Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

cora41
28. apr 2013

@mufyxa dakujem, drzim prsty, aby si vydrzala netestovat do stredy🙂 a potom nech je to zazracne vytuzene dvojciarkove 🙂

gabaki
28. apr 2013

@manita ahoj 🙂 Mala som dlhý protokol, pichala som si Dipherelin a stimuláciu Fostimon...prišlo to ako blesk z jasného neba, prišli sme konzultovať výsledky a hneď v ten deň som si prvý krát pichla injekciu. Mala som pomalú reakciu na stimuláciu, takže som pichala dosť dlho....Ja chodím síce k Drábekovi, ale vždy som potom na kontrole bola u niekoho iného a aj odber a vklad mi robili iní 🙂, ale to je jedno, sú to všetko odbrníci, takže som nemala obavu. Myslela som od začiatku pozitívne a nepreberali sme s manželom inú možnosť, ako to, že to vyjde a bude to ok. Vložili mi dve blastocysty a máme zmrazené dve jednobunkové...to je konečný počet z celkového odberu 20 vajíčok. Budem Ti držať palce 🙂

mnamko
29. apr 2013

@gabaki jéééj gratulujem,

gabaki
29. apr 2013

@mnamko ďakujem Ti 🙂

mimika1973
29. apr 2013

@gabaki zmrazene dve jednobunkove? to akoze den po OPU mrazili? a z 20 folikuliek kolko sa vam oplodnilo vlastne?
To je super 2 blastocysty, to je ten 5.den, vsak? su aj vacscie sance, ze sa uchytia vlastne, lebo su uz dost dobre rozdelene bunkovo! 🙂
A ten Fostimon si brala kolko ampuliek, ked stimulacia sla tak pomalsie u teba? a na ktory den cyklu a po kolkych injekciach fostimonu ti robili to OPU?
Mozno ze sa ti uchytili aj dva blasticka zlaticka! 😉

gabaki
29. apr 2013

@mimika1973 ahoj 🙂 napísala som Ti správu. Verím tomu, že sa im obom u mňa páči.

manita
29. apr 2013

@gabaki Krása veľká! Držíme palce!!! 🙂 🙂 🙂 (Sama si si pichala alebo si chodila každý deň tam?). Ja som zatiaľ rozhodnutá pre ten Soft, keď zlikvidujem tú baktériu, ale ak by náhodou... 😉 😉 😉

martulle
29. apr 2013

@gabaki to je krásné.. 🙂 🙂 moc,moc gratuluju....

gabaki
29. apr 2013

@manita ďakujem ti. Ja som si pichala sama do brucha pod kožu, bol to boj medzi hlavou a rukou, ale zvykla som si. Budem Ti veľmi držať palce 🙂

gabaki
29. apr 2013

@martulle veľmi Ti ďakujem 🙂

santamonica
29. apr 2013

ahojtekocky......dakujem za povzbudive slova, som treti den po a tiez ma narazovo picha v brusku, na oboch stranach, viac na pravej, inak ok.......mufyxa, nech najdes dve ciarky a nech to vyjde......moc drzim palce..... 🙂

mufyxa
30. apr 2013

HOLKY MOJE TAK PROBĚHL TESTÍK A MÁME TAM DVĚ DÁLNICE ...NEMŮŽU TOMU UVĚŘIT ta druhá je ještě slaboučká ale je tam a je dost vidět dnes jsem 11 den po ET. 🙂 🙂 😀 😀 😀

cora41
30. apr 2013

@mufyxa super sprava!!! gratulujem potichucky🙂 tak len teraz opatrne a setrit sa 🙂 na kolky pokus ste to zvladli? 😀 😀

cora41
30. apr 2013

@santamonica ahoj, som na tom rovnako, mam bolest v podbrusku, no myslim, ze utros robi svoje 😒 a ja som dnes 2 den po Et, ale mne robili ET na 2 den po OPU - takze ja som taky skory typ 🙂 🙂

mufyxa
30. apr 2013

děkuji moc holky mám radost že se to nedá ani vyslovit nemám slov v pátek ještě na krev tak snad bude vše ok nervíky stejně ještě nekončí ale tohle je prostě super pocit ........všem vám holkám které bojují přeji at to vyjde a nevzdávat to 🙂

martulle
30. apr 2013

@mufyxa moc,moc gratuluju a posílám veliké objetí 🙂 🙂 aholka zlatá,ani nevíš jakou mám radost za tebe...a jak se cítíš,jak je?

mufyxa
30. apr 2013

@martulle mám strašnou radost to se ani nedá říct ...... děkuji tobě bych to také moc přála 🙂

cora41
30. apr 2013

@mufyxa na kolky pokus si to moja zvladla? dodaj trochu nadeje aj nam dlhosnaziacim 🙂

slavka_2012
30. apr 2013

@mufyxa potichucku blahozelam 😉 drzte sa 🙂

mnamko
30. apr 2013

@mufyxa tfuj,tfuj tešíííím sa moooc

santamonica
30. apr 2013

@mufyxa to je naaadhera 😀 , jezis tak nech to vsetko vyjde az do konca, strasne ti to prajem a dufam a trosku verim, ze aj ja si najdem dve ciarocky o 10 dni........drz sa aj s dudulikom v brusku

cora41
1. máj 2013

@santamonica ahoj monicka 🙂 ako sa mas? kedy sa chystas testovat? mas nejake pocity? podbrusko, prsia? drzim vsetky prstiky 😀 😀 😀 a kedze urcite cakam dvojicky, tak to je potom 60 prstov a to je uz co povedat 😀 😀 😀 😀 😀

santamonica
1. máj 2013

@cora41 ahoj, no pocity su take, ze picha ma vselijak akoby vo vajecnikoch,alebo ma boli celkovo ako pred mrchou, musim vela pit,inak to dost boli,ked zabudnem,prsia nic 😖 ......no a je mi tak divne,ale to je psychika....u mna, ja som uz mala aj take to falosne tehotenstvo v minulosti, takze tak 😝 ,....tak sa snazim na to stale nemysliet.........zajtra uz idem do prace, vobec sa mi nechce ☹ , je to sedava praca,takze to je ok, este 10 dni cakania......ja sa otestujem predtym ako pojdem na krv......ty si tiez urobis test?......jasne, ze budu dvojicky 😅

cora41
1. máj 2013

@santamonica jasne, ze urobim, doteraz som vydrzala maximalne do 9 dna po ET a ked bol pozitivny, tak to bolo tehu a ked nie, tak neskor sa to uz nezjavilo.. a bolesti v podbrusku mam aj ja, vecer a rano celkom silne a cez den v poho a prsia teda vobec nic... ale pozitivizmus ostava, ze to vyjde. Treti krat v Brne - do tretice vsetko najlepsie 🙂 Dnes som treti den po ET a ty?

zuzadu
1. máj 2013

ahoj děvčata tak dneska to je 10DPO ráno jsem se vzbudila změřila teplotu 37,4, celou noc jsem se opět budila, podbřišek bolí, pachut v ústech a pořád ta divná bolest hlavy, migrény mívám ale to jiný, po snídani opět zle, ted tady sedím a říkám si ještě že nemusím do práce, dělám na poště na balíkách, takže makačka, zbývá mi do menstruace 28den cyklu přesně úterý 7.5. 6dní. udělala jsem si test a je negativní.Ted jsem 2 cyklus bez pregnilu, předtím 5x clostík apregnil, u mě vše ok, partner spg pouze 2%. začal ve velkém brát selen zinek aloe magne B atd a léčitel řekl, že je problém pouze ve vývoji spermii což se dá ovlivnit, takže takovéto příznaky u mě 10 den DPO a už trvají 8 dní no řekněte neměla bych být z toho už na budku??????po pregnilu jsem měla teh test pozitivní i 2 dny před menses, doktor řekl ,že léčbu ukončí protže jsem přehormonovaná, partner lituje, že nešel na spg dříve, nemusela jsem na injekce, tak bacha někdy za to muže chlap, jinak doma mám 9 kluka, naprosto v poho těhu v 26 letech, ted mi je 36 tak dost nervuju

mufyxa
1. máj 2013

@cora41 AHOJKY no 3krát IUI a druhé nativní IVF

mufyxa
1. máj 2013

@santamonica určitě tam budou musíš věřit ......i když já jsem tomu nevěřila připadá mi to neuvěřitelný držím obrovské pěsti 😉

manita
1. máj 2013

@mufyxa Ahoj, mohla by si, prosím ťa, napísať viac o tom natíve? Dík. 🙂
Nestimulovala si vôbec? Ktorý DC bol odber prirodzene "vypestovaných" vajok?
Tuto dievčatá sú dosť za:
https://www.modrykonik.sk/diskuse/asistovana-re...

cora41
1. máj 2013

@mufyxa tak to mas skoro moja ako ja 🙂 ja som mala ale 3 normalne IVF a potom jedno soft IVF v Brne a teraz druhe soft v Brne🙂 takze sme obe na piaty krat a vidim, ze uspesne 🙂 tesim sa s tebou"-)

mufyxa
1. máj 2013

@manita záleží co by jsi chtěla vědět napíšu ti alespon základní info: je to minimální stimulace vaječníků tzn vajíček je minimum asi tak 2-3 u někoho i jinak ale to je velmi individuální takže jsem brala clostylbegit + 3 inj merional a byla dvě vajíčka jedno 18 a jedno 19 mm pak ještě inj pregnyl na ovulaci a odsátí vajíček . Nechtěli jsme metodu isci tak nám sperma jen přiložily k vajuškám jedno bohužel bylo prázdné ale druhé mám ted v bříšku transfer jsme měli bez PK osmibuněčnou morulku a vidíš už se zabydlela a vypadá to slibně . Ten nati mě stál dohromady se vším cca 12000.Kdyby tě ještě něco zajímalo ráda podám info.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre