Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

lilien33
24. máj 2011

Ahojky děvčata jen nakukuji.A diskuze nějak vázne.
Vím není moc času.Já taky toho času nemám.Tet me maličká spinká
tak sem sedla k počítači.Abych si poplatila učty atd...neřš se vzbudí.
Už je Julinka hodnější už tolik nepláče.Už se nanás smeje povídá si.
Ale dyž se ji něco nelíbí a to je celkem často tak pláče. ☹
Sem moc ráda že ji mám.Venku v kočárku spinká třeba 4,5hodit.
A hlavně spinká v noci prospí od 21h do 4h ráno. 😉 A to už nespí a usne
až za 2h s pláčem.No nic musím dát ještě prádlo do pračky je venku pekně
a má bejt 27stupnu.A ještě zapnout musím myčku.Mám jim teprav pár dní.
Sem sní spokojená.Sme velká rodina tak se to vyplatil kup.
Děti moc nadšený nebyly dyž museli umejvat nádobí tak tet sou nadšeni.
A já taky.

malvuska72
25. máj 2011

@lilien33 dufam ze aj ta moja bude taka dobrucka,drzim palceky aby ten spanok vydrzal🙂moja prvorod.byvala za noc min.12krat

majca55
26. máj 2011

@lilien33 tá myčka to je riadna pomoc.takže nám to zatial nevyšlo,tak pojdeme na IUI.dufam že to dobre dopadne.tak nech sa ti darí aj malinkej. 😉

lilien33
27. máj 2011

@majca55 Děkuji sem moc s myčkou spokojená. 😉
A tobě přeji at ti to dobře dopadne.
Určitě to vyjde. 🙂 moc ti to přeju.

majca55
27. máj 2011

@lilien33 ďakujem dám vediet.. 🙂

majca55
5. jún 2011

@malvuska72 ahoj moja ako sa máš v týchto teplotách?malinká kopká riadne?my zatial nič ideme do centra v MT asi za dva týždne a budu to vraj nejako riešit ☹ tak uvidím som ztoho už neštastná tak dúfam že nám pomôžu.tak sa držkaj už sa ti to riadne kráti. 😲

marrad
5. jún 2011

Ahojte dievcata za 20 dni budem mat 40 a dnes som opat dostala mrchu po minulomesacnom IUI, napriektomu ze som tomu tak verila..... zacinam pochovavat svoju nadej ze sa to niekdy podari...

syslica
5. jún 2011

@marrad Ahoj a vitaj, ahojte všetky, nakukujem v rýchlosti.... pozri tuto, sú tu mamy ešte staršie a bez problémov! Hlavu hore, raz sa dočkáme! https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/materstvi-po-45-co-si-o-tom-myslite/
@sfinga ako sa máš, keď som objavila túto tému, myslela som špeciálne na vás...

hagarka
5. jún 2011

..........ahojte, mám o chvíľu 37 a do chvíle kým som neotehotnela a následne 6tt nepotratila myslela, že ja už to všetko mám za sebou. Teraz mám však neskutočnú túžbu po dieťatku a hrozný strach,že sa všetko zlé zopakuje, alebo, že sa to už nepodarí........ ☹ ☹ ☹

malvuska72
6. jún 2011

@majca55 ahoj,mame sa aj,aj.Tento vikend sme boli u tatinka a bud.starych rodicov na Kopaniciach,tak sme dychali cerstvy vzduch🙂len tie noce keby neboli,neviem co je spat aspon 2hod v kuse,ale uz sa nam to blizi🙂ty sa pekne pripravuj,bud kludna a ono to pride,velmi vam drzim palce🙂

janettka
6. jún 2011

ahojky holky tak vás zdravím po delší době,neztrácejte hlavu mimísek ještě přijde.
@malvuska72 ty se drž,v těchto horkách to nemáš lehké,brzo už budeš mít holčičku u sebe.

malvuska72
6. jún 2011

@janettka dakujem,drzim;)

syslica
6. jún 2011

@hagarka Aj ja mám zanedlho 37, situáciu komplikovanú tým, že sa teraz jednoducho snažiť nemôžem, len snívať a dúfať, že o pár rôčkov mi to príroda rázne nezatrhne... ozaj nemusíš hneď myslieť na to najhoršie, hoci to znie kruto, gynekológovia vravia, že "jeden potrat nič neznamená, je to len prirodzená selekcia", poznám mamy, ktoré otehotneli už ako zrelé ženy, aj po potratoch a aj úplne spontánne, keď to už nikto nečakal 😉 Povedala by som, že máš ešte veľmi veľkú šancu na krásne zdravé bábätko... tak zažeň pochybnosti a hor sa na to! 😀

hagarka
6. jún 2011

@syslica ...ďakujem, ja viem že to tak chodí, ale vieš vždy som si myslela, že mne sa to nemôže stať a stalo sa......a tak som rada, že mám doma moje dve detičky, lebo niekto nemá ani to....a uvidíme ako sa nám to podarí.....ďakujem za povzbudenie 🙂

syslica
6. jún 2011

@hagarka Neďakuj, píšem spravidla len to, čo si myslím 😉 , tiež som prekonala spontánny potrat v 11.tt, starší syslík sa "vyrobil" bezprostredne po tom, mladší o 3 roky neskôr... tak by sme chceli ešte syslinku (alebo dve 😀 😀 ) na vyrovnanie pomeru pohlaví v rodine 🙂 , ale to je zatiaľ len zbožné prianie.

janettka
6. jún 2011

@syslica a proč si musíš dávat pauzičku?Jsi nemocná?
@hagarka neztrácej naději, já jsem zažila MA 2x a po 3tí to mohlo vyjít,jen nebylo miminko zdravé,ale to už je jiný příběh.Držím ti pěstičky ať se dušička uzdraví a těhotenství znova přijde

hagarka
6. jún 2011

@janettka ......ďakujem si strašne zlatá 🙂

majca55
6. jún 2011

@hagarka ahoj aj ja mám dvoch chlapcov som po potrate e túžim po miminku.teda hlavne dcerke alebo čo nám príroda nadelí 😲 bola som ztoho na nervy ale verím že sa nám to podarí.tak držím palce aj tebe. 🙂

majca55
6. jún 2011

@malvuska72 poznám to prvý syn sa mi narodil v septembri a to boli riadne horúčavy.tak držím palce a dúfam že čoskoro ti napíšem že som tehulka. 🙂

cukor
6. jún 2011

@marrad ne 😉 stracaj nádej...ja mam tiež uz 40 a vysiel mi az 12 pokus uo.........2xivf,2xet.8xiui........musíš verit aj ked viem asi v akom si stave.držím palceky

hagarka
6. jún 2011

@majca55 ....tak aj ja tak tajne dúfam, že sa to ešte podarí, ale neviem či strach mám väčší strach otehotnieť, alebo z toho že neotehotniem. Viem, že v mojom veku otehotnieť už nie je také jednoduché.....aj rôzne riziká a ešte tým, že som zdravotník to asi moc kombinujem.....aj ja tebe budem držať palce nech to vyjde....... 😵

hagarka
6. jún 2011

@cukor .....klobúk dole......pred tým, čo si všetko musela podstúpiť.... 😲

majca55
6. jún 2011

@syslica takže ty by si prijala aj dve syslinky 😲 a už si našla prácu? 😉 37 není žiadný vek že baby? 🙂

majca55
6. jún 2011

@hagarka tak to presne mám ajja.ja som tiež zdravotník a tie kombinácie,presne viem o čom hovoríš.niekedy mám pocit že všetko zle sa iba na mna lepí. ☹ asi preto že o všetkom dost vieme,niekedy je lepšie nevediet. 🙂

hagarka
6. jún 2011

@majca55 .....asi sa majú lepšie také čo sú neni do problému "zasvetené".....Inak ja žijem momentálne v Piešťanoch, ale pochádzam zo Žiliny a často tam aj chodím......mám tam sestru.....tak hádam Žilinčanky sú silné....to zvládneme 😉 😉 😉

majca55
6. jún 2011

@hagarka tak dúfam,že ano.trošku si mi ztej fotky známa.robila si žilinskej nemocnici?

hagarka
6. jún 2011

@majca55 .....nie nerobila....už som robila až v Piešťanoch, najprv na internom, po materských som teraz zakotvila na dialýze.......práve sa chystám na nočnú

majca55
6. jún 2011

@hagarka tak ja nervové,u darcov krvi a teraz ortoped.ambulancia.des a hruza ☹ niekedy sa ani nečudujem že nezostanem tehotná pri tých nervákoch v práci.a u vás ako?

hagarka
6. jún 2011

@majca55 ...podobne....tebe sa tam pacienti aspon striedajú, ale my tam máme stále tých istých, vedia byť pekne protivní a u nás platí heslo, že pacient má vždy pravdu....tak si to vieš predstaviť 😝 😝 😝

majca55
6. jún 2011

@hagarka to aj naše vedenie tvrdí a teraz ho máme náhle vymenené možno si videla v telke takže to tam máme husté.vieščo dost chodia tetušky dochodkyne pravidelne ako do obchodu tak mi to vedia poriadne osladit. 😠

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre