jak ostatní doktoři vyšetřují trombofilní stavy a antiardiolipin protilátky. Ráda bych se něco dozvěděla o praxi reprodukční medicíny v Čechách. Tak zatím ahoj, je fakt překrásně. Mimochodem: slyšela jsem opakovaně, že v dubnu je oploděnní o něco úspěšnější, fakt. 🙂

irafa
10. apr 2009

Labus tak to mě mrzi jako všechny tady tak se holka drž a co nejdřiv uzdrav

irafa
10. apr 2009

Yaany šetřit se a davat na sebe pozor a žadna posilovna !!!!!!!!!!!!!!!

yanny
10. apr 2009

Ahojte,
Ast ráda bych se nudila a koukala na romantické filmy, v životě moc romantiky namám 😅 A ráda bych 😅
Irafko snažím se 🙂

Tak co ostatní????

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre