Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

henikav
13. okt 2008

ja idem na krv zajtra rano a vo stvrtok na kontrolu, aby nam lekar potvrdil, ze je vsetko ok a mozne sa pustit do toho 😅

annaanna
13. okt 2008

ahojte babenky, no vy ste sa tu rozpisali, nestiham citat 😅

henikav
13. okt 2008

annaanna ahoj

labus
13. okt 2008

ahoj babule už som doma a ste toho popísali ,kým som tu nebola
yanny to ja som dis.. ale v hlave to mám o.k. len tie i,y raz zo mna nejak vyprchali 😀 😀 😀 tak sa nehnevajte ked mám hrubky. To ja zasa vyváram stále....
a hlavne aynny a heni a aj ine babule nášho veku máte pravdu čo ste popísali vy dve ani ja sa nevzdám aj ked náš vek stále omielaju tiež nevyzerámna 37 ale obvodná prvý moment na mna pozerala ako keby som padla z marsu že po mojich chorobách chcem mimi. Teraz je už v pohode ale skoro spadla zo stoličky zato moja alergologička ma moc podporuje a drží mi palce a už čaká kedy zavolám výsledok....
Nerteba počuvat ludí. ani všetkých lekárov moja kámoška gynekologyčka ma od začiatku podporuje a pozná aj mojho muža tak tým viac... a vravela že teraz nedávno porodila 43r. kočka uplne v pohode zdraveho chlapčeka a sranda potom zistujem že to bola susedina mamina tak spolu kočikuju dcera má o dva týždne stršieho chlapčeka zlatučké a vraj nemala žiadne problémi celé tehu 🙂 🙂 🙂

labus
13. okt 2008

ahoj annaanna

henikav
13. okt 2008

ahoj labus, ako bolo u svokrovcov?? no my sme si tiez hovorili, ze by bola sranda, keby mal ten nas najstarsi teraz babo, ved uz ma 22, mohol by, aj ked si myslime my ze je to este skoro, no a tak by sme kocikovali spolu, ale vraj to zatial nehrozi 😀

annaanna
13. okt 2008

no moja gynekologicka, co uz teraz nie je moja, lebo som prestupila, povedala, kaslite na vek. Skusajte a skusajte, a gynekologicka v centre zasa povedala, ze vek hra proti vam, ale ked bude vajicko, tak uz je to jedno... mladsia, starsia....
no ja som sa rozhodla, ze som prave v najlepsom veku porodit zdrave dieta. A budem to urcite zvladat dobre, aj psycicky aj fyzicky 😀 😀

henikav
13. okt 2008

annaanna a cakate babatko?

labus
13. okt 2008

heni aj ja som si robila srandu,že možem rodit s nevestou na vedlajšom stole 😀 😀 😀 😀 no naštastie tiež ešte nehrozí...oni sa skor tešia na naše mimčo
babule na 10min.odskočím po maleho ideme na stanicu došiel streningu a chodíme ho brávat k actobusu ... ale hned som spat
zatial si pripravte kávičky alebo čajíčky a močme vegetit..

annaanna
13. okt 2008

heni ano, som 8 tt 🙂

madla28
13. okt 2008

Holky nevzdáme to a ukážeme jim jak jsme starý. 🙂 🙂 🙂

annaanna
13. okt 2008

no labus, ja mam termin 26.5. a bratova dcera 25.5.
teda nezijeme spolu, asi 100 km vzdialene od seba, takze nebudeme rodit jednej sale... 😝

henikav
13. okt 2008

ja som si myslela, ze bude problem, ale deti sa nas sami opytali, ci este chceme dalsie dietatko a prijali to fajn, dokonca tak ze ten starsi mi obcas napisal aby sa opytal ako sa citim. Nehovorim o Mikovi, ten sa na babatko tak tesi, stale hodi natahovat kolisku do babatkovej izby, co sme uz stihli pripravit pre toto miminko, co nam odislo

henikav
13. okt 2008

annaanna, blahozelam ti, to je super

madla, jasne sme mladice, dokazeme toho vela, obcas aj zazraky

annaanna
13. okt 2008

ahoj madla.... teba som dllllho necitala, nie sme stare... chichi
pri prvom ivf som chodila k jednemu docentovi, kapacita na slovensku, cca sedemdesiatnik. stale, ze nie ste vhodna na rozmnozovanie a taketo reci mal, lebo uz vajecniky nefungovali tak ako 25 rocnej. a ja ze sak ja vas este prekvapim pan docent, ako omladnem.... a druhe ivf uz som chodila k druhej dr. nemala som nervy ale pri ET mala dovolenku a docent spravil ET a po stehne ma pobuchal a vravi a teraz prekvapujte... noooo tak by som sla teraz rada za nim... chichi, ale este nemam vyhrate, viem to

annaanna
13. okt 2008

yanny, kde si? mame tu asi 20 l dobreho burciaku, len ja nemooooozem, tak rychlo. To je taky proces, ze ak neschladim, bude z neho rampas a to uz nie je bohvieco

henikav
13. okt 2008

babenky moje, kde ten moj chlap tak dlho trci, aj zaspim, kym pride, dnes som nejaka unavena
pondelky su tazke

annaanna
13. okt 2008

a heni kde mas chlapa? v praci?

henikav
13. okt 2008

no ano, doteraz bol v praci, asi pred 20timi minutkami mi pisal, ze uz ide domov

annaanna
13. okt 2008

zeny, ide mi serial - poistovna stastia. tak sa mrknem az pak... papa

henikav
13. okt 2008

papa annaanna, aj tak mam dojem, ze vsetky kocky niekam zmizli

yanny
13. okt 2008

Ahojte i ostatní,
musím jít večeřet upekli jsme si vepřové kolínko, manžílek si ho přinesl už včera, že ho povečeří, ale imunoložka nám den před odběrem zakázala tuk......., tak jsme se na něj celý den těšili.
Tak večer zas juknu.
Ať je to zas zahlcený, ať mám co číst 😝
Papapa

henikav
13. okt 2008

yanny, dobru chut

madla28
13. okt 2008

Mě taky řekli v caru v Brně, že jsem stará, ale že to půjde. Jim je to jedno kolik nám je, hlavně když vydělají. Sestřenice dělá na jipce a dokonce jim tam dovezli 53letou, uměle oplodněnou. Byla po dvou infarktech a ještě asi 10 dalších nemocí měla a povedlo se.

henikav
13. okt 2008

no v 53 a s takovymi diagnozami, to uz nie je sranda pustit sa do dietata

henikav
13. okt 2008

No uz tu mam muzicka, idem sa mu venovat, ukazem sa tu neskor

labus
13. okt 2008

ahoj babule už som naspat ale badám,že ste všetky poutekali ak sa nikto neozvete tak dojdem neskor... ale teraz je pohoda chalani mi uvarili čaj ,kým sme boli po Robka na stanici a pozeraju tenis tak mám veget..

henikav
13. okt 2008

no ja som tu zas, este skladame s malym lego

labus
13. okt 2008

heni čo mužíček všimol si nový učes?
babule ja som taká rada že sme sa tu našli príde mi to také jednoduchšie,ked som v tom nie sama viete ako myslím sama... tie pocity a strach a otázky a všetko kolo čo muži,deti a ženy čo to neprežili nepochopia
bála som sa že som asi jediná čo chce v mojom veku bábo a teraz sa vytešujem kolko nás je a mooc nam všetkým držím palce
ved my im ešte ukážeme aké sme staré 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
heni ako lego ide vám poskladat? a ako bolo malemu na hokeji?hokej mal dneska?
moj malý bol na pin-pongu je v tom dobrý nabije aj dospeláka trenuje až v dvoch kluboch za žiakov aj za mužov

henikav
13. okt 2008

aj ja som rada, ze sme sa nasli, dodava mi to silu
lego sme doskladali, dalo mi zabrat poziarnicke auto a teraz do kupelne a idem zahnat maleho spinkat
dnes je aj maly unaveny po hokeji

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre