Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

nelicefo
22. júl 2011

Ahojte snažilky 🙂
Môžem sa Vám pridať? 😅

majca55
22. júl 2011

@nelicefo ahoj možeš 😲

nelicefo
22. júl 2011

@majca55 Tak to som rada 😉

majca55
22. júl 2011

@nelicefo a kolko sa už snažíte?

nelicefo
22. júl 2011

@majca55 15 mesiacov a vy?

majca55
22. júl 2011

@nelicefo 24 mesiacov ☹

nelicefo
23. júl 2011

@majca55 Už dva roky,fúha ☹ Aj ste to začali už riešiť cez doktorov? 😅 My zatiaľ ešte nie,ale kamarátka mi odporúčala nejakú bylinkárku,tak uvidíme . 😅

majca55
23. júl 2011

@nelicefo už ano lebo tá túžba je hrozná tak berem clostík a uvidíme ak nič tak posledný augustový týždeň pojdeme na IUI 😉 nikdy by som nepovedala že budem mať ešte takú túžbu po miminku a to nie len ja ale celá moja rodinka 🙂

nelicefo
23. júl 2011

@majca55 Tak nech sa to podarí čím skôr a neboj IUI-čko určite víde 🙂 😉 No ani ja som si to nikdy nemyslela.Určite mám rada detičky,ale stále som si hovorila veď máme čas,ale už aj okolie sa nás pýtalo že kedy bude ďalšie mimi,tak sme sa na to dali.Tak to nejako dobojujeme do úspešného konca no nie? 🙂
Pozerám že máš domka pubertiakov,takže tiež máte doma veselo 😅 😀

majca55
23. júl 2011

@nelicefo mám veselo ale sú zlatí.poslúchaju a hrozne si želaju sestričku.a muž by tiež hrozne chcel dcerku v našom okolí maju traja a dcerky 😲 teraz ideme vo štvrtok na dovolenku tak máme mesiac bez liekov a potom už IUI skusit ked je to tak dlho a pritom sme obaja zdraví ☹ všetky vyšetrenia máme za sebou tak neviem 😉

nelicefo
23. júl 2011

@majca55 No aj naša by chcela súrodenca 😉 Super,že sa tak všetci teškáte a pripravujete na miminko 🙂 Tak si užite dovolenku,načerpajte veľa síl a hlavne pozitívnu energiu 🙂 A kam sa chystáte? 🙂 Nebojkaj,podarí sa to! 😉

Ja už pomaly idem,spím už aj po sediačky 😝 😝 A dnes som našla moju bambuľku spať na zemi,pekne uloženú 😀 😀 S mm pozerali Tour de France,mm na sedačke rozvalený a malá pri ňom ale na zemi 😀 😀 😀 😀 😀

majca55
23. júl 2011

@nelicefo ideme do chorvátska mm mi povedal že budeme mat klud a pohodu a možno ani IUI nám nebude treba 😉 boda mi mal pravdu. 😲 tak ja už tiež idem spat.dobru noc

nelicefo
24. júl 2011

@majca55 No tak to s Tvojím mužíkom súhlasím 🙂 Možno ani IUI nebude treba 😉 No verím v to že má pravdu a že už z dovolenky prídete 5-ty a nie 4-ria 😉 🙂

majca55
24. júl 2011

@nelicefo ďakujem ale ja som není až taký optimista ale doma musím byť ticho lebo mm sa to hnevá 🙂 a ty ideš aj niečo viac podniknúť?nejaké centrum či doktor? 😲

nelicefo
24. júl 2011

@majca55 Určite áno,ale ako som už písala zatiaľ som nič ešte nepodnikla,pretože teraz riešime j veľa iných vecí,čas moc na to nie je,ale kamarátka mi jednu bylinkárku poradila,tak musím zohnať ešte nejaké infošky a uvidíme,čo a ako. 😉

majca55
24. júl 2011

@nelicefo a asi najradšej chlapčeka,že?alebo vám to je jedno? 🙂

nelicefo
24. júl 2011

@majca55 Hlavne nech je to zdravé,ale v kútiku dušičky chlapčeka 😅 🙂 Ale budeme nesmierne radi ak by to bola princeznička 😉

majca55
24. júl 2011

@nelicefo my chceme dievčatko viac,ale už som si povedala,že ked to bude aj chlapček tak tu zapadne medzi našu posádku 🙂 len nech sú miminka zdravé 😲

nelicefo
24. júl 2011

@majca55 Presne tak len nech sú zdravučké 🙂

skifarka
25. júl 2011

Ahoj holky, vítám po nějakém čase mezi Vámi. @gejbule, @janettko zdravím Vás. Dostala jsem kontakt na jednu pani doktorku, která se zabývá reprodukční imunologii. Bohužel mně nic nezjistila. Ve čtvrtek 28.7. mě čeká po 3 měsících čekání Pronatal a uvidím, na čem se dohodneme. Hlavně, co budou říkat na to, že NKT buňky jsou ok. A před 3 měsíci to bylo špatné. To si moc neumím vysvětlit. 😒 Čekání na miminko je už zatraceně dlouhé a ten čas tak letí.

zuzana36
26. júl 2011

ahojte, mozem medzi vas? ja mam 37, uz 3 a pol roka sa snazime o tretie, mame dve dievcata a chytila nas tuzba po miminku. a kedze sa nam tak dlho nedari-teda takto pred rokom som ostala tehotna, ale v septembri som potratila, tak ideme teraz na nativny cyklus. neviem ci si mame dat robit PIGD metodu, ked to bude iba na jedno vajko, hladam vsade informacie. zatial tolko o mne 🙂

nelicefo
27. júl 2011

@zuzana36 Síce som krátko v tejto témičke,ale vítam Ťa tu 😉 Tiež máš doma herečky 😉 nech sa zadarí čím skôr,a so šťastným koncom 😉

zuzana36
27. júl 2011

@nelicefo 🙂 dakujem, ja uz by som bola taka rada

nelicefo
27. júl 2011

@zuzana36 úplne ťa chápem.....aj ja by som bola ten najšťastnejší človek na svete 😉

zuzana36
27. júl 2011

ako dlho to bolo u vas?, citam, ze mas jednu babulku 13 rocnu a ak dobre chapem tak si 35TT, dufam, z e som to nesplietla.

nelicefo
27. júl 2011

@zuzana36 Nie,ja mám doma jednu babuľku a tá sa narodila v 35 týždni tehotenstva 😉 Snažilkujeme 15mesiacov,žiaľ bezúspešne ☹

majca55
27. júl 2011

@zuzana36 ahoj vítam ťa na koníku.tak máme podobný osud,tiež som v septembri potratila ☹ ale bojujeme ďalej túžba je veliká... 😲

zuzana36
27. júl 2011

@majca55
@nelicefo babulky ani neviete ako dobre mi padne, ked soi mozem pisat s niekym rovnako starym a este aj s podobnym zitim. niezeby som vam priala MA, len ze to viete pochopit

zuzana36
27. júl 2011

@nelicefo jaj, no nevedela som si to dat dohromady. takze snazilkujete. aj to zacnete riesit po lekaroch? mas skontrolovanu stitku? a bola si na hematologii? ja som si vsetko vybehala na vlastnu past a zistili mi stitku a na krv cakam, teda uz na vysledky, tak za dva tyzdne by uz mohli byt. taraz mi dost naberaju v car, ale co konkretne, tak to neviem. viem, ze nieco na HP, nieco na toleranciu spermyji, ale ostatne neviem

zuzana36
27. júl 2011

@majca55 dakujem za privitanie 🙂
tie iste otazky mam na teba co na
@nelicefo 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre