Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

jesterka001
4. mar 2010

gejbule - ty antibiotika beru na chlamýdie - ty první třídenní ATB mi nezabraly - další špatný věci v imunitě jsou prý asi důsledkem těch chlamýdií, alespoň tak. Před IVF je potřeba být na chlamýdie negativní, jinak je prý velké riziko potratu. Jestli mám neprůchodný vejcovod se uvidí až mě ho zítra profouknou, polyp se mi zmenšil, takže ten se snad už řešit nemusí.

gejbule1
4. mar 2010

tak to myslím nemáš špatné vysledky.Ty chlamýdie jsou velké svinstvo.my jsme na ně brali ATB oba a tři týdny.Bude je brát i manžel-přítel?Hlavně že polyp je menší.Budu na tebe myslet a držet palce.Jdeš hned ráno?

jesterka001
4. mar 2010

Díky moc 🙂 Přítel je negativní, ale ty první antibiotika bral, tyhle už ne. A pomohly ti? Jsi už negativní? Já četla nějaký diskuze a tam psali, jak se nemůžou chlamýdií zbavit už několik let a nic nepomáhá, tak mám docela strach. S nima by mě IVF neudělalii. Jdu ráno v 9:30.

gejbule1
4. mar 2010

mě dělali asi týden po dobrání kontrolní odběry.Stěry už v pořádku ale v krvi to ještě bylo.Tam je to prý ještě dlouho vidět.Jenže můžeš je dostat kdykoli zpět tak stejně nemáš nikdy jistotu.
Jak užíváš Wobenzym?Já brala 3xdenně 5tablet.A co kdyby jsi otěhotněla při tom užívání Wobenzymu?Nebo to jistíte?

jesterka001
4. mar 2010

Tak tak. Mě ani stěry nedělá, jen odběry krve. 14 dnů po dobrání antibiotik mám jít na krev. Říkala, že chlamýdie jsou už civilizační choroba a dají se chytnout fakt kdekoliv, i kapénkovou infekcí :( To je fakt síla, ´to jsem nevěděla. Tak to je fajn, že už je nemáš.
Já beru Wobenzyn 2x6 denně. To, že při tom nemůžu otěhotnět, ani nevím. Ale tenhle měsíc si stejně radši dáme pozor - kvůli těm ATB, jsou dost silný.

jesterka001
4. mar 2010

Sorry, kecám, 3x2 denně, celkem 6 🙂

gejbule1
4. mar 2010

Jak dlouho ho budeš brát?Těch 15tablet co jsem brala bylo docela dost.Měla jsem to brát 6týdnů.
V těhotenství se prý nesmí užívat tak proto se ptám.

jesterka001
4. mar 2010

6 týdnů????? Tak dlouho? 😲
Mě říkala, že ho mám brát celou dobu co beru antibiotika, pak už ne - takže 10 dnů, pak dva dny nic a pak ještě 5 dnů. Koupila jsem si balení 200 tablet za 850,-, to je hrůza jak je to drahý. Ale jestlil to má pomoct k miminku, tak proč ne 🙂
Všude říkají něco jinýho, tak kdo se v tom má vyznat?

gejbule1
4. mar 2010

No je to pravda,nikde se nedozvíš co je správný a co je pravda protože každý doktor jiný názor ☹ .
Já to taky nedodržela.Brala jsem ho jen do ovulace/14dní/,pak jsem vysadila a začnu zase až to dostanu.Zítra mi má dorazit mrcha.Kéž by nedorazila ale určitě přijde,necítím se jinak.Tak zase hned začnu zobat Wobenzym.Já si koupila 800tablet za 2300Kč tak to musím využívat i kdybch nechtěla 😀 .

zkousim
4. mar 2010

čus ženské, tak je to dobrý..na hematologii mi řekli, že mě budou regulovat léky..takže IVF mám i z této strany povolené.Zítra ve 12h jdu do Pronatalu na konzultaci,tak snad už mi dají zelenou.Tak se tu mějte, těhulky bacha na sebe a ostatním přeji plodné večery 😉 .Nestíhám , holka má zítra maturák..teda to je peněz 😅 pa

zkousim
4. mar 2010

jo a s tím Wobenzynem bachy, čti příbalový leták..fakt nelze při těhotenství..brala jsem ho taky,ale na koleno 🙂

jesterka001
4. mar 2010

zkousim - tak to je bezva zpráva 🙂
gejbule - držím moc palečky, aby mrcha nedorazila 😉 800 tablet?? Tak to máš co dělat 😀

pajinka111
4. mar 2010

Tak Mojžíšovka mi na tohle fakt nepomůže,musela sem k mudr. zustala se ležet,nemohla jsem se hnout..normálně mám housera 😲 😠 ..nikdy sem to neměla..v pondělí a uterý sem vozila špalky na kolečkách,tak to možná nebylo úplně o.k.ikdyž dělat su zvykla,tak nevím..no zatím moc úlevu necítím,nejde ležet sedět..musela bychse do nečeho zavěsit ve svisle poloze..
v noci jsem trošku zašpinila,ale ted zatím nic,tak su zvědavá jestli ms zítra dorazí..

gejbule1
4. mar 2010

jo jo to znám-teď taky jsem nemohoucí ale už je to lepší.
pajinka držím palce ať mrcha ošklivá nedorazí 😠 .

pet.s
4. mar 2010

ahojky holky..jdu matlat perníčky a linecké...mimochodem nemáte někdo recept na perníčky, co jsou hned měkké?

jesterka001
4. mar 2010

pets - ty jsi mi ale dala 🙂 Já se v první chvíli lekla, že jsou vánoce 😀 Bohužel, já recept nemám.

pajka00
5. mar 2010

ahoj pets ty těhulo🙂 Jak je?Jak zvládneš péct.tak asi dobrý🙂 Já nemůžu vůbec vařit a když otevřu ledničku-zatajím dech, abych nic necítila....Recept bych i měla-ale bohužel-nikdy nevím, který to je....protože jich mám asi 8 a vždycky zapomenu-který byl ten měkký-jako bych si to už nemohla konečně někam poznačit.
Psalas, že jsi poďobaná? Já jsem byla u dcery taky....šíleně....jak puboška🙂 Teď teda mám pusu krásnou hladkou, ale to nic neznamená...ale kartář řekl syn-tak asi syn 😀 😀

pajinka111
5. mar 2010

krásný páteční den pro všechny
,tento cyklus se nějak protahuje,jestli má přijít ms,tak at raději dojde..včera sem v noci trošku zašpinila,ale přes den ani zatím do ted nic,čípek není dole,je tak asi na půl,ale je zavřený,ovšem tt byl i včera úplně bílý 😒
http://www.fertilityfriend.com/home/2d39c0

veruncik
5. mar 2010

Zdravím těhulky a snažilky 🙂 ,

nebojte, já Vás bedlivě sleduji. Chci připojit několik zkušeností s alternativní medicínou posledních dnů. Navštívila jsem bylinkáře p. Zentricha (který byl na skok v Praze). No, pěkně jsem nalítla. Za 20min konzultace jsem zaplatila za now how 390,- a pan mi koukl do oka, řekl, že to není patogenní a naordinoval, co již beru, jeho čaj Gravozan (nejméně půl roku), pak jsem se já zeptala na ten kotvičník, tak ho odsouhlasil a napsal, že si ho mám koupit (taky ho již beru) a pupalku. Pak za příplatek 100,- mi spočítá termín plodných dnů podle Jonáše. No, zařekla jsem se, že už k dalšímu bylinkáři nepůjdu. Loni jsem byla u p. Jukla, čajovala jsem a brala jeho tablety půl roku a žádný kýžený efekt to nemělo. No, budu to brát, ale další konzultaci nepotřebuji, vím, které byliny brát za tu dobu již sama...

Co se týče té Mojžíšové, tak od té doby co jsem měla kompletní mobilizaci, mě nebolí krční páteř, na kterou jsem před tím dost trpěla, ale naopak děsně záda na levé straně pod lopatkou. Bolest se prostě někam přesunula, takže ani tu slavnou Mojžíšovou cvičit nemůžu..Už jsem kvůli té bolesti byla na dvakrát na masáži a dnes je to snad ještě horší, tak jdu ke své známé fyzioterapeutce, aby mi to srovnala. Tak je moje alternativa, nic moc, že? 🙂

Myslím pajinko, že to máš podobné, že jsi podobně srovnaná....

pets - jméno Veronika, je také moje nejoblíbenější holčičí jméno! zdravím malou verunku 🙂 ať se drží!!

pajka- tak gratuluji k malému chlapečkovi 🙂 a máš již jméno?

aja - mám to s ovulací podobné, vyloženě jí cítím a pak když se otestuji tak test to potvrdí, nicméně ani tohle mi zatím nepomohlo. Jak dlouho tě před ovulkou bolí v podbřišku?

pajinka111
5. mar 2010

Těhulky:
marja..........43 let....................přirozenou cestou čekáme mimi v 5/10
pets...........40 let....................09/09 ukončení v 15tt pro VVV,nyní 3 IVF -OPU 23.1., ET 28.1.
...........................................2 embrya, 3.2.2010 - 6 den po ET máme //, TP 16.10.2010
pajka..........39 let....................1.IVF, transfér 28.1., // nalezeny 6.2., TP 21.10. 2010

snažilky:
awalancha....39 let........39 DC....pokus č.2 priroz.snaženia-za 3dny čekám MS-teplota se ještě drží hore
capenka......39 let....................12.2 zjištěny neprůchozí vejcovody ,březen začínám stimulat na minimálku
janettka......40let.........37DC.....2xMA,2xIUI,nyní oddych,snažení přirozeně
veruncik......41 let....................5IUI, 1.IVF-3prázdné folikuly,nativ IVF, 2.IVF/nyní přirozené snažení
pajinka111...38let.........33DC.... anovulační cykly,2x potrat,od března budu znovu brat clostilbegyt,utrogestan
hadonoshka..42 let........24DC.....SP 9tt. (26.12.09) - zatím se snažím přemluvit manžela
gejbule.......40 let..........?DC......celkem 5xMA,poslední 09/09,přirozené snažení
aja 37.........38 let........15 DC.....5xIVF/z toho 1xET-2xKET,1xET,3x bez ET/nyní přirozené snažení
gabikasz......40 rokov.....12 DC.....5potratov,beriem hormony a snažíme sa
biblia..........44 rokov.....03DC......SP 10. tt- 22.09.08, odvtedy rozhádzany cyklus-1.cykl. Sarapis soja+Aloe

umělkyně:
ankava.......39 let........18 DC......2x zaml. těh. ve 2009, čekáme na IVF.. březen 2010
minka.........43 let.........? DC......23.1.OPU,28.1.ET
gabikri........38 let.........? DC......1.IVF/ETjednoho embrya/negativ, 2.IVF 3 folikuly,všechny prázdné/ bez ET
marrad...... 38 rokov.....? DC...... 1. IUI (10/2009) -1.IVF (01/2010)neuspesne, 03/2010 ziadost 05/2010 ................................................IVF bude.... dufam....
zkousim......39 let......... 10DC.....čekám na termín 1.IVF
jesterka......39 let.........10DC.....čekání na IVF, termín ještě neznáme

pajka00
5. mar 2010

Verunčik-jméno nemám a žádné chlapecké se mi nelíbí....vůbec netuším, jak se bude jmenovat-je na to ještě brzy, ale opravdu upřímně...ani jedno. Nechci dávat žádné Petry, Honzy, Martiny, Jakuby-kterých je dvanáct do tuctu a tak musím o to víc přemýšlet. Miláček je martin a řekla jsem mu, že po něm jméno nedáme-i když by mu to nevadilo. Za prvé martinů je nejvíc v republice a za druhé nemám ráda jména po rodičích...takže mám co dělat🙂 Nic proti těm jménům, které jsem napsala, ale opravdu to není můj šálek kávy dávat pořád dokola stejná jména..

veruncik
5. mar 2010

pajka - úplně tě chápu, že dávat, pořád stejné jména je otrava. Bude to celkem oříšek vymyslet nějaké míň okoukané chlapecké jméno. Zase ty úplně cizí, to je taky celkem hloupé, když člověk má typicky české příjmení...Mám kámoše, který se jmenuje Miloň a jeho brácha je Jasoň a myslím, že rodiče to dětem pěkně osladili s takovými jmény, chce to s rozumem 🙂

pajinka111
5. mar 2010

Pajka-tak to budeš mít fakt co dělat,tady se rodí docela dost dětí a všichni davají jiná jména..Timotey,Tadeaš,Bohdan,Maxmilián,Samuel..dělám u nás každý rok anděla🙂 a vyvolávám děti mikrofonem pro balíčky,tak mi pár jmen uvízlo v paměti,jen vím že jich je poslední dobou víc těch mín obvyklích

gejbule1
5. mar 2010

Ahoj holčiny.Tak nám začal pátek ale počasí nic moc.Tady teď zase sněží Hrůza 😠 .
Co plánujete na víkend?

aja37
5. mar 2010

Ahojte baby, pekny piatok ... aj u vas snezilo? U nas dnes rano poletovali tak velke vlozky, ze som z nich nevedela spustit oci 😨

Veruncik, mna pri ovulke pobolieva brucho tak 2-3dni. Napriklad tento cyklus je to dnes uz 3.den co ma to boli. Uz ale nie vyslovene dole. Dnes ma to picha tak trosku v pravo hore a uz nie tak velmi. Ja som si svojho casu kupila pristroj na meranie ovulacie ... vola sa to ClearBlue Easy Fertility Monitor. Tu je link, ak by ste boli zvedave, ale je to v anglictine http://www.clearblueeasy.com/clearblue-easy-fer.... Poradila mi to jedna moja kamoska, co zije v Londyne. No a poviem ti, ze sa mi stalo, ze mi ovulaciu neukazoval, aj napriek tomu, ze ma brucho bolelo. Tak neviem. Bud je pokazeny ten pristroj, alebo ja 😀 😀 Budem dufat, ze ten pristroj. Uz s nim ani nic nesledujem a nechavam to tak.

pajka00
5. mar 2010

No já nejsem zase přítel až moc neobvyklých jmen...ale Mloň a Jasoň je fakt sranda🙂) tak odvážná bych nebyla.
Miláček přišel na huberta....ale miminko hubert je fakt drsné....takže hubert to nebude. Syn se jmenuje Jonáš a dcera Dorota.....jsou to česká jména, která jsou v kalendáři a není jich moc a líbí se mi. Holčička se bude jmenovat Stela a kluk-tak to vážně nevím.

pajka00
5. mar 2010

U nás svítí slunko od rána a bylo -2..br....
aja-to bude přístrojem 😀

ankava
5. mar 2010

Ahoj zdravím všechny, opět jsem v jednom kole a absolutně nic nestíhám. Už týden má prádlo na šňůře a koš zase plný. Zítra se chystám uklízet a dodělávat ty daně. a to se mi ještě ozval jeden, co chce udělat papíry. Brzy co? Když na to je do konce března a já abych se pak strhala. V práci byl blázinec, tak až dneska trochu oddych.
Včera jsem měla krátkou debatu s přítelem o našem IVF a světe div se, nakonec připustil, že i kdyby to byla dvojčata, tak se s tím vyrovnáme. Původně o tom nechtěl ani slyšet a vypadalo to, že bude problém, aby podepsal papír, že se vkládají dvě. Tedy já strašně doufám, že nějaká vajíčka mít budu. Když to čtu, kolik holčin skončilo bez ET, tak nevím, nevím.
Ale věřím. Trochu z té kontroly začínám být nervní, aby na tom UTZ neviděl něco, co tam nemá být.
Jinak pořád dokola - Mojžíšová, bylinky a reflexní terapie. snad to zabere
U nás taky sněží a je kosa jako v Rusku a už jsem pěkně naprdlá, už jsem chtěla chodit v jarním. To se odkládá.

pet.s
5. mar 2010

holky s těmi jmény fakt s citem..nezapomenu na dítě ve školce Kimberly Jarošová..strašné...říkali jimi Kimi..přišlo mi to na psa..říkala jsem si jestli ti rodiče nekouřili moc trávy 😀 😀
a moje kolegyně ve školce měla Narcisu Zelenkovou, taky dobré
Já bych docela Frantu po mužíkovi, ale nevím. Měla jsem i Frantu bývalého(pěkného magora-mimochodem ségra mi připoměla, že Verunku chtěl on, tak s tou verčou nevím). Když jsem byla poprvé těhu tak jsem hned měla jasno...Matyáš a Petra(po mně), ted mimo Verunky nic nenapadá. Pracovní název máme Matylda. 😀 😀

pajinka111
6. mar 2010

Pets-Matyaš i Petra jsou moc hezké jména,u mě byla Michaela a Veronika,nakonec vyhrála Michaela a na kluka Lukáš a Radim..takže to neproběhlo🙂..Matyaše mají tady a taky mu říkají Matyldo 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre