Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

gejbule1
24. mar 2010

moncici taky by mě zajímalo na kolik tě to vyjde.Většinou jsou tu holky kterým je 39 a ještě neplatí.
Půjdeš na to v Čechách?

awalancha3
24. mar 2010

obdivujem vas....... mna caka amniocenteza a tak strasne sa bojim.......

gejbule1
24. mar 2010

awala já na ní byla 2x a neboj nebolí to.Jen to riziko tam trošku je.

ankava
24. mar 2010

awa, to tady čeká každou z nás, toho se neboj. ale jinak vím od mojí kamarádky, která má dvojčata z prvního IVF a bylo jí 38, že vyšetření plodové vody můžeš odmítnout a nemůžou ti to nařídit, ona to odmítla, řekla, že kdyby bylo jedno postižené, že by je stejně nedala pryč a oni nakonec poslali na nějaký lepší screening, kde by se všechno mělo taky odhalit a má obě zdravý a jsou v pohodě.
takže to je taky cesta, ale nevím, co je lepší.
V každém případě si musíme přát jenom zdravé děti.

gejbule1
24. mar 2010

Jasně že můžeš odmítnout ale já jsem na to srab aby nebylo miminko nemocné.Śla jsem podruhé i když mi to poprvé skončilo potratem.Je to rozhodnutí každé z nás.Já bych nemocné miminko nezvládla.

ankava
24. mar 2010

gejbi, já bych taky šla, je to pak zbytečné trápení pro všechny, ale uznávám, že někdo je natolik silný, že by to zvládl. Ale taky vím, že každé další vyšetření je další stres, z toho, jak dopadne.

gejbule1
24. mar 2010

To máš naprostou pravdu.To čekání na výsledky jsou šílený nervy.Ale pak když dopadnou dobře už si můžeš pomaloučku začít užívat těhotenství.Do té doby jsem si ani nekoupila nic na sebe.

ankava
24. mar 2010

tak to ti gejbi věřím,
já teď mám jedny nervy do pátku a když to dobře dopadne, tak dalších 14 dní a pak dalšich.... a dalších.......
ale určitě mi to za to nervování bude stát, jen když budu konečně máma 🙂

gejbule1
24. mar 2010

Nervy to budou celé těhotenství.Nejdřív ať se to povede,a´t vydrží,ať je v pořádku,ať brzy neporodím.Odpočineš si až budeš mimčo držet v náručí a pak to začne nanovo,Aby bylo zdravý atd atd.Ale jsou to nervy které za to stojí.
Tak ti moc v pátek držím palce 😉

ankava
24. mar 2010

gejbi, díky, doufám, že vaše povzbuzení pomůže, že si vzájemnou podporou k těm dětem pomůžeme... 🙂
nenapsala jsi mi, jak to dopadlo s tou léčitelkou?

zkousim
24. mar 2010

ahojte, jsem úplně K.O. Asi ty hormony,musím spát,nechutná mi jíst....teda se mnou to šlehá jak ve 14 😀 ak dnes nic nebude..se mnou..dobrou 😲

pet.s
24. mar 2010

Monci koukni do mých alb..my si IVF taky platili..je to tam podribně podepsané, ale věř, že těch peněz nelituji.
ankava OPU bez narkozy..brr..ankava kurna jaké legislativní změny v daňovém přiznání? neděs mě.
ankava hele já ted vyjela jednu klientku, u které jsem si říkala, že to bude v pohodě a rychlé. Tak jsem zjistila, že jsme v pokladně -420 tisíc.nevím jak se mi to povedlo,tak jdu hledat položku po položce. se z toho pose....

izina
24. mar 2010

Ahoj holky,
tak nám dnes zase odjel taťka, takže jsem tu pár dnů nebyla a koukám, jak se to tu rozjelo. Já na vyšetření plodovky nebyla. Neodmítla jsem, ale genetik ji nedoporučil. Celý 3tí měsíc jsem proležela v nemocnici s hematomem v děloze, tak nechtěli riskovat. Na štěstí je malá zdravá. A až se to povede po druhé, uvidim podle průběhu.

awalancha3
25. mar 2010

ahojte..... som asi v 5 TT a pocitujem simrranie a bolest len na lavej strane maternice.... vlastne to ani nie je bolest... proste citim len lavu stranu maternice.... ked lezim dá sa nahmatat vajíčkovod? že by som mala mimomaternicove? som vystrasena na smrť

pajka00
25. mar 2010

dobré ranko holky, tak vidím, že se debata rozjíždí-super.
Já jsem volala hned druhý den kolem 13 hodiny mi řekli ...a pak až jsem jela na transfér..Zkoušela jsem volat potom i další den, ale řekli mi, že oni se každý den do toho nedívají, aby to zbytečně neotevírali a nerušili🙂) Takže volej hned dnes🙂

pajka00
25. mar 2010
zkousim
25. mar 2010

pajko00...ty to vždycky tak hezky rozštípneš 🙂...tak já letím na ten UZ..pak dám vědět...pa

pajka00
25. mar 2010

zkouším tak ať je vše OK🙂

pajinka111
25. mar 2010

marja..........43 let....................přirozenou cestou čekáme mimi v 5/10
pets...........40 let....................09/09 ukončení v 15tt pro VVV,nyní 3 IVF -OPU 23.1., ET 28.1.
...........................................2 embrya, 3.2.2010 - 6 den po ET máme //, TP 16.10.2010
pajka..........40 let....................1.IVF, transfér 28.1., // nalezeny 6.2., TP 21.10. 2010
awalancha3..39let...........19.3.našla //-10DPO,13DPO krevní test 110jed.potvrzené těhu

Snažilky:
capenka......39 let....................12.2 zjištěny neprůchozí vejcovody ,březen začínám stimulat na minimálku
janettka......40let..........? DC.....2xMA,2xIUI,nyní oddych,snažení přirozeně
veruncik......41 let....................5IUI, 1.IVF-3prázdné folikuly,nativ IVF, 2.IVF/nyní přirozené snažení
gejbule.......40 let..........? DC.....celkem 5xMA,poslední 09/09,přirozené snažení od 1/2010
aja 37.........38 let............33DC.....5xIVF/z toho 1xET-2xKET,1xET,3x bez ET/nyní přirozené snažení
gabikasz......40 rokov.....30 DC.....5potratov,beriem hormony a snažíme sa
biblia..........44 rokov......21 DC......SP 10. tt- 22.09.08, odvtedy rozhádzany cyklus-1.cykl. Sarapis soja+Aloe
zaenab........39 let..........19 DC.....5 IUI, 1x nativ, do velikonoc pauza
pajinka111...38let..........19DC..... anovulační cykly,2x potrat,od března budu znovu brat clostilbegyt,utrogestan
hadonoshka..42 let.........17DC......SP 9tt. (26.12.09) - jdeme na to hned po mršce
izina...........43 let................? DC.......děvčátko nar.04/09, nyní přirozené snažení
iva..............39let.............................snaženie prirodzene
moncicic....40let................?DC..............30.marca konzultace GYN FIVU

Umělkyně:
ankava.......39 let.........35 DC......2x zaml. těh. ve 2009, 15.3. 1. IVF -stimulujeme
minka.........43 let..........? DC......23.1.OPU,28.1.ET
gabikri........38 let..........? DC......1.IVF/ETjednoho embrya/negativ, 2.IVF 3 folikuly,všechny prázdné/ bez ET
marrad...... 38 rokov.......? DC......1. IUI (10/2009) -1.IVF (01/2010)neuspesne, 03/2010 ziadost 05/2010 ................................................IVF bude.... dufam....
jesterka......39 let......... ...28DC.....čekání na 1.IVF-květen nebo červen 2010
katy2..........40 let..............? DC.....2.IVF úspěšné.dcerka 2009,v máji KET
mascha........42let...........? DC.....5xIVF,2X KET,1X nativ.-neúspěšné,květen 9 pokus
pecicka........38let............10DC......2x minimálka s ICSI-neúspěšné,duben další pokus
zkousim......39 let........... 7DC..... 1.IVF 29.3.2010 - stimuluju, 25.3. kontrolní UZ

Maminky:
11hanula.....44 let....................přirozenou cestou prťolka Adélka nar. 22.10.09, zatím se dál nesnažíme, stačí
irafa..........40 let.....................přirozenou cestou princeznička Eliška nar 1.1.2010 a taky konečná stanice
katy2.........40 let.................... 2.IVF úspěšné - Hanka, nar.6.6. 2009

ankava
25. mar 2010

ahoj všem 🙂
já tam zavolám až zítra, (jak mi napsali do té zprávy), jestli je nějaké embryjko a jestli bude ET, dneska na to nějak nemám,
tak ať to mám zítra všechno najednou.
Dneska pořád věřím, že tam zítra to embryjko bude 🙂

zkouším, doufám, že máš břicho plný pořádných folíků 🙂

pajka00
25. mar 2010

Tak pokud ti řekli až zítra...tak asi zítra. Mně řekli hned druhý den..asi záleží jak to má který car. . Určitě se zadaří uvidíš.

izina
25. mar 2010

Děvčata,
vy jste tu psaly o Sarapisu,nebo tak nějak? Teď si to nějak nemohu vybavit, v jaké souvislosti. Přeji všem stimulujícím, ať se zadaří a poté i uchytí

zkousim
25. mar 2010

...je to v prdeli 😢 , na UZ viděl jednoho 0,9 malého folikulíka.Stimulace přerušena, vše špatně.Jsem na dně, asi to vzdám.MUDr. říkal, že nemá cenu pokračovat, zaplatila jsem 5000,- za léky a příští menzes - 2DC mám přijít na krev a mezi 12-15DC na UZ jak to bude vypadat.Spíše mě směřoval k dárkyni,ale to jsem odmítla.....přítel je taky špatnej, no uvidíme jak bude.Vůbec jsem nečekala takovej konec.Ale to asi nikdo. ☹ Dejte jakoukoliv radu a zkušenost.Pa

marrad
25. mar 2010

takze dievacata ziadost je podana:
vobec som neiresila ake lieky len sa ma lekar opytal ci moze trochu drahsie, lebo ze s nimi ma dobre skusenosti u zien co mali malo folikov... no nazov neviem....

marja..........43 let....................přirozenou cestou čekáme mimi v 5/10
pets...........40 let....................09/09 ukončení v 15tt pro VVV,nyní 3 IVF -OPU 23.1., ET 28.1.
...........................................2 embrya, 3.2.2010 - 6 den po ET máme //, TP 16.10.2010
pajka..........40 let....................1.IVF, transfér 28.1., // nalezeny 6.2., TP 21.10. 2010
awalancha3..39let...........19.3.našla //-10DPO,13DPO krevní test 110jed.potvrzené těhu

Snažilky:
capenka......39 let....................12.2 zjištěny neprůchozí vejcovody ,březen začínám stimulat na minimálku
janettka......40let..........? DC.....2xMA,2xIUI,nyní oddych,snažení přirozeně
veruncik......41 let....................5IUI, 1.IVF-3prázdné folikuly,nativ IVF, 2.IVF/nyní přirozené snažení
gejbule.......40 let..........? DC.....celkem 5xMA,poslední 09/09,přirozené snažení od 1/2010
aja 37.........38 let............33DC.....5xIVF/z toho 1xET-2xKET,1xET,3x bez ET/nyní přirozené snažení
gabikasz......40 rokov.....30 DC.....5potratov,beriem hormony a snažíme sa
biblia..........44 rokov......21 DC......SP 10. tt- 22.09.08, odvtedy rozhádzany cyklus-1.cykl. Sarapis soja+Aloe
zaenab........39 let..........19 DC.....5 IUI, 1x nativ, do velikonoc pauza
pajinka111...38let..........19DC..... anovulační cykly,2x potrat,od března budu znovu brat clostilbegyt,utrogestan
hadonoshka..42 let.........17DC......SP 9tt. (26.12.09) - jdeme na to hned po mršce
izina...........43 let................? DC.......děvčátko nar.04/09, nyní přirozené snažení
iva..............39let.............................snaženie prirodzene
moncicic....40let................?DC..............30.marca konzultace GYN FIVU

Umělkyně:
ankava.......39 let.........35 DC......2x zaml. těh. ve 2009, 15.3. 1. IVF -stimulujeme
minka.........43 let..........? DC......23.1.OPU,28.1.ET
gabikri........38 let..........? DC......1.IVF/ETjednoho embrya/negativ, 2.IVF 3 folikuly,všechny prázdné/ bez ET
marrad...... 38 rokov............1. IUI + 1.IVF neuspesne, ziadost podana na 2. IVF... dufam ze bude 05/2010
jesterka......39 let......... ...28DC.....čekání na 1.IVF-květen nebo červen 2010
katy2..........40 let..............? DC.....2.IVF úspěšné.dcerka 2009,v máji KET
mascha........42let...........? DC.....5xIVF,2X KET,1X nativ.-neúspěšné,květen 9 pokus
pecicka........38let............10DC......2x minimálka s ICSI-neúspěšné,duben další pokus
zkousim......39 let........... 7DC..... 1.IVF 29.3.2010 - stimuluju, 25.3. kontrolní UZ

Maminky:
11hanula.....44 let....................přirozenou cestou prťolka Adélka nar. 22.10.09, zatím se dál nesnažíme, stačí
irafa..........40 let.....................přirozenou cestou princeznička Eliška nar 1.1.2010 a taky konečná stanice
katy2.........40 let.................... 2.IVF úspěšné - Hanka, nar.6.6. 2009

gejbule1
25. mar 2010

zkousim ještě vydrž. 🙂 dnes se ti zdá že je všechno špatně ale třeba příští měsíc bude líp.Někomu třeba jeden měsíc vynechá ovulace ale nic to neznamená a další měsíc jsou v pohodě.

izina
25. mar 2010

zkousim,
také bych to nevzdávala. S bývalým jsme zkoušeli stymulovat a po pár injekcích mi vajíčka také dostatečně nerostla. My to ukončili, protože on o tom jen mluvil, ale akce žádná, vše jsem oběhávala sama. tak koukej vydržet

pet.s
26. mar 2010

Zkousim, to je tvoje první stimulace? Už jsem tu svůj boj kolikrát popisovala, takže jen shrnu. Rozhodně to po první stimulce nevzdávej. Příště nasadí jinou léčbu a budeš o kousek dál. My jsme s každou stimulcí byli o kus dál.Doufám, že dojdu do konce. A 5000,-? Ve srovnání s miminkem je to směšná částka.Já u druhé stimulky taky měla jen jeden folík. Nakonec jim praskl než ho odebrali. Vydrž.-))

pajka00
26. mar 2010

Zkouším,nehaž flintu do žita..jak říkají holky, příště ti můžou nasadit jinou dávku, tato zkušenost jim hodně pomůže, protože je to zázrak, kyž se napoprvé trefí v dávce, stimuluješ výborně, urodí se ti pár zdravých vajíček.....takže se neboj, je sice 5.000,- v pr.. ale je to nic v porovnání s tím, že se to může zadařit už příště. Takže se neboj, určitě poslechni doktora, jdi tam a zkuste vymyslet ještě další pokus-zatím bez dárkyně-pokud se na to ještě necítíš-to se dá vždycky🙂

awalancha3
26. mar 2010

tehulenky a ostatné... ale hlavne tehulky... bolelo vas na zaciatku tehu brucho, pichalo a tahalo na jednej strane ako keby vajecniky?

veruncik
26. mar 2010

zkousim - rozhodně to nevzdávej!! Jak holky říkaly, tak to chce víc pokusů. Já měla 1. IVF, kde taky 2 folíky byly bez vajíček, takže ET neproběhlo, 2. IVF byly 2 pěkná embrya, ale nakonec to nedopadlo...takže plánuji 3. IVF, až budu mít dobré hodnoty, tak doufám, že se nakonec zase o kousek posunu 🙂 Jsem od začátku samoplátkyně, takže něco již to stálo a bude ještě stát...snad se to někdy povede. Teď piju čajíku, jím macu, cvičím, no a pak uvidím......

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre