Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

yanny
27. júl 2008

A v pátek buděš kolik dní po ET.???
Ta žloutenka prý nevadí, když není akutní. Prý se někdy ani neléčí, tak fakt nevím.
Tak už jsem přijela z UZ a mám jeden velký folikul cca 20 a druhý jen do 10, tak v úterý jdu na IUI. Dnes budu píchat Ovitrele.

Zatím čus

ajena
27. júl 2008

Yanny držím palce aby to vyšlo....a samozrejme aj tebe madla... 🙂

madla28
27. júl 2008

V pátek to budu mít čtrnáctý den, ale já to stejně nevydržím. Tipuju to na to úterý, to je jedenáctý a to by už mohlo být vidět. Taky ti budu držet moc palce, teď na neschopence na to mám čas.

yanny
27. júl 2008

Ajenko, díky.
Madlo,to testni určitě. Protože v úterý by to už fakt mohlo být vidět.
Dobrou 😔

madla28
28. júl 2008

Yanny tak zítra na tebe budu moc, moc, moc myslet.

yanny
28. júl 2008

Jo, jo dík.

V 10 jde na řadu mužíček a v 11.15 já.
Ale moc nadějí do toho pokusu nevkládám.

Zítra si přivstaň a testni, hned mi napiš, cos vykoukala. 🙂 🙂 🙂
Dodrou.

zaenab
29. júl 2008

To Madla: nevím, co zkusím, byla jsem minulý týden na laparoskopii cysty, kterou mi našli - zničehonic mi vyrostla, velká jako pomeranč. Všechno bylo v pořádu. Doktor nám řekl, že by dva cykly počkal a pak zkusí IUI. Já se k tomu nechci moc upínat, ani na to přehnaně myslet, protože bych se asi zbláznila a byla zbytečně zklamaná. Myslím, že psychika je velmi mocná. Tak potom písnu, co se mnou bude. Teorii bych zvládala, z praxe mám trochu strach. Třeba si nedokážu představit, že bych si musela píchat injekce - mám z nich od dětství příšernou fobii a i při tetance jsem omdlela.

yanny
30. júl 2008

Madlo, tak co se děje?????
Kde siiiii 🙂 🙂 🙂 🙂
Už si testla????
Já včera po IUI doma usnula a zdálo se mi že mi včera vyskočila teplota, dnes je vše OK, tak se snažím těhotnět.
Papapa.
Zaenab ty cysta praskají s menstruací a tobě nepraskla?????
To si fakt kvuli ní musela jít na laparku????

yanny
30. júl 2008

Halllloooooo, kde jste kdo????

zaenab
30. júl 2008

Yanny: před pěti lety jsem měla stejně velkou cystu, po třech cyklech neodešla, tak mi daly hormony, další tři měsíce a nic - rostla. Tak šla operačně ven. No a teď se opakovalo to stejné, tak mě ji vzali hned (po jednom cyklu). S menzes neodešla, naopak začala týdně asi o půl cm růst.

yanny
31. júl 2008

A s čeho to mohlo být, myslíš neprasknutý folikul???Nevím co ještě jiného dělá cysty.

madlo, ty nám něco tajíš??? 🙂 🙂 🙂

madla28
31. júl 2008

Ahoj holky, v úterý mi odešel počítač a teď píšu od švagrovky. V úterý jsem testla a bylo to negativní, tak to teď zkusím až v sobotu. Myslíte, že mám ještě šanci? Jsem z toho dost na nervy. Strašně se bojím testnout znova.

zaenab
31. júl 2008

Doktor mi řekl, že s největší pravděpodobností opravdu folikul, který vysílá info do podvěsku mozkového, který situaci vyhodnotí a mění hormonální hladinu. Ta způsobí anovulaci a růst cysty. Nicméně může prý být i víc možností, proč se cysty tohoto typu objevují, ale to už jsem nijak nezkoumala. Jsem zvědavá, jak bude vypadat další "léčba". Mám teď menzes, brali mi krev a hormonální hladina je prý přímo ukázková, tak půjdu za týden na UTZ kvůli vypozorování ovulace.

yanny
1. aug 2008

Zaeneb asi, ti chybí něco na praskání foliků 🙂 🙂 🙂 Mudrové to vychytají 🙂 🙂 🙂

Madlo a koukala si pořádně, protože to úterý by ta druhá čárka nebyla vidět běžně a už vůbec v termínu.
Většinou až když uschne, jestli si ho nevyhodila, tak se ještě pořádně podívej...

No a jestli ho nemáš, tak v sobotu už se to uvidí i v termínu.

Já budu testovat až příští pátek, čus 🙂 🙂 🙂 🙂

Hurá ven, dnes bude největší pařák

madla28
2. aug 2008

Ahoj, tak dnes je taky negativní. Teď vůbec nevím co bude dál.

madla28
2. aug 2008

yanny moc ti přeju, aby to vyšlo aspoň tobě.

ajena
3. aug 2008

ahoj madli, je mi to ľúto, ale ešte to nemusíš vzdávať, ja som otehotnela hneď ďalší mesiac po IVF. Síce to trvalo dva mesiace, ale otehotnela som. Takže ešte je nádej.

madla28
3. aug 2008

To já nemůžu, mám neprůchodný vejcovody. Jedině další IVF, ale nevím, jestli to zvládnu finančně. Toto mě přišlo na 100 tisíc.
Zítra mám jet ještě na krev, někdy se to prý na testu neukáže, tak uvidím.

ajena
3. aug 2008

no treba dúfať...ale tak na 50 percent, lebo ak by to nevyšlo, bude to menej bolieť...viem čo to je, ja som to tiež zažila.
Skús ešte pohľadať iné centrá, možno by to vyšlo menej...ja som tiež samoplatca mimochodom.

yanny
3. aug 2008

Ahojte,
no Madlo, neboj jednou to vyjde, asi se na to nesmíme upínat a pořád to zkoušet.
Ale můžu ti říct, ža 100 tisíc bych za IVF nedala i kdybych na to měla.
Zdá se mi to nějak moc!!!!!
Cos v tom vše měla a kde si prosím tě byla?????
Měla bys to zkusit do toho reprofitu mě to vyšlo na 23 i s hormonama.

Chystám se na podzim do Karl. Varů a tam se vším všudy musím mít 55 000,- a je v tom AH, kde ti vloží fakt jen ty 100 % embryjka.

Tak nesmutni, vím jak ti je.

A hledej i jiné cary.

yanny
3. aug 2008

Tak nikdo???
Tak doobrooouuuu 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 u

madla28
3. aug 2008

Yanny a to jsi byla v Reprofitu na IVF? A co je to ten nativ? Na to asi musí být průchodný vejcovody že?

madla28
4. aug 2008

Tak jsem zpátky z Brna. Krev negativní.

madla28
4. aug 2008

Jo byla jsem v Repromedě, ale s tou končím, asi zkusím ten Reprofit a nebo Obilňák.

yanny
4. aug 2008

Madlo, tak to je fakt škoda.
Ale neboj v Reprofitu se optej.
Nativ je to samé co IVF, ale my starší už máme méně vajíček.
Pro ty mladší, je s menší stimulací.
mě řekli na rovinu a to si cením, že plné IVf je pro mě vyhozené peníze a stejně víc jak 5 vajíček nemám.

JOOOO, dnes jsem dostala kontrolní výsledky od doktora a žádné protilátky na žloutenku se nepotvrdili.
Tak nevím, jak mě mohli takhle vyděsit.
Prý k omylům dochází, tak se zaměnila i má krev.
Nejraději bych si na ně stěžovala ale nevím zda to má cenu.

Jdu dnes do kina na Bobule, tak zatím.

madla28
4. aug 2008

Já myslím, že u nativu musí být průchodný aspoň jeden vejcovod. Ale já stejně uvažuju o dárkyni vajíček. Prý je větší šance a vajíček máš hodně, když je dobrá dárkyně.
Teď zatím zjišťuju.

yanny
5. aug 2008

Nativní IVF je to same co IVF, takže nemusíš mít vejcovody.
Dokonce nekdo říká, že je to lepší je nemít, že prý se tam nekdy zadržuje nějaká tekutina, která zabíjí embryjka.
Já bysh to ještě zkoušela s vlastníma. Jestli se nemýlím, tak si byla teď prvně na IVFku. A vajíček si měla tak akorát, ne???

madla28
5. aug 2008

No měla jsem jich pět, ale včera mě řekla, že tím, že jsem stará, tak už nejsou tak kvalitní a je menší šance. U dárkyně je dobrý to, že všechny vajíčka od ní jsou tvoje. Tak když jich bude mít hodně, tak budu mít i víc pokusů.

madla28
5. aug 2008

Jenže abych jich měla aspoň těch pět, tak mě vyšli léky skoro na 50 tisíc.

yanny
5. aug 2008

Tak to je taky hodně.
A jaký si měla???

Mě stojí tak cca 10 až 20 tis. Podle toho jestli z druhé ruky a nebo z caru.
V těch Varech mi řekli rovnou, že léky cca 20 tis. Tam se chystám v říjnu.

A to nejde madlo tvoje a dakkyně namíchat, to asi není nikdo ochotný ti najít dárkyni, aby měla stejný den ovulaci,tak to asi vyspělý u nás není. No, ale každopádně se na to zeptej.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre