Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

macek28
18. aug 2008

Zaenab,denně Vás čtu,poněvadž je mi také přes 40 let a šla jsem tvrdě za svým cílem.Moje maminka a mnoho kamarádek mě odsoudilo,že jsem po 40cítce otěhotněla,že už bych mohla být babičkou.Proto jsem Vás chtěla trošilinku podpořit za touhou po miminku.Jinak jsem také z Brna,tak tě zdravím.Jo a děkuji za blahopřání k dětem.

zaenab
19. aug 2008

Ahoj holky,tak jsem dnes byla poprvé ve svém novém fitku - otevírají až v září, ale mají pro členy zkušební provoz. Hned se mě ujala sympatická trenérka, která má sama zkušenosti s problematikou otěhotnění 🙂 Bylo to moc fajn, zítra tam jdu na dvouhodinovou vstupní diagnózu, nicméně už dnes jsem si tam jen tak zaběhala na pásech (mají u každého dokonce televizi) 😅 Určitě využiju i saunu a vířivku, zítra se dozvím i nějaké lekce jógy a pilates. S novým pokusem o IUI začnu v říjnu, tak do té doby už bych měla mít trochu lepší fyzičku.
Tak jsem se jen chtěla podělit, protože mám z toho přístupu (a taky ze sebe 😀 😀 ) dobrý pocit.
Yanny, co nového v CARech?

zdina
19. aug 2008

ahoj holky, drzim vam vsem pesticky at mate kazda brzy // a na konci v naruci miminko. S pritelem se nam vloni narodil Martinek a je to to nejlepsi co se mi v posledni odbe "prihodilo". Dnes mi odejeli starsi deti, ktere byli na prazdninach. To jak jsem si vychutnavala tehotenstvi a ed maleho se opravdu neda srovnat s materstvim ve dvaceti. Takze holky tfuj, tfuj at se vam zadari 😵

zaenab
19. aug 2008

Ahoj Zdina, to je fajn zpráva. V kolika letech jsi měla Martinka? A bylo to prirozene, nebo s pomoci? Ja ted dopisuju neco do prace a popijim k tomu uz asi treti kontryhelovy caj...
Diky za prani pro nas, je to povzbudive vedet, ze v tehle vekove kategorii nejsme samy 😉

yanny
19. aug 2008

Taky si myslím, že těhotenství v našem věku si pěkně užiju, rozhodně víc jak ve 22 a to jsem tenkrát připadala falt stará 😅

Do caru jdu až v září, ale asi jsem neřekla, že do Varu to mám max půl hoďky cesty, takže to bude pro mě už pohoda.

Zaneab, já jdu take za chvilku do posilovny, ale telka, tam není 😒 Pásy ano. Je zajímavé, že dřív jsem se soustředila s cvičením na spodek. No a dnes si hledím hlavne vršku. Nějak se mi to otočilo kolem té 40cítky.

Už mám zase po ovulce, tak jsem trochu sexíčkovala. A zase me začíná pálet žáha, určitě to mám něco s hormonama , či s těhotněním. Jím stále to samé a spíš dietím. Kromě tedy včerejšího tataráku, ale to byla také dieta, s tím mým racio rýžovým chlebíčkem.

Zdino a přítele máš také mladšího. A Martínka jste plánovali???? Nebo, snad to přišlo nečekaně, to to se picnu.
Já do 37 používala ochranu, prezervativ a tp.......

Jdu cvičit.....

zaenab
19. aug 2008

Ahoj Yanny, hezké cvičení 😅 S tou žáhou je to zajímavé, podle toho, kdy se ti to děje to bude mít fakt nějakou souvislost s cyklem, asi bych se na to přeptala mudrů nebo někoho z imuno.

zdina
19. aug 2008

Ahoj holky, Martinek byl planovany a podaril se po 3mesicich usilovneho snazeni bez pomoci. O rok predtim jsem mela jedno zamlkle tehu. Pritel je o dva roky strarsi a uvazovali jsme jeste o sestricce pro Martinka. Bohuzel zatim nam do toho prislo nekolik neocekavanych veci, takze ted momentalne snazeni odsunuto. Dala jsem si lhutu do konce roku, pak uz ne.

bigrendy
19. aug 2008

Ahoj holky. tak nic moc jeden folík 10 v pondělí jdu ještě na kontrolu tak se uvidí . domluvila jsem se s dr. ještě jednou zkusit iui a potom umělé. ale ještě mě bude čekat hysteroskopie -mám malinký myom. tak jestli nebude vadit a nedeformuje dělohu. v té knížce co jsem si koupila píšou ,že se někdy stává,že se kvuli myomu neuhnízdí embrio. tak mám strach aby to nebyl muj případ.
nevíte o tom něco někdo.jsem s toho špatná. přeci pitomej myom nezničí náš sen o miminku. 😠

zaenab
19. aug 2008

Ahoj Rendy, dali ti něco na růst toho folíku? Z toho myomu si nic nedělej, mělo by se to dát rychle odstranit. Já tak měla cysty, bylo mi řečeno, že to podobně jako myom mění hormonální prostředí, ale pokud to neroste (což bohužel nebyl můj případ), nemusí to být nutně vždy problém. Kdy chceš zkoušet další IUI? Já budu sledovat říjnový cyklus.

bigrendy
19. aug 2008

ted jsem nic nedostala. dobrala jsem glostybelgyt a ted se čeká jestli ještě vyroste.jinak další IUI asi v dalším cyklu. jde o to když by mě myom vyndali po jaké době se dá otěhotnět od vyndání. nevíš?

zaenab
19. aug 2008

No mě po laparce cysty (minulý měsíc) řekli, že se mi bude cyklus rovnat tak 2-3 měsíce, měla jsem si v tu dobu dát pozor na zlepšení imunity (lactobacily, aloe, vitamíny). Na kontrolním utz mi ale našli 13 folík, tak jsme se domluvili na IUI, ale folík bohužel dál nerostl.

madla28
19. aug 2008

Big já jsem na hysteroskopii byla 18 června a v červenci už jsem byla na ketu, ale neůspěšném. Sestřenice dělá na Obilňáku, tak to tam konzultovala s jednou doktorkou a ta si myslí, že mi ket udělali moc brzo po hysteroskopii, že jsem ještě nemohla mít narostlou sliznici, tak jak by měla být. Tak nevím.

yanny
20. aug 2008

Ahojte,
Rendy buď v klidu, já byla na odstranění myomu, hned po mém prvním IVF. Myomy jsem měla 4 a pěkně velký(4,3, 2 a 1 cm) na to že děloha bude cca 7 cm, tak si myslím že to byla síla. Měla jsem je subserozně, to je nějak z břišní strany, to zas je prý dobrý.
Věděli o nich a poslali mě na IVF, tak to nevím proč.
Něsměla jsem půl roku otěhotnět, aby nepraskla děloha v těhotenství. Říkali, že mi to dělají tím razantním způsobem, tj vyříznutí, abych to měla dřív za sebou a mohla těhotnět. Jinak šetrnější metoda je zaslepení zasobovací žíly do myomu a on odumře.

Dnes už mám opět centimetrový myom a nic mi s tím nedělají, že v produktivním věku se myomy dělají.

Tenkrát jsem přišla vkuli tomu o hrazené IVF, že mě nikdo na to neposlal dřív.

Madlo, vždyť jsem četli článek, že by se po hysteroskopii mělo lépe uchycovat embryjko, to proto ti to asi dělali.

zaenab
21. aug 2008

Ahoj holky, jak se máte? Nevím, jestli je to úlet a některé z vás se to stalo, ale já si dnes při cestě z jednání koupila v jednom dětském obchodě naprosto úchvatné minibotičky 😵 Mám je teď na pracovním stole a pohled na ně mi dělá dobře 🙂
Příteli je neukážu, schovám je, kdyby se třeba v říjnu zadařilo 😵 😵

Je to asi hodně ulítlý, ale mě to prostě udělalo dobře...

yanny
21. aug 2008

Ahoj jak se máte???? 🙂 🙂
Já jsem si jednou koupila bleděmodré minitričíčko, ale už jsem ho asi někomu dala, je to asi 2 roky. A to bych si přála holčičku.

Na mimibotičky jsem už koukala hodněkrát, ale zatím jsem vždy odolala.

Holky zítra jedu na dovču, tak se mějte, sexíčkujte a hojně těhotněte.

Budu až 1. 9.

Papapa

zaenab
22. aug 2008

Ahoj Yanny, krásnou dovolenou, ať je sluníčková, vysmátá, v pohodě a plodná 😀

bigrendy
22. aug 2008

Ahoj Yanny taky přeju krásnou dovolenou , a hlavně se vrat s miminkem v bříšku 😀

zaenab
24. aug 2008

Ahoj holky, jsem tu jen na skok - zpracovávám mega úrodu ze zahrad obou rodičů (ostružiny, maliny, švestky, rajčata, okurky, papriky, zelí...), ale je to fajn, cítím, že si dávám do těla dávky všeho zdravého 🙂

Kolem dneška čekám menses a nějak tajně doufám, že by mohla být přirozená OVU (před rokem jsem ji měla každý měsíc, mohla jsem si podle ní řídit hodinky 😀 ) ještě před říjnovou stimulací.
Včera jsem byla v solné jeskyni, dnes jdu večer na masáž a do kina (Máj)......prostě snažím se o sebe hezky pečovat 🙂 😵 🙂 😵
Vám přeju to samé!

bigrendy
25. aug 2008

Ahoj holky tak s insemunace nejni nic. 😠 clostybelgit nezabral,ale to jsem čekala. ale aspon se to pohlo. 🙂 až to dostanu tak jdu na hysteroskopii. a potom umělý. tak doufám,že tam nezjistí nic špatného. 😉

madla28
25. aug 2008

Big to bude dobrý, já na ní taky byla, ale umělý se nepovedlo, tak šetřím na další a pořád doufám, že to vyjde.

zaenab
25. aug 2008

Rendy myslím na tebe, uvidíš, že to bude dobrý. Kdy jdeš na tu hysteroskopii?

zaenab
25. aug 2008

Madli a do jakého CARu se chystáš? Do Reprofitu nebo to bude Unica? Někde jsem četla, že v jednom z nich mají po třech pokusech nějakou hodně výraznou slevu nebo dokonce zákrok bez léků zdarma, ale nepátrala jsem po tom. Nechceš si dát trochu pauzu? Je to hrozný, pořád na to myslet, mě teď dost pomohlo to, že jsem si přidala spoustu "povinností" - práce, zdraví, nový jazyk, fitko, stavba a hledání bytu 😠

madla28
26. aug 2008

Já se chystám do Reprofitu, myslím, že to tam je nejlevnější. V Repromedě mě přišlo IVF na sto tisíc a to už dohromady nedám. V REprofitu by to mohlo vyjít snad na šedesát až osmdesát. Já nemůžu čekat, je mi 42 a to je dost blbý.

annaanna
26. aug 2008

čaute kočky, začala som stimulovať 🙂

zaenab
26. aug 2008

Madli, přeju moc a moc štěstí 😵
Možná tě potěší 😉 příběh mé kamarádky, která v 45 letech, poté, co jí doktor řekl, že je v menopauze, otěhotněla a má nádhernou (dnes pětiletou) holčičku. Myslím, že jsem o tom tady už psala, ale mě takové příběhy z vlastního okolí vždycky moc potěší a přesvědčí, že vždy je ještě naděje a (troška) času.
Věřím, že se i ty dočkáš. Mě je 38 a miminko zatím nemám, ale taky věřím, že na mě někde čeká 😵

zaenab
26. aug 2008

Ahoj Anna, přeju moc štěstí a úspěch v tomto cyklu. Ať je na jeho konci // !!!

annaanna
27. aug 2008

zaenab, dík moc. Tiež by sme si to veľmi priali, nech je na konci mimi. Veď uvidíme ... ako to dopadne.

zaenab
27. aug 2008

Já začnu stimulovat v říjnu, tak jsem docela natěšená a kupodivu naprosto v pohodě. Dost se zaměstnávám příjemnou prací a koníčky a funguje to 🙂 Tak snad i to bude mít vliv 🙂

annaanna
27. aug 2008

tak psychická pohodička má vždy pozitívny vplyv.
čím sa zamestnávaš aká je to príjemná práca? 🙂

zaenab
27. aug 2008

No před rokem jsem se rozhodla seknout s prací: byla sice velmi prestižní, prakticky denně jsem byla v médiích, ale byl to děsný stres, závist, starost o obrovské rozpočty, desítky podřízených zaměstnanců, práce vpodstatě nonstop i o víkendech. No a po dvou měsících hezké dovolené jsem u více zahr. firem jako externí projektová manažerka a s přítelem jsem založila další firmu, která po roce skvěle funguje. Já dodávám nápady, sleduju trh a vše realizují jiní 😀 😀 😀 Mám víc času, ohromně mě to baví a hlavně mě za úspěch čeká pochvala a ne naopak (jako v minulé práci). No a k tomu jsem si přidala fitko, cíl naučit se další jazyk do jednoho roku, koupit dům na mém vysněném místě a pořídit si papouška. Takže tím vším + přítelem se teď moc bavím a je to fajn. A věřím, že miminko si nás určitě po čase samo najde.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre