Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

gejbule1
18. aug 2010

I když ono se mi dobře radí a když jsem těhotná já mám taky děsný strach ☹ .

janettka
18. aug 2010

ahojík holky tak hlásím,že mrcha je mrcha...chvíli mám pak dlouho nic,pak mi to teče po nohách,dám vložku a zas nic....no děs...ale co bych chtěla že??

vlasa
18. aug 2010

@gejbule1 mne to zistili uz v 11tt na prvom NTsone,ale sme cakali na konziliarne sono a potom na amnio.a potom uz bolo neskoro na skore UPT,tak sme to urobili v 16tt po amnio.chvalabohu to slo rychlo a porodila som po 12hodinach od podania M16ky.bolo to tazke,ale plod uz bol mrtvy ☹ ☹ ☹ snazili sme sa,vlastne nesnazili,bol to pokus-bud alebo a podarilo sa,aj ked priroda mala iny nazor 😨 ale mame to za sebou,ideme dalej...

skifarka
18. aug 2010

Ahoj holky, jsem po dovolené a již druhý týden pracuju a pomalu se odrážím ode dna ☹ . Poslední 4 roky se živím jako chůva, takže mně to cizí dětičky, které mám strašně ráda, trošku kompenzují. Přesně po 4 týdnech jsem dostala mrchu. Holky měly jste to po revizi, taky tak strááášně moc a víc dní, než obvykle? Už si nepamatuji, jak to bylo po 2 předchozích revizí.
Byla jsem na kontrole po 6-nedělí, jsem snad v poř.. Histologie je bez nálezu, příčinou ZT ve 14.týdnu nebyla infekce. Doktor mně vzal stěry a krev na serologii a virologii. Čekám na výsledky genetiky, které prý trvají 3-4 měsíce. Taky Vám gyn. Dr. říká to samé? Takže budou koncem září, zač. října. Ta nejistota, když nic třeba vůbec nezjistí, podle toho, co tady píšete, je asi nejhorší. Od zač. těhu, se člověk už jenom bojí. Já potrácím vždy ve 12.týdnu, ale genetiku plodu mně nikdy nedělali. Počkáme až po genetice, kdyby to zase nevyšlo, vyčítala bych si, že jsem moc spěchala. Jak to dodržujete vy, holky?
Awalancha - opuchlost a otoky k těhu patří, myslím, že se zadržuje voda v těle. Doktoři to mají určitě pod kontrolou.
Gejbule - se sladkým jsem na tom úplně stejně.
Jana444 - jsem přesně v tvém věku a po miminku toužím strááášně moc. Dlouhých 13 let, čekám. Nechci si to v "50" vyčítat, že jsem pro to neudělala maximum. Navíc mám ohl. dětí velmi složitou situaci.
Pets. - strašně Ti držím palečky.
Musíme být statečné, ale to už všechny jsme a ono se na nás na všechny to "pokakaný štěstíčko" usměje.
Pa, těhulky i snažilky.


janettka
18. aug 2010

@skifarka ahojík tak já to tu právě popisuju,mám mrchu po 4týdnech,chvíli mám pak nemám...ale už mě to unavuje a to je 3.den...genetiku by jsme měli mát do měsíce a půl,řekla doktorka že po měsící,dvou si nás pozve...

pet.s
18. aug 2010

@skifarka - děkuji i já tobě. musí to přeci jednou vyjít ne?

evapavla
19. aug 2010

@janettka ,normálne si po potrate po 4 týždńoch dostala mršku? lebo u mńa zatiaľ nie je ani náznak, že by som to mala dostať, vždy ma predtým boleli prsia,telo mi zadržiavalo vodu.....,,ja dúfam, že to moje hormóny nejak zvládnu

janettka
19. aug 2010

@evapavla přesně po 4tt....připisuju to bylinkám které mi poradila kamarádka a i doktor je velmi doporučoval.

evapavla
19. aug 2010

@awalancha3 , kočiarik je krásny 🙂 🙂 🙂 ,ja nie som na ružovú, skor za také praktickejšie farby - tmavomodrá 😀

evapavla
19. aug 2010

@janettka poradíš ? 😕

janettka
19. aug 2010

@evapavla no jasně,já to tu i myslím psala.Jmenuje se to FEMIGARD a je to na nastartování hormonů,má se to brát 3měsíce v kuse,včera jsem kupovala 2.flašku,vyjde tak jedna na měsíc a stojí kolem 357 Kč.Dr mi to sám doporučil a říkal,že by to mělo tělo připravit i na ovulaci, která určitě hned nenaskočí.

gejbule1
19. aug 2010

Ahoj holky,já to taky dostala přesně po 4týdnech.Měla jsem to normálně-ani málo ani moc a 5dní.
@vlasa tak alespoň víš že to příště půjde taky rychle.UPT je interupce?
@skifarka ahoj 🙂 jak jsi si užila dovču?Já jsem si taky chtěla něchat udělat genetiku z plodu ale nikdo mi to nenabídl.A snad příště ji nebudu potřebovat 🙂 .Já nic nedodržuju a na výsledky žádné nečekám tak jsem tomu dala volný průběh.Ono to stejně nepůjde hned.Jen mi doktorka napsala utrogestan od ovulace do MS.
Femigard je prý dobrý a já jsem dříve užívala Sarapis soja.
@evapavla mrcha přijde neboj ještě je čas 🙂 .
To počasí mě tak štve.tady zase od rána prší 😠 .Holky si mi užívají u moře a mají tam prý 40stupňu tak jsou pořád ve vodě.To jim fakt závidím.Tady bylo vedro když jsem byla v šestinedělí a nemohla se koupat 😠 .

janettka
19. aug 2010

jo to jo,taky jsem nadávala,že bylo teplo akorát když jsem nemohla do vody...

vlasa
19. aug 2010

@gejbule1 UPT je umele prerusenie,ano vlastne interupcia,alebo umele vyvolanie porodu 😕

evapavla
19. aug 2010

janettka, gejbule, díky, určite si niečo kúpim, pozriem si to nete, kúpiť to asi pôjdem až zajtra, jednak bývam na dedinke a okrem toho dnes som už nákup robila - 2 m3 kopaného piesku, 2x pozinkovaná trubka, peltivo......no ide sa opravovaŤ omietka 😀 😀 na starom dome, vonku je dnes dosť teplo,nikam sa mi už nechce 😎 , .....a ešte by som mala zavariť broskyne 😅

janettka
19. aug 2010

@evapavla my dneska koupili asi 15m2 dlaždic,pytel lepidla a ještě sháníme plovoučku...jsem utahaná z toho lítání,ale zas jsem ráda,že myslím i na něco jiného...a vrátila se mi i chuť na sex haha to píšou,že je to po těch bylinkách 😀 manžel z toho má radost,že jsme ukončili 4nedělí 😉

evapavla
19. aug 2010

@janettka 😀 😀 😀 , to 4 nedelie ma pobavilo 😉 , no tak teda zajtra to pôjdem zháňať po lekárňach 🙂

janettka
19. aug 2010

@evapavla no 6ti nedělí jak doporučovali jsme nevydrželi...

evapavla
19. aug 2010

@janettka , ja mám asi strach ☹

janettka
19. aug 2010

z čeho?Začít znovu?

evapavla
19. aug 2010

@janettka , asi mam strach, ze by som mohla hned otehotniet - ja viem hovadina 😒 , a vlastne neviem kde bol problem??? ci nejaky je ????......, no proste otazky na ktoré mi asi nikto nikdy neodpovie..., raz mam odvahy na rozdávanie a o chvílu som na dne 😖 ,stále si hovorím , že to predsa musím "rozchodiť" a myslieť len pozitívne 😉

baculiatko40
19. aug 2010

@evapavla ahoj, pozri IP

pet.s
20. aug 2010

@janettka - koukám, že nákupy máme podobné-my koupili dveře a zárubně, postel. Včera jsme nastěhovali první věc do ložnice.Knihovnu.Jupí 😀 😀 Docela mě to stěhování hytilo.jenže musím počkat až mi dodělají vestavěný skříně 😀 😀

janettka
20. aug 2010

@pet.s my doděláváme domeček,takže je lítání ažaž a mezitím se snažím udržet domácost,ještěže je dítě na táboře,ale zítra se vrací,hurá už je mi smutno.evapavla,je fakt,že mezi těma kachlíkama,vybíráním vany ,přemýšlením kde co uděláme jsem se uklidnila,už nemám záchvaty deprese a pláče.Ano slza se objeví,ale je to už jen smutek nad miminkem které mohlo být,už nemám ty deprese kdy černal celý svět a mě se nechtělo ani vstát z postele.Ani prášky už nepotřebuju.Myslím,že si i manžel oddechl,že se v tom už tak netopím,oni to chlapi berou jinak.Pro něj se to stalo,pobrečeli jsme si a jdeme dál,klidně to skusíme znova.Ženská cítí změnu svého těla,vidí UTZ a tak se v tom topí jinak.Já na to nemyslím,vím,že pro mě není jednoduché otěhotnět,trvalo nám to teď naposledy rok...takže tohle neřeším.Navíc jsme překonali s manželem takovou nějakou menší krizi a teď je nám spolu dobře,trochu jsme si promluvili(což jsme dost zanedbávali) a on se teď snaží komunikovat,ovladnout tu svou netrpělivost a výbušnost tak si teď užívám i takového manželského souznění,nic neřeším...až se nastěhujeme do nového domu tak uvidím co se rozhodnem dál...

evapavla
20. aug 2010

my už v novom domčeku bývame, ALE..... stále nie je zariadený....., do včera som čakala na poslednú cenovú ponuku na vstavané skrine a ten dodávateľ čo mal byť najlacnejší ,dal akože cenu bez DPH , je skoro dvojnásobok najlacnešej ponuky od ostatných (ešte mám 4 ďalšie), skoro som odpadla, kritériá tie isté, aj materiály používajú podobné (z Polska 😀 ), tak toto som fakt nečakala 😒, .....a ešte nemáme všetky interiérové dvere, stolár je zaneprázdnený, celé leto robí veľkú objednávku a mojich pár dverí nie je kšeft, nevadí, aspoň sa môžem stále na niečo nové tešiť.

pajka00
20. aug 2010

Ahoj holky, už jsem tu pár dní nebyla, ale průběžně čtu a vidím-že stavíte a zařizujete🙂 My už máme naštěší hotovo, zařízeno-jen na zahradě začínáme dělat ploty a lebeda do pasu....
Janetka, Gejbi ahoj holky. Pets, už se nám to pomalu krátí, co? Já už jsem konečně zůstala doma, užívám si ŘD a pak hned nástupu na MD. Moc vám holky držím palce, aby se zadařilo-tím nemyslím tebe Pets....ty už máš pro terinku nachystáno🙂)- moc mě mrzí, jak vám to oběma dopadlo, ale věřím, že se zadaří s úspěšným koncem🙂

gejbule1
20. aug 2010

@pajka00 Ahoj 😀 už jsem si říkala kde se touláš!Už máš vše přichystané?A opravdu nevíš co to bude?A jaká jména jste jako rodina odhlasovali?U nás to byl docela problém abychom se tak nějak schodli.Když se mi nějaké jméno líbilo tak Kačka znala nějakou krávu tohoto jména a bylo zavrhnuté 😀 .Bylo to docela náročné.
My taky pořád něco předěláváme,teď bych chtěla kuchyň takže scháním info.
My jsme šestinedělí taky nedodrželi ale na první ovulaci po revizi jsem raději odjela za ségrou na chatu aby nic nebylo 🙂 .Teď už ale normálně 😉 .

awalancha3
20. aug 2010

.................ahojte všetky!!
...tak už sme sa konečne rozhodli aké meno dáme nášmu dievčatku. Bude to normálne a pri tom dosť netradičné meno-Helenka...........

evapavla
20. aug 2010

@awalancha3 , super výber 🙂 , teraz sa už veľmi nedáva, všetky Helenky, Elenky, kt.poznám sú milé osôbky 🙂

ankava
21. aug 2010

@awalancha3 bezva jméno, mě by se taky líbilo a taky znám jen super Helenky 🙂 My ještě pořád definitivně rozhodnutí nejsme, ale už se snad taky brzy dohodneme 🙂
@pajka00, ty jo, tak to to uteklo, co? nedávno se čekalo na // a najednou jdeš na mateřskou. Tak snad mi to taky tak poletí 🙂
@gejbule1 to je fakt dobrá antikoncepce 🙂 🙂 ale při příští ovulce se jistě zadaří 🙂 Bereš ty prášky?

Všechny zdravím.... užívejte ještě těch krásných dní, než zase bude podzim 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre