Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

pajka00
30. apr 2010

Ankava, hlavně,že to máte za sebou....vím jaké to je, když mi zemřela mamka náhle a všechno se zařizovalo...nic moc...ale po pohřbu už se to začne všechno uklidňovat.
No nepřeju ti nevolnosti, mně nebylo špatně ani u jednoho..až teď u třetího po tolika letech....ale je dobré, že je to jen dočasně, tak snad tě to nebude dlouho držet. Já jsem taky nezvracela, jen jsem měla pocit, že jsem vystoupila z lodi...celý den..fuj.
Holky, přeju krásný slunečný víkend.

ankava
30. apr 2010

my jsme se nakonec dohodli, že na ten pohřeb nepůjdu. Mě stačilo, když jsme roznášli parte po sousedech a když jsme s někým mluvili,tak jsem hned natahovala. Tak ten obřad bych asi hodně blbě nesla.
Ale myslím, že ten smutek na mamku ještě dolehne, až právě opadne ten stres z toho zařizování. Když umřel druhý muž mojí mamky, tak to máma taky tak měla. Dokud musela něco zařizovat, tak to šlo, ale jak zůstala sama sedět v klidu, tak to bylo zlý.

Já k tý nevolnosti mám ještě navíc rýmu jako prase, protože všechno rozkvetlo, takže ani raději moc nechodím ven.... no je mi fakt báječně....

Přeju všem taky krásnej víkend......užívejte si sluníčka 🙂 🙂

pet.s
30. apr 2010

Ahoj děvečky, tak vybránou smůlu asi ještě nemám. Vyšly mi špatně triple testy. hned mi vzali plodovku. Protože jsem byla na odběru v pátek, tak výsledky až v pondělí. Mám chut se rozpadnout na tisíc kousků a už se nikdy nedat dohromady. Ať mi někdo řekne proč já?

gejbule1
30. apr 2010

pets psala jsem ti už do snažilek 🙂 .Bude to dobrý uvidíš jen ty nervy jsou šílený.Prožily jsme to obě tak víme o čem mluvíme ale fakt je spousta holek co to měly špatný a nokonec se jim narodilo zdravé miminko.Drž se!!!
anka taky se drž máš teď taky těžké období ☹ .

aja37
30. apr 2010

Pet´s , ja sice nemam vela vedomosti o tych triple testoch, ale snad este moze vsetko dobre dopadnut. Nie? Moja, je mi to luto, ze musis pocuvat taketo spravy, ale snad v pondelok ti povedia lepsie. Treba dufat ...

pet.s
30. apr 2010

holky děkuji,ale jsem jak vodopád slz. aja může to dopadnout dobře,ale šanci, že naše minulé mimi bude mít rozštěp lebky bylo 10 dětí z 10000. To nejsou ani procenta,ale promile. A přeci se nám to stalo. Ted máme šanci, že Down 1/ 70 a Edworsův syndrom 1/110. Nějak nemám sílu věřit pozitivně.

danielax
30. apr 2010

pet.s poslouchej, kamarádka byla na tom NT screeningu a ten jí dopadlo dobře, doktorka už jí ani na triple testy neposílala, řekla jí, že často vycházejí falešně pozitivní, že přesnější je NT screening. Řekla jí, že by jí to zbytečně vystrašilo. Hlavu vzhůru, já věřím, že bude všechno v pořádku, utři slzičky a netrap se.

danielax
30. apr 2010

ankavička ahojky, jsem ráda, že jsi se ukázala a jsi více méně v pořádku 😉

aja37
30. apr 2010

Pet´s hlavu hore. Ja viem, ze to je tazke. Strasne tazke to musi byt, ale skus byt aspon pokojna. Mysliet na to asi budes, ale skus byt aspon trosku pokojna. Aby to neuskodilo babatku. Vydrz do pondelka a oni ti povedia, ze co a ako a my budeme vsetky drzat palce, aby to boli dobre spravy.

awalancha3
30. apr 2010

pets.................. je uz dost zname, ze triple testy su falosne pozitivne a uz sa od nich upusta lebo zbytocne terorizuju mamicky, nahradzuju sa kombinaciou morfologickeho UZV a amniocentezou...................takze, blbe triple testy su "normálne"....... plodova voda ukaze ze si sa stresovala zbytocne.... ale tie nervy ti uz nikto nevrati.............Ja mam triple testy behom dalsich dvoch tyzdnov........... a som kontrolovana paralelne u dvoch doktorov, co o sebe nevedia....... sice mi vycucaju dvojnasobne krv, ale budem mat dvojnasobnu istotu........... ale ver mi, ze moderni lekari uz triple nerobia ked je aj tak indikovana amniocenteza...... a falosne vychadzaju hlavne u tych co maju trochu nadvahu.....

gabikri
30. apr 2010

Ahojte 😵

Tak mám zavedéné dva bobísky a teď už jen nezbývá než psychicky přežít to období čekání 😝 Dneska nic nedělám, nakoupila jsem si hromadu časopisů a válím se v posteli. Dokonce i nádobí po obědě jsem nechala manželovi...chudáček, moc se mu do toho nechtělo. Mastné hrnce, pánvička.. 😀 Aspoň snad konečně pochopí, že myčka není přepych, ale normální součást každé moderné kuchyně 😉

pets : ach jééé..ty taky nemůžeš mít nic zadarmo. Moc přeju, aby bylo miminko zdravé a ty jsi byla spokojená maminka..tfuj tfuj tfuj. 😉

ankava : přeju, aby jsi přežila toto smutné období v rámci možností v klidu. Děláš dobžře, že nejdeš na pohřeb..to snad každý pochopí. Drž se 😉

awalancha3
30. apr 2010

gabikri.......................... tipujem, ze jeden sa neujme a z druheho bude krasne babatko.......................... 😉 to je len tip, mozu byt aj dve krásne babenká

danielax
30. apr 2010

gabi... pobavila jsi mě s tou myčkou 😀 Ta naše už je zhruba půl roku mrtvolka.... takže myju růčo....No a teď ta moje ruka....pan doktor- nepoužívejte jí.... chlap....měj tu ruku na šátku.... no jo, ale jíst chtějí všichni a do nádobí se taky nikomu nechce, tak jsem zlehka stočila řeč na myčku 😀 😀
jinak se drž, odpočívej... on to manžel zvládne 😉

hadonoshka
30. apr 2010

gabi moc velká gratulka, budu tě dohánět 🙂 a pet.s klídek, já měla triply taky špatně, to jsem ještě zapomněla dopsat do výčtu všeho co mně postihlo minulé těhotenství. Nervy to byly hrozný, ale doktor říkal, že pokud je šíjové projasnění v normě a nechybí nosní kůstka, že to není dítě postižené DS, že ten NT screening je nejnovější a nejspolehlivější a triply oni počítají i z věku a pak nás straší, chtějí od toho upustit.
Podle mně to jsou testy na pěkný hovno akorát strašej maminy. Buď v klidu aby sis proboha ještě tím stresem nepřivodila něco zlého. Na testy se vybodni, dítě s DS má nadlimitní šíjové projasnění, chybí nosní kůstka a je přítomná vada srdce. Pokud to bylo ok, je mimčo taky ok. Podívej na mého jiříka v albu, špatné triply a jaký je to krásný kluk.

gabikri
30. apr 2010

awa : no dvě bych byla raději, ale budu šťastná za jedno 😵

daniela : mm totiž zastává názor, že myčka se pro dva nevyplatí. Tak se musíme rozrůst, aby byla myčka 😀 😀 Budem rekonstruovat kuchyň, tak tam už snad konečně bude 🙂

iva7
30. apr 2010

Pets ja síce s týmto žiadne skúsenosti nemám, ale čítam, čo píšu baby, tak sa netráp, neboj všetko bude ok.

Gabi ty sa šetri, hlavne len lež a nič nerob!!! Čítala som na snažilkách, tie baby, ktoré boli na IVF a potom mali pozitívne testy, vraj treba aspoň 2 dni v kľude ležať. Tak pekne ležkaj, nech sa embryjká uchytia 🙂 🙂 🙂

gabikri
30. apr 2010

hadonoska : díky 😵 😵 Jiřík je kluk jako buk a taky se mi líbí ten Ibišek za Elinkou 😵 😵

iva : díky...pokusím se 😉

danielax
30. apr 2010

gabi ten můj zas zastává názor, že myčka už je total kaput a novou teď nemá cenu kupovat....což je pravda, v domečku bude nová kuchyň 🙂 Jenže kdy bude domeček.... 😀

gejbule1
30. apr 2010

gabi lež a odpočívej ať se bobánci pěkně zakousnou 😀

awalancha3
30. apr 2010

gabi............... kedy ti odporucili testovat?

gabikri
30. apr 2010

awalancha: za 14dní 😉

pet.s
1. máj 2010

awal ..fakt? nadváhu mám. co ještě může ovlivnit ty triple? nemáte někde nějaké články a nebo referenční meze? Já tak nesnáším bezmocnost, když nemůžu nikjak bojovat a jen čekat.Grrr, vrrr

danielax
1. máj 2010

pet.s.... tady to píšou, že falešně pozitivní test není vyjímkou, a že od tripple testů spusta lékařů upouští http://zena.centrum.cz/rodicovstvi/tehotenstvi-...

pet.s
1. máj 2010

Danielko..já vím, jen se hrozím,abych enbyla v té špatné skupině, co jim ty triple vyšly. 😢

pet.s
1. máj 2010

Ted jsem se dočetla, že AFP může snižovat jaterní onemocnění a já mám prodělanou hepatititdu B a od 18 zvýšené jaterky. To by mohlo být ono,co?Hledám jakékoliv stéblo.

gejbule1
1. máj 2010

¨pets to je jasný nic jiného v tom není 🙂

danielax
1. máj 2010

Tak já teď zjistila, že sníženou hladinu AFP může způsobovat diabetes matky...................
Sníženou hladinu MS-AFP můžeme pozorovat v případě diabetu matky, po nadměrné tělesná zátěži. Příčinou může být i medikamentózní léčba v graviditě např. kyselinou acetylosalicylovou nebo beta-blokátory. Příčina snížení MS-AFP je předmětem hypotéz.

pet.s
1. máj 2010

danilko..fakt? to všechno beru...doprdele..proč mi to někdo neřekl..proč tě vyplaší a pak nechají čekat.??????

danielax
1. máj 2010

pet.s.... fakt to tady píšou....zkopírovala jsem ti to tak jak to tam stojí.... sedím u netu a hledám 😉 Věřím, že to všechno bude v pořádku...ale umím si představit jak ti je ☹ Zkus se moc netrápit, já vím, asi to moc nejde, do pondělka budeš trpět, ale zkus to nějak

danielax
1. máj 2010

Diabetes mellitus, hypertenze a trofoblastická choroby hodnoty MS-AFP snižují.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre