Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

zaenab
19. aug 2009

Pajka, já teď po IUI mám výtok, ale asi je to tou cystou, která mi praskla před zákrokem. Je to blbý, jestli to nevyjde, musím mít min. 2 cykly pauzu, to už pomalu budou vánoce 😒 Jinak s tím špiněním žádné zkušenosti nemám - ptala ses doktora?

pajka00
19. aug 2009

Joo pet..bylo to naprosto super🙂) Bez dětí-jen sami dva...sice s upovídanou babičkou-ale jinak dobré🙂))
Jo ptala jsem se zaneb..na nic vůbec nepřišla...stěry mi dělala, sono...všechno v pořádku. Jediné co,že tam mám malé cystičky...tak jestli ty mi to dělají......ale dělává mi to pravidelně pár dní před mrchou začnu....Ale teď je to teprv 24 den...a to je brzo...už mě to fákt neba.
Asi tě budu zanebko brzo následovat-jak jsem říkala-dala jsem si do října.....a pak navštívím nejbližší CAR...ať se něco už děje. Sice když tak čtu věk holek....tak jsou i starší-ale není na co čekat. Už jsem říkala,že jsu snad v přechodu-takové nepravidelné špinění-no ale ovulka probíhá v pořádku-tak to snad ještě přechod ježíšmarjá nebude🙂))

zaenab
19. aug 2009

Pajka, přechod to být nemůže, určitě ti dělali a dělají hormonální profil a tam je hned vidět ta správná hladina hormonů. Kdyby jakkoliv klesla, hned by ti to řekli. Navíc jsem tu už psala o své kamarádce, která byla v přechodu a o svatební noci se jí v jejích 45 letech podařilo počít krásnou zdravou holčičku, které je dnes už 6 let. Ale je možné, že je to od těch cystiček. Mě dělali utz druhý den cyklu a nic nezjistili, pak při kontrolách tři folíky a ejhle .- jeden byla cysta. Musela narůst po menzes a prasknout. Jenže jsem dostala do dělohy nějakou infekci, tak popravdě mám i strach, že když se zadaří, aby tam nebyl nějaký problém. To je fakt pořád něco 😢

yanny
19. aug 2009

Ahoj Zanýno, tak jak je ?????
Pájko, taky jsem poslední dobou nějak občas špinila a nevím důvod.

Já tentokrát měla cyklus po 24 a to beru, že je zcela normální 😒 Tak třeba špiněmní je už před MS.

Tak jak ti z ponocování????

Já dnes taky ponocovala, protože jsem si myslela, že mi chcípne ta moje nová yorkšírka, chudinka nějak se jí špatně polykalo, tak jsem nabylo dojmu, že sežrala bodlák a neustále se drbala na krku.............

no a ráno jsem jí našla v kožichu puchýře a blešky a to má pipetku, ale asi jak jí koupemem, tak moc nevydrží.

Vydrbala jsem jí v Ortosanu, už je jí lépe, ale je taková pořád vychcíplá ☹ Tak má o ní strach.

Joooo, a dnes jsem si sama píchla dvě pigárky do bříška, tak jsem spokojená, že když je to nezbytné, tak dokážu vše.

Včera jsem za asistence, se chtěla bodnout, ale nedokázala jsem to, tak teď když to už umím, tak by bylo škoda zkončit, kdyby mi to nedopadlo, co?????

pajka00
19. aug 2009

No Yanny držím palce..když se člověk do toho pustí,aby to všechno dopadlo!!A jsi fakt dobrá,že si to dokážeš píchnout....to si neumím představit,píchat si injekce...brrr.
Hormonální profil mi nedělali...vlatně vůbec nic, protože moje Dr. mi řekla,že je vše OK a že když se nedaří mám jít přímo do Caru....ale to já pořád oddaluju....takže až nastane čas...tak teprve tam mi to nejspíš udělají-včetně spermiogramu....to je fak fór....my to pořád zkoušíme a nakonec bude chyba bůhví kde. Akorát si říkám,že když jsme spolu už 1x otěhotněli-že snad neplodný nebude...

majka43
19. aug 2009

Pájko já špiním před MS každý měsíc. Nikdy jsem nešpinila a vloni jsem byla na hysteroskopii c polypem a od té doby to mám taky. Ptala jsem se na to v caru a říkali, že to nic není, že se děloha čistí, tak nevím, jestli jim věřit.

yanny
19. aug 2009

Cus Madluš,zítra mi snad řeknou termín OPU.
Já to mám zrovna tak po histeroskopii, jsem začala špinit.

majka43
19. aug 2009

Já se to dozvím až v pondělí.

zaenab
19. aug 2009

Madli, Yanny, tak jsem zvědavá na termíny - třeba nám to všem vyjde podobně. Já se sice už začínám vyrovnávat s tím, že tento cyklus asi nic nebude, protože se necítím dobře a mám strach, co by dělalo embryjko při těch problémech, co teď mám kvůli té nevyčištěné cystě. Tak kdyby nic, tak po dalších dvou cyklech jdu do nativu. Ale nebojte, budeme těhu spolu!

pet.s
20. aug 2009

Budu vám držet palečky. 😀 😉 Yanny máš hezkou dcerunku.

hanula11
20. aug 2009

Hezké ránko, tak ať vám to holky vyjde. 😉
U nás po ránu docela čerstvo - na tepl. 10 st.C 🙂 Ty hice mě nějak zmáhaj, snad už dnes nebudu tak chcíplá 😒 🙂 Njn, přeci jen pořád kynu a kynu a hejbat se mi už taky nejde tak jako dřív, za týden jdu na poslední ultrazvuk, ještě pořád nevím, jestli ukecám tatina s sebou. Tak to asi jistí moje mamča, že bych ji vzala místo něj. Aby z toho ale bábrle nebyla moc v šoku, není na tuhle techniku zvyklá. 😀
Zatím viděla vnoučata jen na origo, když se vylouply na svět 😀.

janettka
20. aug 2009

hezký den holky tahám nás odkudsi... 😀

pajka00
20. aug 2009

ahoj holky....tak venku je opět hicna jak blázen...k čemu je to dobré až takové pařáky?🙂)) teplo miluju, ale tož tak moc?
Byla jsem s holčičkou na ortopedii..měla jet v pondělí na soustředění s volejbalem a při dopoledním tréninku ještě než jeli jí ruplo v koleni.....takže nikam nejela (čert aby to spral)...Byly jsme dnes na RTG a má "jen" namožený úpon, který ji bude bolet až než přestane růst.....takže dostala stahovací pásek na sport a hotovka. No ještěže to není nic horšího-ale i tak....dopoledne ve špitále-úžasný zážitek.

U nás ráno 8 stupňů-pěkná kosa.

Jo hanulo, vem babičku...ať vidí, jaká je teď technika a vymoženosti v porování s tím, když ona čekala🙂) Líbilo se mi jak moje mamka vždycky říkala...jéžiši, punčocháče?ty stály 8,- Kč...Cvičky? ty stály 10,- Kč....(ceny už přesně nevím, ale v porovnání s nynějšíma mi to přišlo jako scifi) a Tak je to i s technikou pro ně.

zaenab
20. aug 2009

Hanule, vem ji s sebou, aspon jí to rozšíří obzory a zapracují mozkové buňky - to oddaluje stárnutí (ať ti má kdo v pohodě hlídat 😉 )

irafa
20. aug 2009

ahojte holky
se divim pajka že ti nedělala mudr hormonalni profil mě ho mudr dělal jekmile se nam pul roku nedařilo a měla sem ho v pohodě skratka to chtělo as čas ale br tři roky to byla doba 😨
tak at se vam holky zlaty zadaři
ty si tu cystu měla as zany krvavou vidja měla štistko ja ji měla vodovou a jo zted taky jak sem otěhu tak mi hlasil že tam mam cystu ale už nevim jestli vodovou nebo ne a když sem se ho ptala zda ji ještě vidi ve 14 tydnu tak mi oznamil že mimi je už větši že pokud tam je tak neni přes těhu vidět no hlavně že je mi už ted fajn
akorat večer nevydržim vysedavat a aj než najdu vhodnou polohu tak to je taky mazec no už to nějak ty 4 měsice vydržim pak budou vanoce a mala pujde ven teda jo toto utika že a hanulka už necely tři vid 😉

hanula11
20. aug 2009

Irafko, už to pomalu bude za dva měsíce, malá se má narodit začátkem listopadu, ale jestli nebude krapet dřív. Uvidím, co mi řekne za týden doktor na posledním ultrazvuku. 🙂
Utíká to, naše Ivule se měla narodit taky koncem prosince, jako ta tvoje, nakonec byla 19. a byla jsem ráda, že nás na poslední ván. svátek pustili domů 🙂

pet.s
20. aug 2009

Děvenky nenadávejte na vedra. Léto už to má za pár a pak už jen plískanice, zmrzlé ruce, namrzlá nestartující auta. Tak si užívejme. vždyt ještě žádné léto skoro nebylo. 😀

yanny
20. aug 2009

Zdravím všechny těhule i Bsíka, ač tu není asi si užívá už mateřský 🙂

Madlo, já dnes bylka ultrazvuku a ještě pořád nevím kdy bude OPU, protože jsem měla 6 den cyklu a největší folík 11, potom 9, 7 a 6 mm, ale vidím to od uterý do čtvrtka co?????

Potom mám ještě nějaký malinkatý, ale ty ani nerozpoznal.

Co myslíte mám to OK????????? Já myslím, že je to můj standart a jsem spokojená, ale v caru doktor moc nejásal 😒

No ještě jdu na ultrazvuk v sobotu, tak to bude už jasný 😉

Zanýý a co tě tak trápí, že se necítíš????

Janet, tak jak to bude s tím kafíčkem???

yanny
21. aug 2009

Kde jste?????

Jetě jsem vám chtěla říct,aby jste nekupovaly léky z druhé ruky, tedy hlavně když nevíte jak byly uskladněny,

Já už prošla velkým fiaskem s nakoupeným gonalem, a teď zase Puregon mi zřejmě nefunguje.
Naštěstí mám hlavně Menopur, který jsem si už nakoupila sama v lekárně, tak stimuluji, ale doktor mi řekl, že konkrétně Puregon, stačí nechat jen chvilku v teple a je po něm!!!!!!!!!!!!!!!!
A ten můj byl v teple určitě, když zůstal na poště přes víkend, dala jsem za něj 4000,- a zřejmě na h.......no,
a včera jsem ho vezla k doktorovi, tak mi vynadal, že jsem ho měla dát do termotašky, což mě fakt nenapadlo.

Tak si to jdu zas všechno napíchat.

pajka00
21. aug 2009

No teda...tak to by mě nenapadlo,že to tak "funguje" "nefunguje"......jasně,že léky mají být v chladnu-obzvlášť některé, ale že až tak? No tak to je pech yanny,co? Snad to bude už všechno fungovat jak má.)

yanny
21. aug 2009

Ahoj Pájko 🙂

Holčičky jedu na víkend na chatu na Křivoklát, jenže si budu muse odskočit v sobotu na ultrazvuk.
Jestli v křivoklátský lesích nebude k dispozici nějaká síť, jako že ne, tak vás budu číst až v pondělí.

Tak se zatím mějte.

Májo a Zanýý, dejte vědět co a jak ????

pajka00
21. aug 2009

Jé yanny--hned bych jela taky...teda myslím na tu chatu🙂 Na Křivoklátě jsem nikdy nebyla...asi si budeme muset někdy naplánovat výlet.
Tak si to tam užij,ať vyjde počasí.

gumpi
21. aug 2009

Holiy jen tak pročítám 🙂 tak se omlouvám,že vstupuji do diskuze.
Já jsem měla nakoupenou celou stimulaci přes net,vůbec jsem na léky nezareagovala,stopli jsme ivf a já vyšetřenou polovinu Puregonu pen nechávala pro svou dárkyňi.Pugeron cestoval po republice,od první majitelky ke mě,ode mě do car a z Car k dárkyňi a dárkyňě měla reakci víc jak výbornou

yanny
21. aug 2009

Hmmm, tak asi mladým stačí jen trochu FSH, když tam zbyde, či co???? Co já vím tak 125 Iu denně jim stačí úplně bohatě na mraky vajíček.

Ale my starší, ale jak tam toho není kolik má být, tak je to pr......., a tělo si jede stále po svém.

Jednou jsem si píchala svůj vlatní menogon, co mi zbyl po prvním IVF, byl přes půl roku prošlý, uložený neustále v lednici a fungoval úplně normálně, měla jsem víc vajíček než jsem počítala a to jsem šla na nativ.

Už vypínám a jedu.

Tak čuuuuuuuuuuuuuuuuuus

yanny
21. aug 2009

Jo Gumpi,
nevím jak to chodí v jiné caru, ale tam kde jsem dostávájí veškeré léky pro dárkyně hrazené pojišťovnou.
Vím to na stopro, protože jsem tam jednu dárkyni dovedla.
Tak bych se divila, že by jí daly léky pochybného původu, no nevím.

Samozřejmě dřív jsem o tom tak nepřemýšlela a byla jsem moc ráda, že jsem si od holek něco mohla nakoupit, to že mi stimulka po nich nevyšla , jsem samozřejmě přičítala sobě, ale když me včera doktor celkem razantně vše vysvětlil, a není to doktor mamonář, jako většinou v carech jsou, tak jsem měla trochu potřebu to holkám říct, toť vše a nic víc v tom nehledejte!!!!!!!!!!!!!!

gumpi
21. aug 2009

Yanny léky nebyli pochybného původu 🙂)byli originál zabalené pod folii a pero v neodtržené krabce.
Když chodíš dva roky k jednomu doktorovi tak jde vše.
A vůbec nevím o tom,že by dárkyním hradili léky pojištovna.Ano pokud jede na tvuj hrazený cyklus ze tří co máš tak ano.ale pokud máš vyčerpáno tak se platí celé ivf+odměna dárkyni od 5.-20 tis.
Já jsem své léky vyčerpala bez opu a et,a při ntéto stoplé stimulce zbnylo 12OOOj. fsh. tak sem to donesla do car a dr. předala dárkyni 🙂))
bud ráda za své vajíčka a že nemusíš do této problematiky vstupovat.
Hodně štěstí v tomto cyklu

gumpi
21. aug 2009

A ta dárkyně co jsi tam dovedla vyfasovala léky na holku co ji potřebovala,to je standartní postup.

gabikri
21. aug 2009

Ahoj 😉 Tak se hlásím k vám do klubu..37 let...děti zatím žádné a táden staré výsledky FSH 20 😒
Objednání do CARu na 20.10....to se do té doby zblázním 😝
Koukám, že už jse tady chytřejší než doktoři...některým příspěvkům vůbec nerozumím..poradí mi někdo něco??

pet.s
22. aug 2009

gabirki..do jakého caru jdete, že je to tak za dlouho?

majka43
22. aug 2009

Ahoj Gabi, vítám tě.
A zdravím všechny co jsem chodí.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre