Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

martulle
9. jan 2014

@rendy73 ty už stimuluješ?

martulle
9. jan 2014

@rendy73 ty už stimuluješ?
@cora41 maličký je nádherný 🙂 opravdu,krásné miminko 🙂

lubanka
9. jan 2014

@cora41 je nádherný!! 😵 😵 ešte raz gratulujem a želám véééééľa zdravíčka 😉

cora41
9. jan 2014

@lubanka dakujeme zo srdiecka a drzime aj my vam palce, nech sa vam to podari 😉

lubanka
9. jan 2014

@cora41 ďakujem 😵 dúfajme, ale len ak bude taký krásny ako tvoj 😀 😀 😉 držte sa 😉

rendy73
9. jan 2014

@martulle Ahoj dnes mám 3DC a začala jsem v pondělí jdu na první UZ.Změnila jsem Car takže je vše úplně jinak,tak jsem zvědavá.

lupita71
10. jan 2014

@cora41 Milá, záříš tu se svým drobkem jako naděje pro nás všechny co se snažíme. Přeji hodně štěstí celé rodině!!!!

cora41
10. jan 2014

@lupita71 dakujem kraasne, netreba to vzdat, aj ked je to tazke, ale bez neba by sme to nedali♥♥

odrik
10. jan 2014

@cora41
Pokladík môj, veľmi sa z Teba teším 🙂, ani nevieš ako 🙂! Dokázali ste to a to je úplne, strašne, moc fantastické 🙂!!!!!!! Mávam sa dobre, tak rovnako 🙂. Minulý rok som bola veľmi často chorá, tak som to riešila, až mi vybrali krčné mandle, vyzerá, že pomohlo 🙂. Tak dúfam, že ma čaká zdravší rok 🙂. Tak sa mi opatruj, dávaj na seba pozor a užívajte si všetci toto prekrásne obdobie 🙂!!!

miranel
11. jan 2014

Ahoj holky, mne jeste stale MS neprisla. Mam 21 DC. Co u mne, kdyz mivam MS v prumeru 18 DC (vetsinou je to 16–19dni), vypada ze by to mohlo vyjit Poslednich 5 mesicu jdem mela MS po 16–17 dnech. Tt jsem si delala predevcirem, byl negativni. Bricho mam nafoukle uz nekolik dni, to plati i o bolestech v podbrisku, prsa mam zvetseny, jsou citlivejsi, ale neni to nejak moc, zaludek jak na vode a bily vytok. Nechci se zatim moc tesit, ze by to mohlo vyjit, ale jsem docela napnuta nevim jen, kdy si mam delat dalsi test. Jestli to vyslo, tak bych mela zacinat 4tt, tak skusim jeste tyden pockat a udelam test v patek, ale nevim jestli to dovtedy vydrzim, hlavne jestli nedostanu MS.
No nejhorsi je to cekani na to, jestli se objevi MS nebo // 😉

martulle
11. jan 2014

@miranel jak je?moc držím palečky,at to není MS,ale // 🙂

miranel
12. jan 2014

@martulle MS stale nikde, krece a bolesti podbrisla stale trvaji, zaludek na vode je taky, ale prsa uz nemam tak citliva, nejvic byla v obdobi, kdy jsem mela MS dostat.

santamonica
12. jan 2014

@cora41 strasne gratulujem, je nadherny, uprimne zavidim a prajem aby ste boli zdravi a spokojni 🙂

cora41
12. jan 2014

@santamonica dakujeme kraaasne 🙂

martulle
12. jan 2014

@cora41 jak se máš maminko a co maličký?kojíš?

martulle
12. jan 2014

@miranel a kolik dní má ms zpoždění?to vypadá holka nadějně 🙂

miranel
12. jan 2014

@martulle ja mam bezne, poslednych 7 mesicu cyklus 16-19 dni, dnes jsem 23 DC co by mi normalne uz MS koncila. Mam ale problem ten, ze jak mi bylo jeste rano blbe, tak ted se citim uplne ok, jen me poboliva bricho a zada v krizi jako pred MS, mam bily vytok a jinak nic. Tak mam z toho blby pocit, ze to asi nevyslo ☹ udelala jsem si i tt a negativni

miranel
12. jan 2014

A poslednich 5 mesicu jsem mela MS 16-17 dnu se prave divam do kalendare

elisabethwoodville
13. jan 2014

Ahoj dievcata 🙂 Dnes som bola na prvej kontrole pocas stimulacie, som 5.den kratky protokol (moja prva stimulacia na IVF). Dr. pozeral - a vpravo mam 3 aj vlavo mam 3 folikuliky. Netvaril sa nadsene, to co som citala na forach mi tiez napoveda, ze 6 folikulikov je podpriemer 😒 Pytala som sa ci mi este mozu nejake pribudnut ale vyjadril sa skor negativne. Mozno mi dnes zvysia davky hromonov, budem volat poobede a dozviem sa. Asi boli tiez malicke. Sliznicu vraj mam fajn. Som z toho poctu folikulov nejaka vyplasena... Ake mate skusenosti vy? Dakujem vopred za odpovede 😎

martulle
13. jan 2014

@elisabethwoodville a čím stimuluješ,pícháš si aj injekce?bud ráda aj za tu urodičku.Kamarádka taky měla ivf a odsáli jen 2vajucha,oplodnilo se jedno a ted má měsíční děvčátko 🙂 Já měla v loni v létě taky ivf.Měla jsem 9vajuch a zustali 2,ale bohužel se neuchytili....držím palečky,at jsou folíčky v pohodě a bojovníček to zvládne....@miranel a co ty?

cora41
13. jan 2014

@martulle dakujeme,vsetci sa snazime najst si novy system, takze noci su tazsie, mliecko sa rozbieha pomaly, takze kojili sme kazdu hodinu, teraz uz je to lepsie, vyspi aj dve hodinky, ale v noci sme hore kazdunchvilu... ale je carokrasny...

lucka2092
13. jan 2014

držím všem palce at se zadaří

elisabethwoodville
13. jan 2014

@martulle ahojky, stimulujem, picham si len injekcie - diphereline, gonal (ten mi teraz zvysili) a zacinam k tomu luveris. ty stimulujes tiez? alebo kedy zacinas?

bocsika
13. jan 2014

Ahojte,je tu niekto okolo 40 r. a snaži sa otehotnieť? (1.dieťa). Ja mám 41 rokov, bohužiaľ do teraz sa mi to nepodarilo. Čo poradíte na sliznicu, ja totiž mám tenkú a potrebujem aby sa to zhrublo. Kúpila som BIO Materskú kašičku v ampulkách, začala som piť aj INOFOLIC a beriem kyselinu listovú. Máte s tými prípravkami skúsenosti... ? Ďakujem

rendy73
13. jan 2014

@miranel ahoj tak už víš jak jsi na tom,čekám na výsledek a držím palečky. 🙂

zuzicek88
13. jan 2014

@bocsika ahoj ja mam 37 a od konca maja minuleho roku sa snazime o prve mimi

nomxxx
13. jan 2014

@elisabethwoodville nejde predsa o kvantitu, ale o kvalitu, to Ti mohol lekár povedať, ja som po 3 IVF a pri prvom som mala 6 odobratých a zostali kvalitné 2 na vklad, pri druhom som mala 12 odobratých a takisto zostali 2 na vklad, a pri treťom ivf (iná stimulácia, iné centrum) som mala 5 odobratých a zostalo 5, a všetky prežili aj oplodnenie, aj mrazenie a rozmrazenie, takže neboj sa 6 je dobré číslo 🙂

miranel
13. jan 2014

@rendy73 ahoj, zatim zadne zmeny. MS nikde, priznaky nikde, citim se dobre, nekdy me pichne v podbrisku a boli me krize jak pred MS. Tt negativni. Tak budu jeste cekat

rendy73
13. jan 2014

@miranel Co testík,ještě
jsi nezkoušela?

miranel
13. jan 2014

@rendy73 zkousela dnes, byl negativni
Dokud ale nazacala MS je jeste nadeje 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre