Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

yanny
19. okt 2008

Dík a hezký večer, koukám na Pojiťovnu.

madla28
19. okt 2008

Zaenab já až za dlouho, ještě musím vybrat tu antikoncepci. Vypadá to, že až kolem 16 listopadu.

madla28
19. okt 2008

Taky jsem koukala na pojišťovnu a celou hodinu jsem musela drbat papoucha na hlavě. Nebyla jsem den a půl doma a tak mu bylo smutno. Teď už je spokojenej.

zaenab
19. okt 2008

Madli, toho papoucha ti závidím 😉 Já jsem na ně ulítlá a jen čekám, že na jaře budu mít taky mazlíka 🙂

madla28
19. okt 2008

No jo, ale je to taky starost, vlastně jsem dneska šla domů jen kvůli němu. Oni potřebují hodně společnosti a když jí nemají, tak se začnou škubat a představ si, že ti po bytě chodí oškubaný kuře, krerý má peří jenom na hlavě. Jedna známá má taky žaka a než se vrátila z dovolené, tak se oškubal a teď když třeba jede na odpoledne pryč, tak se klidně oškube. Jenže takový oškubaec nemůže ani létat a tak jen chodí. Prý je největší sranda, když jde po schodech.

zaenab
19. okt 2008

Já jsem měla korelu a taky se oškubala, bylo to brutální, protože klec byla u dveří a na té byly cákance od krve.
Pak začala snášet vejce, protože se do mě zamilovala. Brala injekce antikoncepce a pak stejně umřela na usnášení se (´=vyčerpání organismu).
Vím, že je s nimi moc práce, ale naštěstí jsem teď víc doma a necestuju tak moc, jako před rokem a půl. Ale jestli se povede miminko, tak asi do ptáčka na jaře nepůjdu, mám strach, aby mu neublížil a navíc první měsíce je třeba se tomu papouchovi dost věnovat. Tak ještě uvidím 🙂

yanny
20. okt 2008

Pěkný ráno berušky.
Jak je Aničce a Katy, nezapomněla jsem na jinou těhuli????
Co folíčci rostou?????
Já si Žaka také už, už chtěla pořídit, ale potom jsem o tom přemýšlela a vzdala to.
Mě taky snad roste vajíčko, měla bych mít v týdnu ovu, taky to poznám, že mám chuť sexovat, což nemám tak často 😅 .
Zatím.

annaanna
20. okt 2008

ahojte kočenky, tak ja som už dnes prvýdeň v práci.... tak zarezávam. Zatiaľ sa máme dobre, nič nám nechýba... a vy ako?

valina
20. okt 2008

Ahoj holky, čítam, že sa mate dobre, tak sa tesim, nech foliky rastu. Dufam, ze aj mne aspon ten jeden rastie. 😉

yanny
20. okt 2008

Ahoj Valina, dlouho si tady nebyla, tak ztrácím přehled v jakém si stádiu těhulkovské vlny???

Anička a tobě se chtělo do práce, nejsou lepší jiné aktivity???

Já se musím pochlubit, dnes jsem sehnala od jedné kočky 300 iu Gonalu a jeden Centrotide. A to vše za 700 na dobírku. Je to dobrá cena, že asi????

Tak mam Gonal na jeden den stimulky, ještě 10x tolik a můžu jít simulovat. Mám to od kočky, které se povedli dvojčátka, tak třeba.....................?????

Zbytek Gonalu dokoupím kdyžtak v lekárně, ale tuším, že je drahý, nevíte kolik stojí????

Co ty folíci, jak rostou????

henikav
20. okt 2008

ahojte zenusky, tak uz som zase tu a ako vidim budem mat co citat, snazili ste sa 😉

madla28
20. okt 2008

Yanny taky jsem měla dobrý den. Přišlo mi od jedný kočky ze Slovenska 10 injekcí Fostimonu. Mělo by mě to vyjít na dva a půl dne. U nás bych zaplatila 3450 a mám to za 2340. Dobrý ne?

yanny
20. okt 2008

Madlo, tak to je fajn, že to tak funguje, viď???
Já dřív vše kupovala draze a nebo dostala zdarma od kamarádek.
Já myslím, že ten fostimon je dost levný, když bych nic levně nesehnala, tak bych si ho potom narychlo asi taky dokoupila v lekárně. To snad nevadí na nic, když se míchají různé druhy, ja tedy míchala taky i tři druhy. Tak nevím zatím mi nikdo nic neřekl.

henikav
20. okt 2008

no to som cela ja, iba pridem, zacnem pisat a zamrzne mi pc 😀 😀 😀
Ale aby ste vedeli, dobrala som clomid aj pregnyl a tento vikend som stravila s manzelom, tak sa uz len budem modlit, aby z toho nieco bolo. Tak velmi chcem babatko, mam dojem, ze su absolutne vsade, kam len pozriem. Na to aby som zistila co mate nove vy, budem musiet vseeeeetko precitat, dufam, ze nejake dobre spravy

bigrendy
20. okt 2008

Ahoj holky. tak mám 4 folíky velikost nevím. nic moc. dr.mě navrhla spíš iui. ale já jsem trvala na svém . prostě ivf at to stojí co to stojí. mám zvýšené dávky na 300iu a k tomu orgalutran. kontrola ve středu tak snad povyrostou.jsem z toho dost zklamaná.,ale v mém věku jich aSI UŽ VÍC NEBUDE. 😠

henikav
20. okt 2008

ahoj bigrendy, nestracaj nadej, 4 foliky su ovela viac ako nic, musis tomu verit

madla28
20. okt 2008

Rendy to je v pohodě, taky jsem byla z toho hotová, když mě našli první ultrazvuk jenom jeden folík a pak jsem jich tam měla nakonec pět. To ještě nic neznamená.

madla28
20. okt 2008

Ten Fostimon je fakt levný, ale moc ho tady holkám nedávají. Já si myslím, že je to proto, že u nás nic nedoplácí pojišťovna. Na Slovensku jim pojišťovna doplácí a tak ho tam využívají víc. Nám co stejně pojišťovna nic nedá je to jedno 😀 😀 😀

bigrendy
20. okt 2008

já mám puregon. po fostimonu jsem nikdy víc neměla než 2 folíky.

henikav
20. okt 2008

fostimon je nieco podobne ako clomid?

bigrendy
20. okt 2008

tak to já nevím. 😢

henikav
20. okt 2008

clomid je na podporu ovulacie

madla28
20. okt 2008

Fostimon je na vývoj a dozrávání folíků.

madla28
20. okt 2008

Takže na ovulaci.

henikav
20. okt 2008

aha, dakujem, takze je to nieco podobne

madla28
20. okt 2008

Ono je asi všechno stejný, akorát máme každá něco jiného a jinak reagujem.

henikav
20. okt 2008

ja este skusam normalne, ak sa nam to nepodari, tak In Vitro az od januara

yanny
20. okt 2008

Ahoj,
Rendy, tak zítra jedu do Prahy s manželem, jsem ráda protože bych musela jet vypůjčeným automatem, kvuli té zafixované noze.
Ale jezdím do Prahy často, tak dám hned příště vědět.
A 4 je dost dobrý, vždyť ty si neměla moc vysoké dávky hormonů??? Nebo si měla 300 IU od začátku???

Ten clomid, nebo clomxexal, je levný, ale může se brát jen půl roku, asi aby neutlumil produkci vaječníků.

Madlo a ty kolik si budeš píchat????
Taky jsem zjistila, že někdo začíná se stimulaci hned druhý den a někdo i jindy??? Jak to máte vy???

bigrendy
20. okt 2008

Yanny nevadí. měla jsem 225. ode dneška 300. kolik ty máš vždy folíků?

madla28
20. okt 2008

Já budu asi brát 300 a budu začínat druhý den MS. Štve mě, že jsem se nezeptala na krátký protokol, jaký je v tom rozdíl.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre