Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

hadonoshka
28. nov 2009

Tak to je dobrý, my už jsme nešantili ani nepamatuju 😀 pořád mně pobolívá v podbřišku tak se bojím. Ale protože taťka ještě nic neví, zatím jsem se vymluvila, že je mi děsná kosa, jo pro něj je v ložnici 17 ideální a já mám 2 deky a klepu se jak ratlík. On má špekovou vrstvu jako mrož a ještě vyšší tlak tak ho to hřeje, ale co já chudák? Teda špekovou vrstvu mám taky, ale ten tlak nízkej tak je mi furt zima. I když občas mám návaly vedra ale jen občas.

No a holky co vy, pěkně tady na to kašlete co je s vámi? Začala jsem chodit do těhulek se společným termínem, protože jsem zvědavá jak to prožívají a jaké mají příznaky.

Pet.s už se dlouho neozvala, asi peče jako divá (jéžiš to blbý cukroví, nechceš mi upéct taky?) já to letos snad koupím. Bsik už je asi dva když pořád nepíše, no a janettka se psychicky připravuje na příští týden, už se těším na další těhuli. No a co vy ostatní? Kde jste? Jo biblia ten tvůj příběh je fakt k popukání, dovedu si to živě představit 😀 Ale já bych taky řádila jak se znám.

No a gejbule co ty, šantíš? 😀 Pajka doufám taky, ať je nějaká radost pod stromečkem.

A co Tarita? Psala jsi že jsi těhu ale kolikátý týden? V nastavení se nic nedá přečíst.

irafa
28. nov 2009

ahojky hadonoška tak to tě lituji ja nadavam že ma manž dokončit zatepleni protože taky mam v ložnici když netopime 17 stupnu a dole mame dvacet dvacet jedna takže dem zatapět kvuli mě v ložnici kosa brrrrrr 17 je fakt malo a na 3antišovani teda to moooooooooooccccccc malo
a jak bude manž reagovat na to miminko co nosiš pod srdičkem????????????

hadonoshka
28. nov 2009

irafko manža byl minule celý těhu vynervovanej. Jestli pamatuješ jak jsem tu popisovala své poslední těhu, kdy jsem začala krvácet v 6. nebo 7. týdnu už nevím přesně byl z toho hotovej, potom ty špatný tripple testy a furt nás honili na genetiku a nervovali, cysty na mozku, strašně vysoký riziko VVV, pak bolesti od 30tt, nakonec nemocnice a předčasně vyvolaný porod, preeklampsie, že jsem si to těhu vůbec neužila a manža dlouho nechtěl o mimi slyšet, říkal že by mně další zabilo. Celý těhu jsem ho zatěžovala problémama, protože jsem nikoho jinýho neměla, kamarádky žádné nemám, protože nemám na návštěvy čas a on to všechno odnášel, je citlivka co omdlévá když mu berou krev, prostě bylo toho na něj moc. Letos když jsem si myslela že jsem těhu a čekali jsme v čekárně když jsem začala krvácet, tak jsme se zmínila že by to mohlo být těhu a on se usmál a říkal no proč ne, barák velikej místa dost......víš on mu umřel táta, babička, tak má jen mámu a jinak nikoho, tak není k zahození trochu rozšířit jeho geny. Spolu máme dvě děti a tohle bude třetí. Teď když já vím a on neví, je to lepší, protože mně nepozoruje, je v klidu a já taky.
Teda jsem skoro v klidu. Dnes ze srpnovek odpadla jedna mamina, začala krvácet, takže pořád není vyhráno a já se bojím dělat další test. Pořád přemýšlím, pokud to dobře dopadne a přelezu přes 12 týdnů, jak minimalizovat riziko preeklampsie. Doktor říkal magnézium a bílkoviny, takže masíčko, to by nebylo tak špatné. No cesta daleká před námi, mám hrozný strach z chřipky, ale pokud se vše podaří, byl by to obrovský dárek pro mého tátu který je Lev a žádné z jeho celkem osmi vnoučat nemá narozeniny ve Lvu. Jeho narozky to je vždy velká rodinná slezina. A jak jsem psala, já bych si konečně užila alespoň jedno mimi, které bych vychovávala od malinka v pěkném prostředí a né v plesnivé chalupě, kde jsme každých 14 dní museli savovat a nebylo ani kam dát pořádně hračky a děti neměly vlastní pokojík. Tady je 7 místností a všechno nové, pěkné, prostě jen to miminuško tu chybí 🙂. A v létě jsem ještě nerodila 🙂 žádné problémy s oblečením, jen volné šaty, paráda.
Počkám do první fotečky z UTZ, nebo spíš do 12tého týdne na screening šíje, abych věděla, že je vše ok a potom to taťkovi řeknu. Kdybych to řekla dříve, vím že bych pořád mlela dokola jak se bojím a zase bych ho nervovala. Proto chodím na koníka, abych nervovala jen vás 😀
Jestli si teda dřív sám nevšimne, já mívám břicho už ve druhém měsíci.

hadonoshka
28. nov 2009

jo a jestli myslíš jak bude reagovat až se to dozví? Vyvalí oči a večer začne vymýšlet jméno 🙂

biblia
28. nov 2009

...chvilku mi to trvalo, kym som pozrela Hadonoshku v teme v spolocnom termine, kde to od nas teraz odskakuje, tak som bola paf z tej farmy 😝 , to som tu nejako prehliadla. Moj rekord v chovani su tri prasce, ale aspon mraznicka bola vzdy plna, v obchode som nechala vzdy menej penazi, takze to stalo za to tu namahu.

Irafka a ty do ktorej temy odskakujes ak smiem vediet, aj ja som dnes odisla podporit tie tridsiatnicky, co cakaju na tehu, dufam ze sa za to na mna nenahnevaju, ze som im tam vliezla...

gejbule1
28. nov 2009

hadonoshka tak to máš krásné problémy.Ale u mě by to neprošlo.Já přibírám okamžitě jak se dozvím že jsem těhotná a pak mi všechno smrdí.U mě by to hned prasklo.
My se ještě nesnažíme.Minulý měsíc mí našli bakterie a léčila jsem se antibiotiky.Teď v pondělí jsem byla na kontrolním odběru.Když prý nezavolají je to v pořádku.Tak nevím ale ještě nikdo nevolal.V úterý bych to měla dostat a když nezavolají tak už nezačnu brát HA.Sice výsledky z imunologie budeme mít až 17.12.Máme to trochu složitější.
Taky mám ale celé těhotenství nervy.To snad máme každá které to alespoň jednou nevyšlo.Budu klidná až porodím 😀
A odkud jsi?
biblia a jak je tobě?

hadonoshka
29. nov 2009

gejbule já nějak nemám chuť na jídlo což je dobře, ale jinak celkem nic převratného. Normálně makám jako by se nechumelilo. Jinak HA jsem vysadila začátkem března a podívej jak to dlouho trvalo než se to tělo vzpamatovalo. Doufám, že u tebe to bude rychlejší. Jinak nervy mám to je jasný, už aby byl alespoň 11tý týden kvůli té šíji, abych byla trochu klidnější.
Jinak odkud jsem nemůžu psát, na mém webu už bylo 36 tisíc lidí za dva roky a já bych byla fakt nerada, aby mně někdo poznal. Hodně lidí ke mně chodí pro zvířata. Přece jen tu řešíme takové soukromé věci, které nemusí všichni vědět a nerada bych aby se na nás zaměřil nějakej psychopat, nebo aby o mně někdo někde roznášel klepy, je to jak tichá pošta, lidé si k tomu co napíšu něco přidají, potom to překroutí a nakonec úplně převrátí naruby.
Já stojím tak nějak celoživotně stranou, jako takovej hrdinnej rek, kterej bojuje za pravdu a nesnáší davové šílenství. A je mi jedno, co si o mně lidé myslí a jestli jsem se svým názorem sama proti většině. Miluju zvířata a nezávidím lidem kteří se mají lépe než já. Dost lidí tím prudím a já nechci nic jiného, než aby mně nechali být. Takže asi tak a žádné další indície 🙂 Nějaké slezině s holkama tady se nebráním, ale chci před ostatními chránit sebe i svou rodinu.

Ale jinak jsem optimista 😀

biblia
29. nov 2009

Pekné dopoludnie vsetkym snazilkam aj novym tehulkam 🙂 ,
prave sa u nas prediera slniecko, dnes sme vstavali len tak pozvolna, trocha sme si polenosili, dnes vari syn, zacalo ho to bavit este z cias, ked chodil na hotelovku, mali varenie v ramci praxe. O poriadok sa stara ocinko, pekne trenuje, ja idem do Rakuska za pracou, tak ci to bude zvladat bezo mna, cize mam sa celkom fajn.
Gejbulka, co sa mna tyka, tak mam teraz krvacanie, je vsak divne, ze po tom super dlhom cykle nemam ziadne bolesti, nebolia ma ani krize ani brucho, trocha mam naliate prsia, to vsak moze byt aj z toho, ze beriem Erdic na zvacsenie poprsia- akurat som zvedava, dokedy sa to so mnou bude takto tahat a ci dalsi cyklus nastupi normalne.
Tri dni som bola taka na spanie, ale to je asi tym, ze som bola malo na vzduchu a doma to mame teraz prekurene.
Este ma cakaju vysetrenia, idem si dat spravit mamografiu a po menzes ma objednal doktor na nejake podrobnejsie vysetrenia, aby sme zistili pricinu tychto mojich problemov, ze mi to takto vynechalo.
Prajem pekny zbytok nedele, davajte si na seba pozor, hlavne nase tehulky.

gejbule1
29. nov 2009

hadonoshka takhle jsem o tom nikdy nepřemýšlela-že by mě někdo mohl poznat.To je samožřejmě na tobě.
Tady je krásně sluníčko ale my dnes trčíme doma.Lucík je nastydlá.Už 2.měsíce má rýmu.Zítra jsem ji objednala na ORL.

hadonoshka
29. nov 2009

tak holčinky, poslala jsem vám jako soukromou zprávu adresu na můj webík, komu jsem odkaz neposlala a chce ho tak písněte

gejbule1
29. nov 2009

hadonoshka pěkný stránky 🙂

hadonoshka
29. nov 2009

díky 🙂 , mrkni i do fotogalerie dětí, tam mám plno foteček i z UTZ atd.

biblia
29. nov 2009

hadonoschka, poslala som ti IP, velmi pekne dakujem, 🙂 pripajam sa ku gejbulke, pekné

pajka00
30. nov 2009

dobré ranko kočky...tak už máme zase pondělí-víkend šíleně utekl....ale těším se na příští-to odjíždíme na ten relax-takže to bude super...nějak ve zdraví přežít tento týden🙂
Hadonoska díky za odkaz-pěkné stránky, je vidět, že ten kdo je dělá (ty?)🙂) tak ho to baví.
Gejbule a proč budeš brát HA?

gejbule1
30. nov 2009

Ahoj holčiny,tak za chvíli tu máme vánoce.Já ještě ani nezačala uklízet a dárky taky nemám.
hadonoshka ráda ti omrknu dětičky 😀 .A jak ti je?
pajka já jsem od revize začala brát HA abych neotěhotněla dřív než budu mít hotové vyšetření proč potrácím.Zatím nic nenašli a poslední výsledky budou 17.12 tak už teď po MS ji nezačnu brát.

gejbule1
30. nov 2009

Jo ještě se s vámi podělím o svůj prima den 😒 .Ráno se vzbudíme a Kačka měla teplotu 😠 tak jsem ji poslala k dr,pak s Luckou jedeme na cvičení a koukám že mi někdo naboural moje staré autíčko.Je to sice babička ale mrzí to i tak.Na cvičení byla docela protivka a vždy chtěla dělat pravý opak a pak se vztekala.Dnes ji to nějak nebavilo.Po cvičení to s autem volám manžovi a on mi řekl že na to ráno koukal a že v noci nám někdo rozlomil zámek u velkého auta.Chtěl se dostat dovnitř ale nevyšlo mu to.To bude zase peněz teď před vánoci 😢 A odpoledne jedeme s Luckou naORL,že má už dlouho rýmu.Prostě mám prima den 🙂.

pajka00
30. nov 2009

Jé gejbule...to se někdy tak všecko pos...., ale už sis to určitě vybrala až do konce roku tu smůlu a bude dobře. Hlavně, že se nestalo něco horšího...ty materiální věci jdou nahradit-akorát samozřejmě-vyhozené peníze zbytečně.Nemá malá alergii, když má tak dlouho rýmu? Ale na co teď alergii že?🙂 Tak ať to dobře dopadne.
Já už dárky mám....sice né všechny, ale zhruba. Uklízet nebudu-nedělám vánoční úklid...mohla bych to ohrát. Uklízím průběžně celý rok, tak proč se honit před vánocema? Okna umyju na podzim-dokud je teplo a pak až na jaře...přes zimu do oken vůbec nelezu. Nastrojíme stromeček, sem tam pohodím nějakou vánočí ozdobu po bytě a tím to končí. Pořádně vysaju až se stromek odstrojí a opadá🙂 Péct jsem taky nezačala, ale už jsem domluvená se švícou, že za 14 dní o víkendu to u nich sfoukneme. Vždycky pečeme spolu-dvěma to jde líp od ruky a děti chvíly taky vydrží pomáhat-takže je to za den všechno hotovo.
Gejbule, tak snad už to bude dobrý a můžeš HA vysadit...ono se blbě těhotní přes prášky🙂

gejbule1
30. nov 2009

pajka s úklidem mi mluvíš naprsto z duše 🙂 🙂 .Taky to na vánéce s úklidem nepřeháním.Někdo kompletně gruntuje celý byt.Já bych chtěla jen umýt pořádně kuchyň.Celý rok tu špínou nehnijeme.
Taky to beru tak-hlavně že jsme zdravý.Auta se opraví ale na....e to 😠 .
Už se určitě těšíš na krásný romantický víkend co?

pajka00
30. nov 2009

No jéje🙂) to víš, že těším....jak ráno otevřu oči a nemusím nic...jen se nechám rozmazlovat, oběd mi naservírují a budeme si užívat jeden druhého🙂 Naštěstí je to jen na 3 dny...dýl by mě to nebavilo..nemyslím každou věc zvlášť, ale když je leháro dlouho, tak už to taky nudí. Mohlo by trošku nasněžit, protože tam je nádherně v zimě-samý les všude, paráda. Za chvilku padla, venku pošmourno, zataženo-i když dopoledne svítilo slunko chvilku.

skadricka
30. nov 2009

Ahoj,mám 39 rokov a pozerám,že máte deti tak v mojom veku a preto sa chcem opýtať,prečo tak túžite mať ešte dieťa,nemyslím to v zlom len ma to zaujíma.
Ja som tiež o tom uvažovala,lebo s terajším manželom nemáme spolu dieťa,prvý manžel zomrel.
Ale keď si spomeniem ,že zas prežívať školu,pubertu tak to ma odrádza.

janettka
30. nov 2009

ahojík holky,nakukuju!!!!Zítra jdu na UTZ tak doufám,že bude ve čtvrtek IUI,držte mi palce ať nějaké foliky narostli,tentokrát nic necítím,před tím jsem měla pobolívání na levé strane...no uvidíme.Jinak dneska po roce a půl jsme dosáhli vdání stavebního povolení,nebrat prášky tak se ožeru...pardón 😀

irafa
30. nov 2009

ahojky holky
janetka budu na tě myslet
ja sem dnes byla v posledni poradně a v ponděli opět ale už do porodnice na KO
jinak vše ok ažna to že sem jak lenochod 😀 😀 😀 nesla sem jen chleba a toaletak a měla sem dojem že nesu tunu boli mě ruce brni njn as nasledek malo železa beru pilule
už jen chviličku a bude to za mnou
ježiš tady fiiiiiččččiiiiiiiiii jak v pohraniči to je hrůza snad nam to něco neodnese
du na veču dcera volaaaaa takl ahojky

gejbule1
30. nov 2009

Tak jsem zpět doma.Lucce udělali výtěra a výsledky budou ve čtvrtek 🙂 .
janetka budu na tebe na tebe myslet a držet ti palce.Tak písni jak jsi dopadla 😉 .
skadricka přece buď miminko chceš nebo ne.Nezáleží na tom proč ho chceš 🙂 .
irafko a kolik jsi celkem přibrala?Už ti to brzy skončí tak vydrž!!!!!!!Vánoce už budeš mít s voňavým uzlíčkem 😀

hadonoshka
30. nov 2009

holky já jsem začala špinit, to mám jako dárek k narozeninám a pořád mně bolí na levé straně v podbřišku a tahá mi tam, to je v pytli. Mám strach že za chvíli budu zase snažilka. Celej den jsem makala a lítala aby bylo všude naklizeno a všechno hotový a teď je mi děsně. Jdu čumět na telku a už se ani nehnu.

skadricka nic ve zlém, ale lidé, kteří takto uvažují potom vypadají a chovají se už v padesáti jako důchodci nad hrobem. To je na tom právě to hezké vědět, že máš dalších 20 let o zábavu postaráno ne? 😀

gejbule1
30. nov 2009

hadonoshka tak se koukej šetřit a odpočívej.Jak špiníš?Myslím barvu a tak.Ještě to nemusí nic špatného znamenat.I když já jsem taky v tomhle případě plašan.Držím ti pěsti.

hadonoshka
30. nov 2009

gejbule když jsem viděla ten růžovej papír, tak jsem si řekla že je to v prdeli, pardon. Kéž by to nic nebylo, ale jsem z toho teda pěkně podělaná.

biblia
30. nov 2009

skadricka, kludne sa skus pridat ku nam, no ja ti poviem len za seba, ze mam kamaratky-spoluziacky a z nich sa uz dve dali na babo, aby sme potom tie stretavky s detmi mali veselsie 😀 , ale nie naozaj, nie ze by to bolo nasilu, proste musis potom tuzit a milovat svoju rodinu a hlavne citit obrovsku lasku k muzovi, ktory ti bude oporou.
Kazda z nas tu ma iny pribeh, ale mne sa to uz raz osvedcilo, pomerne neskoro som rodila tretie dieta.
Teraz ked ich vidim, ako sa navzajom doplnaju, mam z nich radost, ucia sa jeden druheho podporovat, ustupit v konfliktoch, su ako moje mlade puciky tie moje dietky, kym kvitnu, nezvadnem ani ja 😉

pajka00
1. dec 2009

Dobré ráno, já musím být vždycky první (jsem v práci od 6.30) a biblia poslední....sova🙂)
Hadonosko nestraš....snad to bylo jen vyjímečné zašpinění a bude to ok!!Držím palce!! Hned napiš jak ti je.
Skadrička, pokud se na to musíš ptát, proč chceme dítě, tak ho asi opravdu nechceš, jinak by ti to bylo jasné. Na to se nedá přece odpovědět, to musíš cítit a vědět sama. Těším se na to, až budu mít miminko, mít co pochovat, s kým se pomazlit, učit ho jíst a chodit a mluvit...když si vzpomenu, jak to bylo skvělé s dětma, když byly malé...tak se mi stáhne srdce a hrozně bych si přála to ještě 1x v životě zažít. A tadu tu touhu nepřemůže ani to, když si vzpomenu, jak byla dcera šíleně uřvaná, jak od narození nespala, jejich zuby, větry, zvracení, později odmlouvání, vztekání....Navíc chci udělat nynějšího přítele taky otcem, aby si v životě tady tu roli zkusil a nemrzelo ho někdy v životě, že nebyl otec.

skadricka
1. dec 2009

Dobré ránko,
ja som to myslela tak ,že Vás obdivujem,ja by som tiež chcela bábo,ale ja mám dosť starostí z deťmi,
dlho som snimi bola sama,svokra všetko robila tak ,aby ona bola dobrá a ja ta zlá,ja som zakázala ona povolila.
S deťmi som prežila krásne chvíle pokiaľ nešli do školy,škola je náš celoživotný problém.
Možno preto mám strach z tých problémou ktoré by som zas prežívala.Aj tak si nedávame pozor 3roky a nič,
16 rokov som mala problémy s mechúrom tak len urologický čaj,antibiotiká.S terajším manželom som otehotnela a potratila,potom zas mimomaternicové .Potom sa mi dostal do rúk časopis,kde sa písalo o chlamýdiach a tak som sa dala vyšetriť,mala som ich aj ja aj muž.Liečili sme sa 2roky ale keďže som za tie 3 roky neotehotnela myslím si ,že som neplodná.

pajka00
1. dec 2009

Skadrička, teď pokud otěhotníš, tak to bude zase jinak. Jsi starší, zkušenější, máš jinou svokru předpokládám, takže by to bylo jinak. Všechny se tu snažíme a není to někdy příjemné. Mně je taky 39, s nynějším jsem taky otěhotněla a potratila a teď už 1,5 roku to nejde...byla jsem na IUI a negativní a teď zkusíme v lednu IVF...Poud se ani to nepodaří, tak to nebudu hrotit a nechám to už na přírodě. Ale chci pro to udělat všechno co jde, abych ho udělala ještě šťastnějším než momentálně je se mnou 😀 a taky kvůli sobě, abych si prodloužila "mládí" a zase prožila všechno co bylo. Určitě se ti zadaří, je to jen otázkou času a držím ti palce, aby to vyšlo. 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre