Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

hanula11
6. mar 2012

Zítra bych zkusila aktualizovat tabulku, jestli nějaká chcete ještě dopsat ,písněte.
Třeba do pošty, snažilky, maminky 😉 😵
A HEZKEJ DEN všem, snad to jaro přeci jen dorazí, i když mi to zatím po ránu moc nepřipadá. Ale sluníčko už svítí někdy pěkně 😵 .

bobricek
6. mar 2012

@zujanka Nerobili mi vlastne žiadne vyšetrenia, len ti základné.Ďakujem za radu. Já už som nevedela kde sa obrátiť.

zujanka
6. mar 2012

@bobricek Nemáš za čo, na obidve vyšetreniapotrebuješ odporúčanie, tak šup šup za gynekologičkou Držím palcea prajem veľa šťastia

bobricek
6. mar 2012

@zujanka Len teraz ešte krvácam a som dosť prechladnutá, tak asi by to nebolo dobré. Ale zavolám dokimu a spýtam sa na to.On mi hádam povie.

zujanka
6. mar 2012

@bobricek jasné,pýtaj sa 🙂 Prajem skoré uzdravenie

bobricek
6. mar 2012

@zujanka Ďakujem to teraz hodne potrebujem, až sa môžem pustiť do ďalšieho kola čím skôr.

zujanka
6. mar 2012

@bobricek To je super, že si bojovníčka, raz sa podarí 🙂

evapavla
6. mar 2012

@bobricek , určite si daj spraviť genetiku, ak ešte nemáš aj štítku a krvný obraz kvôli trombofilným stavom a vyšetrenie na reprodukčnej imunológii, na Slovensku to robia v Košiciach (dr. Bobák) a že vraj niekto aj v Blave ,my sme sa práve dnes vrátili z takého vyšetrenia v Prahe, v Čechách to robia ešte v Brne a Plzni, držím palce 🙂

bobricek
6. mar 2012

@evapavla Fíha, to iba na dvoch miestach na slovensku?A koľko si platila v čechách?

bobricek
6. mar 2012

@zujanka Zatiaľ som vieru nestratila a hlavne mi dodávate silu a vieru na fóre.Je dobré keď sa človek má s kým poradiť.Predsa len sú tu žienky, ktoré majú už veľa za sebou a vedia poradiť, za čo Vám všetkým ďakujem 😉

zujanka
6. mar 2012

@bobricek aj men dosť pomohol MK 🙂

bobricek
6. mar 2012

@zujanka Veď tu som sa viac dozvedela, ako od lekárov v Martine.Čomu som vďačná.

katkafs
6. mar 2012

@hanula11 ahoj, prosím Ťa dopíš aj mňa 45 rokov, 2 x MA - 1.v 9 tt., 2.v 12 tt, potom zistená trombofília, ale ešte to nechcem vzdať ...

hanula11
7. mar 2012

TAKŽE dopisuji (snad všechno, raděj kontrolujte)
katkafs...................45let.......2xMA - 1. v 9.tt, 2. v 12.tt, potom zistená trombofilia, ale ešte to nechcem vzdať
baculiatko..............40 let......snaží se otěhotnět
jitulka01..................42 let......snaží se otěhotnět
ladyh........................................snaží se otěhotnět
slavka35.................36let.......snaží se otěhotnět
martulle...................40 let......snaží se otěhotnět
zujanka....................41 let......snaží se otěhotnět
rachel36a...............40 let.......snaží se otěhotnět
anzelik......................41 let ....snaží se otěhotnět
dvojbottka................41let.......2x potrat, jeden v 8.tt, 2 v 19. tt Edwardow syndrom
capenka..................39 let.......12.2 zjištěny neprůchozí vejcovody ,březen začínám stimulat na minimálku
janettka...................40 let........2xMA,2xIUI,nyní oddych,snažení přirozeně
veruncik..................41 let........5IUI, 1.IVF-3prázdné folikuly,nativ IVF, 2.IVF/nyní přirozené snažení
aja 37.....................38 let........6xIVF/z toho 1xET-2xKET,1xET,4x bez ET/nyní skusim native
gabikasz................40 let........5potratov,beriem hormony a snažíme sa
biblia......................44 let........SP 10. tt- 22.09.08, odvtedy rozhádzany cyklus-1.cykl. Sarapis soja+Aloe
zaenab...................39 let........5 IUI, 1x nativ, do velikonoc pauza
pajinka111............38 let...... anovulační cykly,2x potrat,oclostil,utrogestan.BRNĚNSKO
hadonoshka.........42 let........SP 9tt. (26.12.09) - jdeme na to hned po mršce
izina.......................43 let.........děvčátko nar.04/09, nyní přirozené snažení
iva..........................39 let.........snaženie prirodzene
moncicic...............40 let.........30.marca konzultace GYN FIVU
kettysek.................43 let.........přirozené snažení
reni0607.................40 ket-----3x IUI, 1xIVF, 22.3. výsledky z immun., nyní přirozeně
evapavla..................41 let ......2 x MA, zatiaľ to nechávame na prírodu

Umělkyně:
moncia....................................absolvovala druhé IVF, které nebylo úspěšné, snaží se
minka....................43 let.........23.1.OPU,28.1.ET
gabikri...................38 let........1.IVF/ETjednoho embrya/negativ, 2.IVF 3 folikuly,všechny prázdné/ bez ET, ET dvou embryí z darovaných vajíček, test z moči negativ ( čekám na potvrzení z krve)
jesterka.................41let........4x IUI neg., 3x IVFneg., 1x SP 8tt, nyní prednison a akupunktura
katy2......................40 let........2.IVF úspěšné.dcerka 2009,v máji KET
mascha................42 let........5xIVF,2X KET,1X nativ.-neúspěšné,květen 9 pokus
pecicka.................38 let........2x minimálka s ICSI-neúspěšné,duben další pokus
zkousim...............39 let....... 1.IVF 29.3.2010 - stimuluju, 25.3. kontrolní UZ - malý folikul,stimalace přerušena,KARLOVARSKO
marrad................ 38 let........1. IUI (10/2009) -1.IVF (01/2010)neuspesne, ziados03/2010,05/201.IVF
danielax...............39 let........1. IUI 2009, 1x IVF duben 2010, další IUI červen 2010
skifarka ...............45 let ...... 3 x zamlklé těhot., 1 x IVF, 2 x IUI, nyní Medrol, zřejmě nás čeká 2. IVF

Čekatelky:
melinduska................................ 27.6.2012 čekají holčičku
andreah70..........42 let............. 30.7.2012 čekají miminko

Maminky:
izina........................44let............Karolínka, nyní má 2 roky, 10 měsíců
11hanula...............46 let .. .......přirozenou cestou prťolka Adélka nar. 22.10.09, zatím se dál nesnažíme, stačí
irafa........................42 let .. .......přirozenou cestou princeznička Eliška nar 1.1.2010 a taky konečná stanice
katy2.......................42 let .. ...... 2.IVF úspěšné - Hanka, nar.6.6. 2009
marja......................45 let.........chlapeček Daniel 7.5.2010
mnamko.................41 let.........holčička Ninka, moment. 9 měs. 4 týdny
ankava...................41 let...........holčička Kamilka, 22.12.2010
pets.........................42 let..........holčička Terezka se narodila 21.9.2010 v 19,21, nyní má 1 rok a pět měsíců
(po 6 letech snažení IVF,2xIUI, 6x IVF, 5.IVF-6/09 //-potvrzeno těhu,chlapeček- 09/09 ukončení těhu v 15tt pro VVV, 6. IVF-OPU 23.1., ET 28.1. ,3.2.2010 - 6 den po ET byly //, TP 16.10.2010)
pajka.......................40 let........1.IVF, transfér 28.1., // nalezeny 6.2., TP 21.10. 2010
christi22.................40 let........holčička Lucia, momentálně má 1 rok a 11 měsíců
awalancha3...........41 let........holčička Helenka, nyní má 1 rok a 3 měsíce
(19.3.2008 .našla //-10DPO,13DPO krevní test 110jed.potvrzené těhu)
lilien33...................41 let.........holčička Julie, podařilo se přirozenou cestou, momentálně má 11 měsíců
pajinka111...............................chlapeček Adam, nyní má 11 měsíců
dd2112...................40let..........holčička Alžbětka, nyní má 8 měsíců a 2 týdny
adunka......................................chlapeček Martin Josef, narozený 17.12.2011
gejbule...................42 let.........chlapeček Adam 14.1.2012 (celkem 7xMA)
janetka.......................................2.1.2012 holčička Tea
amrash..................40 let.........14.2.2012 po 2 letech snažení se narodil chlapeček Jan Jiří - císařským řezem
otěhotněla přirozeně
martule..................40 let..........1 KET 5.3.2011 a 25.11.2010 se narodil Petříček, snaží se dál, jdou na NATIV
ivigirl......................39 let..........malý Alex se narodil 11.11.2011
berenika................43 let..........syn Petr má tři roky, do minulého měsíce přírodní snažilka, už to dále vzdali

luy
8. mar 2012

@hanula11 pripájam sa,
luy 42 rokov,
syn 1O rokov prirodzene,
malá má 1 rok a 5 mesiacov je počatá po dvoch operáciách,neprichodné vajcovody,len štvrť vaječníka prirodzene takže ZÁZRAK 🙂

moncici
8. mar 2012

@zujanka dakujem sa povzbudenie aj ked už nemam chuť isť do Gyn -fivu asi sa budem musieť uspokojiť s mojimi dospelák mi len neviem čo s mužom je môj druhý deti nemá a už aj za tých 6 rokov stratil chuť 😉

vavrenka
8. mar 2012

ahojte, kocky, po ocku vas sledujem, rada by som sa k vam postupne pripojila, mam8m dcerku a 39r, radi by sme aj dalsie, len intenzivne kojim, tak ms nikde ☹ a neviem si predstavit malu odstavit, takze zatial nie som ani snazilka, ale mam taky status - cakatelka na status snazilky 😎-, tak dufam, ze sa nieco zmeni. doki mi povedal, ze mi dava este 3m na nabehnutie ms a ked nic, ze mi vezme hormonalny profil a potom to budeme riesit. len to som nepochopila, ze ako, ci mi da nieco na vyvolanie ovu, alebo co.. lebo som mu hovorila, ze by sme radi uz druhe, najma kvoli mojmu veku..

simimo
9. mar 2012

Ahojky, taky se chci přidat, už jsem vám sem psala v únoru, jak jsem hned našla // a teď hlásím, že jdu v pondělí 12.3. poprvé na kontrolu, celá se třesu. Měla bych být dnes dle poslední MS 8+3, ale bude to asi menší, jelikož mám cykly tak 32d i více. Tak mi držte pěstičky, čekám třetí a je mi čerstvě 42let.

hanula11
9. mar 2012

@simimo držím 😉

lilien33
9. mar 2012

@simimo moc držím taky.Určitě bude vše OK.Pak písni jak si dopadla a jak je mimi velké atd..... 😉

bobricek
9. mar 2012

@simimo Jej aj ja idem 12.03. na prvú kontrolu, ale mi po transféru. Len som dosť krvácala, ale v centre mi povedali, že to nič neznamená, že to môže byť. Tak Ti držím palce.

happyna
9. mar 2012

ahojte. Ja som bola pred rokom na transfere na MDŽ a podarilo sa. Sofinka má 4.mes. a 4 dni. Ale okolo 12. týždňa som silno krvácala, vyšli zo mňa zrazeniny ako pri potrate, ale udržala sa, skončila som v nemocnici a ležala som tam 3 týždne. Primár mi nariadil doma ležať a už som mala maródku. Vraj až do 6.mes. mi hrozil potrat. Myslím si, že mi určite pomohli aj tie hormóny, ktoré treba brať 3.mes. a do 6.mes. som brala na udržanie Duphaston a Femibion až do pôrodu. Predtým som bola 2x na transfere a skončilo to potratom, lebo gynekológovia povedali, že nie som tehotná, preto som musela prestať brať lieky. Neskôr som zistila, že v obidvoch prípadoch som mala HCG nízke, ale vykazovalo tehotnosť.V BA mi povedali, že som nemala prestať brať lieky. Vymenila som gynekológov a do tretice už som nevynechala ani jednu tabletku, aj keď mi test zase nič neukázal.Dočítala som sa, že po IVF nemusí vždy test ukázať. Treba opakovať aj 2x krv, aby sme mali 100 % istotu. Už keď si prejdeme takú dlhú cestu. Chcela by som ísť ešte raz, aby sme mali ešte jedno bábo.
Držím vám snažilkám palce.

jana444
10. mar 2012

Ahojte všetkým snažilkám, čakateľkám a už maminkám prajem pekný podvečer aj mi sme boli pred rokom na IVF ( 5x) a dnes má náš pokladík 4 mesiačiky. Strašne sa z neho tešíme aj keď mám už 45 r. Tak hor sa do toho babenky aj po 40 sa dá všetko stihnúť - nič sme nezmeškali čakali sme na ten zázrak 15 rokov ale oplatilo sa, len treba vydržať a mať pevné nervy.

dvojbottka
11. mar 2012

@moncici u nás je presne to isté, nie si v takejto situácii sama ☹

hanula11
12. mar 2012

@jana444 ,
@happyna
gratuluji, ať vám drobci hezky rostou.
Hodím sem nejnovější foto našich holek, velká má 26, malá 2 😉 🙂

simimo
12. mar 2012

Ahojky holky, tak se hlásím z první kontroly, Celou noc jsem nespala 😠 Ale stálo to za to 🙂 Mímísek je zatím OK, odpovídá velikostí dokonce i poslední MS 10.1.2012 = dnes 8+6t, srdíčko tluče. Zítra jdu na odběr krve a dostanu průkajdu. Jsem šťastná! Přiklládám foto

hanula11
13. mar 2012

@simimo hezká fotečka 🙂
gratulka k "srdíčku" 😵

evapavla
13. mar 2012

@simimo krásne 🙂

gejbule1
13. mar 2012

@simimo taky ti moc gratuluji.jen tak dal.a ty nervy dobře znám.

gejbule1
13. mar 2012

@hanula11 máš pěkné holky.já mam tu nejstarší skoro stejně starou 25 a 20 let.
a pořád je mám všechny doma.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre