Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

mascha
13. mar 2010

ahoj pecino!
no měla jsi to pestré, ale kdo z nás ne. Mimichodem mám také o osm let mladšího chlapa a taky jsem váhala a dva roky ho odháněla, protože jsem se vztahu s mladším chlapem bála a teď bych nemenila.

pajinka111
13. mar 2010

každá z nás má za sebou nějaký příběh,ale jestli je ted chlapa mladší nebo starší je to jedno,hlavně že to všechno klape jak má a ještě když k tomu přibude uzlíček radosti..všem nám to určitě vyjde 😉

mascha
13. mar 2010

pajinko, kdybys měla pravdu, ale ty už jsi v poho, myslím že se nepletu

pecicka
13. mar 2010

jo,jo holky, je to fakt, když to má klapat, tak je asi uplně jedno jestli je mladší nebo starší 🙂 holky a jak jste tady na tom vy? co plánujete?

mascha
13. mar 2010

pecicko, všechny miminko, myslím, že jsem se nespletla 😅

pecicka
13. mar 2010

to jsem ale blbka, že? co by jinak, já se spíš chtěla zeptat, jak jste daleko?

pajinka111
13. mar 2010

mascha no v pohod jak se to vezme..mám jednu dcerku a ta se taky podařila až po 4 letech,před tím 2x potratv 16 týdnu.. a další se už několik let prostě nedaří,tak se začínám smiřovat s tím že další už asi nebude..čas utíká,chlap s kždým rokem začíná být přesvědčen,že se mu po tolika letech znovu do mimnka nechce..no snad se to ještě povede..

hadonoshka
13. mar 2010

ahoj peci, tak já mám taky o 8 let mladšího chlapa 🙂
To je super, že existuje umělé oplodnění a můžeš se snažit i přes sterilizaci, přeji ti aby se zadařilo, četla jsem se, že kdo to nevzdá a vytrvá tak se mu to podaří i po několika pokusech co nevyšly, takže určitě to vyjde.
Těším se na pondělí na ten nový seriál, určitě to bude zajímavé. Konečně do toho trochu proniknu, jinak o umělku vím jen tady od holek jak to probíhá.
Je to od tebe hezký že chceš dát manžílkovi děťátko, jestli je takovej super i na tvoje starší děcka tak si to určitě zaslouží. A řeknu ti podle sebe, že vlastní děti do vztahu přinesou oživení a upevní ho mnohem víc, i když se zdá být pevný. Tak držím pěsti a okopíruj si tabulku do odpovědi a doplň se tam do umělkyň, to jsou holky co podstupují umělé oplodnění 🙂
Paji nenervuj se kvůli tomu, zrovna dneska jsem četla že to může udělat blok a brání to otěhotnění.
Kup si Sarapis, pomáhá otěhotnění.

zkousim
13. mar 2010

ty bláááááááho.....tady se to rozjelo 🙂
Vítám nové holky....pecicko, já jsem taky takový malý "peďáček", má teda o 5 let mladšího,ale ségra se směje, že za chvilku budu chodit do školky....voni ti mladší kluci jsou takový ňuňínci, akže tohle už leta neřeším...většinou jsem měla mladšího.Starší byl můj muž, kterej mě třískal ..taky jsme skončili u soudu za ublížení na zdraví....
ankávičko, já to musím dostt nejdřív v pondělí a taky mě bobolívá pupek ☹...ty hele to by fakt bylo bomba, kdyby jsem otěhotněnly stejně na den 😀 😀 😀 ...
No chtěla jsem toho víc, ale jdeme k babi..je Růženka...a do toho malujeme...jsem koupila hroznou žlutou..se mi fakt nepovedla 😒 ..no děvčata, držím všem palečky...já myslím, že do ročka všechny přeskočíme do diskuse "zasloužilé matky" 🙂 🙂 🙂

zkousim
13. mar 2010

hadonoshka.tak na ten seriál se taky moc moc moc těším.......

pajinka111
13. mar 2010

hadonoshka-já se nenervuju..ted smě měli několik měsíců pauzu,byla sem po operaci negynekologucké,ale je dobře že puza byla,před tím sem byla už psychicky zdeptaná že se nedaří..ted su zatím docela v pohodě,su smířená že možná další už nebude,kdybych neměla dítě žádny,asi bych byla na tom dost špatně,ale mám dceru-je to moje všechno..uvidíme,zatím se budeme snažit,zaleží kdy se rozhodněme že řekneme stop,že už se na to necítíme..já teda ještě určitě vytrvám
co to je ten Sarapis? no já mám ještě problém,že mívám dost cyklu bez ovulace,takže tím se to prodlužuje,je zadrhel ve mě,anovulační cykly,a nízká hladina progesteronu,beru na to hormony,tak se to dost upravilo,ale pořád to není jak by to mělo být..

mascha
13. mar 2010

no vidím,že tady máme takový malý pedofilní dýchánek 😀

Pajinko Sarapis je nějaký výtažek mám pocit ze sóji, měl dávat dopořádku ženské věci,jako hormonální hladinu a tím pádem cyklus. Možná by ti pomohl.

pet.s
13. mar 2010

Ahoj pecičko...koukám, že tady mezi Vámi asi budu vyjímka. Já mám muže o 24 let staršího 😀 (zkousim je pedáček a já gerontofil 😀 😀 😀 )(ze 5 takových zasadních vztahů v životě jsem měla 3 chlapi o 20-24 let starších-nějak je mi s nimi líp)
Pecicko z věku si nic nedělej-mně bude na podzim 41 a mužíkovi ted bylo 65. Já mám dvě děti adoptované(15,13) s bývalým manželem a mužík má 4 děti (40,39,20,19)vlastní z minulých manželství.
Loni v létě poprvé těhu po umělém,v září mi museli udělat potrat, malý byl hodně postižený. Nyní po umělém v 9tt+1.
Jinak děvčátka, v příštích dnech se tu moc neobjevím. Stejně jako ankava máme daně, do toho 500 mezd a do toho kontolu z VZP. Asi mě šlehne. 😖

mascha
13. mar 2010

já jsem teď právě na tyto problémy absolvovala léčbu na klinice čínské medicíny. Doktorka číňanka,musela mít překladalku, ale evidentně byla v obraze. Musím říct, že mi dost pomohla. Něco to stojí, ale neuvažovala bys o tom?

izina
13. mar 2010

Ahoj děvčata,
koukám, že každá máme svuj příběh a většina znás ne zrovna pohádkový.Ale protože jsme ještě mladé, už nás čeká jen to nejlepší. Jinak se řadim mezi mezi pedáčky, přítel a taťka Káji je o 13 let. Nikdy jsem neměla staršího partnera

pet.s
14. mar 2010

holky no ták, to tu jen já jsem na staré chlapy? 😝 😀

gabbi
14. mar 2010

Holky omlouvam se, ze Vam sem takhle vpadam, ale musim Vas podporit🙂
Moje sefova bude mit 43 let a pred 6 tydny se ji narodila kraaasna zdrava holcicika. Je to jeji prvni potomek, mela strach jak to vsechno bude, ale vsechno v naproste pohode. Otehotnela po IUI.
Tenhle tyden zacala mluvit o tom, ze si mozna poridi jeste jednoho cvrcka🙂
Takze Vam moc drzim palecky.

zkousim
14. mar 2010

pet.s neblázni, moje mamka má taky o 17 let staršího a jsou spolu už 32 let.Vono s těma mladejma to taky není výhra 😉 , někdy mám pocit jako bych byla náhradní mamka.... 🙄 .Že prý maminka mi připravovala slípky, košilku do práce...tak mu říkám a vypadám jako tvoje mamka?? 😠 Starší chlapi jsou asi víc zodpovědní,ale já jsem dominantní, tak bych se se starším asi pobila 😉 .Ale je to stejně vždycky o vzájemném vztahu mezi těma dvouma..je to těžšké 😖 .Tak Pet.s , hlavně na maličké dávej pozor, hiodně odpočívej a nepřetahujse!A klid.A až budeš s prací hotová, tak přijď zase mezi nás.....
Izi a jak to zvládáš s mimčem. ? Já se docela obávám, že jse stará a že to nezvládnu fyzicky..bude mi 40.Už jsem v takovém tom přelomovém věku, kdy ráno vstávám a lezu po kolenou,hihi...no takhle až ne,ale skoro 😖
Holky a ještě jeden dotaz...kolik vás stály všechny ty pokusy IUI,IVF atd.? Četla jsem , že i 200tis. 😕 😕 😕 ?

zkousim
14. mar 2010

gabbi.....fakt smekám...je dobrá..ta šéfová..
jo a žlutá barva na stěně docela dobrý..ale bolí mě celej člověk... 🙄
jo a víte co se stane s komárem, když použije viagru???...................................šicí stroj 😀 😀 😀

mascha
14. mar 2010

ne. co? 😉

pajinka111
14. mar 2010

Těhulky:
marja..........43 let....................přirozenou cestou čekáme mimi v 5/10
pets...........40 let....................09/09 ukončení v 15tt pro VVV,nyní 3 IVF -OPU 23.1., ET 28.1.
...........................................2 embrya, 3.2.2010 - 6 den po ET máme //, TP 16.10.2010
pajka..........40 let....................1.IVF, transfér 28.1., // nalezeny 6.2., TP 21.10. 2010

Snažilky:
awalancha....39 let........22 DC....pokus č.2 priroz.snaženia-za 3dny čekám MS-teplota se ještě drží hore
capenka......39 let....................12.2 zjištěny neprůchozí vejcovody ,březen začínám stimulat na minimálku
janettka......40let..........? DC.....2xMA,2xIUI,nyní oddych,snažení přirozeně
veruncik......41 let....................5IUI, 1.IVF-3prázdné folikuly,nativ IVF, 2.IVF/nyní přirozené snažení
gejbule.......40 let..........? DC.....celkem 5xMA,poslední 09/09,přirozené snažení od 1/2010
aja 37.........38 let........23 DC.....5xIVF/z toho 1xET-2xKET,1xET,3x bez ET/nyní přirozené snažení
gabikasz......40 rokov.....20 DC.....5potratov,beriem hormony a snažíme sa
biblia..........44 rokov......11 DC......SP 10. tt- 22.09.08, odvtedy rozhádzany cyklus-1.cykl. Sarapis soja+Aloe
pajinka111...38let..........8 DC..... anovulační cykly,2x potrat,od března budu znovu brat clostilbegyt,utrogestan
hadonoshka..42 let.........7 DC......SP 9tt. (26.12.09) - jdeme na to 🙂 hned po mršce
izina...........43 let...........? DC.......děvčátko nar.04/09, nyní přirozené snažení

Umělkyně:
ankava.......39 let.........25 DC......2x zaml. těh. ve 2009, čekáme na IVF.. březen 2010
minka.........43 let..........? DC......23.1.OPU,28.1.ET
gabikri........38 let..........? DC......1.IVF/ETjednoho embrya/negativ, 2.IVF 3 folikuly,všechny prázdné/ bez ET
marrad...... 38 rokov.......? DC......1. IUI (10/2009) -1.IVF (01/2010)neuspesne, 03/2010 ziadost 05/2010 ................................................IVF bude.... dufam....
zkousim......39 let......... 25DC.....čekám na termín 1.IVF , snad 4/2010
jesterka......39 let.........18 DC.....čekání na 1.IVF-květen nebo červen 2010
zaenab........39 let..........9 DC.....5 IUI, tento cyklus stimulace na nativ
katy2..........40 let..........? DC.....2.IVF úspěšné.dcerka 2009,v máji KET
mascha........42let...........? DC.....5xIVF,2X KET,1X nativ.-neúspěšné,květen 9 pokus

Maminky:
11hanula.....44 let....................přirozenou cestou prťolka Adélka nar. 22.10.09, zatím se dál nesnažíme, stačí
irafa..........40 let.....................přirozenou cestou princeznička Eliška nar 1.1.2010 a taky konečná stanice
katy2.........40 let.................... 2.IVF úspěšné - Hanka, nar.6.6. 2009

pecicka
14. mar 2010

ahoj holky,všechny vás zdravím
paji-taky mě prosím pisneš do tabulky? 😕

pajinka111
14. mar 2010

ahojky
pecicko-napiš o sobě údaje co tu máme a zapíšu tě..teda jestli to máš někde napsáno dřív,tak se omlouvám,ještě sem nedočítala 😉

pecicka
14. mar 2010

ne, paji ještě jsem to nepsala, takže 38let, 2krát minimálka s ICSI,11.2010, 02.2010 bohužel neuspěšně ☹ nový pokus 04.2010, tak do třetice to snad všechno vyjde

pajinka111
14. mar 2010

pecicka.co je to minimálka s ICSI? v tomhle se nevyznám..ještě tak vím co je IVI a IVF,ostatní nevím co je..tak sem tě napsala do umělkyn 😉 ještě si dopiš den cyklu,ale jen pokud chceš..




Těhulky:
marja..........43 let....................přirozenou cestou čekáme mimi v 5/10
pets...........40 let....................09/09 ukončení v 15tt pro VVV,nyní 3 IVF -OPU 23.1., ET 28.1.
...........................................2 embrya, 3.2.2010 - 6 den po ET máme //, TP 16.10.2010
pajka..........40 let....................1.IVF, transfér 28.1., // nalezeny 6.2., TP 21.10. 2010

Snažilky:
awalancha....39 let........22 DC....pokus č.2 priroz.snaženia-za 3dny čekám MS-teplota se ještě drží hore
capenka......39 let....................12.2 zjištěny neprůchozí vejcovody ,březen začínám stimulat na minimálku
janettka......40let..........? DC.....2xMA,2xIUI,nyní oddych,snažení přirozeně
veruncik......41 let....................5IUI, 1.IVF-3prázdné folikuly,nativ IVF, 2.IVF/nyní přirozené snažení
gejbule.......40 let..........? DC.....celkem 5xMA,poslední 09/09,přirozené snažení od 1/2010
aja 37.........38 let........23 DC.....5xIVF/z toho 1xET-2xKET,1xET,3x bez ET/nyní přirozené snažení
gabikasz......40 rokov.....20 DC.....5potratov,beriem hormony a snažíme sa
biblia..........44 rokov......11 DC......SP 10. tt- 22.09.08, odvtedy rozhádzany cyklus-1.cykl. Sarapis soja+Aloe
pajinka111...38let..........8 DC..... anovulační cykly,2x potrat,od března budu znovu brat clostilbegyt,utrogestan
hadonoshka..42 let.........7 DC......SP 9tt. (26.12.09) - jdeme na to 🙂 hned po mršce
izina...........43 let...........? DC.......děvčátko nar.04/09, nyní přirozené snažení

Umělkyně:
ankava.......39 let.........25 DC......2x zaml. těh. ve 2009, čekáme na IVF.. březen 2010
minka.........43 let..........? DC......23.1.OPU,28.1.ET
gabikri........38 let..........? DC......1.IVF/ETjednoho embrya/negativ, 2.IVF 3 folikuly,všechny prázdné/ bez ET
marrad...... 38 rokov.......? DC......1. IUI (10/2009) -1.IVF (01/2010)neuspesne, 03/2010 ziadost 05/2010 ................................................IVF bude.... dufam....
zkousim......39 let......... 25DC.....čekám na termín 1.IVF , snad 4/2010
jesterka......39 let.........18 DC.....čekání na 1.IVF-květen nebo červen 2010
zaenab........39 let..........9 DC.....5 IUI, tento cyklus stimulace na nativ
katy2..........40 let..........? DC.....2.IVF úspěšné.dcerka 2009,v máji KET
mascha........42let...........? DC.....5xIVF,2X KET,1X nativ.-neúspěšné,květen 9 pokus
pecicka........38let............?DC......2x minimálka s ICSI-neúspěšné,duben další pokus

Maminky:
11hanula.....44 let....................přirozenou cestou prťolka Adélka nar. 22.10.09, zatím se dál nesnažíme, stačí
irafa..........40 let.....................přirozenou cestou princeznička Eliška nar 1.1.2010 a taky konečná stanice
katy2.........40 let.................... 2.IVF úspěšné - Hanka, nar.6.6. 2009

mascha
14. mar 2010

pecicko,kolik jsi měla jednotek při minimálce?

izina
14. mar 2010

Ahoj,
zkousim, fyzicky to zvládám poměrně dobře. Jsem "zdatná" 😀 . Psychicky se snažim být v klidu, ale jak tu máme taťku jednou za 12 dnů, chybí mi v některých chvílích. Ale dá se to, musí zvládnout a stojí to za to 🙂

izina
14. mar 2010

Ono jde spíš o to, věnovat se malé, když už konečně usne, pokusit se uklidit, což je trochu zvládnutelnější, když tu taťku máme.

pecicka
14. mar 2010

mascho-jednotek čeho?

mascha
14. mar 2010

jednotek hormonů a jakých, nebo myslíš minimálkou nativ?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre