Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

drakulka67
12. máj 2009

Zdravím......... jen potřebuju někomu napsat, svěřit se, že mi voali z IVF a z těch 8mi zůstali už jen 3,takže je prý možné, že bude transfer dřív než v sobotu. Tak nevím,ale jsem z toho nějaká rozhozená a smutná,asi to není moc dobré,nebo.....???? Teď jedu na evidenčku s autem a pak si přečtu,co jste sem za včerejšek a dnešek připsali. Tak zatím pa, ozvu se 🙂

labus
12. máj 2009

Heni juasne skusim to 😉
Drakulka ono je to vždy tak že nie všetky su vhodne na oplodnenie a preto je dobre ked máš viacej vajíčok aby vybrali tie naj naj - takže 3
krásne embrijká su super 😉 neboj nič a podla mna je jedno kedy bude transfer ja som nikdy predlženu kultiváciu nemala transfer bol vždy na 3den od OPU a ani netužim po PK takže nezufaj ved z troch embrijok možu byt 3 babatka

minka051
12. máj 2009

labus ahoj tak ako dopadol UTZ? Dnes i mala ísť aspon dúfam že som si zapamätala dobre

labus
12. máj 2009

minka no nie moc dobre - slabo reagujem aj ked je folíkov 5 tak su male vo štvrtok mám další UTZ a lekár vravel že ak dorastu dva tak to bude super viac určite nie ale to je u mna vždy proste u mna sa zázraku nedočkám tak musím verit že aspon to jedno-dve budu dobre

minka051
12. máj 2009

labus ale neboj aj zázraky sa dejú ver mi. 😎 Ešte máš pár dní pred sebou a oni sa romnožia a určite dorastú tak hlavu hore. 😉

labus
12. máj 2009

Minka no ine mi nezostáva tak verím 😉 a dík si zlatučká

minka051
12. máj 2009

labus práve som prišla z práce ešte som si bola v lekárni pre Femobion 800. objednala som si ho to je tá kyselina listová. A inak sa ako cítiš?

labus
12. máj 2009

Minka inak sa cítim fajn a FEMIBION je podla mna najlepšia volba ja ho tiež už dlho beriem

minka051
12. máj 2009

labus tak to som rada že sa dobre cítiš. 🙂 no tak to si myslím aj ja. Teraz iné nerobím len čítam a hladám všetko čo by pomohlo aby sa úspech dostavil ale on sa dostaví. 🙂

bigrendy
12. máj 2009

Ahoj holky nezapoměla. 😀 měla jsem ted dovču. jsem 26dc bt teplota 37,2-drží se na hoře už 11den -po dlouhé době jsem měla ovulku.je mě zle včera jsem opět zvracela- je mě zle už pár dní. vůbec nevím co mě je. na nevolnosti v těhu si myslím,že je moc brzy. tak nevím co mě vlastně je. ☹

labus držím palce. tentokrát to určo vyjde uvidíš 😉

labus
12. máj 2009

Rendýýýýýýýýýýý bože ty si jasná TEHULKA určite jáj sakriš ja sa tak teškám super super - hned daj vediet ked pojdeš k dokymu ozaj ved testíkuj tá tepolota je ale jasnááááááááááááá. Niektore ženy začínaju mat nevolnosti velmi skoro a neva že predtým si to nemala každe tehu je ine jupíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí spravila si mi obrovsku radost hned je ten svet krajší

drakulka67
12. máj 2009

labus - moc děkuji za podporu, jsi zlatíčko. Koukám, že mi přeješ 3 babetka - to by bylo až příliš 😝 K nastávající vysokoškolačce a puberťákovi bych 3 určitě nezvládla 😝 😝 . Já bych byla úplně šťastná za jedno jediné. Tobě to také moc přeju a držím palečky, aby folíky pěkně dorostly. Za všechny ty útrapy si to zasloužíš a já věřím, že to klapne. Tak se drž a věř 😉 😵

yanny - když jsem to tak počítala, tak se dostanu na téměř 50000 kč. Jenže víc vydání za pokusy už si nemůžeme dovolit, takže tohle je moje poslední šance. Prodala jsem mé krásné auto a za půlku peněz absolvovala pokus o miminko. No a za zbytek jsem koupila starší ojeté auto a ještě snad zbyde na letenku pro holku.Tak uvidíme.....

labus
12. máj 2009

Drakulka dakujem si pííííííš že verím a nevzdám to sned dorastie niečo a budem mat nadej ved mne stačí tiež jedno babatenko 😉

drakulka67
12. máj 2009

yanny - ptala jsi se ještě jak jsem snášela decapeptyl - já ti ani nevím, je fakt, že Ty injekce jako takový nic moc, příjemné mi moc nebyly,ale dalo se to vydržet-myslím, že jsou horší věci. Ale je fakt, že jsem byla asi podrážděnejší a hlavně v době aplikování injekce jsem asi byla na zabití O 😲 Od včerejška pícháme agolutin, měla jsem z toho obavy a nakonec to dopadlo nad očekávání dobře, tak uvidíme jak se mi to bude líbit dnes 😝
Antibiotika doberu zítra a teď už začínám být napnutá,aby mi tam vydrželo alespoň jedno oplodněný vajíčko k transferu - nevím, nevím, co to se mnou udělá, pokud nic nebude ☹
No jo, nemáme to my ženský lehký, co? Je mi nějak blbě, jdu si chvíli lehnout, zatím pa děvčátka 😔

drakulka67
12. máj 2009

Tak víš, co?????? Uděláme dohodu - obě dvě si teď dáme slovo, že si tento měsíc vypěstujeme a vymodlíme jedno nejnádhernější a nejodolnější vajíčko ze všech a povede se nám to, co Ty na to? Doufám, že neodmítneš a přidáš se ke mě. Už se moc těším až si napíšeme, že nám to předsevzetí vyšlo. 🙂 No nemůžu se dočkat 😀 😀

bigrendy
12. máj 2009

Labus ty jsi hned samí optimismus. pujč mě ho trochu. 😀 já ti nevím připadá mě to moc brzy. třeba je to jen střevní chřipka . nevím. pamatuješ na mou stimulaci na ivf? měla jsem jen 4 malé folíky a dr. mě to chtěla stopnout a já řekla že v žádném případě -na jiný ivf jsem neměla peníze. a nechala jsem si zvýšit dávky. a příště bylo folíků 8. dr byla nadšená a potom jich bylo 11 a nakonec odsáli 13 folíků a 10 dobrých vajíček. tak neblbni . určo to dobře dopadne. 😀

ahoj drakulka mi se ještě neznáme . držím palce i tobě 😉

minka051
12. máj 2009

bigrendy ahoj ani my sa asi ešte nepoznáme no to preto lebo som sem len nedávno prišla

bigrendy
12. máj 2009

Ahoj minka 😀

labus
12. máj 2009

Drakulka o.k. beriem dohodu 😀 😀 😀
Rendy žaidna strevni chripka ty si tehulkaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Zaenab,Madluš,Ast čo je kočky nejak sa neozývate chýbate mi Yanny aj ty už sen nejak pomenej chodíš ☹ ☹

bigrendy
12. máj 2009

😀 😀 😀 😀

labus
12. máj 2009

nesmej sa ja vždy veštím správne mrkni na Heni 😀 😀 😀 ved počkaj ja si fakt myslim že si tehu tu teplotu by si inak nemala taku vysoku a tak dlho ak sa drží dlhšie ako 8 dní nad 37 je to tehuuuuuuuuuuu

bigrendy
12. máj 2009

jasně už tži věřím. ale počkej jestli to nebude pravda 😠

drakulka67
12. máj 2009

bigrendy - ahoj, zdraví Tě drakulka. ješte se neznáme,ale když jsem si pročítala tvůj vzkazík, tak se připojuji k labus. Též si myslím, že jsi těhu. tak držíme palčky a budeme Tě následovat 🙂

bigrendy
12. máj 2009

drakul děkuju. kěž by jste měli pravdu 😉

zaenab
12. máj 2009

Ahoj Rendy, to je paráda, určitě to je pravda!!! 😵

Všechny zdravím, teď jsem všechno dočetla, ale nemám už moc energie reagovat 😔 , zavírají se mi oči. Včera určitě byla ovulka, tak jsem zvědavá, ale díky tomu, že mám dost práce, tak na to tak nemyslím a nechám se překvapit.
Tak dnes dobrou všem 😔 😔 😔 😔 😔 😔

pajka00
13. máj 2009

Dobré ranko holky....bigrendy a tys byla teď na něčem nebo jen tak-přirozeně?🙂Že by fakt těhu?To by bylo super🙂!

labus
13. máj 2009

dobre ránko kočky
Pajka Rendy teraz nič nebrala ak je tehu tak uplne prirodzene

pajka00
13. máj 2009

No teda🙂 tím tuplem je to super🙂no snad to bude good a je to tak. A tvoje folíky určitě rostou labusko a tuží se,aby ti udělaly radost...aspoň ty 2!🙂

henikav1
13. máj 2009

ahojki
tak ako labus, uz si naspat? dufam, ze dnes si na tom trosku lepsie
rendy, drzim palceky // , daj nam hned vediet
drakulka, co robia vajka? alebo lepsie povedane, uz embrijka 😵
zany, ked to najmenej ocakavas, vtedy to pride, mas vela prace, tak ani nestihas rozmyslat, ci ano, alebo nie, ani sa nenazdas a //

zaenab
13. máj 2009

Heni, ty jsi zlatíčko 🙂 Už se těším na tvé miminko

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre