Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

pajka00
2. feb 2010

Ankava-tak jaktože, už to nemáme hozené na ploše? 😀 Tak šup šup, hledej a piš, ať jsme všechny těhu🙂 To budeš hodná, když to sem písneš.....aspoň uděláme ještě víc pro své zdraví.
Joo jinak ti gratuluju ke cvičení-jsi borec! Já jsem cvičila mojžíšovou asi 3 týdny a pak mi tak ruplo v zádech,že jsem se 14 dní jen z těžka hýbala.....ono se to nemá pokud ti někdo ty záda nenapraví...sice je to skvělé a asi i účinné cvičení,ale chce to trošku pod dohledem odborníka...tak mám strach s tím zase začít..

ankava
2. feb 2010

hned jak dorazim domů, tak ten recept napíšu 🙂
Pajko, teď s tím cvičením rozhodně nezačínej... to se musí začít aspoň 2-3 měsícem před těhu, a fakt pod dozorem, mne kontrolovala zkraje fyzioterapeutka a taky jsem si stáhla video, takže jsem na to koukala asi 100x, jak se má cvičit. Teď k ní jdu zase za měsíc na tu mobilizaci zad ( to je to napravení)
Upřímně, já vždycky při sportu makala.. a tohle nápravný cvičení je pro mě peklo 🙂 jediný co mě u toho drží, je že jsem celkem disciplinovaná a cílevědomá, jinak bych se na to asi vykvajzla.
ježíš, mě ta práce vůbec nejde od ruky a zítra je uzávěrka, ach jo ☹

gabikri
2. feb 2010

aja : vysoké FSH se údajně vyléčit nedá, to je prý u ženy konec 😖 Když tělo neprodukuje vajíčka, tak otěhotnět nelze 😒 Taky jsem to do té doby nevěděla, ale když mi to řekli, tak jsem si hledala informace na netu a je to prostě tak 😖

minka051
2. feb 2010

Ahojte
baby opatrne z bylinkami . Aj čaje pre tehotné by sa mali piť len občas. Lepšie je pit ovocné, medovku, matu.. Napr. kontryhel tak sa to u vás totiž u vás hovorí u nás Alchemikla by sa nemal po ET vôbec lebo vyvoláva potrat.

ankava
2. feb 2010

minko, jasně, že bylinky jed do otěhotnění, jak bude po ET, tak už jenom to, co mi napíše doktor.
Teď piju tu směsku, hledala jsem si účinky jednotlivých bylinek není tam podle mě žádná nebezpečná, jinak po revizi piju kontryhel.
V těhotenství bych taky byla hodně opratrná 🙂

pajka00
2. feb 2010

Jé ankavo tak jsem to nemyslela, že bych chtěla začít teď cvičit...ani náhodou🙂) I Dr. po transféru se mě zeptal, jestli cvičím nebo posiluju (asi na to vypadám 😀 😀 ) a když jsem řekla že ne, tak prý-ani s tím nezačínejte-no to by mě ani nenapadlo....A čaje na otěhotnění teď taky ne....to spíš myslím až po tom, co kdyby to nevyšlo...Já sice v koutku duše pořád věřím tomu, že se aspoň jeden bobís uchytil...no ale však to znáte...

jesterka001
2. feb 2010

Holky, já jsem dneska byla poprvé na cvičení Mojžíšové - poslali mě tam z CARu (takže ode dneška začínám) a dostala jsem tam i recept na směs bylinek kvůli oplodnění. Třeba to pomůže 🙂 Teď "jen" najít, kde mi je namíchají. Zatím jsem neúspěšná ☹

gejbule1
2. feb 2010

jesterka a jaké bylo cvičení?
anka taky jsem zvědavá na recept bylinek.Mě teď kamarádka láká k léčitelce co prý pomohla hodně holkám otěhotnět.tk to ještě zvažuju.

gejbule1
2. feb 2010

to FSH se zjišťuje z krve/2.den menstruace/?

gabikri
2. feb 2010

gejbule : jo, jo, přesně tak 😉

gejbule1
2. feb 2010

v té době se dělá i hormonální profil nebo toto je jeho součástí?Já jsem na různém vyšetření byla ale nikdy se se mnou nikdo moc nebavila a ani mi k tomu nic neřekli 😠

gabikri
2. feb 2010

gejbule : myslím, že toto je jeho součástí 😉 Tak to máš asi o.k. to by Ti něco řekli 😉

aja37
2. feb 2010

Jesterka, ja som si kupila samostatne bylinky a potom som si to nejak 1:1 zmiesala. skus www.bylinkarna.cz.

Zistenie FSH je urcite sucastou hormonalneho profilu. Tak sa zistuje vyska FSH a LH. A podla toho, ake su tie hodnoty sa urcije co a ako dalej.

Inak co sa tyka tej Mojzisovej ... ja som tiez bola na tom odblokovani a poviem vam, mala som pocit, ze ma ta pani polame. Fakt som myslela, ze ma posklada do kocky 😀 No a ked mi isla napravovat kostrc a brala si gumove rukavice, uz som vedela, ze je zle 🙄 ... ak to nahodou neviete, napravuje sa to cez konecnik 😨

hadonoshka
2. feb 2010

gejbi, narazila jsme na článek k ovulačnímu hlenu, zajímavý http://www.rodina.cz/clanek3633.htm

ankava
2. feb 2010

ještěrka, v Praze 3 je bylinkářství, kde namíchají prakticky cokoli, mě je tam taky namíchali 🙂 Napiš prosím taky ten recept, ať je porovnáme. Já ho napíšu (snad ho najdu) dneska večer.

Pajko, ať tě ani nenapadne myslet, na to, že by to nevyšlo 🙂, mysli taky na nás, čekatelky 🙂
Jedno si to určitě vybojuje🙂

Jo a dneska mě doktor ještě řekl, ať si na čas po transferu naplánuju volno, že v případě opakovaných potratů je žádoucí ležet. Takže to vyřešil za mě. S klidnou duší si doma poležím. ty dva měsíce, ale budou ještě dlouhé.

jesterka001
2. feb 2010

Na rehabilitaci mi fyzioterapeutka ukázala cviky, které mám každý den cvičit. Zítra vám napíšu ten recept, mám ho doma. Našla jsem nakonec bylinkářství v Dlouhé ulici, tam mi to prý namíchají. Ale i tak díky za rady 🙂 A co se týká napravování přes konečník - to mě prý čeká další návštěvu - cca za šest neděl. No to bude teda legrace 😀

ankava
2. feb 2010

mě už to napravování přes konečník dělala, nebylo to tak strašné, jak jsem si myslela. Nejvíc bolelo, když tlačila na ty malé ztuhlé svaly v konečníku, ale když sáhla na tu kost, tak to tak nebolelo. Jen je lepší tohle absolvovat až odpoledne, protože se na té kostrči už nemá tento den sedět.
Ještěrko, přeju ti při cvičení hodně trpělivosti, budeš jí potřebovat. Mě ta sestava trvá asi 40 minut denně, není to nějaká dlouhá doba, ale musí se člověk dokopat 🙂

jesterka001
2. feb 2010

anava - a vážně se donutíš cvičit vzorně každý den??? Jestli jo, tak POCHVALA 😅 Já se bojím toho, abych to dokázala, znám se 🙂 Ale na druhou stranu - co by člověk pro miminko neudělal, že? 🙂

hadonoshka
2. feb 2010

a ještě jeden - vliv léků na znaky plodnosti http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

awalancha3
2. feb 2010

pre HADONOSKU

aj ja sa snazim prirodzene otehotniet, moj priatel je nateraz proti akymkolvek zakrokom okrem liekov, napokon sa ideme snazit len druhy mesiac.......ale je tak tazke prirodzene otehotniet ked ma clovek uz 39 rokov.........

gejbule1
2. feb 2010

hadonoshka teda to je docela věda.Já se takhle nikdy nesledovala ale ten plodný hlen si u sebe nepamatuju ani z dřívějška.Ale asi i při těch ostatních můžeš otěhotnět jen je to složitější ne?

gabikri
2. feb 2010

hadonoska : tak to jsem z té Tvé tabulky blázen, mě Tamoxifen dávali na stimulaci před IVF 😝

gejbule1
2. feb 2010

awala Můj manžel má stejný názor 🙂 .Zase si říkám když mi to šlo ještě loni tak se to letos nemůže o tolik zhoršit 😒.

aja37
2. feb 2010

Ten konecnik sa da vydrzat ... mna to len prekvapilo. Inak mne to robi pri kazdej jednej navsteve a dokonca mi ta fyzioterapeutka povedala, ze by som sa mala spravat ako stara, chora zena. Nenosit nic tazke, nijak prudko necvicit (aerobic a tak)... vlastne mi dovolila len prechadzky 😖 Dokonca mi zakazala aj pri sedeni prekrizovat nohy. A je uplne jedno, ci si ich prekrizite hore, alebo iba dole pri clenkoch. Vraj to narusuje drzanie tela a to potom vedie prave k roznym blokom. No priznam sa, ze som to dodrziavala tak cca mesiac. Potom som na to postupne zabudla 😵 ... schvalne si to skuste sediet, lezat, pololezat s NIKDY neprekrizenymi nohami. ved to sa nedaaaa 😀

ankava
2. feb 2010

to křížení nohou mám také zakázané, pro mě to byl zkraje horor, ale teď si na to dávám pozor a celkem to jde, ale jak si sednu, tak si nejdřív dám nohu přes nohu, pak si to uvědomím a dám je od sebe. Ale je to asi nutné jen u toho, kdo trpí na bloky, jinak nejspíš není důvod ...Já bohužel na ty bloky v kříži trpím.
A taky se učím správně stát, protože mám kyčle jinak vysoké a to je taky blbě.

Vynechala jsem cvičen za ten měsíc asi 3x, fakt se snažím, ale jde to ztuha, vždycky jenom myslím na to mimčo, abych toho jednou nelitovala.
Pro nic jiného bych se asi nepřemluvila.

gejbi, ten hlen jsem dřív taky sledovala a něco na tom bude, když k tomu měříš teplotu, tak se dají plodné dny vysledovat, ale já podruhé otěhotněla v dobu, kdy jsem absolutně žádné plodné dny mít neměla.

Mě doktor říkal, že je dobré se snažit každý třetí den celý měsíc. a to by v tom byl čert, abyste se netrefili
🙂
Bohužel, my si teď musíme dávat pozor

gejbule1
2. feb 2010

Já až tak velké problémy s otěhotněním neměla ale bojím se toho abych to potom donosila.Přeci jen 5 potratů je docela dost ☹ .

ankava
2. feb 2010

recept na čaj:70g heřmánek, 150g dobromysl, 50g sléz, 150g šípek, 100g maceška, 100g jablečník, 150g čekanka, 100g mařinka, 200g řebříček, 200g meduňka. Měl by pomoci upravit cyklus a prokrvit sliznici dělohy. Pije se 2x denně.

A pro ještěrku: na téhle adrese se dá stáhnout celé video cviků Mojžíšové. je to zazipované, tak jsem se s tím chvíli trápila, ale nakonec se mi to podařilo. http://www.ulozto.cz/hledej/?q=desetkrát

gejbi, já se taky nejvíc bojím toho, že zase potratím, ale hodně věřím té hormonální podpoře.

pet.s
2. feb 2010

tak spolučekatlky jak je? Já pořád špiním. Trošínku,ale špiním. Dnes na jednom testu jsme asi viděli ducha.nebo si ho tam možná spíš vymýšlíme. Studovali jsme to pod kuchynskou zářivkou. V pátek si asi dojdu na HCG. O víkendu bych měla začít menstruovat. Jinak mě stále pobolívá podbřišek.

pet.s
2. feb 2010

přečtěte si jeden ze života...sice už je 3 roky starý,ale naše Brambůrka vyvádí stejně v 15 jako tenkrát ve 13 😀
http://www.pozitivni-noviny.cz/cz/clanek-200707...

gejbule1
2. feb 2010

Holky a po zavedení mimísků vám dovolili sexík nebo vůbec ne!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre