Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

minka051
15. jún 2009

labus no možno sa nebudem trepať do Martina ,ale zavolám mu a pôjdem tu k mojej doktorke. Ved jej nemusím nič hovoriť a tú injekciu mi dá tak či tak.

zaenab
15. jún 2009

Jej, Labus, to se krásně čte, já tu zářím u PC jak sluníčko 🙂
Mrška stále nikde, samozřejmě, jak se prst trochu umoudřil a slezl ten děsný otok a černá modřina, tak jsme se trošku snažili, tak jak píšeš, po těch stimulkách člověk nikdy neví 😵
jdu dodělat večeři, mám ze zahrady skvělé čerstvé bylinky, tak jsem je chtěla hned využít a všude to tu voní, dělám kuřátko dušené s tymiánem, mátou, bazalkou, oreganem a petrželí, do toho rajčata a citrony, tak to musím jít ještě zalít vínkem. Hned bych vás pozvala, je toho dost 😉

minka051
15. jún 2009

No ako vidím tu sa varia samé dobrotky 😀 😀 😀 . Hned by som si dala 🙂 Umna sa dnes len zavárajú čerešne. A som sama tak idem kuk slunce seno jahody. Tenfilm mám hrozne rada. 😉

labus
15. jún 2009

Minka -presne tak zavolaj mu a uvydíš čo povie 😉
Zaenab -píšem pravdu si zlatíčko 🙂 🙂 🙂 a na tu večeru by som došla ak by to bolo 30km miesto 300 😀 😀 😀
takže dobru chut -vonia to až k nám 😀 😀 😀 a krásny večer vám želám -ja som unavená idem do hajan ale zajtra som tuuuuuuuuuuuuuuuuu 😀 😀 😀

minka051
15. jún 2009

tak pekné sníčky 🙂

pajka00
16. jún 2009

Dobré ráno kočky....tak konečně jsem se mohla připojit🙂Od středy jsme byli na Lužnici....úžasně jsme si to užili..pěkná kosa,pršelo, déšť , občas sluníčko....v žabkách a kraťasích jsem měla modré nohy a dokonce jsme se hned první den s miláčkem převrátili🙂Bunda okamžitě nacucaná..voda ledová!Čekala jsem zánět močáku,ledvin,zápal plic...a ono nic!Výborné🙂Včera jsem se chtěla přihlásit, ale jak říkáte-celý den mi to nešlo.Konečně jsem si vás přečetla. Už jste mi chyběly🙂Drakulko,výborný nápad s chatičkou a pejskem.Vy se odreagujete,budete mít kam jezdit a malý bude šťastný jak blecha🙂

drakulka67
16. jún 2009

Ahoj holky. Teď sice nemůžu psát, za chvíli jdu k psycholožce, ale chci vám alespoň popřát úspěšný a krásný den. Já se moc těším na pátek, to si jedem pro pejska. A s tím svatebním albumem, no až budu mít chvilku, takl bych to mohla nafotit a přidat. Tak zatím pa,pa a jsem ráda, že se komunikace rozjela a vítám zase jednou Pajku, Labus Topbě potom napíšu, Zany Tobě též hezký den 🙂

irafa
16. jún 2009

uffff tak sem vas dočetla teda toho bylo
tak vas všechny moc a moc zdravim
labusko kontrolu a ultrazvuk mam přišti tejden 24 .6 a už snad bude i fotečka a mam taky NTečko tak doufam že bude vče ok
no a je mi upně fajn konečně nebot to bylo uf no a ted kdybych neměla prukajdu a o něco břiško větši tak ani nevim že sem těhu 😉 jen doufam že to nic zleho nevěsti a že je vše ok
a co heni nevite někdo třebas ty labus ste si psaly aj přes net ne ja jen jestli je už v poho no ono to boli a moc musim na ni myslet
zannnyyyyyy držim všechny prsty co mam aby se zadařilo a konečnš že by byli // no sakryš už by bylo na čase aby to tu někdo dalši prolomil přece to nenechate jen na mě njn ja vim jako 😨 kdyby ste to mohli ovlivnit žeeee

pajka00
16. jún 2009

Irafko, to že jsi OK je výborné! Já jsem v obou těhotenstvích byla skoro netěhotná🙂Nikdo to na mě nepoznal..přibrala jsem sice 12kg,ale ve volném triku nebylo vidět,že mám břicho.Džíny stejné jsem nosila až do porodu-jen přes knoflík a dírku jsem si dala gumu a hotovo.Až jsem porodila,tak se mě ptali,komu vozím kočár🙂)Takže buď naprosto v klídku a spíš ráda,že to tak máš.
Drakulko, drž se a nesmutni.

ikarkulblbka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ikarkulblbka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pajka00
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ikarkulblbka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pajka00
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zaenab
16. jún 2009

Ahoj všem, tak bohužel dnes došla mrška a stumulka se nekoná, volala jsem doktorovi a ten z mého chraptivého hlasu usoudil, že mám minimálně rýmu a nedoporučil to. Je fakt, že mám od včerejšího večera ucpané dutiny a hučí mi v hlavě, chytila jsem něco asi od přítele, který týden bojuje s nějakou virózou. Tak se nedá nic dělat, aspoň piju kontryhel (alchemilku), aby byla hezká ovulka.
Dnes je vůbec nějaký divný den, nevyšlo mi v práci něco, co jsem chystala asi rok. Místo zahraničního partnera budu muset všechno dělat a financovat sama a trochu mě to sebralo, protože jsem s tím tak na 80% počítala. Bohužel mám v projektu už tolik práce a děsně peněz, že to musím dokončit, což vezme asi rok usilovné práce a navíc můžu přes léto zapomenout na hezké dvě dovolené, které jsme plánovali. Budu ráda, když někam vyrazím na 5 dní. Ale zase mě těší papoušek (Yanny, já to najust adminům budu pořád propašovávat, aby jim to docvaklo a hnulo se v nich svědomí 😠 )
Pajka, to je fajn, že jsi zpátky. I přes to počasí musela být fajn zábava.
Irafko, určitě tě budeme brzo následovat, jen sem musíš častěj posílat virusíky!

labus
16. jún 2009

Zaenab bože to si mala tažky den a s tou pracou to mi je naozaj luto.. aj som si poplakala prečo sa dobrym ludom ako ty nedarí to na čom im zaleži.

labus
16. jún 2009

Irafka držím palce na kontrole a čakam na fotečku .Heni si prešla peklom.. doslova ale to vam napiše neskor ona.
Moc vas pozdravuje a neskor sa ozve..

drakulka67
16. jún 2009

Tak jsem přečetla poslední zprávičky a nějak nevím, je mi z toho taky smutno. Nevím koho pozdravit dřív....... Heni, které je asi hodně těžko a mě tu chybí, nebo Labusku, která toho má taky až nad hlavu, nebo Zany - to mi je taky moc líto, to musí být dost těžká rána, když na něčem usilovně dreš a nakonec to nevyjde, to je mi opravdu líto, je to čára přes rozpočet, tak snad bude ta smůla smůlovatá protržená a začne se konečně dařit. Z Tvých řádek soudím, že jsi velice energická, samostatná a inteligentní žena, která si umí s lecčím poradit e jen tak Tě něco naporazí a to je dobře. Drž se.
Pajka: když jsem četla Tvůj příspěvek,jakobych zavzpomínala na sebe, také jsem přibrala cca 11 kg, nosila džíny a bundu a když jsem porodila a vozila kočárek, tak se mě ptali, komu vozím. Jsem ráda, že jsi to hnusný aprílový a nevlídný počasí a zimu přežila a bravurně zvládla a neodmarodila to.
Irafko: moc zdravím a jsem ráda, že je Ti lépe. Ani jsi nedala vědět, jak dopadl ten příspěvek na bydlení, vyšlo to??? Drž se a opatruj se.
Zdravím též Minku, i když jí ještě neznám.

irafa
16. jún 2009

tak že labusko vyřid aj ode mě pozdrav heni ju
tak ja teda vam sem zas hodim bacilky ju
chytejte o sto šest
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTĚHUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU

drakulka67
16. jún 2009

Mám pro vás vzkaz od Yanny - moc vás všechny zdraví a mrzí ji, že její příspěvky jsou vymazávány, takže i když se jí asi něco povede přidat, tak je to vzápětí smazáno, takže musíme vydržet, snad se jí povede vytvořit nový nick a přijde brzy mezi nás. Pokud se mi ozve, dám vám vědět. ☹

zaenab
16. jún 2009

Labus ty jsi zlatý andílek, no neboj, až mi z té práce bude hrabat, napíšu si po pomoc 🙂
Drakulka, sice mám sedřený nos od smrkání, ale po tvé pochvale (samozřejmě, že jsi mě vystihla naprosto přesně 😀 ), se dmu krásou a pýchou. Miláček mi nese čaj a úplně mě dostal, jak se o mě stará.
Jo a nevím jak vy, ale taky máte u mého předchozího příspěvku toho papouška žlutě podbarveného??? Já jo!
Nicméně na tom, že je to moje malé ukecané śkoromiminko si trvám, teď tu šveholí o 107

zaenab
16. jún 2009

Irafko, DEKUJI ! ! ! ! ! ! ! ! 😵

zaenab
16. jún 2009

Drakulko, to je děsná zpráva od Yanny, přiznám se, že tomu moc nerozumím.
Yanny, zařiď si kvůli IP adrese nick z jíného počítače. Chybí mi tvé story s manželem, dceruškou, prací, pejsky, v budoucnu snad i s papoušky...

irafa
16. jún 2009

nemačš zač 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 du koukat na ružovku

drakulka67
16. jún 2009

Zany, tak nevím, buď jsem slepá na natvrdlá, ale já toho papouška nikde nevidím 🙂
Jo a jsem ráda, že jsem se trefila a vystihla, mám asi intuici,ne? Bude dobře, uvidíš, jsi šikulka a popereš se s tím.
Jo a Yanny jsem také psala ať zkusí novou přezdívku, tak snad se to podaří a brzy se nám všem ozve. Taky se těšíme na příběhy r zjedné mostecké rodinky 😉

drakulka67
16. jún 2009

Labusko: děkuji za nabídku ohledně rady se svatbou,ale teď mě nic nenapadá. Já původně žádnou svatbu dělat nechtěla, moje představa byla jen my dva, moje děti a svědci, obřad, oběd a domů......... Jenže můj miláček se žení poprvé no a já nakonec posunuji hranice a postupně kupuji tohle a tamto, takže nakonec vše ladím do varianty bordo a bílé. Jak už jsem psala tak svatba bude 11.7. v 11 hodin, mám už nakoupenou výzdobu na auta, dnes mi přišly kytičky na kliky aut a výzdoba na ženichovo auto. Výzdobu na mé auto a dveře bytu už mám doma snad měsíc. Mám už vývazky, šaty, boty, drahá polovička je až na košili též oblečená, děti jsou taky "vyřízený". Mám oznámení, ubrousky, vývazky, čajové svíčky a svícínky, polštářek pod prstýnky, dnes jsem dokoupila ještě další sadu velkých svíček a objednala jsem si svatební kytyci a kytky pro maminky. Ještě mi zbývá koupit nastávajícímu košili, dohodnout hostinu - hospodu i muzikanta už mám, je zapotřebí jen doladit nějaké ty drobnosti, objednat koláčky a dort a přemýšlím, jestli mám objednat i nějaké obložené mísy, chlebíčky. No nevím, aby toho pak nebylo moc. Tak snad to nějak dopadne. Vzhledem k tomu, že tam bude jen nejužší rodina, počítám tak 16-20 lidí, tak myslím, že to nebudu nijak přehánět. Až bude chvilka, pokusím se vše nafotit a přidat to do alba. Teď jen přemýšlím............. můžu to vůbec vložit do alba na tyhle naše stránky, nebo to musím založit někde jinde??? To nevím, pravidla jsem nečetla. Tak zatím pa, jdu koukat na Ordinaci. Tak zatím 🙂

zaenab
16. jún 2009

Drakulko, myslela jsem to tak, že když napíšu slovo papoušek, je pod ním žlutý rámeček. U toho "tvého" je ten rámeček taky. Tak nevím, nevím, aby se mi to nepočítalo do hříšků, i když fotku jsem mu nikam nedávala.
S těma svatebníma fotkama nevím, jsou tady stránky beremese, tam je to normální, ale snad i tady, když k tomu napíšeš zřetelný název alba: skorotěhotná a snažící se maminka 🙂

drakulka67
16. jún 2009

Zany ať koukám jak koukám, nic nevidím. O stránkách beremse vím, jen jsem to tam nechtěla dávat, myslela jsem, že když mě Labus pobídla, že bych to přidala normálně na naše stránky do nějakého mého alba. No uvidím. Musím to nafotit, zmenšit snímky a teprve pak tam přidat a na to potřebuji trochu času a hlavně potřebuji, aby můj miláček nebyl doma, protože on nic z toho neviděl. Pro něj bude všechno překvapení, doufám, že se mu to bude líbit. 🙂 🙂

zaenab
16. jún 2009

No určitě se to líbit bude! Na to, že, jak píšeš, to bude jen malá svatba, toho máš zařízeno už hodně a určitě to bude hrozně hezké. Myslíš i na takové detaily... no už se nemůžu dočkat fotek!

zaenab
16. jún 2009

Jdu 😔 , přeci jen mě bacily zmáhají. Mějte se a snažte se . . .

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre