Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

mufyxa
6. nov 2012

@zuzana36 moc děkuji je to pro mě velká podpora číst tyto řádky a zároven je mi moc líto jak to u tebe je ,nicméně chápu tě ale možná ted když to snažení vzdáte tak se vám podaří je to časté ...tolik bych ti to přála 😉

mufyxa
6. nov 2012

Taaaak a ted opět novinky ...moc vás moje holky zdravím . S manželem jsme se rozhodli že do toho nativu pujdeme už tenhle měsíc a nebudeme čekat,dneska jsem byla u dr.Vodičky SANUS PCE a bohužel mám zase dvě cysty což je fakt špatný no v pondělí mám dostat mrchu a třetí den MS mě zkontroluje pokud cysty zmizí jdeme do toho ale pokud ne musí se to odložit... Nic moc co ??? ještě jsem se dohodla že mi bude připichovat hormonální inj.aby bylo vajíček víc a větší pravděpodobnost že to vyjde. Jedna inj cca 450 a bude jich cca 10 ale neva hlavně at jich je alespon 5-7 to by bylo super ...

zuzana36
6. nov 2012

@mufyxa mozem poradit? ja by som nesla do toho tento cyklus, ked mas cysty. je dobre nechat oddychnut vajecniky. pi alchemilku!!!

bavite sa ci je nieco na podporu tehu na zaciatku, ano je a nie iba duphaston, ale aj utrogestan. ten je silnejsi a berie sa tusim az do konca 3 ak nie do konca 4 mesiaca. je to na udrzanie plodu.

a inac ja mam taaaak slabo ms, ze za moj ms zivot som take nemala- sa obavam, ze ked uz nemam hormony, ze mam tak rozhodeny organizmus, ze sa ms uplne strati. 😒

bara74
6. nov 2012

mufyxa Já tobě taky, ať už máš pod stromeček // .

mufyxa
6. nov 2012

@bara74 to by byl ten nejkrásnější ježíšek.....

petronelie
6. nov 2012

Ahoj holky, chtěla bych Vás podpořit a popřát Vám hodně štěstí! Jen taková historka...mám kolegyni, které je 44 let. O miminko se snažili hodně moc let, nakonec to vzdali. A loni...překvápko! V červnu se jí po bezproblémovém těhotenství narodila zdravá holčička. Píšu to jen jako vsuvku a jako podporu, abyste nic nevzdávaly 🙂

bara74
11. nov 2012

Ahoj holky,
tak mrcha MS se naštěstí nedostavila a já začínám doufat, že se to povede.Dnes mě začal bolet zub pod korunkou a vypadá to na zánět. Prášek si vzít nemůžu. Počkám do zítřka a povalím k zubařce.Ani nevím jestli mi může dát injekci do dásně proti bolesti.Nevíte ?

mnamko
11. nov 2012

@bara74 no neviem či ti bude môcť dať injekciu lebo mňa sa pítala v ktorom som mesiaci,keď ma stále bolel zub a chcela som ho nakoniec vytrhnúť,keď som jej povedala že v 9tom tak povedala,že môže dať injekciu.Mne sa strašne pri malej pokazili zuby,predtým som nemávala vôbec probley,minulý týždeň mi robila 4.Držkaj sa

bara74
12. nov 2012

Ahoj holky,
tak jsem byla dnes u zubařky s tím bolavým zubem.Jasně, že to byl zánět.RTG mi nedělala a zub taky neumrtvila.Takže mi ho rozvrtala, vyčistila kanálky , kterých mám místo tří, tak pět a za 14 dní mi vydělá cement a dá blombu.Tak jsem si skvěle užila.Ale co by člověk všechno nevydržel pro toho mrňouska, že ? Mějte se.

mnamko
12. nov 2012

ahojky boli sme sa fotiť tak sa pochválim modelkou

lilien33
13. nov 2012

Ahojky mnamko máš nááádhernou cerušku je jak andílek.Moc hezoučká princeznička.

bara74
13. nov 2012

mnamko Nádherná holčička.

bara74
13. nov 2012

Ahoj holky, tak dnes jsem začala špinit. Sebrala jsem se a jela k doktorovi co s tím. Udělal mi UTZ a prý je mimčo v děloze a má 1 cm.Kartičku mi zatím nevystavil.Napsal mi nějaký Utrogestan a v úterý na kontrolu.Prý kdyby se to rozjelo tak dřív, ale nic by se s tím nedalo dělat.Tak uvidíme.

mnamko
13. nov 2012

@bara74 dokup si ASCORUTIN,mne ho dali na pohotovosti na gynde odvtedy som nešpinila a žiadny sex!!!

martulle
13. nov 2012

@mnamko moc hezká panenka,celá maminka 🙂 @bara74 tak mimísek má 1cm?to je nádhera,máš fotečku?ukaž..ráda se podivám...a opatruj se

bara74
14. nov 2012

mnamko Ahojky, nevím jestli si ten Ascorutin opravdu koupit. Na příbalovém letáku je napsáno, že není vhodný pro těhotné a kojící ženy. Taky nevím jestli se může užívat zároveň s tím Utrogestanem.Nerada bych něco riskovala.Už nešpiním. Asi to byla jen nějaká jednorázovka a bylo to trochu. V úterý jdu na kontrolu, tak se doktrora zeptám.
Ale jinak díky za radu, jsi hodná.

bara74
14. nov 2012

martulle Ahojky, fotečku nemám. Doktor říkal, že takovou tečku nemá ani cenu tisknout 🙂 🙂 🙂 Asi nechce abych se k tomu nějak moc upínala. Je to v začátku a pořád je velké riziko. 🙂

bara74
14. nov 2012

mnamko, tak jsem četla tady v MK, že Ascorutin se bere úplně běžně a nevadí to. Jen v příbalovém letáku je něco jiného.Tak uvidíme jak to bude pokračovat.Ahoj

rattata12
14. nov 2012

@bara74 moc a moc gratuluju 🙂 a drzim palecky, at uz jsi za temi 3 mesicemi jako ja. Mne tedy za tyden ceka obder choriovych klku, neco jako plodovka, tak snad bude vse v poradku. Hodne stesti 🙂.

vavrenka
14. nov 2012

@bara74 myslim na teba, aby bolo s babatkom vsetko ok

bara74
14. nov 2012

rattata12 Určitě bude vše OK. Nejhorší je to čekání na výsledek.Držím palce 🙂 🙂

bara74
14. nov 2012

@vavrenka Děkuji moooc, jsi hodná. 🙂

rattata12
14. nov 2012

@bara74 14 dní čekaní, ale zase se dozvíme pohlaví miminka 🙂 , tak něco pozitivního na tom přeci je. Ten Utrogestan co bereš, já brala od úplného začátku 2-0-2 a až od 12tt ubírám a do týdne vysadím úplně. Děkuju za palečky 😉 .

mnamko
14. nov 2012

@bara74 mne tiež čosi hovorila doktorka na pohotovosti,že to tam je ale že to už neplatí,mne to strašne pomohlo a fakt nesexovať,mi sme to vydržali a fakt to pomohlo.Držím palce nech sa to už neobjaví 😉

slavka_2012
15. nov 2012

@mnamko mala je nadhernaaaaa,cela maminka 😉 😉 😉

melinduska
16. nov 2012

@mnamko aký ste už velikáánsky🙂 veľmi rýchle uteká ten čas...už aj ja by som brala moju malú takúto lebo teraz máme také ťažké obdobie, že ani ležať ani sedieť, zuby, ufff... mám čo robiť🙂 moje staré kostičky🙂)

rachel36a
16. nov 2012

ahojte, ale vás tu je... my sme to už chceli s mm vzdať, ale potom sme sa rozhodli pre ešte jeden pokus za pomoci asistovanej reprodukcie... zajtra začínam s injekciami a koncom mesiaca, alebo začiatkom sa uvidí... všetkým držkám palčeky...

sonka43
16. nov 2012

ahojte kocky🙂 chcem sa spytat...tie,co ste po 40-tke...nemate problemy s vlastnymi vajickami...mali sme ist na DV,ale moj partner ma zrazu s tym problem...po dvoch neuspesnych IVF (len jendo vajko) uvazujeme teda o klasickom IVF..len sa bojim,ze zase nevyedolujeme ziadne vajko...som len ja taka nepodarena 🙂,alebo mate viacere podobne problemy?(mam 44 ☹ ). dakujem za odpoved...

evapavla
16. nov 2012

@melinduska teda, tá je sladká 😵

majka43
16. nov 2012

Ahoj holky, můžu se přidat? Zítra mě čeká transfer.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre