Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

drakulka67
6. júl 2009

Děvčata, tak nevím, jdu na to znovu juknout - je fakt, že jsem se snažila kouknout, jestli to tam mám uložené,ale našla jsem to, objevilo se mi to jen v kategorii " moje album". Pak mě napadlo,jestli to třeba nemusí nejdříve schválit.....ale zmínku jsem v pravidlech o nějakém schvalování také nenašla. Jinak nick mám stejný jako tady. Jdu na to znovu kouknout 😖
Zdravím mimoo, vítám ji, gratuluji a držím palce.

Labus, Tobě také moc dík, jsi zlatíčko. Také Ti někdy napíšu víc,ale teď na to nemám ani čas ani myšlenky. Pěkně si odpočiň a opatruj se.

bigrendy
6. júl 2009

Ahoj holky. 🙂 Drakul přeju ti hodně štěsti na společné cestě . 😀

drakulka67
6. júl 2009

Bigrendy - moc děkuji 🙂

drakulka67
6. júl 2009

Tak to nechápu,ale na beremese jsem to taky nenašla,přitom v moje album to je všechno krásně uložené. nakonec jsem zjistila,že to mám na mojasvatba.sk v kategorii přípravy,ale nerozumím tomu 😒 . Všechno jsem pracně smazala, znovu zadala na beremese a zase je to ve slovenské verzi. Tak nevím, co dělám špatně. Každopádně tam mě najdete pod mým nickem, album vytvořeno dnes a název mého alba je:

11.7.2009 v 11.00 na radnici v Lokti

adresa stránky je :
Adresa albumu je: http://www.mojasvadba.sk/album/album.php?vAlbum...

Pro dnešek se loučím, přeju všem sladké sny.

bigrendy
6. júl 2009

Krásné. budeš nádherná nevěsta. 😀 moc hezké prstýnky 🙂

zaenab
6. júl 2009

Drakulka, tak konečně 🙂 Nádhera, máš všechno tak hezky nachystané, budeš kouzelně krásná 🙂

zaenab
6. júl 2009

pracuji ☹ pracuji ☹ nesnažilkuji ☹ brzo vstávám ☹

pajka00
7. júl 2009

Ahoj holky....Drakulko, jsem ráda,že ses ozvala. Ty jo,tolik prkotinek na svatbu?🙂 To jsem netušila. Moje první byla tajná....takže na rychlovku...z půjčovny šaty oba a jen svědci....bylo to ale super🙂)) Přeju ti hodně štěstí!!!! Hlavně štěstí, lásku máte a hlavně,aby svatební den dobře dopadl a všechno se vám vydařilo🙂
Vítám novou maminu🙂
Zany-hlavně se neupracuj...ale ty víš, že máš i odpočívat....takže všeho s mírou🙂

drakulka67
7. júl 2009

Dobré ránko všem a děkuji za pochvalu a gratulace. Až budou další fotečky, tak je tam přidám.

Zany, obdivuji Tvoji houževnatost a píli,ale také se trochu šetři, ať se nám nepřepracuješ.

Tohle se možná bude hodit všem: s dcerkou jsem byla v pátek u doktorky,léčitelky a poradila mi přírodní "lék". Tvrdila,že po něm některé otěhotněly už do měsíce,takže dnes běžím do lékárny. Jmenuje se to RA-VIT. Tak pokud to chcete vyzkoušet se mnou......... Máme brát oba jednu polévkovou lžící ráno + večer, partner k tomu přírodní E a MACU. Takže to jdeme vyzkoušet. Jinak mi říkala,že já jsem vpořádku, což jsem,ale že za všechny ty nezdary může především má psychika 😖

Musím makat,takže hezký den všem.

henikav1
7. júl 2009

dobre ranko vsetkym,
Vcera som bola prvy krat v praci po marodke, no bolo to drsne, ale nejako do piatku vydrzim.
Drakulka, uz sa Vam to blizi, pozerala som album, vsetko je prenadherne, este aby Vam vyslo krasne pocasie a bude to dokonale 😵 Tesis sa vsak?
Zaenab, neupracuj sa, vidis ako som dopadla ja? Tiez to bolo aj prepracovanim.
No musim na panske, myslim na vas, ak bude stihat, tak sa vam ozvem neskor...
pa pa

pajka00
7. júl 2009

Drakulko-tak jsem si to napsala, a protože mám dnes cestu do lékárny-hned to koupím🙂 Ty jo...to bude těhotných🙂)Snad to vyjde-ale zkusit se má všechno.

drakulka67
7. júl 2009

Já obvolala lékárny u nás, nikde to nemají,tak jsem si to objednala zítra to budou mít. Takže taky hned zítra začneme užívat. Tahle doktorka je fakt báječná, kéž by to vyšlo....... Kluka mi vyléčila, teď doufám, že zvládneme i Klárku. No a mojí mamce taky naordinovala nějaké bylinky a přířordní léky a miomy se jí natolik změnšily, že nemusí na operaci. Teď ještě uvidíme,jestli se jí povede udělat něco s námi. Jsem hloupá, že jsem se na ni neobrátila dřív! Požádala jsem ji o něco na nervíky, tak mi taky něco dala, tak uvidíme 😒
Tak držím palečky.

pajka00
7. júl 2009

Tobě taky, zasloužíš si po těch stresech už konečně štěstí🙂Tak ať se to zadaří a pořádně se snažte🙂

irafa
7. júl 2009

auuuuuuu koukla sem drakul do albička budeš nevěsta jako kvitek a už se ti to bliži přimo bleskovou rychlosti a tak Ti přeji hodně dlouhych let stravenych na společné cestě životem a k tomu aby se Vam zadařilo to miminko mocinky Ti to přeji a toho 11.7 na tebe vzpomenu at vam vyjde krasne počasi papa

drakulka67
7. júl 2009

Irafka, Henika děkuji. Oběma přeji hodně sil a štěstí. Henika, Tobě přeji pozvolný návrat do zaměstnání, šetři se a opečovávej se. Snad bude zase vše o.k.

Irafka i Tobě díky. A jakpak je? Koukala jsem na fotečku - no nádhera. Snad se po štěstí i nám ostatním 🙂

labus
7. júl 2009

Drakulka nádhera tie fotečky a obručky máme podobné 😉

irafa
7. júl 2009

hm jemi už lip akorat jakmile začnu jist tak nevim kdy mam dost pořad pocit hladu dnes sem dělala grenadyr to je jidlo z brambor a těstovin ale nějak mi to je malo a na maso nemam chut nejhorši je že nevim naco ach jo
labus a jak ty v praci dobry vim psala si že chodiš domu utahana a to je možna aj lip vid neni pak čas myslet na něco jinyho ale ja vim že myslet de pořad vid

yanny
7. júl 2009

Čau kočky 😵 😵 😵 😵
Zdravím novou, čau mimoo, myslím , že se známe z neplodnosti, že???? Byl tam stejný pokojík a měla jsem stejný nyk.
A tys už těhu????? A jakpak se ti to povedlo???? Jestli to není tajné 🙂 🙂 🙂

Ahoj Drákul!!!!!!!!!!!!!!!taky jsem vše okoukla, moc pěkný!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂Ta mašlička na šáňo ja taky moc pěkná 🙂 Už se ti to krátí, jak se těšíš?????
A co že si to mám koupit, po čem ,že se to otěhotní, taky hned kupuju!!!!!!!!!!!

Nějak jsem pauzovala, tak se musím rozkoukat, co je nového 😉

Heníček už je OK, tak to je dobře 🙂 🙂
Zaný se nám upracovala, či co??????????????

Labus co je nového u vás????Jako na slovači???

Irafko jen papej, tak to budeš mít asi chuť na sladké, ne????

Pájko, ten tvůj už je zdravej???nebo ještě marůdek???,

V pátek se chystáme na festival do KV, bude tam Banderas. Můj ve čtvrtek odjíždí do Německa na formule, až do neděle, tak mám prééé, jupí 😝 😝
Tak si to tam s holkama užijeme až do rána 🙂

pajka00
8. júl 2009

Dobré ranko kočky....tak zvrat v počasí-napřed 38 stupňů teď 16--je to hnus!! Ani na kole jsem dnes nejela..a radši si vezla zadek v autě.
Jé yanny....banderas je sexouš....taky bych ho zkoukla🙂) Mrkni se i za mě a pak podrobně popiš🙂
Jo, už je zdravý jak rybička.....no byl marodeček 2 dny!!než ho to přestalo bolet....chudáček malá.
Irafko jen si dej čeho je ti libo. Já když jsem byla těhotná nejedla jsem, ale žrala.....na posezení půl kastrolu zelňačky, flakan tlačenky....měla jsem chuť pořád na zabíjačku u holky🙂) U kluka jsem jedla dětské přesnídávky....kdysi jsem ráno se stavila v obchodě a říkám-jednu meruňkovou a ona mi podala flašku meruňky🙂) tak jsem se zasmála a říkám ne, to nesnídám-radši tu přesnídávku...Asi jsem vypadala jak alkáč-sice s bříškem, ale co🙂)

tak hezký den všem kočky, ať nám trošku svítí sluníčko na ty naše chvilkama unavené dušičky.

zaenab
8. júl 2009

Ahoj kočky, přeji hezký den z brna - ráno byla zima, jako u Pajky, ale ted začalo svítit sluníčko, aspoň něco, že?
Včera jsem měla služebku do Prahy a Lovosic, tak jsem se vrátila pozdě v noci.
Henika, jsi hodná a díky z radu, ale já mám teď sice jen hodně práce, ale není stresová. Stres jsem měla pár let zpátky na hodně viditelném místě a spousta lidí, co mi to nepřáli, mi hodně škodila, bylo dost těžké to všechno zvládnout. Já to zvládala, ale kvůli tomu, abych otěhotněla, jsem s tou prací sekla. Tak teď si jen užívám sice hodně práce, ale zato mě baví a rozptyluje.
Yanny, hned bych jela s tebou 🙂 I když já Antonia viděla naživo v LA na recepci a byl hooooodně napapaný, na můj vkus teda 😀
Drakulka, díky za tip, poptám se v lékárně - už jsem vyzkoušela kdeco, tak tohle taky. Zírám, jak všechno stíháš a moc ti přeji tu nejhezčí sobotu 😵

pajka00
8. júl 2009

Jo zany u nás taky leze....doufám,že to vydrží...už bylo deště dost!
Našla jsem zajímavý odkaz....tak to zkuste-jestli to odpovídá. Já, která nepoznám na sobě ovulaci nevím, jestli to sedí....ovu testy se mi asi nevyhnou.
http://www.moje-tehotenstvi.cz/index.php/index....

yanny
8. júl 2009

Pěkná kalkulačka 🙂

zaenab
8. júl 2009

Pajka díky za odkaz,je to hezké, přehledné, dá se vytisknout

pajka00
8. júl 2009

Jsem ráda, že se hodí🙂

labus
8. júl 2009

Yanny u nás nič noveho -pracujem a čakám na laparku. Ty čo teraz podnikáš? IVF? alebo NATIV?

irafa
8. júl 2009

ahojte holky
pajka 😀 😀 😀 😀 😀 dobry sem se pobavila s merunkovou 😀 😀 😀
yanny no to je to ja nemam chut na čokošku ale tak buchty ty by mi šly jen kdyby se chtělo někomu je upect ja rada peču ale ted sem jalkasi lina 😕 ☹ tak tak sem se přemluvila abych udělala hodove kolačky byly jak svatebni 😀 se manža smal prej ktera že to dcera se nam vdava 😀
tak tedsem se napapala zajim to ovocem a pudu do hajan teda tak za tři hodky žejo
kluka mam zavislačka no přectavte si chce chodit do hospody na kofču musime ho krotit byl tam včera a každej den teda ne ted je to kofča a pak pivo no to ani tata nejde každej den do hospody 😠 ale že ma kluk vydrž

hadonoshka
8. júl 2009

Ahoj holky, teď jsem na netu jen na skok, jsme ve fázi stěhování a nemám tam internet. Jinak jsem na tom tak, že jsem to pořád ještě nedostala, 12.7. už to bude podruhé a cítím se teda fest nafouklá. Poslední MS jsem měla 17.5., ovšem tři negativní těhotenské testy po vynechání a to 0., potom 2. a 6. den po vynechání, takže šance na mimi myslím minimální. Zatím se nic tragického neděje až na to, že musím všem říkat že mi roste cysta, protože mám najednou děsný břicho. Ještě týden počkám a to klukovi končí ta brigáda a pak vezmu auto a zajedu k doktorovi, aby mi tam fakt něco nerostlo. Myslím něco jiného než mimi. Nezapnu žádný kalhoty, fakt krize, ale po letošním jaru vím, že vsugerovat se dá všechno, takže uvidím a až přijedu zase písnu jestli je něco nového. Pokud takhle tloustnu jen z toho žraní, tak to potěš a budu mít v létě asi problém. Tak zatím všechny zdravím a mějte se krásně.

yanny
8. júl 2009

hADONOŠKO, tak to jsem zvědavá, ale léto už je 🙂
Jukla jsem jen na skok a hned jdu spinkat.
Ráno s vámi posnídám a musím se vás na cosi zeptat.
Tak dobrou 🙂

pajka00
9. júl 2009

Dobré ranko holky...teda hadonoško-ty máš nervy🙂 Já bych se z té nejistoty zbláznila a kdybych měla jít 3kilometry v noci přes les (tak jak to říkávala moje mamka,když jsme se se švícou hádaly, která půjde s košem)...děláte-jakobyste měly jít 3km v noci přes les🙂)Tak to úspěšně používám u svých dětí.Tak držím palce,ať to dobře dopadne.

pajka00
9. júl 2009

Teda to jsem napsala blbost....jsem chtěla napsat-že i kdybych měla jít 3km v noci přes les, tak bych k tomu doktorovi šla,protože mi hrozně vadí, když nevím, na čem jsem. V něčem to máš ovšem výhodu, že to tak neřešíš.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre