Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

gejbule1
4. jan 2010

našla jsem něco pro ulehčení 😉 http://www.zdravie.sk/sz/content/672-39453/ovul...

irafa
4. jan 2010

ahojte holky tak sme obě ok a už doma 🙂
pro upřesněni mala je 3 miminko v te porodnici sem zapoměl upřesnit 😅
jinak dala sem do albiku čekame Elišku foto tak se koukněte ja zas padim papapaa
a at se brzo některe zadařiii myslim na Vas holky pa

hadonoshka
4. jan 2010

ahoj iraf už jsem tě uvítala na jiné diskuzi, holky tady nějak chrápou tak ať tu nejsi taková samotinká po té velké události. Ještě jednou obrovská gratulka, malá je krásná, mně se zdálo že je na tebe, ale bylo mi to blbý napsat jenom podle fotky, ale holky psaly že je ti opravdu podobná , tak jsem to poznala správně. Fakt pěkná kočenda 🙂 to je. Hlavně aby pěkně tahala a nechala tě v noci vyspat 🙂 i když to se navzájem vylučuje viď 😀

pajka00
5. jan 2010

dobré ráno holky...Iraf velká gratulace-malá se tváří,jako by jí byly už 2měsíce🙂Moc hezká,povedla se vám, tak přeju hodně zdraví🙂

capenka
5. jan 2010

gejbule1= já jsem na to byla na ivf s pdg ,ani se nezadařilo ,dokonce jsme měli dárce,jenže jsem zjistila že z nás tahaj prachy ,přešli jsme do jinýho centra a tam na rovinu ,řekli ,ivf nepomůže ,prachy si zkovejte ,a snažte se ,dostávám jen pregnyl ani nezabýrá,jo ale na co se svádělo ,proč se potrácí ,že už je to věk ,před tím těhotenství v 25 letech bez problémů ,ani jsem nevěděla ,o nějakých vytamínech,a dnes pár roků uběhne a je to v háji ,a doktoři krčí rameny,veškerý vyšetření mám,a pochybuji ,že by pomohla laparka

janettka
5. jan 2010

hezké ráno holkz,přeju všem krásný den. 😉 Irafko blahopřeju k krásné holčičce,je fakt nádherná!!!

pajka00
5. jan 2010

capenko to jsme na tom stejně....v 25 jsem otěhotněla okamžitě na první pokus, že jsem těhotná jsem skoro nevěděla...joo kdyby to tak ještě šlo i teď.....

bsik
5. jan 2010

Ahoj holky. Zdravím po dlouhé době...........A přeju vám všechno nejlepší do nového roku 🙂 🙂 🙂 🙂 Jsem po dlooooouhé době na netu, protože malej moc nespinká, a tak se to snažím dohánět po hodkách i přes den. Ale je hodnej a plače jen když ho opravdu něco bolí...........ale prostě nespí a kuká. Ale nestěžuju si. Vždycky si vzpomenu jak jsme o něj bojovali a v tu ránu je mi úplně jedno, že si povídáme ve dvě v noci 🙂 Koukám, že Iraf už má holčičku doma, tak blahopřeju. 🙂 🙂 🙂 🙂 A taky co potkalo Hadonoshku ☹ ☹ ☹ Je mi to moc líto a i když vím, že všechna slova útěchy jsou zbytečná, tak ti přeju hodně síly do dalšího snaženíčka.........

pajka00
5. jan 2010

ahoj bsík-to jsou krásné zprávy od tebe-hezky se to čte🙂 tak ať je malý i nadále tak hodný a v celém roce moc zdravý🙂

gejbule1
5. jan 2010

Ahoj holky,tak dnes jsem koupila Sarapis tak třeba pomůže.Neznáte nějaké rady jak vyvolat MS?Jsem už otravená že to nemám 😠 .
bsik a kolik má tomášek kilo?Kojíš?

hadonoshka
5. jan 2010

gejbule, na MS co jiného než Sarapis hh 😀

mně začalo dost bolet břicho, takže buď se blíží ovulka, nebo MS. Tak teď jsem koukla na tester a ejhle, začínají růst stromečky, takže ovulka a ráno tam ještě nic nebylo.
11. den po revizi, takže počítám že ovulka bude tak za 3 dny a potom za 14 dní MS. To by bylo zhruba 22.1., další by mohla přijít 19.2. a pokud by se zadařilo, tak bych měla termín 26.11. což je 4 dny před mýma narozeninama.
Tak to mám hezky naplánované a teď uvidíme, jak to dopadne.

bsik super, jsem moc šťastná že máš po tom všem krásného chlapečka a všechno je ok. Je to povzbuzující i pro nás 🙂 Já raději nemyslím na to co se stalo, není nic horšího než vystresovaná snažilka 🙂 život jde dál.

gejbule1
5. jan 2010

Teda máš to krásně spočítaný 🙂 .Kéž by ti to takhle vyšlo.Moc bych ti to přála 🙂 Já takhle ovulku nikdy nesledovala až poslední rok.Ale ještě ji moc sama nepoznám.Ale po revizi jsem ji taky měla přesně za 14dní a hned jsem zase otěhotněla.Proto teď ta HA.teď ale vůbec nevím jak to je.To ovulaci mít nebudu když nemám MS-třeba 2.měsíce?Ptám se jak puberťačka co v mém věku?

hadonoshka
5. jan 2010

gejbi ( to jsem odkoukala na jiné diskuzi 😀 ) to neví nikdo a protože jednorázový testy jsou drahý, kup tester a testuj. Vyplatí se ti. Nemáš cysty když máš na ovu testu pořád čárku? Doufám, že ten Sarapis zabere protože už je to nuda taková doba a žádná těhule tady. Od tý doby co otěhulila Iraf tak je to nula nula prd.
Na srovnání cyklu je jinak ještě ta Provera, brala jsem ji jeden měsíc. Jeden cyklus před Sarapisem. Třeba by to taky zabralo. No uvidíme. Z toho ptaní si nic nedělej, já jsem toho taky plno nasbírala na netu, dřív nic nebylo, dneska už najdeš na netu všechno.

gejbule1
5. jan 2010

Ty máš ten testr jako mikroskop na sliny?Ten jsem si kdysi koupila ale brzy v něm došly byterky 😠 tak jsem ho vyhodila.Cysty nemám alespoň o nich nikdo nemluvil a protože jsem teď na gyndě víc než dost tak si myslím že by je našly.Po revizi jsem jednu měla ale menstuací sama odešla 😀 .Já jsem na to nikdy netrpěla.Už jsem si vzala první přášeček tak doufám že brzy objevím MS.Vždycky jsem z ní byla zklamaná a teď se na ní šíleně těším.Kamarádka mi říkala že to taky nedostala a test měla ještě 3týdny neativní až pak se objevily //.Ale to mi p´řijde jako šílená blbina.Já už netestovala a teď tu popíjím s manžou bílé vínko 😉.

biblia
5. jan 2010

Pekný pozdný večer,zdravím všetky, mám tu internet, ale som normalne asi technicky antitalent, kym som ten usb kluč a všetko tu nainštalovala, trvalo to skoro dva dni 😝 . Prvý deň som tu hľadala nejaký obchod a zírali na mňa ako na zjavenie, že čo to vlastne chcem, nechápali pri mojej nemčine, že chcem nejaký ich balík štartovací na internet s USB kľúčom. Takže si vás čítam každý deň, aj keď doma asi častejšie. Potešilo ma, že máme tu novú medzi nami, takže len tolko, že som s vami a už sa teším domov na snažilkovanie, zatiaľ aspoń aj ja beriem Sarapis, dúfam, že pomože. Teraz žiadne výpočty nerobím, menzes sa mi ustálil, takže len dúfam, že keď budem medzi turnusmi doma sa zadarí. Inak tu ma to moje chorobné testovanie prešlo, už nie som závisláčka na testoch 😀 , aj keď raz som už mala nutkanie v lekárni, odolala som.

pet.s
6. jan 2010

Teda tady se to nějak rozrodilo. Tak holky jen velká gratulace. Čekám na MS a pak jdem hned do stimulace.

Biblia když jsem těhotněla, tak myslím, že s mojí spotřebou těhotenstkých testů musel pěkně vyletět zisk všech výrobců těhotenských testů. 😀 Obešl jsem všechny lekárny v MB. Moc se líbilo vidět ty dvě čárky 😀

hadonoshka
6. jan 2010

ahoj holky, tak biblia doufám, že se trefíte do správného období 🙂
pet.s super, jak to strašně rychle uteklo a ty jdeš tedy na co? Já se v tom moc nevyznám, jediné co tak nějak dokážu rozlišit je IUI a IVF. Jo a KET. Ale to okolo, to nějak pořád nevím co tomu vlastně předchází.

Venku je nějaká mlha to jsem zvědavá, jestli dorazí to sněžení jak hlásili. Mně se to nějak táhne poslední dny, pořád koukám do kalendáře ať je zase o den víc. Do toho února mi to přijde děsně dlouhý. Chodím číst srpnovky a zase přemýšlím, jestli jsem neměla jet do nemocnice hned jak jsem začala krvácet, jenže to bylo těsně před štědrovečerní večeří a já jsem nechtěla dětem ani rodičům kazit vánoce. No tak jsem si je zkazila sobě ☹ no dost. Uteče to. Breberuska co odpadla v 5. týdnu už je zase těhu, tak je vidět že to jde, i když nebyla na revizi, tak mohla zkoušet hned. Jo jo holky pište pište ať přijdu na jiný myšlenky. To je tím, že zalezlo sluníčko. Když svítí mám hned lepší náladu.

capenka
6. jan 2010

no u nás na olomoucku nasněžilo 10 cm ,a rozpouští se to,jé ten mikroskop by se mě hodil ,mi máme normální, kluk studuji laborku školu ,že bych mu na ten mikroskop flusla 🙂,tajně a zjistila si kapradiny až se bude blížit ovu,,synátor by řekl ,matko ty jsi šílená takhle zjištovat ovulaci,
za 14 dní jedu do centra ,ale stejně nic nedělají dají pregnyl a tradá domů,
jak je to po pychnutí pregnylu ,když ho píchnou odpoledne,večer snažit a pak ráno ,doktor mi to tak řekl není to moc brzo když ovulaci přichází za 36 hod?

hadonoshka
6. jan 2010

capenko hh i tak by to šlo udělat, vždyť je to vlastně jenom mikroskop to máš pravdu

ten pragnyl je co?

pajka00
6. jan 2010

ahoj holky....hadonosko..já jedu 13.1. do caru nafasovat injekce, tak ti pak budu podrobně popisovat, co předchází IVF🙂) o IUI bych ti mohla informovat....tu jsem už prodělala a myslím si, že IVF bude něco podobného, akorát samozřejmě složitější co se týká napíchaných hormonů a pak oplodnění. Při IUI jsem si denně píchla 1x injekci do břicha 10 dnů, pak jsem jela do CAR, udělali mi UTZ, nafasovala jsem jednu injekci, večer ve 22 hodin ji píchla a ráno jsme frčeli...miláček odevzdal spermie, ty mi tam foukli, půl hoďky jsem si poležela a jeli jsme....je to jednoduché, proběhlo to vcelku všechno rychle, injekce nebolely a žádný vliv na mě neměly....pak jsem ještě jedla utrogestan a ještě cosi.....no a bohužel jsem to pak dostala-ten den, kdy jsem jela na krev.....takže tak. No a protože nemám čas...tak jak žádná tady, tak hned zkusíme IVF...Dr.říkal,že nemám žádný problém, ale jediný problém je věk....takže ten se budem snažit ošálit🙂Doufám,že se nechá ukecat a zadaří se🙂
Venku nesněží, všude bílo a už se těším, jak si půjdu ometat auto, než pojedu z práce domů.

gejbule1
6. jan 2010

Ahoj holky,tak snad se vám zadaří.to přece můsí vyjít když jsme všichni zdravé.Jen ten věk nám moc nepřeje 😠 .

hadonoshka
6. jan 2010

jasně pajko, jen popisuj, alespoň budu chytrá holka, všechno hltám

gejbi, né snad, ale určitě se "nám" zadaří. Tobě ten věk ještě přeje mně už moc né, ale i tak si myslím, že tu byly holčiny starší než já, myslím že hanula a to jsem si říkala, že to mám ještě čas. No a co Basiková, to máme ještě fůru času.

Holky teď jsem se rozbulela před večeří a to se malá jen zeptala, jestli má chystat pět příborů nebo šest.
To je děsný a to si říkám jak jsem v pohodě.
Kdo by se nemohl dopočítat, tak nás tu žije opravdu jen 5, protože nejstarší dceruška je dospělá a pracuje moooc daleko, v Dubaji.

Mám děsný cukání to zkoušet hned........

gejbule1
6. jan 2010

hadonoshka ještě vydrž kdyby to zase nevyšlo tak by jsi si to potom vyčítala ☹ .alespoň jednou odmenstuuj a pak třeba 😉 .Ale z vlastní zkušenosti vím že po revizi člověk to mazlení potřebuje daleko víc než jindy.Každá to prožíváme trochu jinak.Já byla taky brečící a ještě žárlivá.No hrůza ještě že se ty hormony zase za chvíli vrátí do normálu.
Mě dnes docela dost bolí břicho tak taky doufám že už mi dorazí MS 🙂 🙂 🙂 .Už se na ní tak těším.

pajka00
7. jan 2010

dobré ranko holky...dnes mi TAK třeští hlava...tak jsem si vzala brufen a nejradši bych se zavrtala do peřin...jenže boužel tu musím sedět u PC a měla bych dnes udělat výplaty-ale nevím nevím....udělala jsem si kafe a snad mi to pomůže....jestli ne-tak na to kašlu a jedu dom...se tu šéf nepo.....
Tak hezký den všem 🙂

hadonoshka
7. jan 2010

no já mám radost, před chvílí mi přijelo DVD Čarodějův učeň, z téhle pohádky mám strach i jako dospělá, tak to večer pustím a postraším děti, už se těším 😀 😀 😀

já jdu na vzduch, musím jít ven měnit podestýlky, přes vánoce jsem to šidila tak to musím dohnat, vyfotit nějaký králíčky na prodej a trochu to zaktualizovat. Odpoledne zase kluk přiveze nějaký věci z baráčku odkud jsme se odstěhovali, tak budu třídit a pak musím něco vymyslet na jídlo než přijde manža. Ale možná bych to mohla ošidit dneska, udělám rýži, do toho ohřeju 2 konzervy vepřového, prdnu tam hrášek s mrkví a trošku červené papriky a rizoto bude raz dva.

ještě dám kafe než půjdu ven, jsem nějaká lenivá

capenka
7. jan 2010

čauuuuuuuu.dočítám ,protože mám odpolední píšete ,že věk už nepřeje,to poslouchám od doktora pořád ,že se nemám divit,že už mi není 30 let.mě už mrcha dojela tak musím volat do centra objednat na 12 DCcyklus zkontrolovat ovulaci,kurnik tak vidí že ji mám ,úplně zdravá ,a nic už se mi tam ani nechce,jenom člověk slyší zkoušejte to ,no ale koukám že do těch center nechodí dvacítky ale kolem 40 a to dost.

pajka00
7. jan 2010

a ty máš v plánu co capenko?IUI nebo IVF nebo něco jiného? Jo, mně dr.taky říká,že jsme oba v pořádku-jen ten věku....🙂) to vím i bez něho,že ten věk...Ale pořád si říkám, že to musí přece jít kurňa šopa.
O čem to je ten Čarodějův učeň? Něco mi to říká....kdo tam hraje?

gejbule1
7. jan 2010

Ahoj holky,huráááááááááááááá už přišla MS tak z ní mám velikánskou radost.
Dnes večer jdeme s manžou na koncert tak budu mít dnes hezký den!!!!
capenka my jim ještě ukážeme 🙂

gejbule1
7. jan 2010

hadonoshka pěkné foto 😀

pajka00
7. jan 2010

Gratulace gejbule🙂)to jsou radosti z nepříjemných věcí,že?🙂)
Hadonosko-taky jsem si všimla, že máš fotečku pěknou🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre