Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

zaenab
1. sep 2009

Ahoj, Lora, moc super to není 😉 , já jsem po čerstvé IUI a nezadařilo se, tak musím dát dva cykly pauzu. Snad mi to po těch letech už vyjde... Tobě taky přeju úspěch a už žádné prázdné váčky ...
Yanny, Madli, tak tfuj tfuj!!!!!! Už to je podle statistiky prakticky tutovka... Madli, ty příznaky jsou zajímavý, ale to bude psychosomatika, mě na to upozorňovala psycholožka, když jsem ze začátku potřebovala pomoct jak se s neplodností vyrovnat a bojovat. A taky jsem vždycky měla těhu příznaky a dokonce i sny. Tak věřím, že u tebe je to jen potvrzení, že tělo má spoustu těch správných hormonů a už se pěkně zařizuje.

Irafko paráda, ať jsi i s mimískem hezky v pohodě a bez problémů. Co ten tvůj prst, je to už dobrý?

Jinak jdu dnes do fitka, dát se trochu do kupy, bez pohybu umírám - ať mají embryjka hezký obal, ne?? 😀

majka43
1. sep 2009

Yanny, ale hned po transferu jsi mi říkala, že budeš píchat dekapeptyl ve čtvrtek. Den po mě.
Ahoj Zaný, Janetko a Iraf.

pet.s
1. sep 2009

majko a yanny mě po ET taky bolely bradavky a bylo mi malé břicho. 😀 Jak dlouho vydržíte netestovat? 😀

majka43
1. sep 2009

Pet já břicho skoro nemám, ale to bude tím, že jsem neměla OPU. Možná proto mě píchá v těch vaječnících.

irafa
1. sep 2009

ahojky zany no prst je to blby měla sem jit k doktorovi na chiru ja myslela že se nerengenuje když su těhu ale prej jo daj velikanskou zastěru ja se bala a moc no a tak budu mit křivej kloub mam to sice ještě trochu otekly ale dělam vše rano musim prohejbat prst jinak dobry ale nic neunesu v te ruce včera sem nesla par věciček sem zas znasilnila obchudek vyprodej vše za 30 kč no nenakupuj sice sem už řekla že nic kupovat nebudu že už toho mam mala dost ale nedalo mi to toliko pěknejch věciček je a tak sem vzala 4 overalky a taky něco klukovi
bych se měla rozhodnout co s tim prstem udělam neboť pak už neudělam nic až se mala narodi tak nevim normalka ho zohybam akorat npo ranu v tom citim takove nepřijemne pnuti tak nevim bojim bojim že mi to budou lamat či co

irafa
1. sep 2009

pet a jak ty se cejtiš ja su rada že ten začatek mam za sebou sice se rano najim a pak musim jit zalehnout a to sem dnes rano snědla jen jeden a pul rohliku s nutelou a mleko njn nějak to vytrpime co bychom neudělali pro ten uzliček štěsti žejo

yanny
1. sep 2009

Ahoj, šla jsem si dát šlofíčka po obědě, udělala jsem si dietní rizeto, já se bojím i něco špatného jíst, aby ta moje alergie ty broučky nevyprudila ven.

Madluš, tak to jsem popletla, znovu jsem jukla do stimuláku a mám tam 2.9., tak ty si měla o den mladší embrryjka, ne?????

Zanýý, tak to je pech!!!!!!!!!!! Asi budeš muset vzít ten Nativ, či IVF, asi mají pravdu, že IUI je pro nás na dlouho.
Já jsem jim nevěřila a taky jsem chodila na IUI, vždy taky vše ukazkové a nic 😝

Asi je nejlepší v našich letech mít prachy a chodit, jak často to jdem na IVFka. Na neplodnosti byla, nejaká Evaj a ta opravdu otěhu po dlouhé době a po hodně IVF, až to vypadalo beznadějně a přeci je teď tehu v pohodě.

majka43
1. sep 2009

Yanny moje embryjka mělo opu ve středu.

yanny
1. sep 2009

Tak moje ve čtvrtek.

Madluš, musím tě potěšit.
Jedna holčina z neplodnosti, taky v našem věku, měla dvě darované, po PK , ET 25.8. , tzn 7 dní po ET a má dvě čárky sice hodně po termínu, ale má!!!!!!!!!!! Nějaká LIMETKA.

yanny
1. sep 2009

A dokonce testík i vyfotila a je to zřejmá čárka 🙂

majka43
1. sep 2009

Tak to je supr.

majka43
1. sep 2009

Nevíš jakou měla kvalitu vajíček?

labus
1. sep 2009

čauko kočky -Madluš ano Limetka má // a je 7 den po ET je z nášho pokojíčku NATIV 2009 a vkladalijej dve embrijká určite budu dvojičky -tak neboj aj tebe to teraz výjde silno držím palce tebe aj Yanny

labus
1. sep 2009

Mdluš myslím že o kvalite vajíčok jej nič nevraveli ale má aj mrazáčiky.. a testík nám odfotila je jasne vydiet // a je tak stará ako ja

majka43
1. sep 2009

Ahoj Labus, jak se máš? Plánuješ něco?

labus
1. sep 2009

Madluš ja som po laparoskopii a teraz musím mat pauzu 3 mes. potom idem na hysterografiu a potom sa uvydí ak neotehotniem tak idem buduci rok leden- unor do posledneho Nativu a ak ani tak nič definitývne končím taký je nateraz moj plán..

zaenab
1. sep 2009

Yanny, půjdu do nativu, stimulka na ivf by mi dělala blbě - špatně snáším vysoké dávky hormonů, zvracím, mám dokonce nějaké vyrážky a alergie, no hrůza. Dnes jsem si zašla na jógu, bylo to fajn zase se protáhnout. Jo a teď jsem zbaštila belgické pralinky, kámoška mi dovezla 300 g Leonidas z Bruselu, tak jsem se prostě neudržela a na jeden zátah 😀 Ale ty děláš dobře, že si hlídáš jídlo, já mám taky obavu z každé prkotiny, přeci jen když už jsme toho tolik vydržely a omezily...
Madluš, dávej na sebe pozor a hlavně žádné stresy, maximálně pokec s papouchem 😉

irafa
1. sep 2009

jejeje ahojky labus to sem rada že tě tu vidim
a je fajn že to zas nějake snažilce vyšlo hura i když ji neznam tak ji gratuluji
psala mi heni do ip že ste měli fajn srazik tak to je fajn že ste se viděli a přišli tak si pokecat a na jine myšlenky vid
u mě dobry až na ten prstik njn sem holka nešika budu mit pamatku kouknu na prst a vzpomenu sem byla těhu s nejmladšim mimi

labus
1. sep 2009

Irafka ahojjjjjjjjjjjjj a čo si robila s prstíkom - ja som tu dlho nebola ani som vás nečítala tak netuším.. a máš už krásne bruško- a pozerám že dievčatko tak to srdečne blahoželám aj ja by som brala babulku...
ano Heni je užasnááááááááááááá bola ma navštívit doma a dokonca aj v nemocnici .Je to skvelá kočka - mám ju velmi rada a velmi mi pomáha že sme stále v kontakte a taku mám ešte jednu ZAENAB obe su neskutočneeeeeeeeeeeeeee a som štastná že ich poznám osobne su to moje zlatíčka 🙂

yanny
1. sep 2009

Však já když otěhotním, tak se na tebe taky přijedu osobně podívat 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨 Labus, čuuuuuuuuus.

A objedu za všema, když budu mít sílu 😕

labus
1. sep 2009

Yanny pametám sa,že si nám to slubila- a už teraz sa pripravujem na tvoju návštevu - myslím že vám to z Madluš výjde -ale vážne mám nejaký citák

zaenab
1. sep 2009

No holky, přeci nám to všem vyjde a sejdeme se hezky uprostřed cesty - u mě v Brně....to jsem právě demokraticky pro dobro vás všech svobodně rozhodla 😀 Už se těším, napeču vám dobroty, v tom jsem dobrá!

Labus, ty jsi zlatíčko, já tě mám tak ráda! A taky Madluš, s tou jsem se taky viděla a posílám jí hodně energie.
No a Yanny, jakoby se stalo, úplně živě si tě představuji. No prostě abych to zkrátila, všechny se těhu nebo s kočárkama sejdeme v brně, klidně to zorganizuji 😵

yanny
1. sep 2009

Tak jo Zaný.
Už je mi zase hrizný vedro a nemůžu spát

zaenab
1. sep 2009

to bude hormonama. Mě je vlastně vedro taky, ale to bude tím, že jsem si koupila sametovou teplákovku a po zkoušení jsem ji nesundala a pořád ji mám 😀

irafa
2. sep 2009

je tak to aby už to bylo ja se budu šileně na srazik s těhulindama tak těšiiiiiiiiiiiiiiiiit moc moc moc a hlavně na vas kočky tak to ja bud budu hodně kulata a nebo kočarkovna ale na každej pad se dostavim kdyby mě měli dotahnout na kolečku 😀 😀
no labusko ja před měsicem spadla na kočičich hlavach a narazila si naštěsti jen prst prostřednik prave ruky mohla sem ho sohybat a tak sem si řikala je t jen naraženy oteklo mi to použivala sem octanovou mast nic jinyho no ated jak mi odpadal ten otok ještě to mam trochu otekly ale jen malo tak vidim že kloub je trochu vychyleny hejbat s prstem mohu jen po ranu je trochu zatuhly ta k rozhejbu ale zjistila sem že pokud v te ruce nesu kabelu stak 3 kila tak prst dost začne bolet tak nevim nafackovala bych si protože kdybych šla hned tak mam dlahu už dole tak budu mit křivaka nebo ja nevim neni to tak hrozny ale ja to vidim ale musela bych s tim dělat ted hned neco pak už as těžko blbec sem měla fakt hned ted už mi kačka pude na vejšku a nevim ted bejt bez ruky no nevim nevim jak by to šlo uvidim tak to sem ti to rozepsala doufam že nakoukneš abys sis to přečetla viď tak du papat

labus
2. sep 2009

dobre ránko
Irafka -sakriš ešte že sa ti a maličkej nič nestalo.Davaj na seba pozor a pohlad bruško .
Yanny a Madluš vy tiež pohladte bruško a držte sa -tfuj -tfuj pre štastíčko. Kedy budete asi testovat? aby som vedela kedy vás mam mrknut? A Yanny nezabudni už teraz sa pripravujem na Tvoju návštevu 🙂

zaenab
2. sep 2009

Ahoj Labus, tak jsem ti dvakrát psala do IP, ale vždy to zmizelo - ale chyba bude na mém PC, dvakrát mi spadl, tak ho jdu dát na kontrolu kvůli virům. I když mám na to programy, nchci to kvůli práci riskovat. Takže tu dnes a zítra nebudu ☹

majka43
2. sep 2009

Ahoj holky,
Labus já to zkusím asi v pondělí, myslím, že dýl to nevydržím.
Saenab ať ti ho spraví rychle jo?
Yanny už jsis píchla dekapeptyl? Já právě teď.

majka43
2. sep 2009

Už ani psát neumím?

yanny
2. sep 2009

Taky se mi to vymazalo, tak znovu...........
Čuus holky.

Madlo taky jsem si ho píchla, zrovna ted. K ránu mě bylo nějak divně, bolel mě podbříšek, tak už mám zase strach, že mě ta moje děloha, ty broučky likviduje.

Musím ještě jet do města k mamine si píchnout, ten agolutin, to mi, fakt nejde,to mi připadá jako děsný maso, do svalu a tak hluboko.
A nějak mi není akorát, jestli už ty nervy,

Taky budu testovat v pondělí, dokonce mám test na 10 iu, nějaký RapidClear. Ale jestli tam nebude, tak už mě fakt vezou.........

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre