Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

yanny
8. okt 2008

Hmmmm, to je přesně komunistické dělení. Nejhorší je, že mého manžílka potkalo to samé při dělení rodinného majetku.
Zaneb a kdes ho klofla?????

zaenab
8. okt 2008

Vidím, že máte tohle oba společné - to taky není náhoda, ale vyhledávání podle určitého vzorce.
Já nikoho neklofla, on uháněl strašně dlouhou dobu mě. A díky tomu, že jsem měla zažitý vzorec, jak (blbě) má vypadat můj partner, nezajímal mě. Až po těch terapiích jsem najednou prozřela a od té doby jsme spolu šťastní a tak to už zůstane 🙂 Zmínila jsem ještě, že miluje překvapovat mě kytkama, dárky a snídaněmi do postele? A romantickými výlety se zamilovanými vzkazy?? 😀

annaanna
8. okt 2008

zaenab ako dlho máš problémy s hemeroi..?

yanny
8. okt 2008

Zaneb, tak to je princ. Tak si ho hlídej, nenápadně.

zaenab
8. okt 2008

No před rokem se ozvaly, pak rok nic a teď naráz trombóza.
Ale asi jsem tím trpěla na univerzitě, jen jsem to neřešila. TO už si nepamatuju, je to tak dávno 😠

annaanna
8. okt 2008

trombóza? a to ťa v pohode pustili domov? veď to môže byť nebezpečné.
ja mám problém s trombozou

zaenab
8. okt 2008

Jo, pustili, beru megadávky Detralexu a ještě cosi na ředění krve. Ale je to všechno v dolní části těla, tak snad ví, co dělají

annaanna
8. okt 2008

orfarin alebo warfarin?

zaenab
8. okt 2008

Warfarin. No, trochu to bolí, ale snad budu mít pokoj.

annaanna
8. okt 2008

warfarin je embryotoxický. ak by si bola tehu, potratila by si a ak budeš v procese IVF tak si nechaj iné lieky predpísť

yanny
8. okt 2008

Zaneb jak jsem ti psala o těch dotací, jukneš se mi na to????

lenka2008
autor
8. okt 2008

hello babenky, no a moj nazor na delenie majetku je totalne odlisny. Kedze som v zivote urobila fakt chybu a chytila som sa na citove vydieranie ohladne zdravia, pochopenia, tolerancie a bla bla od mojej mamicky, pred x rokmi som si ju zobrala k sebe. Podotykam - nebola som na to absolutne odkazana, len tvrdila, ze moze zit iba v rodine, dcerka bola mala a pod. Zabudla som do prcic na nase konflikty v puberte a moju snahu ubziknut z domu co najskor a vydaj v 19 - jasne, ze som bola aj zalubena, ale prec z domu. No a ked prislo na lamanie chlieba, pre mojho brata bolo uplne samozrejme, kedze zijeme spolu a denodenne sa o nu staram, je normalne, ze jej byt je moj. Ale to je pravda, ze je odo mna o hodne starsi a rodicia mu este predtym vybavili byt za totaca. No hold, na tento nema ziadny narok - a ani jeden z nas to nepocituje ako krivdu. A myslim, ze je to spravodlive. no zabite ma 😀
a este ked sa uz chvalite chlapmi, poviem, ze ten moj je vcelku ok, ale nie je taky dokonaly ako zaenebin, ale lubiaci pozorny a starostlivy, aj zaraba, ale vyzera... presne ako Moser z komisara Rexa 😀 preto som mu naletela 😀 rozdiel ale ze nema modre ale hnede oci , ale to je fuk.

lenka2008
autor
8. okt 2008

a dotacie na kurenie chcem aj ja!!! v zime na chalupe je chladno 😀 😀

zaenab
8. okt 2008

Leni, ale ta péče taky není "nezištná". Nechci, aby to vyznělo blbě a jinak, než myslím -rodiče všichni milujeme, ale jestli se o ně několik let staráš a sourozenci ti to nějak finančně v pravidelných platbách nekompenzují, je potom logické, že bys měla dědit víc. Naši třeba bráchovi dali několik set tisíc na koupi bytu, a mě ne. Bylo to tím, že jsem po celou dobu VŠ bydlela u nich a přispívala jen malou částkou na bydlení. A těch 6 let se v úsporách pro mě musí někde projevit. Považuju to za spravedlivé.

Yanny, juknu ti na to 🙂

Jinak ten warfarin mám brát jen 4 dny, potom už jen ten Dextralen a jdu na krev kvůli kontrole srážlivosti.
Teď čekám na MS, nějak nepřichází 🙂

lenka2008
autor
8. okt 2008

zaenab, brat mi to absolutne nekompenzuje a najvacsia sranda je, ze mamu hradim vo vlastnej rezii. Dochodok ma len pre seba. Ked chce, nieco pichne, nikdy som si nepytala. Ale moja blbost, ze to tak tolerujem. Kaslem na to. takze na jej byt som si s cistym svedomim zarobila 😀 aj ked bol ziskany otcom za totaca. A co, je to dobre ako je. Ako hovori moj muz - to nie su problemy. Ludia nemaju udy, maju zdravotne problemy - takze divam sa na veci s nadhladom 😀

zaenab
8. okt 2008

Kočky, běžím na tu akci, snad to přežiju 😒

yanny
8. okt 2008

Holky jestli ta Zaneatu není těhu, vždy jsou v těhu nějaké problémy na začátku. A ještě to zpoždění.

Leni, nechci nějak strašit, moje mámina se ceký život starala o její mámu,(v sobotu jsme slavili babi narozeniny), bydlela s náma prakticky celý život, na nic nedávala peníze. Mamča šla kvůli ní dřív do důchodu a potom babi začala sama přispívat 500,- měsíčně na vše(tzn. včetně jídla) všude s náma jezdila, celý život jí někam vozila, já šla dřív do tanečních, co kdyby babi umřelela a jiné privilegia u našich měla. Až poslední dobou si začala stále na maminu stěžovat prakticky na všechno, stále bláznila, že jí někdo krade, že jí naši chtějí otrávit a nečekaně se odstěhovala k tetě(mámy ségře). Tam pobyla jen necelý rok a teta jí dala do starobince. Mezi tím na tetu převedla za pár korun chatu na Křivoklátě, na kterou jsem dřív všichni rádi jezdili.
Dnes už na chatu nejezdíme, a taky dobře 😒 Si říkám, alespoň mámě čas na své baráčky 😒
Ale mamina má babi zase na krku, do domova se chodí jen občas vyspat. Mrzí jí to , že se k ní babi tak zachovala, dokonce si myslí, že jí táta opustil, kvuli přehnaný péči a o svou matku.

No a tak to je.......

annaanna
8. okt 2008

haloooo kde ste?

yanny
8. okt 2008

Ahoj Aničko,
jsem na tady a taky koukám na Novu na zahejbajícího Bartošku.

annaanna
8. okt 2008

ajajajaj to som zabudla pozerať, mrkla som na dr. House...
yanny a čo robí kolienko, je to lepšie?

lenka2008
autor
8. okt 2008

tu ste?

lenka2008
autor
8. okt 2008

no yanny, ja dufam, ze to prezijem v zdravii a velmi rada pojdem na stare kolena do luxusneho starobinca, moze byt aj v Alpach 😀 a urcite nebudem zit spolu s dcerou, ani keby prosikala.

yanny
8. okt 2008

Když mě bude smutno, až mi holčička uteče ☹ Budu bečet a bude se mi pejskat ☹ 😀 😀 😀

annaanna
9. okt 2008

ahojte dievčatá, no ja som práve vyšla z postieľky a sprchy... sa mám že?
mužská časť šla na hríby, mňam, snáď dačo donesú

no baby vy to máte už na starobu naplánované, musím si to aj ja teda rozmyslieť, že čo bude za 20 rokov.... ako rýchlo to utečie. Žeby som si dala nejakú žiadosť do penziónu? V alpách by sa mi páčilo, polyžovali by sme sa cez deň a večer už by ubehol... lenka nie zlý nápad 😀

lenka2008
autor
9. okt 2008

anicka, ty nemozes ist o 20 rokov. Tvoje babatko este bude studovat a bude potrebovat fungujucu zdravomysliacu a hlavne ekonomicky schopnu matku, aby malo kde si chodit po apanaz 😀 takze nehrozi, ze sa zasijes v Alpach

valina
9. okt 2008

Ahoj ženy, občas si vás prečítam, ale nejako neprispievam, lebo sa nechystám na IVF a vlastne sa tak pomaly zmierujem s tým, že asi sa mi druhé dieťa nepošťastí.
Všimla som si však, že je tu jedna tehulka, tak držím palce.
A veľmi mi bolo ľúto sonnetky (snáď si dobre pamätám meno), prajem rýchle zotavenie a nové sily na čoskorý ďalší pokus!

yanny
9. okt 2008

Ahoj Valina, tak to děláš chybu, že nepřispíváš 🙂
Jak a proč se smiřuješ. Snad tě neodradila, taková maličkoost, jako , že nám to nejde tak rychle, jak za dřív????
Nebudu psát za mlada, když jsem pořád jakž takž mladé, že???? 🙂
Za 20 let to nám bude teprve 60 a co to je,,,,když ještě určitě dalších 20 nebudeme mít do čeho píchnou.
🙂 🙂

annaanna
9. okt 2008

ahoj vali, dík

no babenky, vy dnes teda silno pracujete... keď tu len jeden ťuk od lenky. 😝 nebudem vás dráždiť.

Lenka fakt, to máš pravdu, že ja budem musieť byť minimálne 25 rokov ešte zárobkovo činná. Booože to teda mám pred sebou budúcnosť, aj keď ma tie alpy na starosť lákajú. Jedine žeby som naakumulovale tie financie za kratší čas a potom z nich čerpala... hmmm? čo ty na to? A potom budem tá perfektná dôchodkyňa s mladým duchom žijúce v rakúskych alpách, tam to mám rada, okolie Dachsteinu, a babatko vycestuje pre apanáž, aby som ho trocha aj videla. A my dvaja si budeme užívať.

ja si teraz tak oddychujem, že som už oddýchnutá neviem nakoľko. včera a dnes len relax... ale mi je blivno stále, takže nič moc.

lenka2008
autor
9. okt 2008

vali, ja sa tiez pomaly zmierujem, a tu som a pisem... tak ber priklad, bude veselsie 🙂

yanny, anna - tiez by ste mohli byt trocha aktivnejsie v pisani, nech my, pracujuca trieda, mame co citat!
len si sunky valate, a my tu v praci musime rozmyslat. 😀

ani, tak mas co robit, aby si nakumulovala kapital. hlavne to teraz nedavaj do podielovych. A ked ich tam mas - najblizsi rok netreba sa divat na grafy. Zodpovedna rada pracovnika banky 🙄 s tymi alpami, to som ti dala, co? tomu sa hovori svetla buducnost

annaanna
9. okt 2008

ano lenka .. dala si mi s tými alpami. Okrem toho tu bola kamoška doobeda a povedala, že práve ide z banky, kde zaplatila lyžovačku do alp... a ja tam tak rada chodím, vlastne tento rok asi nepôjdem. A to ma se.e 🙂

a neblázni, nezmieruj sa ... ešte to musíš predsa vyskúšať 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre