Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

hadonoshka
27. dec 2009

gejbule v pohodě, taťka už je nalomenej s dalším pokusem 🙂 takže jsem moc ráda

hadonoshka
27. dec 2009

jo a ještě jsi to nedostala, takže nevíš 🙂

gejbule1
27. dec 2009

ještě ne ale příznaky jsou jasný ☹ Dostanu to.
To je dobře že tatík nijak zásadně neprotestuje.Prosím tě a jaký doktor ti rozmlouval mimčo?Ten v nemocnici?

hadonoshka
27. dec 2009

no ten primář, mluvil o vadách a že od 45 je každé 20. dítě mongoloidní. Jsem mu měla říct o sestřině švagrové, žije v Kanadě, je jí 46 a vdávala se až teď a jdou se pokoušet o mimi, dřív se na to ještě necítila. Tam je to běžné že rodí i ženské první děcko kolem 45 let. V nemocnici jsem si připadala jako magor, že chci mít mimino. Jasný je že oni když vidí ty potraty a narušené mimi, tak prostě varují, ale já ho prostě chci a chci a chci. Holky tady přece taky porodily zdravý mimča a jsou i starší než já. Vždyť jsem před třemi lety porodila chlapečka, to není tak dlouho. A nikdo nic neříkal tehdy. Koukala jsem že jsi v diskuzi snažilek po potratu, jestli nebude téma snažíme se od února, tak se k vám přidám.
Ono se to určitě nepovede hned, tak nechci moc čekat.
Jinak gejbule, mně taky bolelo břicho jako na ms, tak testni a uvidíš hned.
Nejde nějak posunout čas? Abych už měla po MS? Ale asi počkám na konec února na střelečka a potom kozorožka když se nepovede. Si nedám pokoj viď 🙂 s tím znamením.

gejbule1
27. dec 2009

já jsem testovala včera a ani slaboučká čárečka nebyla ☹ .No tak si alespoň začnu brát ten Wobenzyma zase příští měsíc no.
Mě taky spousta lidí říká že pokouším osud když chci ještě mimčo.Já mám trochu obavy s tím mým EB virem.
Od nového roku změním gynekologa tak třeba taky trochu pomůže.No je fakt že když mi bylo takových 20 tak mi po 40letech taky holky připadaly na miminko starý.spoustu názorů jsem přehodnotila.Teď už stará nepřipadám.Taky jsem si myslela v 17letech že se vdávám poprvé a naposledy,Bohužel jsme ty naše nynější miláčky poznaly později ale hlavní je že přece ne?
mě je znamení jedno hlavně aby se to podařilo 🙂 .

irafa
27. dec 2009

ahojte holky tak stale dvě v jednom ja as fakt porodim až v lednu ☹
hadonoško stale sem na tě myslela koda ale je fajn že to nevzdavaš tak ti držim pěstičky a vam všem samo žejo
ty testy si nechej udělat at viš že je vše ok
mal se tlači ven ale držaky drži a drži ale au au boli to fest jak zatlači a nemohu spat usinam až tak kolem 3 rano super že dnes sem vytuhla a ve tři mi řikaj mamo my bychom papali a ja na to tak si to ohřejte ja měla dnes bejt jinde 😕 😅 ale nejsi mamko nejsi dobry neeee

hadonoshka
27. dec 2009

iraf budu na tebe myslet, já měla na kozoroha dva pokusy a vždy to bylo těsně vedle a ty budeš mít kozorožku, ty se máš. No už aby to bylo, ale hned, abys byla do silvestra doma 🙂 Už 41tt ty brďo 🙂

gejbule1
28. dec 2009

Ahojky,tak jak se dnes máte?
hadonoshka máte taky kočičky sphynx?Do té se zamilovala moje dcera protože je alergik.Můžeš mi o ní něco napsat?Chce si ji koupit víš?

hadonoshka
28. dec 2009

Ahojky gejbule, ty nemám, ale znám jednu paní, která je chová, můžu ti poslat odkaz.
Přemýšlím, že se přidám do těch snažilek po potratu, teď je tam nová paní co taky plánuje až od února. Holky v srpnovkách se krásně kulatí a už to začíná bejt smutný. Gejbule ty jsi měla celkem 5 potratů, ale po kolikátém se ti povedla malá? Koukám že delší pauza nic neřeší. A museli ti dávat nějaké léky na udržení? Jo holky ty toho vydrží víc, kluci jsou chcípáčci, myslím že i tohle byl kluk, že nic nevydržel.

gejbule1
28. dec 2009

No ona asi chovnou nechce tak jestli je nemá ta paní moc drahé tak mi je prosím tě pošly.
Myslíš snažilkování od prosince po potratu?Nebo tam je ještě nějaká jiná po potratu?Možná se tam potkáme.
Já měla před Luckou 3x potrat ale jednou jsem to musela dát pryč takže jsem nepotratila.Lucinka byla na čtvrtý pokus.Ty máš až posledního klučíka s nynějším manželem?

hadonoshka
28. dec 2009

gejbule já nevím, ale mám pocit, že u těch bezsrstých koček je jedno jestli je chovná nebo ne, prostě jak nemá chlupy je drahá, mám pocit že to stojí kolem 20 tisíc minimálně, fakt nevím. U morčat je to taky jedno, jsou drahý, protože jsou nahatý. Jinak jo myslím snažilkování od prosince. S nynějším manželem mám dvě děti, jsme spolu 13 let, ale spláceli jsme dlouho dluhy, takže děti byly až nadoraz. Teď to měl být drobeček do nového hnízdečka, 5 let jsme stavěli,letos se stěhovali. Spousta pokojů, spousta místa, ale samota 0,5 km za vesnicí, tak čím víc dětiček, tím lépe, aby si měly s kým hrát. Chtěli jsme si prcka užít, tak doufám, že ještě budu mít šanci.

pajka00
28. dec 2009

ahoj holky....tak je po štědrém dnu-přípravy veliké a den utekl jako voda🙂
Hadonosko-strašně mě to mrzí...ale co víc psát...poslala bych ti pusu kdyby to šlo🙂
Irafko...tak to nezdržuj-vyplkni to a hotovo🙂stejně se nevyspíš a přenášet to stejně nemá smysl...tak šup šup, ať už vidíme miminko🙂 |Držím mooc palce, ať je vše OK!!A tiše ti tu závidím🙂
Dnes jsem se celý den válela-hnus fakt!!Ráno jsem vezla dceru na turnaj do brna a od té doby se převaluju na gauči-ani k tomu žehlení jsem se nedokopala....ale zítra odjíždíme už na Silvestra ke kamarádce, po cestě bereme dceru a šup....žádné lenošení,pěkně procházky,bowlink,snad i bazén stihneme....a hlavně-splkném🙂)
Takže holky....všechny smutky pryč, těšme se z toho co máme a hlavně-na to co budeme mít..Joo...vzpomněla jsem si na "nás" snažilky....dnes měla Tachecí debatu s Basikovou....46 let....čerstvé mimi-kluka podotýkám-zdravého....o 15 let mladší chlap....takže...máme vlastně skoro ještě pořád čas na to mimčo ne?Jak to udělala???🙂 Přeju jí to moc a doufám,že se nám příští rok zadaří.
Kočky-oslavte Silvestra a do Nového roku pravou nohou,ať se vše zadaří. A to nejdůležitější...zdravé vajíčka a dostatek hormonů🙂Zbytek už snad tělo zvládne samo....chááá...papa příští rok.

gejbule1
28. dec 2009

hadonoshka koukala jsem jen tak na ty čičiny a stojí 8-10tisíc.Tak je na nich jestli do ní půjdou.myslím že už je tvůj mužík spokojený.Má s tebou holčičku i kluka a určitě vám vyjde i ten bonus dalšího mimíska.
pajka my taky nakonec odjíždíme na Silvestra na hory tak alespoň na chvíli vypadneme.sice tam nikoho neznám ale alespoň bude změna.Tak si to tam pěkně užij a pořádně popovídejte někdy to je terapie nade vše.
Basikové to taky moc přeju.celé těhotenství jsem ji sledovala.

hadonoshka
28. dec 2009

ahoj holky, tak kdo už tu nebude přeji do nového roku v první řadě zdravé miminko a krásné těhulkování a potom to všechno ostatní jako lásku, peníze, pohodu atd. prostě všechno co si přejete. Věřím, že nám to všem vyjde.
Krásně si to užijte a kdo bude mít ovulku tak se snažte :D

Taky jsem koukala jak to Basiková zvládla, že mám ještě čas. To se prostě musí povést. Holt to chce zdravý vajko a i ten utrouš jak říkal primář.
Jsme zvědavá, kdy dostanu první MS, po druhé jdu do toho zas. Šla bych hned, než se mi udělají nějaké srůsty, ale nechci štíra. No jo zase si vybírám co. No teď se můžu vymluvit na to, že by to bylo moc brzo.

Jo gejbule, manža je spokojenej, ale po těch letech dřiny na baráku, kdy jsme si děti neužili, bychom si to chtěli vychutnat. Děti jsou to jediné co tu po nás zbude. Domy, peníze, nic z toho nemá cenu..............

Dnes jsem si napsala do kalendáře jednotlivé týdny po revizi a jdu stříhat metr. Tak doufám, že nebudou problémy s MS. Holky mějte se a doufám, že Iraf nás nebude dlouho napínat.
Jo a gejbule ty kočky už teda spadly dost dolů, ještě před dvěma lety kdy jsem je taky chtěla byly takhle drahý jak jsem psala, tak to jde.

gejbule1
28. dec 2009

Dobrou noc a čus zítra 😔

olus
28. dec 2009

Ahojky kočenky,

náhodou jsem narazila na mou "krevní skupinu".
My se sice už nesnažíme, ale ten věk je mi blízký 🙂 a tak vám všem chci říct, ať nesmutíte, moje spolužačka teď
ve čtyřiceti bude mít svá první dvojčátka 🙂
Dočítat příspěvky nestíhám, ale jestli se na vás někde ksichtí kvůli věku, nic na to nedejte, čtyřicítka není žádný pokročilý věk, aby člověk nemohl vychovat prcka
já měla svého chlapečka v 38ti a v porodnici se mnou na pokoji byla holčina o dvacet let mladší, ale bylo mi to šumák, důležité jste vy!!! a vaše miminko a ne hlupíci, co si něco myslí....
držím vám všem moc a moc palce
Olga

gejbule1
29. dec 2009

Pěkné ráno všem 🙂 .Ahoj olus.Já měla Lucku taky v 38 a na pokoji jsme se sešly všichni v podobném věku 🙂 .

danano
29. dec 2009

ahoj holky jsem také jedna z Vás a tak se k Vám hlásím pokud by to nevadilo , že jste tady už zajetá parta....

gejbule1
29. dec 2009

Ahojky danano,vítám tě tady 🙂 to je jasný že nevadí.Těď sem moc holek nechodí asi mají dovolené,snad se to po Novém roce zlepší 😉 .A co ty?Taky se snažíte o mimčo?Jak dlouho?

danano
29. dec 2009

my už se snažíme tři roky a prodělala jsem 6x IUI a nic.... ☹ teď to zkoušíme jen tak doma než se pro něco rozhodnu....

gejbule1
29. dec 2009

tak to máš taky složitý.A nad čím uvažuješ?Podle dětí ti je taky kolem 40 že?
My se taky snažíme 6let, já zase 5x potratila.Mezi tím se nám ale povedla Lucinka.jsou to nervy!!

danano
29. dec 2009

No je mi přes 40.... nevím co dál jelikož vše co zkusím je krom IUI hrazené plně,.... ale ještě něco bych zkusila a pokud by se nepodařilo tak chceme jít do pěstounství....

hadonoshka
29. dec 2009

Ahoj olus, já si to taky myslím že je to ještě v pohodě, když jsem před třemi lety rodila, nepřipadala jsem si vůbec divně, protože tam bylo hodně postarších mamin.

Danano ahojky tak vítej, budeme se snažit, alespoň nás bude víc. S tím umělkem zkušenosti nemám, ale holky co tu snad budou po novém roce to s tebou proberou.

Gejbule čoveče, kde jsi poztrácela děti,? Neměla jsi jich v nastavení víc? Taky přemýšlím, jestli nemám ty dospělce umazat, abych nevypadala jako nějaká socka 😀 Malé mám jenom dvě 😀

gejbule1
29. dec 2009

hadonoshka měla jsem tam holky napsaný ale v některých diskuzích jsem si připadala blbě.Často jsem vysvětlovala proč a jak chci další dítě a kolik že mi vlastně je.Takže ti co mě znají to vědí a ostatním to vysvětlovat nemusím 😉 .Ještě tě chci prosím poprosit o kontakt na tu paní s těma kočičkama.Jak jsi psala.Dcera ji dost hledá a nikde je nemají.Jestli to půjde napiš mi to do IP.Díky 🙂 .
danano už jsme to tady taky probíraly co to stojí peněz atd.Když jsem byla naposledy v Pronatalu tak jsem se tam bavila s paní co byla 8x na umělém oplodnění a z toho 7x to nevyšlo.Na 8.pokus se jim narodila dcera.Zaplatili za všechno 280tisíc i když ji ještě nebylo 40let.Teď je dceři 5let a byli tam znova protože si přejou druhé dítě.Celých 5.let šetřili na miminko.Tak to je přímo hrozný 😠.Nebudu to raději komentovat protože bych se zase rozčílila 😠.Je to nespravedlivý TEČKA.možná ještě ráno nakouknu ale kdyby to nevyšlo Tak
se chci taky s vámi rozloučit protože zítra ráno odjíždíme na hory a ještě jsem vám chtěla popřát 😲 KRASNÝ NOVÝ ROK 😲 .V Novém roce ať se každé z vás splní tajné přáníčko 😉 .Hezky si to užijte a moc se neopijte.Pa pa 2.1.2010 😀 😀 😀 .

danano
30. dec 2009

dobré ráno holky.... no je to fakt nespravedlivý jen kvůli věku máme zavřené vrátka.... a je spousta lidí co na to nemá....
jinak tady prší a mrzne to bude zase zlomených nožiček.....
a co budete dělat na silvouše? no my klasika doma u telky.... děti jdou někam slavit ... akorát ta nejstarší nám asi zůstane doma..... no uvidíme.... 🙂 🙂

gejbulko užij si hor , také bych moc ráda zase vbyrazila , ale zatím to nejde.... 😉 😉

pet.s
30. dec 2009

ahojky berušky..po delší odmlce hlásím, že jsme byli 15.12 na konzultaci. jdeme do toho v lednu. Počítáme s investicí 70 tisíc(potřebuji hodně hormonů),ale nějak nedoufám, že bych otěhotněla a ještě víc se bojím, že to zase dopadne špatně. Nejdete do toho ještě někdo se mnou v tomhle temrínu?

nerra
30. dec 2009

pet.s, já jdu do toho v také v lednu. Počítám, že bych si tak kolem 10.1 měla začít píchat. Minulé IVF mě stálo 45 tisíc, tak doufám, že to vyjde tak nějak podobně.

biblia
31. dec 2009

Do nového roku prajem lyžičku starosti, hrnček radosti, kotlík úspechov, jazierko peňazí, more šťastia, oceán zdravia a celý vesmír lásky. 🙂

pet.s
31. dec 2009

Nerra no fajn tak to budeme stimulkovat spolu. 😉

irafa
31. dec 2009

ahojte holky
taky vam du poořat nadhernej novej rok a hlavně v roce 2010 miminko
ja ještě stale dvě v jednom ale snad už to možna bude třeba i dnes v noci 😕 nebo spiše rano
odešla mi zatka ale kontrakce mam dyl púo sobě čekam až bud prskne voda a nebo budou po 10 min
tak si to užijte a brzyčko ahojjjjjj

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre