Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

milu71
29. aug 2013

Ahoj děvčata, tak dnes mám za sebou první injekci Fostimonu a dvě ranní tablety Clostilbegytu. Příští úterý jdu na ultrazvuk, tak snad to zafunguje dobře 🙂

sweetest
29. aug 2013

Ahojky holky, jsem tu nová. Jsem 8 den po ET a doufám, že vše vyjde jak má. Absolvovala jsem ministimulaci v Reprofitu Brno. Po OPU 6 zralých vajec, na ET vhodných 5...tak jsme nechali dát 2 fešáky 😉 Od ET beru Utroš 4-0-4. Cítím se fajn, pobolívá bříško,ale to je normální. Testovat mám 2.9. Myslíte, že to mohu zkusit dřív, než mi řekli v CARu? 😉 😀 😝

majka43
29. aug 2013

@sweetest Určitě můžeš, já měla ducha už osmý den po ketu a to jsem měla jen dvoudenní embryjka, ale kdyby tam nic nebylo, tak se nic neděje, máš ještě čas. Jak staré máš embryjka?

sweetest
29. aug 2013

@majka43 Pěti denní 1x XB a 1x B 🙂 Tak jsem zvědavá 😀 A když tedy, tak zítra zkusím 😉

majka43
29. aug 2013

@sweetest Dej vědět jak jsi dopadla.

majka43
29. aug 2013

@sweetest Co máš za testy? Jakou značku?

sweetest
29. aug 2013

@majka43 Tak to je jasné, že dám 🙂 Komu bych se jinak chlubila,že? než těm stejně postiženým 😀

Cemio- gravitest ( 3 ks v balení ) a pak na ofiko test mám od Reprofitu 🙂

majka43
29. aug 2013

@sweetest Tak ten neznám, já jenom že mamatesty jsou teď nějaký hodně špatný, tak aby jsi neměla zrovna ten.

majka43
29. aug 2013

Hodím fotku, testy jsou dělaný ze stejný moče. vrchní je mamatest a spodní Pregnant.

sweetest
29. aug 2013

@majka43 No oni ani mamatest neměli 😀 Hmmm...dobrej rozdíl 😉 Tak uvidím, pokud bude duch a pak v pondělí // budu jásat....a snad to nezakřiknu 😀

majka43
29. aug 2013

@sweetest Už se těším s tebou 😉

sweetest
29. aug 2013

@majka43 Díky!!! Zítra to testnu a uvidím 😅 A tohle je Tvůj kolikátý pokus ( co vyjde 😉 ) ? Já doufám, že náš první a poslední...museli bychom celý protokol znovu,neb nemáme nanuky 😒

majka43
29. aug 2013

@sweetest Můj je to desátý transfer a konečně pozitivní.

mimika1973
29. aug 2013

@sweetest ahoj, to je vyborni! 🙂 aj ja chodim do RF 🙂
Mate aj mrazaciky ci nie? ak ano v akom vyvoji ich mrazili? xb, hb, b?
A liecbu si mala aku presne? davky?
clostyl, merional,menopur ci ine?
Drzim palecky!!! 😵

majka43
29. aug 2013

@sweetest Já si už nanuky kupuju darovaný. Je mě 47 a vajíčka už nemám.

sweetest
29. aug 2013

@majka43 Wauuu!!! To jsi tedy dobrá.....smekám 🙂

sweetest
29. aug 2013

@mimika1973 Ahojky. Děkuji! Mrazáčky nemáme, právě.... 😖 Proto doufám, že to vyjde 😀

Já měla protokol ohledně hormonů na ministimulku....začala jsem brát od druhého dne Clostibegit 1-0-1( 5dní jsem ho brala)+ připíchávala Merional 1-0-0 denně...8.mý den v pondělí (neb 7.dmý den kdy se chodí na utz byla neděle) jsem jela na utz......po utz mi dr. k píchání Merionalu 1-0-0 přidal píchat Orgalutran 1-0-0...oboje do středy a ve středu večer píchnout Pregnyl 5 000...no a v pátek byla punkce vajuch. Odebrali 6 zralých, měli jsme PK na 5.tý den, ET 21.8. a dali jsme 2 ( 1x XB a 1x B)....a ofiko test mám 2.9. 🙂 Takže asi tak 😀

mimika1973
29. aug 2013

@sweetest 🙂 to si krasne reagovala na stimulku potom! 😉
Ja som mala tiez clostyl a menopur jednu ampulku, 4 vajka na OPU, 3 zrele a oplodnene a 2 vlozene s PK, EB a CM znamka 2. No ziadny nanucik, skoda. Len nam to nevyslo, mrska prisla, a musime odznovu zacat! 😒 Asi tak o mesiac, dva tam pojdem. Uvidime, nejak sa nam embryjka po 3.dni pomaly vyvijaju, mozno su spermose na vine, mame astenoteratospermu napisanu. Vy mate spermogram OK?
XB a B si mala znamku 1 ci 2? to znamkuju takto asi ich vyvoj od prveho dne.
Urcite je tu sanca, neboj.... 🙂

mimika1973
29. aug 2013

@majka43 vy ste mali darovane embryjka, mrazene? ci len darcovstvo vajok a manzelove spermose?

sweetest
29. aug 2013

@mimika1973 Noo, tak známku nwm...na papíru k ET je jen tohle 1x XB a 1x B, tak nwm co jsou zač,kluci 😀 Spg výborný, vše výborné...jen to prostě rok a půl nešlo....tak jsem se rozhodla takhle. Není čas na hrdinství a zkoušení x let 😉

majka43
29. aug 2013

@mimika1973 Máme darovaný celý embryjka, mražený. Kdybych chtěla jen oocyty a přítele sperma, tak by to byl rozdíl 60 tisíc a na to už doopravdy nemáme. A navíc ani sperma nemáme OK.

mimika1973
29. aug 2013

@sweetest tak vyborne 🙂 ked nie je vacsi problem u vas, tak sa to muze len a len podarit! 😉
a ty uz mas dve deticky, tak to treti pride rychle, neboj 😵

mimika1973
29. aug 2013

@majka43 aha, tak darovane embryjka su levnejsi nez darcovstvo vajok ci spermijkov? to som velmi nevedela...
u nas ani nevime, ci moje vajka ci mm spermosky su nie dobre, tak som myslela uz aj nad tymi darovanymi embryjkami.
A to su embryjka od jedneho manzelskeho paru co chcel darovat, alebo mix nejaka holka a nejaky kluk nahodne ako darcovia?
To vam povedali ci nie? zaujima ma to 😉

majka43
29. aug 2013

@mimika1973 tak to nevím, jestli je to od nějakýho páru. Ani jsem to vědět nechtěla, může to být tak i tak.
Stálo mě to 18800kč a mám mražená embryjka. Kdybych chtěla dárkyni oocytů a naše sprma tak by to stálo asi 80tisíc a ještě by embryjka nemusely být OK

majka43
29. aug 2013

@mimika1973 Já byla asi před čtyřmy lety dvakrát v Brně na Obilním na darovaných oocytech a ani jednou to nedopadlo. Stály mě ty dvě IVF asi 120 tisíc. Předtím, jsem byla ještě v Repromedě, to jsem měla vlastní vajíčka i sperma a taky z toho nic nebylo, tam mě to vyšlo na 100 tisíc. Od tý doby už jsem chodila jen na darovaná embryjka.

mimika1973
29. aug 2013

@majka43 a kolko krat ste uz mali vklad tych darovanych embryjok?
no stoji to moc penazi, ach jaj, co clovek pre toto neurobi, aby to uz konecne vyslo, ze? 😖
ja som uvazovala na dalsie ivf pol na pol spermose mm a nejaky darca....len neviem kolko by to tiez stalo potom a ci to v RF robia.

majka43
29. aug 2013

@mimika1973 Teď už to je po sedmé. Ale poprvé jsem dostala nějaký dvě infuze, aby tělo nebojovalo proti embryjkům a taky jsem jezdila k léčitelovi, kterej mě dal jak psychycky, tak i fyzicky hodně dohromady. Mám vysokou srážlivost krve a tu mě upravil.

majka43
29. aug 2013

@mimika1973 Já myslím, že dárcovský spermie moc drahý nejsou. Myslím tak 10 tisíc, ale jistě to nevím. A kolik je tobě a manželovi?

mimika1973
29. aug 2013

@majka43 mne cerstvych 40 a mm 43 zachvilu 😉

mimika1973
29. aug 2013

@majka43 aha, a ty si nepichala fraxiparin a pod na riedenie krvi potom? lebo nejake holky to maji pri ivf...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre