Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

bara74
27. okt 2012

Ahoj holky, mohu se k Vám přidat? Je mi 38 let a mám dvě děti 🙂 Dceři je 18 a syn má příští týden 10 let.
Nyní se také snažíme o další mimčo, ale většina lidí mě odrazuje kvůli věku. Jinak všem snažilkám moc držím palce.

jabluncanka
29. okt 2012

@bara74 Baro,a co je všem lidem po tom!? 🙂 😉 Je to Vaše přání a Vaše rozhodnutí...

adona71
29. okt 2012

držim palce dievcata...nam sa to podarilo po roku..a sme zdrave a krasne..teda mala je krasne...ja som uz len stastne krasna 🙂

bara74
29. okt 2012

jabluncanka Taky si říkám, ale už jsme se rozhodli a pracujem na tom. Moc se na mimčo těším- jestli se zadaří

mufyxa
30. okt 2012

@martulle ahojky no vlastně ještě nijak brala jsem clostík byla tři vajíčka včera odsátí vajíček a povedlo se jen jedno odsát dneska v půl jedenácté mám volat jestli se nám vajíčko oplodnilo ale jelikož je jen jedno tak tomu moc nedávám je to velmi malá pravděpodobnost.....pokud ano zítra transfér a budeme bojovat....snad to bude malý bojovník nebo bojovnice a dokáže nám že chce na svět jak se nemodlím tak ted se modlím. U tebe mě to moc mrzí vím jak strašné je to zklamání a jak se cítíš ale nejsi v tom sama ...

mufyxa
30. okt 2012

Jinak vám všem které se snažíte o miminko a nejde to držím obrovské pěsti ze srdce přeji....... však mi všechny se dočkáme přece ten život nemůže být tak nespravedlivej a krutej aby dával tam kde to nemá význam a nedal tam kde je to to nejdůležitější ......osud jen zkouší co vydržíme ale už by toho mohl nechat 😠

silviami
30. okt 2012

akurát idem z GF, bábätko je 6+5, teda 7tt, po 2.KEt v 4. ivf , ak všetko dobre pôjde, tak dva mesiace pred 40 máme doma bábätko, neuveriteľné, som veľmi šťastná, aj Vám všetkým želám aby sa to podarilo

bara74
30. okt 2012

silviami Moc, moc gratuluji a všem přeji ať se mimča dočkáme. To čekání je strašné.

silviami
30. okt 2012

@bara74 Ďakujem.

verca6
30. okt 2012

Ak chcete dalsie,tak len smelo do toho,je to len vasa osobna vec,druhi nech si pozeraju do vlastneho hniezda....Mam vela kamosiek co maju este len prve takmer v 40tke...dnes je troska ina doba.Drzim palce nech sa vam to co najsor podari....

mufyxa
30. okt 2012

jupííííííííííííííííí holky tak moje vajíčko se oplodnilo sice má trošku poškozený obal ale snad to klapne ,zítra tedy transfér a snad budeme doufat že se to povede ale mám velkou radost i z tohohle malého úspěchu.A je to obrovský úspěch že to je bez ICSI samo asi tj bojovník doufejme

bara74
30. okt 2012

mufyxa Tak to je úspěch. Držím palce ať se to podaří.Paráda 🙂 🙂

bara74
30. okt 2012

Holky jak dlouho vám trvalo než jste otěhotněly a jaký je potom další postup když se nedaří?

martulle
30. okt 2012

@mufyxa to je krásná zprávička 🙂 tak zitra podej info,ju....my uvažujemo tom,že to ještě zkusíme.Nějak se to utáhne finančně a ta touha po mimču je fakt veliká.Jenom nevím,proč se ted neuchytl žádný bojovníček,ždyt jsem se snažila být opatrná,malého netahat,injekce pichat pravidelně.....nevím kde se stala chyba,moc to bolí.@silviami blahopřeju moc,moc,moc a uplně chápu tvé pocity štěstí...to uplně posílí,žena rozkvete,zkrásní,je plná síly,energie,lásky.....@adona ty jsi otěhotněla přirozeně?

🙂

silviami
31. okt 2012

@bodka70, @adella1, @evapavla, @henikav, @syslica, @mufyxa, @bara74
@martulle

Dievčata, veľmi Vám ďakujem, ja som taká šťastná, ešte o tom nikomu nechceme povedať, chceme počkať do 3. mesiaca, vie to len manžel a lekári, tak si to dovolila Vám. Človek, ktorý vysadí antikoncepciu a otehotnie, alebo kočka zabudne jednu tabletku a otehotnie to nikdy nepochopí, čo to stojí síl, slz, hľadaní najlepších riešení a čakania a čakania.

henikav
31. okt 2012

@silviami presne tak som reagovala aj ja, nepovedala som to nikomu, iba tu na koniku, aj som sa bala spociatku tesit. Neskor som to uz musela povedat v praci, aj som casto chodila k lekarovi, aj nevolnosti, aj brucho uz zacinalo byt vidiet. A teraz som to akurat povedala mame, pretoze sme v zahranici a nieco som potrebovala objednat pre malu, hoci povodne som to chcela povedat az pri narodeni, no a hlasna truba to uz vyzvonila do celeho sveta ze bude starou mamou 😀 😀 😀 😀 V nasom veku je to prakticky posledna, alebo jedna z poslednych moznosti mat este babatko, vsetko si asi viac uvedomujeme, vsetko na nas viac dolieha, preto si to vieme tak vazit.
Tesim sa s vami 😵

mircalla
31. okt 2012

@silviami viem, o com hovoris🙂)

evapavla
31. okt 2012

@henikav , je to presne ako hovoríš, správala by som sa presne tak isto 🙂,ak sa mi to ešte podarí, budem to brať ako veľký zázrak a chrániť si to ako lev 😵

henikav
31. okt 2012

@evapavla velmi vam drzim palceky, nech sa Vam to podari, keby to bolo ako chripka, tak ta pridem nakazit 😵

baculiatko40
31. okt 2012

@henikav takze uz viete, ze bude dievcatko? Gratulujem 🙂

henikav
31. okt 2012

@baculiatko40 este je sice malicka, ale lekar povedal ze podla neho dievcatko, ale este to zapisal len s otaznikom, ze preverit, ale potom ta lekarka co mi robila odber amnio, nepriznala som sa ze uz viem co to bude, opytala sa ci chceme vediet a tiez nam povedala dievcatko

baculiatko40
31. okt 2012

@henikav budete mat princeznu 😵, myslim, ze oni vam to potvrdia z vysledkov amnio... Ja rozmyslam, ze pojdem v 10tt na krvny test, kde mi zistia, ci bude chlapcek alebo dievcatko....

henikav
31. okt 2012

@baculiatko40 ja si myslim ze lekari by nic nepovedali, keby si neboli viac menej isti a ano, z amnio nam to uz potvrdia na 100%, uz kazdu chvilku by mohli byt prve vysledky

mufyxa
31. okt 2012

MOJE ZLATÉ tak se celý den odhodlávám sem jít a napsat vám že moje oplodněné jediné vajíčko bohužel nepřežilo mělo poškozený obal tak se dneska ráno přestalo vyvíjet no.......tak se transfér nekonal . Jsem z toho uplně zhroucená včera taková naděje a dneska takové zklamání nebyla jsem ani tolik zklamaná když jsme to zkoušeli sami a nevyšlo to tomuhle člověk dává daleko větší důvěru a naději a pak o to víc to bolí. No co se dá dělat ted to necháme být musím se dát dohromady a po novém roce jupí s chutí znovu do toho .

evapavla
31. okt 2012

@mufyxa , to mi je veľmi ľúto, určite to nevzdávaj, vraj najviac detí sa upletie v zime, držím palčeky 😉

bara74
31. okt 2012

mufyxa Je mi to velmi líto,ale nevzdávej to.Jednou se to určitě povede.Sakra už se to musí přece někdy zlomit, ne ? Neztrácejme naději.Je mi jasné, že čekání je šílené.

mufyxa
31. okt 2012

Děkuji nehodlám to vzdát udělám cokoli ...alespon vše co jde
😉

hanula11
31. okt 2012

@silviami taky moc gratuluji 🙂 ,
@mufyxa snad se povede příště, asi to tak mělo být 🙂

staga
1. nov 2012

@mufyxa ahoj aj to poznam z mojich 4 pokusoch sme 2xnemali ET bolo to velke sklamanie

mufyxa
1. nov 2012

@staga Ahojky jj já vím že se to stává to je prostě příroda nedá se nic dělat. Byla jsi čtyřikrát a dvakrát nebyl ET a z těch druhých dvou se povedlo???

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre