Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

yanny
7. sep 2009

Já mám samé levné testíky. Mamatest 2v1 a RapidClear 2v1 oba jsou do 60,- za oba dva kusy.

Mě u těch lepších vadí že jsou za plexíkem a nemůžu tam toho ducha lovit. Tedy minule jsem to tak měla. Ale to mě duch opuuštěl a já myslela, že je to tím plexisklem 🙂

annaanna
7. sep 2009

ahojte ... ani neviem či som vám ukázala terezku, mrknite do alba 🙂

yanny
7. sep 2009

No čuuus Aničko.

Ta je kráááááásnááááááá!!!!!!!! Zrovna si nám ji ukázala včas.

Tak já tady pořád válčím, ale snad už naposled 😒 😒

majka43
7. sep 2009

Já chci taky takovou.
Yanny vykoukala jsem něco na tom včerejším testu, na dnešním nic.

annaanna
7. sep 2009

yanny, tak ti veľmi držím palce, ja by som si ešte raz asi poválčila, ale až v zime 🙂 takú malú sestričku k terezke

annaanna
7. sep 2009

majka, budeš mať.... 🙂

zaenab
7. sep 2009

Aničko nádhera, malá je překrásná ! ! ! ! !

annaanna
7. sep 2009

dík babule ... keď budem mať čas hodím ´dealšie fotooos, boli sme na dovolenke vo Vysokých Tatrách aj s terezkou, úplná pohodička

yanny
7. sep 2009

Fakt Aničko, no tak to nádhera 🙂 Že máme tolik elánu

annaanna
7. sep 2009

yanny, ja musím mať ešte elán, zanedbala som všetko v mladosti, v zrelom veku doháňam, na poslednú chvúľu 😝

pet.s
7. sep 2009

Yanny ne já do gennetu přešla za svoji doktorkou. jak jednou poznám suprového doktora, tak se ho držím i kdyby šel do tramtárie. 😀
yanny taky se mi osvědčily ty lacinější testíky. Ty namáčecí. 😀
Holky já vám tak držím palce, že už je mám modré. 😀

zaenab
7. sep 2009

Já už mám vyryté nehty, jak pořád zatínám pěsti. Mimochodem, byla jsem na manikůře, v supermarketech se vyrojili Vietnamci , kteří to provozují. Tak jsem to minulý týden při nákupu zkusila. Jsem nadšená, výsledek je krásný a drží, vypatlal mi na všechno snad deset přípravků, jen jsem se nasmála, že když si nasadil roušku a prolhlížel si mé nehty, tak se mě ptal na něco. Já rozumněla "fialové", tak jsem pořád nahlas opakovala že NE, že chci francouzskou manikůru. Pak začal ukazovat na fotky po zdích a mě došlo, že se ptá, jestli nechci gelové. No sranda. Pak se pořád ptal, jestli nebolí a pokukoval po mě, což mělo jediný výsledek: do té doby jsem byla klidná a koukala po lidech okolo; ale hned jsem toho nechala a čekala, jestli teda bude "bolet". Nebolelo, i když stříhal kůžičku a jeden hnusný záděr. Takže vím, kam zajít za rychle hezkými nehty

zaenab
7. sep 2009

☹ tak nás lovím z nějaké čtvrté stránky

yanny
7. sep 2009

Zanýý, trochu bych se jich bála.
A říkáš dobrý jo\??? Žádný připomínky ???

hOLKY DNESKA Jsem celý den čučela na ty moje testy a nic jsem na nich nemohla vyluštit, mě asi jebne.....

Pets a taky už si byla někdy, tak hotová, že jako zrovna ty už nikldy neotěhotníš?????

Já mám takový pocit, že je to pro mě nemožný 😒

Teď jsem přišla z práce a hned bych nejraději šla spát, aby už bylo ráno na testování..............

zaenab
7. sep 2009

Yanny, úplná paráda, tak hezké nehty jsem už dlouho neměla. Zkusím zase v jiném centru někoho jiného, ale myslím si, že se snaží být lepší než obvyklé salóny - všechno je až přehnaně hygienické a desinfikované, výběr technik a laků, spousta blbinek kolem a dobré ceny. Tak by mi to i vyhovovalo, nebaví mě objednávat se a parkovat složitě v centru, kde mám sice skvělou manikérku, ale objednávky dva týdny předem, dvojnásobek peněz a rozhozený program, protože tam není kde zaparkovat, tak musím taxíkem.

Hele jinak neblbni, nevidím důvod, proč by to některé z nás nemělo vyjít. Holt v tomhle věku je to i o penězích, už nekolik doktorů mi potvrdilo, že když jim to holky nevzdají a mají peníze na víc ivf opakování, nezažili neúspěch. A nemožné to není skoro nikdy.
Tak hezky držím dál své krásné nehtíčky a prsty a pěsti a tak 🙂

yanny
7. sep 2009

Asi ano, ale ani těch není dost, abych otěhotněla, 😒

Madluš, tak co čárka, nevymazlila sis jí tam???? Volala jsem ti z pevný, ale až pozdě.

irafa
7. sep 2009

kokam a kšandy jak pera napnuty ty jo sakra ty moje bacilky už musi na některou zabrat nebo se picnu ja vam je i kycham na dalku a že by ne tak to teda nenenene
dnes sem sjela do Brna pro přebalovak a aj tam měla pani na prodej zimni pytel do sedačky super sem zas pěkně nakoupila a aj ušetřila
tak ještě bych měla něco našemu klukovi k narozkam ma je sice až v řijnu ale nechci nic na posledni chvilku
mela tam i spoustu hraček tak pošli holky j si nedovedla normalka vybrat myslim tim olotoče nad postylku ty hrajici njn tomam starosti že už aby ste je měli holky taky tak se pak zas nakouknu a budu hodně do dalky kychat směr čechy a vemu to i přes moravu vid zany tak pa

zaenab
7. sep 2009

Irafko však my víme, že to na nás prskáš,jak jen to jde 😀 Tak už to musí být někde vidět, ne??? Yanny a Madluš jsou první v řadě, pak půjdeme s Labus a ostatníma holkama za nimi. Přeci už jen kvůli tomu srazu v Brně, ne???

majka43
7. sep 2009

Yanny já byla u Franty a seděla jsem v pergole a telefon jsem měla uvnitř.
Nic jsem nevymazlila a bojím se ráno testovat, že tam zase nic nebude a asi mě to položí.
Jak ti je? Máš nějaký bolesti?
Ahoj Zaný.

yanny
7. sep 2009

kDYŽ Je řeč o Brně, tak jestli mi ta druhá mrška nevyleze do pátku tak udělám vše pro to abych jela někam do sklípku na Moravu na burčáček,

Zanýý neznáš něco pěknýho a zaručenýho. Já ještě nikdy ve sklípku nebyla a to jsem fakt velká milovnice červeného vína.

yanny
7. sep 2009

No břicho celý den nic, až teď večer trochu jakoby bolí, myslím, že i trochu mi jako škube v tříslech.

Málo semtam píchne, spíš na levém vaječníku.

Pře den neustáloá suchost v puse a to mám vodu u sebe a porád popíjím.

Sem tam mi dloubne v bradavkách, ale prsa celý nebolí.

A vodový výtok, jako moč, nebo co, to taky nemívám.

Tak to je asi vše.

A hrozně žeru, ale to po celo dobu válení na gaučíku.

A co ty?????????????

yanny
7. sep 2009

Jo a dnes jsem zapomněla na polední dávku Estrofemu, vzala jsem si jí až v 17h, tak snad jsem to nějak nepotentila????

Nevím jestli si mám vzít večerní před spaním a nebo si dát třeba budíka až někdy po půlnoci.

Ale asi ho raději slupnu než půjdu spátm. Snad ta dávka je na den a ten posun mi nic neovnivnil, co???

majka43
7. sep 2009

Já zase zapoměla vzít ráno prednison, ale to snad nevadí.
Vem si to před spaním.
Mě dneska dost bolí záda.

yanny
7. sep 2009

Hmm, tak záda mě tedy vůbec.

majka43
7. sep 2009

Mě bolí pořád, to mám z práce.

yanny
7. sep 2009

A co prsa????? A břicho????

pet.s
7. sep 2009

Yanny a Mája holky to je tak napínavé. Držím palečky. 😀

yanny
7. sep 2009

Ahoj Pets, koukala jsem do albíčka na ten tvůj kočárek, pekný moc se mi líbí.

Ta hnědo-černá kombinace je moc pěkná. Vždyčky jsem chtěla černý, ale teď bych asi šla do hnědé a nebo nějakou smetanovou, či béžovou, ale takový jsem neviděla.

A myslela jsem si na Casuaplay. Ale ten jsem krémový, či bežový neviděla.

Jdu spát dobrou.

Zanýý vzpomeň si na mě s tipem na vinný sklípek,

yanny
7. sep 2009

Jo Pets brala si Estrofem????

izina
7. sep 2009

Ahoj děvčata,
dlouho jsem tu nebyla a koukám, jak se diskuze rozjela. Byly jsme s malou za taťkou původně na týden a zůstaly tam 14 dní. Bylo tam fajn a užili jsme si to všichni.

pet.s:
to bylo tak, loni jsme jeli na dovču a já zapomněla antiko. Upozorňovala jsem ho na to, ale nenechal si říct. A když jsem mu pak oznámila, že jsem těhu, vzal to sportovně. A teď je z něj vzorný taťka, aspoň zatim.

Všem držim palce

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre