Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

janettka
24. apr 2009

je tady existuje i diskuze mamin mnohonásobných 😀 😀 tam by mě třeba taky vzali...už na to snad mám ne???irafko já jsem taky napnutá z vás v kalendáři mám výkřičník,manžel už se mě ptal co to je...tak jsem mu to řekla...prý drží pěsti a určo to vyjde,když to vyšlo nám!!!

irafa
24. apr 2009

tak to je fajn ať drži a fest tak du okopat zahonek a zaset si petrželku na nať pa večer

yanny
24. apr 2009

Ahojte Berušky,
jsem u vytržní, jak těhotníte, no Heníčku g r a t u l u j i !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A já nic, dělali mi ultrazbuk a nic tam nemám.
Ale tohle mi nejde na rozum, si představte, že jsem 25 den cyklu, normálně mám cyklus velmi krátky 22 dní už od prvního IVF, A protože beru Estrofem tak jsem to ještě nedostala, ale na ult. jsem dnes měla folík 20 mm, tak já už tomu fakt nerozumí, že bych měla ovu 2x.
Dnes vysadím Estrofem a měla bych to dostat, ale co ten folík????

Už mi naplánovali IVF, jeden cyklus si odpočinu a za měsíc do toho půjdu, ale nevím kde seberu korunky, makám na 300 % a korunek furt není dost 😒

yanny
24. apr 2009

Kde jste????

henikav1
25. apr 2009

dobre ranko a krasny vikendik vam zelam
Yanny, to ma mrzi, dufala som ze nas prekvapis //
ale neboj, bude neskor
ja mam od rana priznaky na mrchu, tak sa strachujem, nechcem ju dostat. Hned som si spravila dalsi test, este vzdy su // ale teraz je ten druhy pasik slabsi 😒

labus
25. apr 2009

Heni príznaky na mrchu mávaju tehulky dokonca ich možeš mat celý prvý mesiac neboj to sa maternica roztahuje a embrijko zahniezduje -moc sa z teba teším a asi budem mat čo robit aby som dodržala slub 😀 😀
Yanny ☹ ☹ je mi to luto a nechápem čo ten folík ved už by mal byt dávno prasknutý asi to budeš mat ako ja že sa mi vstrebával tesne pred mrchou alebo praskal alebo čo....ale to je nejake pošramotene
s tými korunkami to máš pravdu - toto teda vie riadne vyštavit ja to už radšej ani nepočítam
inak Heni začali sme kopat -projekt objednaný ten čo si vydela a ozaj večer pokecáme?včera som spala už o 20,00
babulky všetky vás moc moc zdravým a prajem krásny výkendík a Zaenab dufam že budeš následovat Heni
sakriš ja sa tak teším Heni to je tak trošku aj moje mimčo 😀 😀 aspon tak sa z neho teším 😀 😀 alebo z nich 😀 😀 ved pri clostile nikdy nevieš 😀 😀 možno aj dve budu ked tak skoro ukázal testík krásne // ale hlavne je nech to takto pokračuje až do konca konečne tu máme dalšiu tehulku - moc rásna inšpirácia

yanny
25. apr 2009

Hení a ty víš kdy si měla OVU ???? Jak je to dlouho????

Labus a ty myslíš, že mi folík vuvec neprasnul po PREGNYLE A NEBO mi dorostl nějaký dolší po clostile????

Myslíte že bych mohla mít 2x ovu, parkrát se mi zdálo, že tak 20 den cyklu, u me cca dva tři dny před MS, mám OVU výtok a bolení v podbříšku a velkou chuť na sex, vždyckay jsem to už přičítala MS.
To bych měla OVu 10 den a ještě 20 den cyklu, to asi neeeeee 😅 A ještě k tomu stále nětěhu, to už moc pohádkuju, že 😅 😅 😅

Tak pa, jdu něco nakoupit a pak uvařit něco mojí berušce a jejímu klučíkovi, třeba se dřív dočkám
vnoučátek 😅

henikav1
25. apr 2009

Labus, no neviem, dnes som ani nechcela testovat, ale pre tie pocity som si hned urobila testik, ved ak dostanem mrchu, tak mi uz bude aj tak nanic. Nechapem, ze este vzdy su//, len ta jedna je slabsia ako predvcerom qa ozaj sa citim na mrchu. A nechcem ju ☹
Ozaj, zmerala som si BT mam 37,4. To je dobre, alebo zle?????????????
ja sa asi zblaznim
Yanny, ovu mi zacala okolo 6.4, ak dobre ratam

labus
25. apr 2009

Heni ked je žena tehulka tak má bazálnu teplotu vyššiu ako 37 - takže je to moc dobre a test záleží či bol rovnaký lebo každý má inu citlivost a či si bola v noci cikat lebo podla toho závisí koncentrácia HCG v moči neboj ked su dve a teplota ideálne nemáš sa prečo stresovat vobec... 😵 😵 😵

bigrendy
25. apr 2009

Ahoj holky. Heni strašně moc gratuluji. 😀 to je nádhera.a ted se postupně přidejte ostatní.

janettka no jasně ,že by jsme tě vzali mezi mnohonásobné maminy. 😀

irafa
25. apr 2009

Heni teplotka je super před mrchou by takova určo nebyla a kdyby aj nějaka slabši mrcha došla a přes to mužeš bejt těhu moje mamka měla do 4 měsice normal měsičky ani nevěděla že je těhu a 37,4 no to nemam ani ja mam dnes šla teplotka dolu 😖 na 37.05 tak bojim bojim že ani testovat v pa nebudu že mi dorazi mrcha to ty vypadaš fakt vyborně z mrchy bych strach neměla toto nadherna teplotka fakt těch 37.4

irafa
25. apr 2009

heni tak to sme měli na stejno ovu ja taky pokud sem dobře čitala tak taky na 6,4 a hlavně ja měla toho 6,4 měla narozky tak to bylo užasné no ne a ještě se řika že to je pravě ženska v den sveho nar nejplodnějši tak žeby??????????? jen ať se mi teplotka udrži auauauauauauau bojim bojim mam i slaby bily vytok mamtři děti a nic si normalka s ze začatku těhu nepamatuju jen u Jirky si pamatuju že sem se budila šileně hlady a šla ve tři rano jest syry z lednice 😝

henikav1
25. apr 2009

irafka, drzim palce, aby teplota uz neklesala
ja sa bojim tych mrchavych priznakov a tiez toho, ze ten druhy pasik je slabsi, normalne by mal predsa byt silnejsi. Dnes som sa bola aspon 20krat presvedcit, ci sa mi ten druhy pasik len nezdal
Rendy, malo ta tu vidim, ako sa citis, ako sa mas

labus
25. apr 2009

Heni robola si si ten istý druh testu? v tu istu rannu hodinu?
Rendy ako dopadlo to vyšetrenie u novej doktorky?

jordana
25. apr 2009

Ahoj dievčatá
Ak dovolíte tak sa pridám,mám 36r. a až teraz sme sa začali pokúšať o maličké.Vlastne pracujeme 2 mesiac.Nemám ani som nemala ženské problémy len ma hnevalo srdiečko tak mi to v BA dali pred časom do poriadku tak už môžme v pokoji myslieť a samozrejme aj pracovať na detičkách. Aby som sa vyjadrila dajte nejakú radu ako na to aby bolo, zatiaľ sme sa snažili aby nebolo. Myslela som,že to pôjde ako po masle ale nie je to až také jednoduché ako som si myslela.Teším sa čo sa dočítam pekné popoludnie.

henikav1
25. apr 2009

ahoj jordana, vitaj medzi nami, vobec nestresuj, dva mesiace nic neznamenaju, mozno uz ten treti bude ten dobry 😉

irafa
25. apr 2009

ahojky vitam taky novou snažilku jordanku
dva měsice to fakt ni neni pročti si tu a uvidiš že koliko se čeka a jestli si brala anik hormonalni tak podle toho jakou ja brala injekčni a tak sem byl rozhozena že sem jen skoro dva roky čekala kdy budou chodit MS a teď je to přesně rok co začali chodit a doufam že taky posledni měsic byl březen že už se snad zadařilo a bude mimi
hce to fakt klidek nestresovat se a při......tom myslet na to krasne a uvidiš ja si to tento měsic fakt uživala
a snad to vyšlo ????????

irafa
25. apr 2009

jejda teď vidim jak sem tě postrašila jeee to sem nechtěla tim řict že to tak bude ja někdy rychlej pišu než myslim 😀 😀 😀 😀
u někoho je to tak že po pilulkach otěhu hnedky do třetiho cyklu a i po prvnim cyklu no šak uvidiš a pokud budeš mit delši problem tak si nech udělat horminalni profil mě vyšel loni na jedničku a no a vidiš prostě přiroda je mocna čarodějka a poručit tomu nejde a nejsme nejmladši ale ty to maš dobry ty ty kulaty ještě nemaš tak to určo stihneš a už maš nějake dětičky a nebo se snažiš o prvni ?????????to su zvědavka viď ja jen nemaš nic v profilu viš tak ahojky

bigrendy
25. apr 2009

Ahoj holky.ted nic moc. mám nějakou angínu. horečku.je mě zle.
u nové dr. jsem dopadla vcelku dobře. ještě dva měsíce budu brát tabletky a půjdeme do iui.
tak snad to vyjde. 😀 😀
po ivf se mě zvětšil myom ,ale prý v děloze je jen kousek tak to prý nevadí

vítám novou snažilku. 🙂

irafa
26. apr 2009

ahojky holky dnes nikde nikdo???????

labus
26. apr 2009

ahoj kočky
Rendy zlatík prajem skore uzdravenie
Zaenab ako sa máš moja?
Madluš dlho si sa neozvala a Ast ty tiež

jordana
26. apr 2009

Ahojte
Iraf vôbec nie,nepostrašila. Ja som nebrala za 10 rokov manželstva žiadnu antikoncepciu ani ma neliečili raz ročne som proste šla na prehliadku ako sa patrí. Ani po ani pred operáciou srdca som neužívala žiadne lieky. Tak dievčatá každé nachladnutie vyležať a doliečiť lebo sa môžte staviť na operačnom stole ani neviete ako. Včera som už nepísala lebo sme si zašli s manželíkom zaplávať na termálne a tak som zaspala ako malá.Mal dobrý nápad po ceste sme odbočili do prírody no ozaj sa snažíme a zatiaľ mám z toho aj radosť! Pa ,nech chutí nedeľný obedík.

jordana
26. apr 2009

Ešte niečo som zabudla, mám si spraviť test ešte pred príchodom MS alebo je to o ničom,ale som aj zvedavá. 😎

labus
26. apr 2009

Jordanka - ten test si sprav podla toho kedy si si mala ovulaciu stačí tak tesne pred začiatkom mrchy 1-2 dni ak ju mávaš tak do 14 DC ak neskor tak by bolo velmi skoro kedy máš dostat mrchu?

janettka
26. apr 2009

Jordanko vítám tě mezi náma,uvidíš že se ti tu bude líbit a holky ti se vším poradí.Heni já jsem tu čárečku měla slabou celý 1.týden až jsem přestala radši testit z toho jak jsem se nervovala....takže klídek a hlaď bříško a mysli pozitívně!!!Co na to tvoje polovička,měl radost?

jordana
26. apr 2009

Ovu som mala okolo 18.4.,Poslednú MS som dostala už na 21 deň.Normálne mávam 26. Dlho som hľadala kam sa zapojiť do rozhovoru, ja tiež myslím,že to bude výborné. 😉

janettka
26. apr 2009

no když nic tak si člověk uleví,vypíše se ze své nejistoty...přece jen ti naši chlapi ať jsou sebelepší tak mají jiné myšlení 🙂

henikav1
26. apr 2009

ja sa bojim uz aj pohnut, aj citat. Moj muzicek neveri, ze by sme mohli cakat, pomaly aj ja stracam nadej, sice mrcha zatial nedorazila. Dnes som si spravila dalsi test a nevysla mi ani jedna ciarka, takze bol nejaky zblbnuty. Ale teplota klesla. BT dnes rano 37,1, to nie je dobre znamenie

labus
26. apr 2009

Henika teplota ti neklasle ty si si je špatne včera zmerala ked vstaneš z postele je tá teplota zákonite ina ,podstatne je dnešne meranie a teplota je idealna - aj tak sa mi zdala ta 37,4 nejaka moc vysoka ale 37,1 je taka ako byva v tehu - neboj

henikav1
26. apr 2009

labuska, ty si taka nenapravitelna optimistka, ale som rada, ze ta mam 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre