Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

ankava
22. mar 2010

awa, to je super.... potichoučku gratuluju..... 🙂

já už jsem se trochu posbírala a pěkně si vsugerovávám, že ve středu bude vajíčko a sliznice povyroste 🙂

pet.s
22. mar 2010

awal..já ti to říkala.-)))No tak gratulace a hodně,ale fakt hodně štěstí.😉
Já byla dnes na gyndě. mám průkazku. Mimi má 3 cm,ale ještě nepoznají jestli je vše v pořádku.Tak musím e čekat na NT Screening.

zkousim
22. mar 2010

awal..tak to je super 😵 😵 😵 ..gratuluji 😉

ankavo, tak teď mi dvě???Jsme na řadě???Já myslím, že jo....ostatní nebojte....hned za týden budete těhulky po nás 😉 Když se to tak rozjelo, tak toho musíme využít a bude 😲 😲 😲

ankava
22. mar 2010

zkouším, jojo, určitě jsme na řadě, já budu mít ve středu určitě jednoho bojovníčka a dneska a zítra vypiju kýbl kontryhele, tak ta sliznice bude taky 🙂

awalancha3
22. mar 2010

ale ... hm...... som 18 DPO a hcg mam 110........ nie je to sakra nejako málo?...............

ankava
22. mar 2010

awa, mrkni třeba na tuhle stránku,

http://www.snazilky2008.estranky.cz/clanky/vse-...

ale najdeš i lepší tabulky, já nevím,co je DPO? zpravidla se počítá od posledního dne menstruace, ale jestli ti teprvě měla přijít, tak to HCG tomu odpovídá, někdo má málo, někdo víc....bude to dobrý, uvidíš 🙂

awalancha3
22. mar 2010

Prečítala som si, že rozpätie do ktorého väčšina žien spadá v 14 (deň, kedy spravidla začne menzes, ak bola ovulácia na 7 den)
je 17-119 mIU/ml,
....... takže ja, ked mi brali krv na 13 DPO a mala som 110mlU/ml........ tak je to vlastne uplne ok ako pozerám, no musím byť menej v strehu....už vidím bubulákov všade

awalancha3
22. mar 2010

ankava... ano pozriem, dakujem

ankava
22. mar 2010

awa, hlavně se nestresuj, chce to fakt zavřít všechny knížky, články a internetový diskuze... každá to má jinak, takže si pěstuj pocit, že ty to máš v poho a ono to tak bude.... 🙂

já dokud byla vědomostma netknutá, tak jsem nic nepředpokládala, pak jsem tedy byla vždycky jen nemile překvapená, ale teď už toho vím víc a taky mě vrtá víc brouků v hlavě 🙂
taky jsem z tý mý nepovedený stimulace vynervovaná, ale řekla jsem si, že přestanu věřit, až to nebude

aja37
22. mar 2010

Awal, hlavne nestresuj, ze ci je to vela alebo malo. Si tehotna? Si! Tak si to uzivaj a hotovo. BLAHOZELAM! 😀

ankava
22. mar 2010

Aja, moje řeč 🙂
jen kdybych já si to tak dovedla vždycky říct.....

aja37
22. mar 2010

Haha, ono je to tak stale .... ked sa jedna o druheho vieme byt mudre ako radio, ale ked sa jedna o nas, tak je to uuuuuuplne ine 😀 😀 😀

zkousim
22. mar 2010

Pet.s...určitě mimi bude v pohodě, hlavně se nedři....jak říkala Pajka, musíš na sebe dvat pozor.

gejbule1
22. mar 2010

awal posílám obrovskou gratulaci k // 😀 .
Já už chci takýýýýýýýýý ☹ ☹ .

awalancha3
22. mar 2010

moc vám všetkým dakujem... som rada že ste mi boli oporou a že som sa mala komu vyrozprávať.......... ale plynie z toho jedna vec... ked som ja otehotnela s mojimi prognozami...... tak vy všetky otehotniete tiež a pravdepodobne čoskoro........

gejbule1
22. mar 2010

awala doufám že se ti doktor nakonec omluvil 🙂 Nasadili ti nějaké prášky?Třeba utrogestan?
A jaké jsi měla prognozy?Už na to nemysli a raduj se
😀

pet.s
22. mar 2010

awal jen si jančí a skákej štěstím jak chceš..je to tvpoje velká chvíle a ty si ji koukej užít. Nechci vůbec malovat čerty na zed,ale z vlastní zkušenosti, když jsme pak o Matyáška přišli, tak jsem byla šťastná i za těch svých "5 minut slávy"😢

zkousim no já se snažím na sebe dávat pozor, ale zase nemůžu furt ležet. Už jsem za ty 3 měsíce přibrala 4 kg☹((

dnes jsem začala koukat po nějakém těhu oblečení,ale koupím až po 1.4. po tom NT. 😒

veruncik
22. mar 2010

awal - to je super a gratuluji a gratuliji o to víc, že je to přirozeně! 🙂 Brala jsi nějaké hormony? Nebo jen nějaké čajíky?

Jasně ankava a zkouším, teď je řada na Vás! Moc držím palečky, ať jsou tam krásní folíci. Já jich měla taky málo a vznikla pěkná embryjka, i když to zatím nevyšlo...

Pajko a pet.s šetřete se, Vaši chlapi by Vás teď měli na rukou nosit! 🙂

No nic, dobrou a nám ostatním přeji úspěšná snaženíčka! 🙂

pajinka111
23. mar 2010

Těhulky:
marja..........43 let....................přirozenou cestou čekáme mimi v 5/10
pets...........40 let....................09/09 ukončení v 15tt pro VVV,nyní 3 IVF -OPU 23.1., ET 28.1.
...........................................2 embrya, 3.2.2010 - 6 den po ET máme //, TP 16.10.2010
pajka..........40 let....................1.IVF, transfér 28.1., // nalezeny 6.2., TP 21.10. 2010
awalancha3..39let...........19.3.našla //-10DPO,13DPO krevní test 110jed.potvrzené těhu

Snažilky:
capenka......39 let....................12.2 zjištěny neprůchozí vejcovody ,březen začínám stimulat na minimálku
janettka......40let..........? DC.....2xMA,2xIUI,nyní oddych,snažení přirozeně
veruncik......41 let....................5IUI, 1.IVF-3prázdné folikuly,nativ IVF, 2.IVF/nyní přirozené snažení
gejbule.......40 let..........? DC.....celkem 5xMA,poslední 09/09,přirozené snažení od 1/2010
aja 37.........38 let............31DC.....5xIVF/z toho 1xET-2xKET,1xET,3x bez ET/nyní přirozené snažení
gabikasz......40 rokov.....28 DC.....5potratov,beriem hormony a snažíme sa
biblia..........44 rokov......19 DC......SP 10. tt- 22.09.08, odvtedy rozhádzany cyklus-1.cykl. Sarapis soja+Aloe
zaenab........39 let..........17 DC.....5 IUI, 1x nativ, do velikonoc pauza
pajinka111...38let..........17DC..... anovulační cykly,2x potrat,od března budu znovu brat clostilbegyt,utrogestan
hadonoshka..42 let.........15DC......SP 9tt. (26.12.09) - jdeme na to hned po mršce
izina...........43 let...........? DC.......děvčátko nar.04/09, nyní přirozené snažení

Umělkyně:
ankava.......39 let.........33 DC......2x zaml. těh. ve 2009, 15.3. 1. IVF -stimulujeme
minka.........43 let..........? DC......23.1.OPU,28.1.ET
gabikri........38 let..........? DC......1.IVF/ETjednoho embrya/negativ, 2.IVF 3 folikuly,všechny prázdné/ bez ET
marrad...... 38 rokov.......? DC......1. IUI (10/2009) -1.IVF (01/2010)neuspesne, 03/2010 ziadost 05/2010 ................................................IVF bude.... dufam....
zkousim......39 let........... 5DC..... 1.IVF 29.3.2010 - stimuluju, 25.3. kontrolní UZ
jesterka......39 let......... ...26DC.....čekání na 1.IVF-květen nebo červen 2010
katy2..........40 let..............? DC.....2.IVF úspěšné.dcerka 2009,v máji KET
mascha........42let...........? DC.....5xIVF,2X KET,1X nativ.-neúspěšné,květen 9 pokus
pecicka........38let............8DC......2x minimálka s ICSI-neúspěšné,duben další pokus

Maminky:
11hanula.....44 let....................přirozenou cestou prťolka Adélka nar. 22.10.09, zatím se dál nesnažíme, stačí
irafa..........40 let.....................přirozenou cestou princeznička Eliška nar 1.1.2010 a taky konečná stanice
katy2.........40 let.................... 2.IVF úspěšné - Hanka, nar.6.6. 2009

pajinka111
23. mar 2010

Ahojík,
VČERA ovulka potrvzena na UTZ,dnes už mě nebolí vůbec břicho,to mě bolelo včera a předevčírem,večer proběhlo tuleníčko,tak uvidíme.. 😉 http://www.fertilityfriend.com/home/2d39c0

zkousim
23. mar 2010

no holky, co se děje...zeby jaro??? 😀 ...hele to pak budeme muset změnit název /téma/ oplodněny hromadně 🙂...no Pajinko , i když jsme byly na řadě já s Ankavou, tak tě teda pustíme 🙂 před sebe....

pajka00
23. mar 2010

ahoj holky..tak ankawa-jakoby jsme ti to neříkaly🙂)super,gratuluju.Teď už jen, aby bylo vše ok🙂
Veru-ten můj mě na rukou nosí🙂
Ráno jsem si vzala půl dne řd a šla k holičce....no co, pořád pracovat-nuda...tak jsem si to trošku zpestřila🙂
Venku přenádherně-škoda tady sedět.

martulle
23. mar 2010

Ahoj holky,mužu mezi vás?už delší dobu vás pročítám a zdá se mě,že mám trošku podobný osud jako některé z vás.Bude mě 39let,mám 4děti z předchozího manželství a ted s mladším manželem o3 roky se snažíme o miminko.Začátkem března jsem byla na ketu a včera na krvi.Odpoledne volala sestřička z caru,že jsem těhotná.Plakala jsem radostí,obavou,štěstím a já nevím čím ještě.7.4máme dojed na ultrazvuk srdíčka,no a obavy jsou tu.Včera jsem se dívala na zázraky života a tam se jedne paní nevyvíjelo embryjko.Holky přeji vám všem krásný slunečný den.

pajka00
23. mar 2010

Martulle-gratulace velká🙂Je to nádherný pocit, když zjistíš, že jsi těhu,že?🙂 Hlavně,ať je všechno v pořádku a ono určitě bude-musíme tomu věřit.

martulle
23. mar 2010

Pají děkuju,opravu je to moc krásný pocit,ale ještě tomu nemužu pořádně uvěřit.Je to fajn tato diskuze,aspon si budu moc s váma popovídat 😉 😉 co jsem měla kamarádku,tak mě řekla,že nejsu normální,mět ještě miminko,že si mám spíš užívat života,n
o nepochopila,že já si užívám života právě nejradši s dětma,ale to nevadí,každý máme na život jinačí názor 😵 Paji ty máš jít 8dubna na nějaké vyšetření?

pajka00
23. mar 2010

Ano, někteří to nechápou. Já teda mám štěstí, že nám to všichni moc přejí, včetně mojí doktorky, takže je to super🙂 Ale mám jednu kamarádku, která sice říkala super, ale já už bych to nechtěla. To chápu-mít stejného manžela a 2 skoro dospělé děti-taky o mimču nepřemýšlím....Ale tím, jak začneš v podstatě nový život s jiným mužem, tak je jasné, že chcete spolu dítě.
Já jedu 8.4. na screening - na vývojové vady....berou krev a dělají UTZ a měli by poznat, jestli je mimčo v pořádku nebo ne,tak to víš, že mám nahnané...ale věřím,že to bude všechno v pořádku🙂

gejbule1
23. mar 2010

zkousim a co já????Já chci taky být těhu.Ale klidně vás půstim před sebe 😉 .
martule ahoj zdravím tě.Posílám velikánskou gratulaci.Bude to OK uvidíš.A jak máš staré děti?Ty byly počaty přirozeně?

martulle
23. mar 2010

Ahojky gejbule,děkuju moc.Děti byli normálně a neplánovaně,ale jsem štastná,že je mám.Nejstarší kluk má 21let a holky 19,16 a 9let.Skoro 5let jsme byli sami,ale to už je všechno pryč.Opravdu jsme začali žít nový život.pajko a to já pujdu taky na to vyšetření?to chodiju všechny maminy?

iva7
23. mar 2010

Ahojte babenky, už dlhšie som len čitateľkou tohto fóra, ale dnes som zaregistrovala, keďže zdieľam podobný osud:o). Mám 39 rokov a takisto sa s manželom snažíme o mimi (od augusta), ale nejako sa nedarí. Už som kadečo vyčítala po nete, v jeseni som 3 mesiace brala Sarapis, manžel vitamíny, ale stále nič. Úprimne sa teším každej z vás, ktorá otehotnie. Rozmýšľam , že by som sa mala objednať ku gyndoške, ale mám obavy, či ma nepošle niekam, že kde som bola doteraz, kežde pomaly, ale isto mi uteká vlak. Jedno dieťa máme, syna, ale toho som mala v 19 rokoch a to bolo tááák starašne dávno. Keďže syn študuje v zahraničí, tak sme si uvedomili sme sme v dome sami dvaja so psíkom a psík dieťatko nenahradí :o(. Nikdy som nemala žiadne gynekol. problémy, menzes vždy ako hodinky, s manželom sme športovo aktívny, po zdravotnej stránke sa cítim ok, len už asi maternica a vaječníky sa necítia ok :o)). Chcela som sa vás spýtať, či nemáte skúsenosti s ovulačnými testami, keď som testovala ovuláciu zo slín pod mikroskopom, zobrazil sa mi mrázik, ale keď som si spravila tesť z moču, bol negatívny, tak nerozumiem tomu, pretože ovuláciu nejako nepociťujem, tak neviem, či teda vôbec ovulujem. ďakujem za každú radu.

gejbule1
23. mar 2010

Ahoj iva,vítám tě tady.jaké jsou tvoje další plány?Přirozené snažení nebo umělko?
Nové holčiny napište se do tabulky.
Jinak vás holky pozdravuje hadonoshka.Má moc práce ale nevzdala to 🙂 .

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre