Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

madla28
9. nov 2008

Fakt, dost holek mělo tady na koníkovi takový problémy a jsou těhotný. Musíš hodně pít.

labus
9. nov 2008

madli snažím sa pijem aj 4l

bigrendy
9. nov 2008

Labus neboj. je tady hodně holek co měli po et chřipku a vyšlo to.

labus
9. nov 2008

ahoj Rendy drž sa moja ja už mám po nádeji dostala som mrchu

yanny
9. nov 2008

Labus a tys to už fakt dostala????
To je nějak brzo,ne????¨
Není to jenom špinění u těhu?????

labus
9. nov 2008

yanny no asi to bude tým zápalom ,liekmi a čo ja viem som 23 den cyklu som s toho na nervy mám to už od obeda a nevyzerá to že by to prešlo som zufalááá

madla28
9. nov 2008

Taky si myslím, že to nemůžeš tak brzo dostat. Ty nebereš nějaký hormony?

labus
9. nov 2008

beriem uitrogestan 3x denne 2 kapsule som si vkladala a teraz neviem či ho mám ešte večer dat alebo vysadit ked farbím

madla28
9. nov 2008

Ber ho dál, protože špinit klidně můžeš. Já bych ho určitě nevysadila.

madla28
9. nov 2008

Labus a kolikátý den jsi od ET. Den transferu se nepočítá.

labus
9. nov 2008

myslíš?ale asi ho užijem klasicky a nebudem vkladat ked farbím nie?

madla28
9. nov 2008

Klidně ho můžeš i spolknout.

yanny
9. nov 2008

No určitě, polykej ho!!!

yanny
9. nov 2008

To si tak 8 den po ET, ne?

labus
9. nov 2008

presne tak 8 den

bigrendy
9. nov 2008

Labus a zkoušela jsi test? většinou všichni co špinili tak přišli jen o jedno. kup si test a uvidíš ale počkej ještě dva dny. dřív to nemá smysl. smutnit můžeš až potom . držím palce.uvidíš bude to dobrý. 😉

labus
9. nov 2008

Rendy si zlatá ale ja po tých horučkach neverím že by som ešte mohla mat štastie fakt to bola sila

bigrendy
9. nov 2008

neboj. a vyzkoušej ten test.ještě je nevyživuješ tak jim to třeba nemuselo ublížit.

labus
9. nov 2008

o.k. zajtra kupim ale fakt neverím

bigrendy
9. nov 2008

uvidíš. naděje umírá jako poslední.

labus
9. nov 2008

no ved hej uvydím ako sa to do rána rozbehne

bigrendy
9. nov 2008

jj .mě se to taky blíží. tak budu taky nervozní.

labus
9. nov 2008

Rendy a ty sa ako cítiš? ty si bola o den skor ako ja že?

bigrendy
9. nov 2008

jo jo až v pondělí.ale byli po prodloužené kultivaci. tak byli o 3 dny starší než ty tvoje.
pobolívá mě v podbříšku. a prsa taky.

labus
9. nov 2008

mna už ani prsia nebolia

yanny
9. nov 2008

Labus, ješte buď v klidu. Když 8 den špiníš, tak se něco děje, to není normální MS. Tak si ještě užívej neschopenku 🙂 🙂
A to si chytla nějaký virus????
Já když jsem byla těhu s mojí Nikolkou, před 18 lety, tak jsem měla šílenou angínu, dokonce mi předepsali antibiotika, těhotenství mě vůbec nenapadlo.

labus
10. nov 2008

ahoj yanny no ja som nedostala vírus ale bakterialny zápal potvrdený v krvi vraj sa pri IVF hrozne oslabí imunita ,ktoru ja mám aj tak oslabenu a može sa to stat no v niektorých centrách vraj dávaju preventívne antibiotiká žial v mojom nie a takto som dopadla .Zatial len špiním tak pojdem volat do Caru že čo robit ako brat utroš a tak ved menzas mám dostat až v nedelu sila som z toho na nervy

bigrendy
10. nov 2008

Ahoj takco ti řekli?

yanny
10. nov 2008

Labus, ta oslabená imunita vůbec nevadí, naopak 🙂
Buď v klidu a šetři se!!!!

Při tom špinění máš křeče v děloze????

Rendy drž se 🙂

Já už příští týden se dozvím více, jdu k imunoložce pro výsledky a potom v pátek hned do caru.
Já už se nemohu dočkat.

je blbé, že teď mám neschopenku už skoro 2 měsíce a v prosinci bych měla zas. Ale v práci už s tím nějak počítají, že tam chodím jak do houslí. 🙂

zaenab
10. nov 2008

Ahoj holky, nějak nestíhám 🙂

Ale pročetla jsem všechno, abych byla v obraze - moc držím pěsti!!!

Já jsem včera dobrala Clostylbegyt, dnes večer jdu na UTZ, tak jsem zvědavá. Překvapilo mě, jak moc je po něm hlenu - prý to na ovulku zabírá, ale zase to mění děložní sliznici a je horší pro uchycení embryjka. Tak nevím. Večer budu chytřejší

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre