Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

pajka00
23. jún 2009

Jo jany..kdy jdeš?Dobřes udělala,že ses objednala,bůh ví, co ti zjistí,že to nejde.Snad to bude OK🙂

janettka
23. jún 2009

bohužel Pavli, přez prázdniny nejedou ale dr tam bude 3.8. a i laboratoř jim ten den pojede takže nás vmáčkla na tento termín.Výsledky jsou prý tak za 2m. takže koncem září to snad budeme mít v ruce.

irafa
23. jún 2009

teda jo tak to je doba na ty testy janetko ale hlavně že tě aspon vmačkla hned na prvnoi ordinačni den ale je to mazec čekat tak dlouho na vysledky 2 m 😕 😕 😕 😕

zaenab
23. jún 2009

Irafka díky za virusky, minulý týden jsem chytila kdeco, tak snad i ty těhu viry na mě skočí 😅

martinkal
23. jún 2009

Ahoj holky,
můžu se k vám přidat?

Trochu se vám představím 🙂
Jmenuju se Martina, jsem z Mostu a v březnu mi bylo 39 let. Mám dvě dcery, 20 -letou a 17-letou.
Už 2 roky zkoušíme miminko, v listopadu 2008 se povedlo, ale v březnu 2009 ve 22 tt přestalo u holčičky bít srdíčko ☹ , a i když byla úplně zdravá a v pořádku, umřela, protože se špatně vyvinula v jednom místě pupeční šňůra a přestala dodávat miminku živiny a kyslík. To, že je miminko mrtvé jsem se dozvěděla pár dní po mých narozkách a 19.3. mi museli vyvolat porod.... ☹ nejhorší den v mém životě 😔
Teď po 3 měsících zase zkoušíme nové miminko, a doufáme, že se zadaří 😉

drakulka67
23. jún 2009

ahooooj. Já chci taky těhu vir a jestli můžu poprosit tak jsem jak princezna Kryšperanda a chtěla bych ho hned, Irafko pls jako svatební dar - věř že by to byl ten nejhezčí pod sluncem 😉 🙂
Jinak samozřejmě zdravím všechny 🙂 U nás je zataženo, občas vykoukne sluníčko,ale vzápětí se zase schová a fouká hnusnej vítr. Je tam hnusně, že by ani psa nevyhnal. Já bych si taky nejraději zatopila,ale jaksi nemám čím. Achjo, když jsem bydlel s ex na baráku, tak bylo pořád teploučko, v paneláku je to jiný.

Irafko: moc Tě zdravím a držím palečky a už už se těším až nám pošleš fotečku a napíšeš, jak jsi dopadla u dr.

Janettka: i Tobě držím palečky a vydrž - srpen je sice trošku daleko,ale neboj než se otočíš, je to tu, jen to čekání na výsledky, to bude asi dlouhé. Asi před 14ti dny jsem objednávala dceru na alergologii tady u nás a objednali ji až na konec července a to je pro mě, pro ni dlouho , takže jsem ji objednala k jednomu dr. do Chebu - je to imunolog a alergolog- kdysi jsem tam jezdila s malým a zadařilo se. Dnes jsme tam byli.Ale nepotěšil nás - prý nemůže sportovat a fyzicky se namáhat min. půl roku, prý by to mělo nedozírné následky, takže může na Ameriku zapomenout. Byla smutná, mě bylo do breku. No nic, to je život!!! ☹ Musíme přemýšlet co dál.

Zany: přeju Ti přímo ukázkovou ovulku a hoooooodně těhu virů od Irafky🙂 Snad se zadaří.

Pajka: Tvůj miláček se tedy vytáh - přeju Ti to, je to fajn mít někoho takového vedle sebe.

Teď kosmicky zdravím všechny ostatní, honem musím končit, protože právě přijel ten můj miláček a nese mi novinky - byl se podívat na chatku, kterou bychom asi chtěli koupit. Tak zatím pa zítra

pajka00
23. jún 2009

No janetko,to si snad děláš srandu?!!Až v srpnu?Kurňa to naše zdravotnictví je někdy jak v kocourkově fakt.....panebožé....to by se z toho člověk poskládal....šak co,můžeš čekat do alelujá,je ti 22, celé plodné roky před tebou,tak proč by s nemohli doktoři vzít dovču?!!No nic.....snad to brzo uteče a záříé tu bude cobydup (pro tebe,abys nemusela být tak dlouho napjatá(.
Vítám Marťu....teda,zkusila sis holka,to mě strašně mrzí a musí to být hodně kruté taková zkušenost ☹ Ale snad nebudeš muset dlouho čekat a otěhotníš brzy a narodí se ti zdravé miminko.Přeju ti to moc a obzvlášť po tom,cos zažila.Je fajn,že máš už 2 děti a v nich oporu, ale musí to moc bolet.Teď už se jenom těšit na to pěkné co tě čeká🙂
Tak holky-krásné sny-jdu si zalézt do pelechu s knížkou.Dcera netrpělivě přešlapuje-musí!!nutně!!! na ICQ-samozřejmě,jak jinak🙂) a miláček je na tréninku...tak dobrou,hezké sny a plodný večer. 😅

labus
23. jún 2009

ahoj kočky- to počasie má nemá rado 😀 😀 😀 od kedy som nastupila do práce stále pršííííííí 😠 😠 😠 😠 dnes som tak zmokla až hruza a len čo som došla na poštu prestalo pršat 😀 😀 😀 😀
Matrinka vítam ta - no teda tiež si si svoje prežila tu si na správnom mieste a verím že sa budeš s nami cítit fajn su tu užasne kočky

janettka
23. jún 2009

ahoj Marti,já jsem taky z Mostu a překvapuje mě,že tu existuje žena mého věku co by chtěla mimíska!Moc mě mrzí,co se ti stalo a doufám,že se ti brzo povede miminko.Bude mít nad sebou andělíčka...

martinkal
23. jún 2009

Ahoj janettko a kolik ti je? A máš nějaké dítko?

Holky děkuju za přivítání.

janettka
23. jún 2009

Marti je mi čerstvých 40,na svoje narozky jsem byla na revizi,už 2.....mám děti z 1.manželství ale s manželem společné nám nevychází. ☹

martinkal
23. jún 2009

Janettko jsme na tom dost podobně viď?
Ale člověk musí pořád věřit, že se to povede. Taky mám obě holky z 1. manželství a s mým přítelem moc moc moc chceme miminko. Holky jsou skoro dospělé, navíc obě studují mimo Most, tak je doma smutno, chybí nám tu dětský smích.... ☹

janettka
23. jún 2009

No tak doufám,že si dáme spolu kafíčko a za nějaký měsíc se povalíme do poradny a za rok budeme vozit kočárek...co ty na to?Bereš?

yanny
23. jún 2009

Ahojte berušky!!!!!!!!!!!!!
Jsem celá nesvá, když vás mám pozdravit po tak dlouhé době co jsem tady nebyla.
Nevěděla co mám ještě udělat, když mě vždy pod novým nikem okamžitě vymázli.
Byla jsem na pokecu s holkama na neplodnosti, ale nemohu se tam už vůbec dostat, nevím čím to je???

Snad jsem neztratila přehled o vás, snažila jsem se vás, alespoň číst.

Dnes jsem byla na hormonálním profilu a tento měsíc půjdi ještě na IUI a potom už se vrhám na IVF.

Zanýskovi jsem chtěla říct, že jsem taky měla MS vždy po 22 dne a najednou tento měsíc prvně po cca 5 letech je tu zase MS po 28 dnech, vůbec nevím čím to je,
jediné, že beru Dostinex na snížení prolaktinu.

Na stimulku už mám 2250 Menopuru a 900 Puregonu.Oni mi chtějí ještě vnutit Syneral, ale toho se bojím, aby mi neumrtvil vaječníky.

Tak co je nového ???? Labus, Hení, Janet, Zaneb, Madluš, Pájko, Drákul, Rendy a ostatní?????????????

labus
23. jún 2009

Yanny konečne teším sa ako blcha - strašne nám tu chybaš už nám neutekaj

janettka
23. jún 2009

yanny ahooooj kočko!Prosím tě a za jak dlouho jsi měla výsledky z hor.profilu?Já jdu zítra do toho Pronatalu tak drž pěsti!

zaenab
23. jún 2009

Yanny, ty obluudko nádherná, vítej zpátky, já i papouch tě zdravíme 😀

zaenab
23. jún 2009

Yanny, já mám prolaktin v pořádku, ale MS je zase 21-23 dnů. Ovulka cca 11 den, tak vždycky věřím, že luteální fáze stačí na případné uhnízdění, ostatně jednou (asi před dvěma roky) se to povedlo, ale hned další týden bohužel odešlo

Martinko ahoj, tady jsi určitě správně 🙂

martinkal
23. jún 2009

Tak jo Janettko,
příští rok budeme obě vozit jo? 😀

Jinak chodím k Dr. Zemánkovi a ty?

martinkal
23. jún 2009

Ahoj zaenab, to jsem ráda, potřebuju se o tomhle s někým pobavit 🙂

janettka
23. jún 2009

já ke Kulovanému....chodila jsem ke Krhounkové,ale tam jsem platila i za obyčejný UTZ a pak stejně nepoznala,že se něco děje.

yanny
23. jún 2009

Výsledky jsem měla brzy, ale přesně nevím, když nespěchám,,tak volám za týden, či 14 dní.

Zanýý a slovo papouch už nemáš zažlucené???? 😀 😅 😕

Labus, tebe bych už nikdy němě šanci vidět, kdyby mě milostivě sem nepustili 😉

martinkal
23. jún 2009

Jo u Kulovanýho byl muj přítel na spermiogramu, a říkal, že je to sympaťák.
Ty jedeš do Pronatalu do Prahy?

yanny
23. jún 2009

Tak do Mostu přijedu za váma 😉

labus
23. jún 2009

Yanny neplodnost.cz je zmenená na neplodnost.org

zaenab
23. jún 2009

neboj Martinko, tady se můžeš doslova vykecávat a to do alelujá. Jen nedávej do alba fotky domácích mazlíčků, abys nebyla smazána 🙂 , Yanny se to stalo

Pár (asi už desítek) stran zpátky máme takovu tabulku, do které jsme zapsaly, co všechno máme která za sebou a co momentálně děláme pro miminko. Bylo to fajn, že jsme o sobě hned věděly a bylo to přehledné i ro nově příchozí. Zkusím to najít a dát sem, i když už bude potřeba dost zaktualizovat

janettka
23. jún 2009

Jo sympaťák,celkem vysvětli,nic u něj neplatím ale občas bych řekla,že posouvá vyšetření na někoho jiného.Spolupracuje s nějakou Dr.on prý léčí chlapi a ona ženské,jenže já jsem mezistanici nechtěla a objednala se do Pronatalu do Prahy.a na imunologii do Plzně.

labus
23. jún 2009

Zaenab ahoj ako sa máš stále máš vela práce ako čítam- uf ak by som ti vedela pomoct ale žial neviem

zaenab
23. jún 2009

Yanny, tak zažlutěné to není, dokonce jsem se dívala do těch příspěvků z min. týdne a tam už to taky není 😀

Jinak jsem tě chtěla podpořit na neplodnosti a tam jsem se nedostala. Díky Labus už vím, proč, prostě jsem negooglovala a hned psala koncovku cz 😒

janettka
23. jún 2009

Marti já se taky potřebuju z toho vypovídat,manžel má strach aby mi neublížíl a taky ho to dost sebralo tak se vykecávám spíš tady...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre