Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

bsik
8. sep 2009

Uf, tak mám dočteno. Teda tady to jede 🙂 Majko, Yanny držím palce při testování. A nebojte. Já tehdy po 1. IVF testovala 9. den a bílo a až 12. den byly // ...... a to se mi tam uvelebily 3 embryjka. A teď jsem teda netestovala - až 10. den...... a byly tam takovej duch a po limitu, že jsem tomu ani nevěřila.Tak že nedejte na to, že má někdo už 6. den dálnici a vydržte. Pajko a ty jsi už skoro ve vlaku a teď už se jen povezeš 🙂 tak hodně štěstí. 🙂
No jinak ten špendlík spolkla tak, že se dloubala v zubech a začala se smát a špedlík byl fuč.

zaenab
8. sep 2009

Ahoj Bsik, to mě teda se špendlíkem pobavilo, ale asi bych měla pěkné nervy.

No a je hezké číst, že jsi měla dvě čárky až 12. den. Je to tak individuální, že být holkama, ještě ze dva tři dny počkám 😉 .... i když vím, že zítra ráno sem polezu, abych zjistila, co nového 😀

yanny
8. sep 2009

Bsíku a měla si PK, to jako 10 den po ET.

Já při minulém a předminulém IVF testovala a jednou jsem viděla ducha až 11 den a podruhé už 10 den, ale taky mi to nikdy nedopadlo, tak jestli to není známka, že je to špatný, když vyleze pozdě???

Zítra, když nebude alespoň duch, tak už budu nervozní. Do teď jsem to brala jako hru 😉

yanny
8. sep 2009

Tak jdu spát, ráno na mě myslete.

pet.s
8. sep 2009

yanny hned ráno dej vědět.. 😀

yanny
9. sep 2009

Čučím zase a nějaký duch se líhne, ale nic moc 😒
Možná , že je to jen můj přelud 🙂

pajka00
9. sep 2009

Yanny, ty to děláš schválně napínavé, že?🙂)

pajka00
9. sep 2009

Bsík-díky za podporu-snad to všechno dobře dopadne.
S tím špendlíkem je to fakt sranda-teď už je to sranda🙂

zaenab
9. sep 2009

Yanny, tak co?

yanny
9. sep 2009

Nenapíná, sama jsem napnutá, co napnutá vydeptaná jako debil, že to absolvuju, vůbec to testování 😠

Nějaký duch tam je , ale vůbec ne růžový a hlavně, jestli si ho tam už nenamlouvá.

i když moje holčička ho vidí taky, ale ona je moc a pravdou by mi neublížila, tak snad zítra 🙂

přes den už netestuju, to by mě už odvezli.............

Papa spěchám do práce.

Toto jsem psala ráno, ale neodeslala, no říkám že jsem už pako

izina
9. sep 2009

Jo, Pet.s, někdy se to stane. Ono to nějak dopadne a snad se bude starat dál.

izina
9. sep 2009

yanny, neboj, ono to všechno dobře dopadne.

yanny
10. sep 2009

Čus holky, tak zase zádná čárky, takže už jsem to vzdala, opět jen biochemické těhu.
Už jsou ty moje vajka, fakt starý.
Takže ty darovaný mě asi neminou.
Jsem z toho otrávená, tak jdu zase makat, mám dnes poradu na vedení, ani se mi tym nechce.

majka43
10. sep 2009

Já taky nic, ani duch, končím.

yanny
10. sep 2009

Já jsem to popletla Madlo a psala jsem ti do těch čekatelek.

majka43
10. sep 2009

To je jedno, psala jsem tam taky.

yanny
10. sep 2009

Ale taky půjdu na krev. A ten sklípek odložímena za týden jo????

yanny
10. sep 2009

Jestli tedy budeš moc????

Tak jdu si ještě píchnout agolutin, co mi zbývá 😒

majka43
10. sep 2009

To víš že budu moct a budu ráda, že odtud vypadnu.

zaenab
10. sep 2009

Yanny, Madli, počkejte ještě s jedním testem na víkend. Já za vás prohledávala staré diskuze a našla tam hodně holek, co měly čárku až 12, jedna dokonce 14 den ! ! ! A předtím neviděly ani ty duchy . .. . .

majka43
10. sep 2009

Zaný já jedu zítra na krev.

ema111
10. sep 2009

opat iba mrk do temicky, kvoli majke a yanny. kocky, ja som mala slabucku ciarku az 12.den po transfere, na 10.den absolutne biely test. mala som vlozene 8 bunkove embrya. a na 14.den som bola na krv a hcg bolo 333 j. takze dost vela a ciarka ani v ten den - ziadna dialnica veru. podla dr su zeny ktorym sa hcg do mocu vylucuje pomalsie. teraz zacinam 13.tt. aj z krvi sa da zistit najskor 10.den po transfere.
moc drzim palce.

zaenab
10. sep 2009

Madli tak držím pěsti, určitě se ozvi. Yanny to samé. Emo díky za hezké povzbuzení 🙂

zaenab
10. sep 2009

Tady je dnes mrtvo..... Já se dnes bavila, byla jsem osobně u Ústavního soudu, je to historická událost a dost mě to zajímalo. Tak aspoň nějaké zpestření....

Holky, ale i tam jsem na vás myslela!

yanny
10. sep 2009

U mě je to pěkně v pr......, už sem budu občas na vás jen nakukovat.

Vidinu miminka už musím zabalit a o jiných věcech se tady diskutovat nesmí, takže tak............

pet.s
10. sep 2009

Yanny a už jsi byla na krvi? Majka a co ty? Zítra nakouknu večer. Budu držet palečky.

izina
10. sep 2009

Děvčata,
nevzdávejte to, ještě neni všem dnům konec a žádné "stařešiny" nejste

pajka00
11. sep 2009

Holky....vy to úplně vzdáváte? Tak to snad ne..já vím,že jste si prošly už hodně...ale úplně to vymazat přece nejde...ještě chvilku vydržte-jak říká zanebka....po víkendu....třeba je opravdu ještě brzy.

hadonoshka
11. sep 2009

Já si to taky myslím, nevzdávala bych to. Kamarádka se 8 let léčila na neplodnost, potom otěhotněla a nakonec má 5 🙂 dětí v odstupu 1-2 roky. Nakonec se jí ještě ptali, jestli nechce sterilizovat. Ještě uvidíte po krvi, třeba je všechno ok, moc bych vám to přála. Vím jak je to těžké pro mně když to už půl roku nejde a to mám už děti a co teprve pro vás. Věda jde kupředu a ty procesy jsou tak složitý, viděla jsem to na DVD je to opravdu věda a prostě se to musí zkoušet a zkoušet, vajíčkama to ještě není, ženský co v tomhle věku normálně otěhotní tak většinou nechodí na diskuze, proto má člověk pocit, že už to nikomu nejde. Tak neházejte flintu do žita.

zaenab
11. sep 2009

Ahoj hadonoshko, taky netrpělivě čekám, Madla dnes šla na krev. Já taky vím, že při neustálém opakování IVF se zadaří opravdu každé (někdy i po víc, než 10-ti letech), ale tolik času už nemáme a pak je tu další problém pro hodně holek: peníze. Když se to všechno musí platit, jsou to opravdu hodně vysoké částky. Ale to nevzdávání kolikrát může být i v tom, že si člověk po dlouhé době začne užívat sex i jinak, než sledováním termínů a bůhvíjakých testů. Takže tomhle směru věřím, že to nevzdává žádná.
Já teď čekám na dě MS po sobě a pak jdu na nativ, tak jsem taky zvědavá, natěšená, skeptická, nervózní....prostě spousta protichůdných pocitů v krátké době.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre