Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

pet.s
11. jún 2010

janet držííím 😀

pet.s
11. jún 2010

pajj´ka nenut ji..naši mě nutili na gympl, donutili,ale já tam pak byla samý průser 😖

pajka00
11. jún 2010

No já jsem se ji snažila přemlouvat....a všichni kolem-protože všichni zkušení dospělí ví, že bude litovat-ale nedá si říct....takže jde na gympl-ale normální nesportovní a bude se muset fakt šrotit, aby to zvládla....koza róza....ale řekla jsem jí, že je to její život a musí si konečné slovo říct sama a nechci slyšet, že se jí tam nelíbí.
Janet držím🙂)!

hanula11
11. jún 2010

Janettko, držím pěsti.

Paji, máš to taky trápení s dcerou, njn, když ty děcka si nedají říct a nedají. Je jim fuk, že si šlapou po štěstí, jsou to telata, ale když si to tak zařídila, tak se s tím asi budeš muset smířit.
Je to škoda, naše Ivče taky běhala kdysi krosy a jak jí to šlo, dnes má skoro metrák (asi i kvůli těm práškům a hýbat že se občas moc nechtěla), kdyby se držela sportu, byla by na tom dnes určitě líp, ale to jim můžeš říkat dolem, horem, mají holt ta mláďata svou hlavu 😠 😒 .

Netěhulkám může jen napsat, že mě mrzí, že jim to tentokrát nevyšlo, třeba se, holky, ještě povede. Chce to holt do toho jít znovu a znovu, snad se to ještě povede i vám 🙂

Jo a Pets, pevný nervy, dej si kus čokolády, kdybys měla typ, komu můžeš ty dveře rozkopat, tak si kopni i za mě 😵

pajka00
11. jún 2010

Jo jo Hanulo, všichni dospělí jí to říkají, protože je fakt talent....její tělocvikář to nemůže rozdýchat, že se na to tak vykašlala- ještě pořádně nenastoupila a už se jí tam nelíbí....jenže mi každý čtvrtek, když tam jela psala SMS, jak se jí tam nelíbí, pak brečela-takže jsem z toho byla špatná, nervy napjaté, špatně jsem spala....a když si představím, že by to tak bylo třeba celý školní rok.....třeba by si zvykla a třeba ne a musela by pak stejně přestoupit.....tak nevím...no už je rozhodnutá a nikdo s ní nehne...ale říkala jsem jí-běda ti, jestli mi někdy vyčteš, že jsem tě nepřinutila...to víš, že vyčte-tak jak já našim🙂) Holt-každý se musí spálit, aby si nechal příště poradit.
Začíná být pěkný pařák zase, komárů jsou tu hejna...chjo-to je počasí.

janettka
11. jún 2010

holky já koukám na fotečku a brečím,štěstím!!Červík odpovídá přesně na den,je prý ukázkový,až budu mít čas tak vložím foto...příští čtvrtek si jdu pro průkazku,pak má dr dovču a pak já...takže další UTZ až za měsíc...

minka051
11. jún 2010

@janettka jéééj no super ale ja som iné ani nečekala. 🙂 🙂 Už sa teším na fotečku 🙂

janettka
11. jún 2010

minka u tebe je mi to líto,ale nevzdávej to...když se to zatím daří nám...Já u doktora,no tak teď se přehoupnout k 12tt a on povídá,proč jste taková pesimistka???Vždyť vy něco vydržítě a tenhleten červík je po vás,to jen dnešní mladí všechno vzdávají po 1.neúspěchu....tak hlavu hore!

janettka
11. jún 2010

@pajka00 pájko já nutila holku dodělat školu na kterou strašně chtěla,začala blbnout ve druháku a třeťák byl utrpení,dodneška to mezi náma leží...přitom ji to baví,a myslím,že je ráda že to dodělala,alemě to stálo nervy a ona má pocit jak má zlou matku...

hanula11
11. jún 2010

janetko, fotečky jsou na koukání nádhera, viď ? 🙂 😵
Však to s červíkem zmáknete, tož se hezky šetři a ... hlavu hore 😉 😅

pajka00
11. jún 2010

Janet super🙂 mám velkou radost! 😀 vidíš ty pesimistko.....všechno hned vidíš černě a přitom máš cvrčka v sobě🙂 Paráda, takže hlavu vzhůru-musíš věřit, že všechno dopadne jak má-tentokrát už ano!! 😀
Jo, já už na to kašlu-řekla jsem jí, že mě to mrzí, ale je to její život a ona si bude muset poradit se vším, co ji čeká. Mimochodem...letos od pololetí se totál vykašlala na učení už...a vychází jí dvě čtverky.....no protože jsou učitelky blbé samozřejmě...a teď mi volala,že dostala jedničku, takže jí dá za tři na vízo....a to nešlo tak průběžně-to musí nechat dojít do extrému....Ono na tom vízu už fakt nezáleží, ale jde o to, že to tak šíleně flákala...chjo..pomoooc🙂

ankava
11. jún 2010

janettko, to je opravdu paráda, já jsem šťastná i za tebe 🙂 🙂

pets.. tyhle problémy jsou asi skoro v každé rodině s dětmi z minulých vztahů. Můj bejvalej měl dceru z prvního vztahu, upekl si v 18, dokud byla malá, tak byla šťastná, že jsem jí doučovala a celkem to šlo, no a s přibývajícím věkem už začala docházet jenom pro peníze a pro pomoc. Pak nasekala pár průšvihů, ale pořád jí všichni obhajovali a já byla ta nesnesitelná, která nemá ani kousek pochopení. Skončilo to velkou hádkou, ze které já jsem vyšla hodně poraženě. Navíc nikdy mého bývalého nenapadlo, jestlli mi třeba taky není líto, že on dítě měl a o 15 let později už mu to se mnou nešlo. Prostě jediná vina byla na mě. Já vždycky musela být ta rozumná ať ve vztahu k jeho dceři nebo jeho matce, brát na ně ohledy, protože ony to neměly jednoduché. A já jo???? Kolikrát bych taky rozkopala co se dalo. Bývalá tchýně byla na román 🙂

pajka... nevím jak dalece chceš dceru trápit nebo ne, vždycky je to hrozně těžké rozhodování, jak dalece dětem ustoupit. Já bych se asi taky trápila, jak se k tomu postavit.
U mýho staršího bráchy máma důsledně trvala, aby sport, který začal neflákal a i když se mu chtělo s tím tisíckrát švihnout, protože to byla dřina, tak byla máma neústupná, ale dneska ho to živí a vyplatilo se to.
U mě už tak důsledná nebyla, takže ze mě nic není. Navíc jsem si ještě po základce umanula, že ani na ekoomku ani na gympl nepůjdu a rozhodla jsem se pro učňák s maturitou. Takže jsem sice maturu získala, ale ty gymnazijní znalosti vůbec. Samozřejmě, že se mi to věkem rozleželo a pak jsem musela o hodně víc makat, abych se dostala na vejšku, no a ekonomický vzdělání doháním doteď. Možná by tehdy byla namístě ta mámina důslednost.

minka051
11. jún 2010

@janettka Ja som to nevzdala včera sme to doma prebrali, môj je úžasný, tak teraz tak 2 mesiace oddych ja ho už potrebujem hlavne od liekov 😝 , a drahý navrhol že ideme na dovolenku v septembri tak mám vybrať kde. jaj teším sa 🙂 🙂 🙂

janettka
11. jún 2010

@minka051 no vidíš a po dovolence šup na to.Já jsem chtěla to Řecko zrušit,ale doktor mi to vymluvil,že prý jsem zdravá a ne nemocná a prý odpočinek a bez nervů mě i tomu malému víc prospěje než když se tu budu stresovat.Jen slunečník a do vody tampony,což je samozřejmé že...manžel k tomu ještě přidal i lehátko na pláži prý ať nemá červík odřenou hlavu od písku hihi.Ježiš kdyby jste holky viděli jak mě se ulevilo....a za pár dní budu panikařit znova...

pajka00
11. jún 2010

Minka super🙂 to je to nejlepší, co můžete udělat.
janetka ty si taky hezky odpočiň a hlavně-žádné stresy,jasné?🙂
Ankava....už to trvá přes měsíc, protože tam jezdívá každý čtvrtek-pátek a pokaždé přijede s odporem, že už tam víckrát nepojede, tak ji zase ukecám, že musí, když to začala, pak odjede a já zase trnu co mi napíše nebo s čím přijede....Zkoušela jsem všechno a mám strach, že když ji donutím, že se na to vyflákne za půl roku, za rok....a budeme tam kde teď...Nejradši bych ji chytila za flígr, zliskala a poslala tam, kde patří-ale udělej to...Holt bude doma, žádný intr, pomůže mi s mimčem,ušetříme za ni měsíčně 3,5 tisíce a sport bude dělat dál-akorát z ní už nic nebude-tak jak mohlo být co se týká sportu a bude to dělat jen jako koníčka....Všechno jsem jí vykreslila v barvách-ale stojí si na svém. Děti-to je radost,co?🙂)A stejně-tolik s nima máme starostí a problémů, ale budeme se pokoušet mít další a smutnit, když to nejde, vrážet do toho peníze a být šťastné jak blechy, když se to konečně podaří-není ten život sranda?

janettka
11. jún 2010

@pajka00 víš že to jsem si říkala taky,šílela jsem z těch děcek,teď už jsou kromě té poslední samostatne...teda jak v čem,ale taky mě někdy neštvou ale už to není tak jako když mě vytáčeli když za ně měl člověk tu odpovědnost....včera jsem po dlooouhé době strávila se starší dcrou asi 3 hodiny...bylo mi smutno,že kdysi jsme si tak rozumněly a dneska k sobě horko těžko hledáme cestičku...a až ji řeknu,že bude mít bratříčka nebo sestřičku o 2 měsíce mladší než její dítko...no to nevím jak to rozdejchá...

minka051
11. jún 2010

@janettka no to je dobré.A neopovaž mať zas nejaké stresy a paniku to máš zakázané a basta 😀 😀 😀 😀 Tak už si ti to len užívaj a mysli na samé dobré veci. Panika za ká za náááááááááááááááááá!!!!!!! 😀 😀 😀 😀

pajka00
11. jún 2010

Syn bude mít letos 18 a s ním je to úplně jiné, byl od mala hrozně zodpovědný a poctivý a tak je to do dneška...ve škole se snaží, patří k těm lepším na zdravce, z něho bude výborná sestřička, protože je soucitný a starostlivý🙂)
To co jste psaly o dětech svých mužů je šílené, neumím si to představit, naštěstí můj nemá žádné děti-takže uff...toto mě míjí. Ale znám případ, kdy od známého manželka má syna z 1.manželství...žil u nich,ale jen je využíval,flákal se, tak ho poslali k tatínkovi, vrátil se, že se mu tam nelíbí....a představte si, že on spí v ložnici "rodičů", matka spí s malou dcerkou v pokojíčku a její nový manžel na gauči....chápete to? No tak to bych ho chytila pod krkem a švihal by kam patří.....vrchol drzosti...Jenže-maminka se ho zastává, že on je vlastně chudák a tak se roztahuje v jejich ložnici...fakt sranda 😒

janettka
11. jún 2010

@pajka00 já tyhle situace znám na vlastní kůži,vychovávali jsme jeho i moje děti...teda žádná idylka to nebyla a musím přiznat,že pokud jsme se my dva hádali tak vždycky to začalo kvůli dětem...kam se to stočilo je věc druhá,ale vždycky ten prvotní impuls byl kvůli nim....a jak neskutečně umí někteří využívat toho,že pro ně má někdo slabost to je až neuvěřitelné.Já když jsem koukala jak ten mladší do očí lže tátovi a mě se směje hned jak se on otočil a neviděl na něho...ta bezmoc je fakt děsná,myslím,že nám ty poslední roky vzali hodně hezkého z našeho vztahu...ani dluhy ani nemít kde bydlet nic nás nedokázalo položit...tohle jo,jednu dobu jsem myslela,že půjdu já z domu,že už to prostě nevydržím.No doufám,že nás tenhle červíček spojí.

pajka00
11. jún 2010

No musí to být hrozný nápor na nervy a já s mojí povahou bych to nevydržela...neumím jednat opatrně,našlapovat mezi porcelánem a dělat to šikovně....spíš jdu na všechno rovnou a ono je to někdy spíš ke škodě..... Obdivuju všechny, které jste to tak zvládly🙂

kettysek
11. jún 2010

Krásný slunečný den všem a velká gratulace k červíkovi a janett!-můžu se zeptat janett kolik ti je let a jestli se vám mimi podařilo přirozeně?
Sice sem si říkala že už nebudu zkoušet dál, ale sem na tom podobně jako minka-touha je větší. 😵
Holky já mám dnes takový odpor k práci, jestli je to tím počasím, dokonce sem se přistihla že dělám jako že dělám
😅
Jinak dětičky to je fakt radost a hlavně starost na celý život ikdyž oni si to pnepřipouští. jednou až budou mít své vlastní děti tak nám dají za pravdu!
Zrovna včera sem se taky rozčílila s mladším synátorem kvůli práci, přijde domů nic nepomůže nic neudělá a hurá za děvčicou a přijde večír jen se nají a zaleze!.... ti mladí mají fakt přístup!

minka051
11. jún 2010

@kettysek no to poznám presne ja píšeš. ja mám tiež syna staršieho študuje na VS ale ked je doma tak len príde naje sa, Ide za priatelkou príde naje sa a spí. toš všetko 😀 😀 😀

kettysek
11. jún 2010

minka, já to mám opačně jak ty- teda ten starší taky studuje VŠ za týden má státnice, ale ten je takový citlivka dobrák každýmu vyhoví, holky ho jen dycky využily a odkoply tak je ted prý radši sám... ☹ v tomhle věku holky spíš letí na plejboje a discotanečníky, než na chytrý hodný kluky.......a ten mladší už chodí do práce ale přesne jak říkáš-funguju jen jako HOTEL!
užij si dovolenku a odpočin si a dáme se spolu do toho znova co ty na to? 😅 třeba nám to konečně vyjde!

iknella
11. jún 2010

Ahojte baby...potrebujem radu ako na to aby to bolo co najskor,som pripravena...vsetky testy su ok.

pajka00
11. jún 2010

ahoj iknella....kdyby to někdo věděl-tak dostane nobelovku🙂 Já jsem měla první děti děti vždycky na první pokus.....a na třetí po letech s jiným chlapem jsem si musela 2 roky počkat a zadařlo se jen díky IVF.....takže....přírodě neporučíš🙂 Ale přeju ti,ať jsi vyjímka a zadaří se co nejdřív. Protože neustálé čekání je hrozně frustrující.

pajka00
11. jún 2010

Moncici tak jak?
jinak přeju všem krásný víkend

moncici
11. jún 2010

pajka negatívne je mi hrozne do plaču tak som tomu verila ☹

kettysek
11. jún 2010

Co říct, čím potěšit duši smutnou monci? Jak se tak dívám ten začátek června pro hodně z nás byl krutý! ☹ Jediná útěcha je snad to že v tom nejsi sama a my každá z nás tvůj smutek chápeme, protože jsme to samé prožily a prožíváme, za slzy se nestyďme!

moncici
11. jún 2010

dakujem kettysek si to vystihla musim sa pozbierať a skúsiť to ešťe raz ,ja vás stále čítam je mi smutno ked to niekomu nevýjde a potom skončím tam aj ja ☹ ale musím si utrieť slzičky,skusim vybehnúť s dcerou von aspon do kina aj ked ona ma svoju hlavu a radšej pôjde k vode s priatelom,ešťe raz dakujem

kettysek
11. jún 2010

Není proč děkovat, proto se tady scházíme, abysme si vzájemně pofoukaly bolístky a malinko se nám ulevilo, ikdyž doopravdy to nejde-jediná úleva pro nás by bylo vidět //!!! Seber se monci a jdi do toho znovu! Ted se raduj se ze sluníčka z tepla z toho že bude víkend a ty nemusíš NIC dělat!
Držím palečky papa

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre