Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

majka43
18. jún 2009

Holky já myslím, že když se Y. přihlásí z jiné mejlové adresy, tak by to mohlo vyjít. Možná i ze stejné, ale hlavně si musí dát jiný nick.

majka43
18. jún 2009

Jdu za ní na neplodnost.

drakulka67
18. jún 2009

Ahojte 🙂
Zany, měla jsi pravdu, dnes ráno jsem zašla za tím kutilem informatikem a řekla mu veškerá zjištění. Tak mě naložil do auta, zajeli jsme domů pro PC a že to dá do kupy, prý to má zazálohovaný a dá se to napravit, tak uvidím zítra. Prý jsme tam měli 4000 zavirovaných souborů - nechápu!!!! Bomba byla, že máme PC nový od září a jsou v tom originály windows apod. a na zdroji byla nálepka o licenci. No a když jsem včera dotáhla PC domů, tak na mě přítel spustil, kde že je ta licenční viněta. Tak jsem to dneska vybalila na toho mladíka, co mi to dává do kupy a pak mi psal, že ta nálepka spadla na zem, že se odlepila,ale on ji našel. Ježíší,já bych měla takovou chuť mu říct do očí,že lže!!!To je totiž naprosto vyloučený, protože ta samolepa tam držela jak židovská víra. Neměla jsem sílu to jakkoliv okomentovat a raději jsem to přešla mlčením, protože mi to připadá nehorázný, na druhou stranu mi snad dá PC do kupy. Tak nevím. Zítra to bude hotové,tak uvidím. Teď píšu z miláčkovo pracovního laptopu, jinak bych se sem ani nedostala.
Jo a kluk mononukleozu nemá. Za to na mě hupsla nějaká viroza nebo co,tak jsem skákla za mudr.,ať mě taky pošle na odběry,protože mám stejný příznaky jako holka, tak ať mám klid.
No nic, děvčata, jdu, musím ještě uvařit, zítra pro práci jedeme s dcerou pro štěňátko, tak jsem zvědavá,co na to řekne prcek - nemá tucha, tak uvidíme, jak bude reagovat na překvápko. Tak pa apřeju hezký večer.

drakulka67
18. jún 2009

YANNY psala jsem Ti dnes mejlíka,ale nevím, zatím jsi neodpověděla, tak doufám, že jsi vpořádku. Jdu Ti písnout ještě jednou z druhé adresy. Pa a napiš, chybíš mi.

drakulka67
19. jún 2009

Koukám, že ještě všichni spíte, tak přeju alespoň púříjemnýn pátek.

LABUS a YANNY: přeji vám oběma ze srdce vše nejlepší, hodně štěstíčka, lásky, zdravíčka, spoustu plodných dnů a hlavně úspěchů v profesním ale i rodinném životě a ať se vám splní alespoň jedno velké přání. Hezký den 🙂 🙂 😅

pajka00
19. jún 2009

ahoj holky..tak se právě přihnal déšť.....a já sedím v suchu v kanclu-i když bych radši se pelešila doma v pelíšku.
Drakulko, jsem ráda, že kluk je v pořádu....a teď ty ..jak to vypadá? Už jsi byla u Dr.?snad to bude dobrý a máš jen nachlazení. My jsme včera byli u léčitele a ten mi řekl, že mám tak vyvinutou imunitu, že jeho spermie zabíjím🙂Tak nám poradil jednu polohu, kdy je nejkratší a nejrychlejší vzdálenost spermií k čípku...Taky se mám zateplovat....chodit v ponožkách,teplákách (na spaní) a přes den bederní pás na záda....že mám špatné držení těla a křeč dole na bedrech kolem páteře....takže cvičení...Jo a mému miláčkovi zakázal pivo a sladké.)) Dvě nejoblíbenější potraviny....Teda,abych nepřeháněla, na pivo chodí 1x týdně po tréninku,ale i tak..Musí svých 6 stáhnout na míň....protože úplně bez piva to odmítl.....Tak snad to dodrží🙂)Chce mimino,chce,takže se musí snažit.Jo, jinak nám léčitel řekl,že nevidí nejmenší důvod,proč by jsme nemohli mít dítě a prý mám po porodu přijít, že se mi mrkne ještě na dělohu🙂Zahříval mi rukama 20minut záda a břicho-no co to se mnou dělalo....horko mi prolézalo skrz na skrz a v zádech a břichu jsem měla pohybů jakoby tam bylo 100 žížal🙂

zaenab
19. jún 2009

LABUS a YANNY 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
hodně štěěěstíííííí, zdraaaaavííííí a taky láááááááásky a miminek a sluníčka a krásy kolem vás a spoustu báječných lidí a blbce nanejvýš do 7,87 km od vás a pak ještě spoustu miminek a pozornosti od těch co máte rády.....a v neposlední řadě neutuchající chuť k dobrému jídlu a pití ! ! !
To vám oběma přeju z celého srdce a na důkaz upřímnosti mi právě v deštivém Brně vykuklo sluníčko - tak to je pro vás! ! ! !

LABUS a YANNY, užijte si to!!!

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zaenab
19. jún 2009

Pajka, to zní zajímavě. Kde jste u toho léčitele byli?

pajka00
19. jún 2009

Holky všechno nejlepší k narozeninám🙂) Moje holčička má taky dnes-takže hromadná oslava!! Vám dvěma přeju hodně brzké plodnosti (dceři nejdřív za 10 let) a splnění všech přání🙂
Byli jsme v Pardubicích. Jo a napřed mi chytil tep na ruce a za chvilku se začal smát a říká-vy jste výbušná a energická hotový generál-a podíval se na mojeho a říká-víte to?🙂)Ten se začal taky smát a říká-jo tak to vím moc dobře🙂) Jak to poznal netuším,ale podotýkám,že jsem byla absolutně v klidu,žádné stresy ani tréma nebo tak..prostě pohoda. Hodně zajímavé a přesně všechno ve zdraví mi poznal. A pak říká-a jestli budete doržovat módu,tak to nebude moc dobrý....nenoste ty podpatky!! (já bez nich skoro nevyjdu z domu)....no fakt zajímavé.

janettka
19. jún 2009

hezký den děvčata...Labusko a yanny všechno nej nej nej k narozkám a doufám,že to největší přání bude splněno!!!

ikarkulka
19. jún 2009

teda holky, nevím, co na to říct, člověk by si myslel, že když jste ty 40nice, že už budete mít trochu rozum.... 🙂
ale postupně.

ad yanny - její nick byl zablokován, protože opakovaně a vědomě porušovala pravidla tím, že do alba vkládala fotky svých psů. chápu, že jsou to vaši mazlíčkové, taky mám jednoho doma a je to člen rodiny.
nicméně toto je stránka o dětech, sem zvířátka opravdu nepatří. přečtěte si prosím pravidla alb, kde je jasně napsáno, co v albu být může, a co tam naopak být nesmí https://www.modrykonik.cz/album/album_rules.php...

ovšem nick yanny jsem blokovala jen dočasně, měla jsem v úmyslu ji nechat zablokovanou jen přes víkend, aby měla čas vypustit páru a snad si i uvědomit, co udělala a že jsem si opravdu nedělala legraci. takže přesně tak, jak jsem měla v plánu - nick yanny je již delší dobu odblokován, uživatelka má v ip dokonce zprávu.

ostatní nicky, které si yanny následně vytvořila, jsem samozřejmě zablokovala, protože je proti pravidlům vytvářet si více registrací (nicků). k čemuž jste ji tady houfně nabádaly 😀
pravidla stránky jsou zde https://www.modrykonik.cz/rules.php

ad bsik - jak jsem již psala do ip - půjčit někomu svou registraci (svůj nick) je také hrubým porušením pravidel. o to víc mě to naštvalo, že se tak stalo po celkem dlouhé době, kdy tady v souvislosti s yanny řešíte pravidla. ale vidím, že se je ani jediná z vás nenamáhala přečíst. takže toto je opravdu poslední varování, příště vás za takové porušení pravidel zablokujeme úplně.

ad drakulka - svatební fotky sem také prosím nedávej, ty patří na www.beremese.cz

ad papoušek - jestli se vám text označil žlutě, byl to asi nějaký oční klam, takovou věšteckou techniku tady opravdu nemáme 😀 nicméně ani papoušek do alba nepatří 😀

a poslední věc - nepište velkými písmeny, je to proti pravidlům. pokud chcete něco sdělit adminům a chcete mít jistotu, že si to přečtou (admini nečtou všechny diskuse, to jaksi nejde), napište jim do ip.

tak to je snad vše, doufám, že tímto je to vysvětleno a uzavřeno a že nadále se to tady obejde bez problémů 😉

mějte se pěkně.

pajka00
19. jún 2009

Děkujeme ikarkulko za pěkné vysvětlení a doufám, že se polepšíme, abys nás nemusela víckrát kárat🙂
Tak holky-hurá na oběd-venku pěkně hřmí a mně v břichu taky.

zaenab
19. jún 2009

Drakulko tak hlavně, že budeš mít počítač v pořádku - doufám.
ikarulko díky za vysvětlení, to víš, i kolem 40 nám hrabe (ještě, nebo už?) , to je těmi hormony 😀

Mě trochu ustupují dutiny, tak pracuju jak divá, venku lije jako z konve, ale nevadí mi to, aspon to není líto, že trčím v práci.

janettka
19. jún 2009

no já mám dneska den,už se mi podařilo kompletně si zlít celý pracovní stůl včetně dokladů,razítek a tušek,takže to tu suším po kanceláři! 🙂

pajka00
19. jún 2009

Joo...tak to se mi podařilo už několikrát a kolegyni ani 1x🙂) Vždycky zařvu jéžiši já su taková krá.....a kolegyně se chláme, že to není možné...že se jí to v životě nestalo...ale až se to stane-to se pobavím škodolibě🙂

drakulka67
19. jún 2009

Ikarkulko: i já děkuji za vysvětlení situace a děkujeme za Yanny, moc se na ní totiž těšíme, což jistě pochopíš 🙂

Jinak děvčata, za chvíli balím, jdu si domluvit permanentku na solárko,abych nebyla v šatech jak bledule, pak půjdu juknout do jednoho obchůdku s oblečením-ten jsem objevila nedávno a mají tam moc hezké věci no a pak vyložím doma snad již funkční PC, naložím, děti a hurá směr Globus. Tam něco málo nakoupím a ve tři mám spicha s paní a budeme mít doma jezevčíčka miminko. Holka se těší jak šestiletá a ne jak devatenáctiletá. No a kluk.......... ten o tom neví, ten asi bude zírat.
Děvčata nestíhám napsat víc, takže se snad ozvu večer, zejména chci reagovat na Pajky příspěvek a taky Zany.
Jo a u nás na západě zatím neprší a doufám, že to vydrží ještě min. do čtyř🙂

pajka00
19. jún 2009

Drakulko-přeju hodně štěstí v nakupování i počasí-podle chmi radaru-to letí vše k nám na východ🙂)takže snad nezmoknete...zatím pa

labus
19. jún 2009

Ikarkulka dakujeme za vysvetlenie
ahoj kočky -tak Yanny vrát sa k nám 🙂 .
Minka tebe došla tá mrcha? po tých injekciach?
Zaenab moc dakujem za sms -velmi velmi ma potešila a som rada že ti choroba ustupuje. Ja sa teším že som prvý týžden v práci zvládla a už sa neviem dočkat augusta nech už mám po laparke.Pojdem do mesta na nákup -potrebujem kopec vecí na oslavu a večer vás mrknem

zaenab
19. jún 2009

Labus, Yanny, doufám, že si své narozeniny hezky užíváte....

labus
20. jún 2009

ahoj kočky- Zaenab dakujem ja od rána z mužíčkom lietam po nákupoch dnes má Andy 18-nást tak o 17,00 u nás vypukne žurka dvojnásobná kedže oslavujeme obaja .Dnes som pripravila špeciálne ranajky grilované párky plnene syrom a obalene v platku anglickej slaninky - bolo to super . Andy dostal zlatu retiazku ale po tajme aj čakal lebo aj Tinko ju dostal a ešte mikinu značkovu tak sa vytešuje -dojde mu kopec kamošov. Torta je obrovská tak dufam že aj bude dobrá orechovo karamelová z bielov čokoládov 😀 😀 😀 prvý krát som nepiekla ja doma lebo som mrtva po tom týždni v práci 😀 😀 😀
YANNY ty si mala nadroky včera -takže všetko naj- najlepšie ti želám hlavne kopec lásky,zdravíčka a splnený sník ktorý máme všetky spoločný
AST zlatko Ty si tiež naša junovka -len netuším ktorý den presne ale tiež všetko štastie sveta ti želám
HENI a tebe kopec kopec lásky,sily,štastia a ved vieš ako ta mám rada a prajem ti uprimne spnenie všetkeho čo si želáš
-DUFAM žE SOM žIADNU NAšU JUNOVKU NEVYNECHALA

ast
20. jún 2009

Labusko, děvče zlaté, též přeji hodně toho nejlepšího. Ale hlavně Ti přeji zdraví a zase zdraví. Sama jsem tak nespolehlivá v psaní do této diskuse, protože to všechno nějak těžko snáším... Je to jako na houpačce. Doufám, že se jedná o dočasnou věc, ale nějak se to u mě drží mrška... Já jsem fakt dost silná holka, tak to zase snad nějak rozchodím. Holčiny, držte se, hezký klidný víkendový večer. Páááááá.

labus
20. jún 2009

Ast ahoj som rada že si sa ozvala a dakujem za prianie- no u nás už konečne nastal klud-bolo super ale som utahaná....ale hlavne že Andy je spokojný
Yanny ty nevernica už sa tu ani neukážeš?
Rendy tak ako sa máš čo máš nove,
Madluš tak ako kedy začneš stimulku?
Zaenab dufam že už sa cítiš lepšie
Irafka ty naša vzácna tehulka pohlad bruško
Drakulka ? ako sa máš?
Minka mrška došla? bola si na HP v Heliose?
Heni moja ...teba zdravým špeciálne a za všetky kočky ta volám k nám spet 😉

vika34
20. jún 2009

ahojte strašne dlho som tu nebola ,ale občas vás čítam ako sa máte a ako postupujete
Labus a čo dostal Andy ,bože to je ten chclapec čo bol na stretnutí v BA?

henikav1
20. jún 2009

ahojte zienky, tak uz som tu zas, hoci este pred par dnami som na 100% tvrdila ze uz nikdy nebudem snazilkovat.
este som vas sice nestihla citat, ale pekne postupne. Ak som prisla o nejaku zavaznu dobru spravu, tak mi ju pls napiste.
Mne sa trosku skomplikoval zdravotny stav, takze miesto jedneho kyretu som mala hned dva. No a potom som zacala zas pracovat no a so sumitom a este k tomu s demonstraciou to bol v praci blazinec. Aj som si zoparkrat otvorila konika ale vzdy mi v tom momente zavolali pre nieco surne v praci. No a vecer som sa uz len doplazila domov. 😝
Irafka, dufam, ze ty sa nam pekne gulatis 😵
Labuska uz za par hodin budes tiez o rok starsia, tak vsetko najlepsie k narodeninam, hlavne vela lasky a zdravia a ak sa da, aby ste sa do roka uz aspon gulali 😵 (Ak by som ta zajtra nestihla pri tolkych aktivitach)
Myslim, ze yanny tiez, takze tiez ti prajem to iste co labuske, stastie, zdravie, lasku a maly vonavy uzlicek.
Drakulka, tebe nech sa dari pri pripravach a nech vam vsetko krasne vyjde. Mas nejaky album na mojejsvadbe, alebo na beremese?
Samozrejme zdravim aj vsetky ostatne momentalne snazilky a dufam vsetky onedlho buduce maminy

labus
20. jún 2009

Heni strašne moc sa teším že si tu
Vikuš ahoj 😉 -ano Andy je ten zo stretka v Ba ,Viki ako sa máš? čo máš nove?

labus
20. jún 2009

Viki zabudla som napúísat Andy dostal zlatu retiazku a mikinu a samozrejme obrovsku tortu jáj a mobil od Tinka -najstaršieho brata

vika34
20. jún 2009

nemám nič extra nové,ked chceš včera večer sme riešili v kamoškách,môj další problém ,musim si dať vybrať hrčku čo mám na prsníku,tak teraz budem riešiť toto,na dalšie IVF môžem ísť až na jeseň,tak chcem vyriešiť teraz ,ked už od oktobra budem tehotná 😀

majka43
21. jún 2009

Ahoj holky. Taky včem přeji hodně štěstí k narozeninám.
Labus já jsem to dneska dostala a tak jsem ráno volala do caru, jestli náhodou není pro mě dárkyně. Prý mi dají vědět, kdyby jo. Moc šancí tomu nedávám a zatím se neozvali. Ani by mi to tento měsíc nevadilo, protože potřebuji ještě měsíc chodit do práce, ale kdyby to vyšlo příští měsíc, tak bych byla ráda. Madla.

majka43
21. jún 2009

Už tři dny se snažím dostat na neplodnost, abych řekla Yanny, že se může vrátit, ale pořád to tam mají nějaký podělaný. Nejde se tam dostat.

labus
21. jún 2009

Vikuš - máš hrčku na prsníku? a mala si ju aj predtým alebo ju máš novo vytvorenu? to neodkladaj a ak treba daj si ju vybrat skor ako začneš stimulku - ak chceš príd k nám častejšie ja do oktobroviek už nechodím takže netuším čo je tam nove ale teb tu rada uvidím,
Madluš tak držím palce na kopec štastíčka aby bola dárkyna fakt by som sa uprimne tešila. A na neplodnost sa neviem dostat ani ja už od piatku chcela som tam Yanny zablahoželat ale žiad vyhadzuje ma to .

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre